Awatar użytkownika
Azeszty
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 407
Rejestracja: 7 cze 2017, 03:14

Re: Agnieszka Radwańska

Zacząłem oglądac od stanu 4:6, 3:2 i przerżnęła dwa gemy na 3:4, uratował ją deszcz. Przerwa. Teraz już zwykle przebijanie mało starcza, leje ją Begu i deszcz. Kondycja już nie taka jak dawniej, dawniej ją deszcz (czekanie na mecz) wykańczał, a co dopiero teraz. Rumuńska egzekucja na chwilę odroczona, ale trudno uwierzyć, że jest w stanie uciec spod topora.
Begu musiałaby się zacząć porządnie i regularnie mylić.
Awatar użytkownika
Lukasz_b20
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 12 gru 2013, 11:05

Re: Agnieszka Radwańska

Isia to wybitna sportsmenka jednak jej czas przemija:( Bedzie nam jej niebawem na forum brakować.
21 WS..
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Agnieszka Radwańska

Czyli znowu wszystko zgodnie z planem. A tu jeszcze buki taki piękny kurs na Begu wymyśliły, że też akurat mam urlop...
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Agnieszka Radwańska

TomPL pisze:Czyli znowu wszystko zgodnie z planem. A tu jeszcze buki taki piękny kurs na Begu wymyśliły, że też akurat mam urlop...
Mówisz o tym kursie? :::cheese:::
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glown ... &kind=LIVE
Na piękną Włoszkę też źle nie było.
Awatar użytkownika
Azeszty
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 407
Rejestracja: 7 cze 2017, 03:14

Re: Agnieszka Radwańska

Egzekucja zakończona. 6:4, 6:3 dla Begu, Begu za silna po prostu. W ostatnim gemie do zera. Ranking nie kłamie.
Może Chińczycy dali jej WC do Wuhan, bo nie ma jej w kwalifikacjach. Może to dla Chińczykow ostatnia szansa zobaczenia naszej mistrzyni. Ramię już oplastrowane, serwis ją wykańcza.
Awatar użytkownika
Lukasz_b20
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 12 gru 2013, 11:05

Re: Agnieszka Radwańska

Teraz to już chyba nie ma nikogo na forum kto by jeszcze uważał (wierzył), że Agnieszka zdobędzie Wielkiego Szlema.
Nawet na dobry wystep w WTA szanse sa bardzo małe.
21 WS..
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Agnieszka Radwańska

stofler pisze:
TomPL pisze:Czyli znowu wszystko zgodnie z planem. A tu jeszcze buki taki piękny kurs na Begu wymyśliły, że też akurat mam urlop...
Mówisz o tym kursie? :::cheese:::
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glown ... &kind=LIVE
Na piękną Włoszkę też źle nie było.
No właśnie! Tylko dlaczego tylko za 5zł?
Awatar użytkownika
Lukasz_b20
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 12 gru 2013, 11:05

Re: Agnieszka Radwańska

Panie i Panowie to co Waszym zdaniem powinna teraz zrobić Radwańska?
Moim zdaniem z końcem roku należałoby zakończyć karierę.
P.S. Oby Rogera nigdy nie spotkało takie dno jak w przypadku Isi. Miałbym doła strasznego..
21 WS..
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Agnieszka Radwańska

A ja z kolei uważam, że Isia powinna pogadać z Rogerem i albo go zarazić swoim "isiostwem", albo przekonać żeby rozpoczął karierę jako szef kuchni w tajskiej restauracji.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Agnieszka Radwańska

Lukasz_b20 pisze:Panie i Panowie to co Waszym zdaniem powinna teraz zrobić Radwańska?
Moim zdaniem z końcem roku należałoby zakończyć karierę.
P.S. Oby Rogera nigdy nie spotkało takie dno jak w przypadku Isi. Miałbym doła strasznego..
A ja nie miałabym nawet gdyby Rafa był 550ty i sobie grał. Bo lubi i chce. Jego wybór.
Lub jej wybór jak w wypadku Agnieszki. O ile sytuacja nie powoduje psychicznego doła, o ile sobie gra i dalej sprawia jej to jakąś satysfakcję - to stany psychiczne kibiców nie mają żadnego znaczenia.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Azeszty
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 407
Rejestracja: 7 cze 2017, 03:14

Re: Agnieszka Radwańska

Lukasz_b20 pisze:Panie i Panowie to co Waszym zdaniem powinna teraz zrobić Radwańska?
Moim zdaniem z końcem roku należałoby zakończyć karierę.
P.S. Oby Rogera nigdy nie spotkało takie dno jak w przypadku Isi. Miałbym doła strasznego..
Jeśli ma przyjemność z grania, to powinna skoncentrować się na szlemach i bronić pierwszej setki. Zawsze przyjemnie brać udział w takiej imprezie, nawet jak dostanie się bęcki. W końcu trafi na jakieś słabeuszki.
W kwalifikacjach to już nie ma sensu, bo sił starczy na jeden/dwa mecze.
bialas55
Bywalec
Bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 14 lut 2013, 17:31

Re: Agnieszka Radwańska

Długo ona ma zamiar jeszcze się kompromitować i mnie jako Polaka?
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Agnieszka Radwańska

bialas55 pisze:Długo ona ma zamiar jeszcze się kompromitować i mnie jako Polaka?
Rozumiem Cię. Cały świat się z Ciebie śmieje.... taka kompromitacja... Polaku...
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Agnieszka Radwańska

bialas55 pisze:Długo ona ma zamiar jeszcze się kompromitować i mnie jako Polaka?
O w mordę. Wcześniej o tym nie pomyślałem, ale jak tak napisałeś... Faktycznie, jakoś tak skompromitowany jako Polak się czuję :teathy:
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Agnieszka Radwańska

TomPL pisze:
stofler pisze:
TomPL pisze:Czyli znowu wszystko zgodnie z planem. A tu jeszcze buki taki piękny kurs na Begu wymyśliły, że też akurat mam urlop...
Mówisz o tym kursie? :::cheese:::
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glown ... &kind=LIVE
Na piękną Włoszkę też źle nie było.
No właśnie! Tylko dlaczego tylko za 5zł?
No bo trochę w Giorgi nie wierzyłem. :idioticus:
bialas55 pisze:Długo ona ma zamiar jeszcze się kompromitować i mnie jako Polaka?
Widać, że ty jesteś chyba taki "Polaczek" prawdziwy. :lol:
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Agnieszka Radwańska

Jeżeli ona kogoś kompromituje to najwyżej siebie i smoka ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Tadek 11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 203
Rejestracja: 26 sie 2018, 14:33

Re: Agnieszka Radwańska

Lukasz_b20 pisze:Panie i Panowie to co Waszym zdaniem powinna teraz zrobić Radwańska?
Moim zdaniem z końcem roku należałoby zakończyć karierę.
P.S. Oby Rogera nigdy nie spotkało takie dno jak w przypadku Isi. Miałbym doła strasznego.
Myślę że powinna sama podjąć jakąś decyzję, bo my nie znamy jej stanu zdrowia i jej motywacji do gry i czy może jeszcze intensywniejszym treningiem poprawić swoją skuteczność gry na światowym poziomie ???? To powinna być jej decyzja. :) Bo młode tenisistki napierają, grają bardziej siłowo i bardziej kątowo, szybko returnują i temu sposobowi gry trzeba odpowiedzieć tym samym inaczej taka gra będzie nieskuteczna. Tak więc zostawmy to jej decyzji Agnieszki. :D Sport wyczynowy nie można uprawiać w nieskończoność, swoje finansowo chyba już zarobiła i czas może na rozpoczęcie innych projektów w życiu . I daleki jestem od słów że przynosi jakiś wstyd albo się kompromituje??? Panowie to jest sport.

Pozdrawiam
Lepiej być głupim z nadzieją niż beznadziejnie mądrym
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Agnieszka Radwańska

Tak! Nie pozwolimy kompromitować smoka!! rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Tadek 11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 203
Rejestracja: 26 sie 2018, 14:33

Re: Agnieszka Radwańska

I jeszcze coś dla poprawienia ogólnego wizerunku w mediach i dla niektórych malkontentów.
Agnieszka utrzymała w tym jakże nieudanym sezonie 34 miejsce na liście 50 najbogatszych Polek!!! Ale w tym nieudanym sezonie jej majątek wzrósł z 96 mln zł do 102 mln zł Obrazek!!! Nie źle jak na nieudany sezon. Dane za tygodnikiem Wprost.
Pozdrawiam
Lepiej być głupim z nadzieją niż beznadziejnie mądrym
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Agnieszka Radwańska

Tadek 11 pisze:I jeszcze coś dla poprawienia ogólnego wizerunku w mediach i dla niektórych malkontentów.
Agnieszka utrzymała w tym jakże nieudanym sezonie 34 miejsce na liście 50 najbogatszych Polek!!! Ale w tym nieudanym sezonie jej majątek wzrósł z 96 mln zł do 102 mln zł!!!
W jaki sposób ma to poprawić jej wizerunek?
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”