Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Agnieszka Radwańska

Ale w czym problem? Chce to ma książkę. Sama pewnie nie pisała, tylko z edytorem. Kto che to kupi i przeczyta, kto nie to nie.
A tak ogólnie to też jestem przeciwnikiem pisania "biografii" przed zakończeniem karier.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Agnieszka Radwańska

Ale może to jest prorocze i po Wimbledonie (i kolejnym łomocie) zakończy karierę? Premiera książki dopiero w lipcu, więc synchronizacja czasowa jest OK. ;)
boro
Orator
Orator
Posty: 582
Rejestracja: 13 wrz 2012, 14:05

Re: Agnieszka Radwańska

Piotr Woźniacki o Agnieszce i nie tylko, trochę informacji od kogoś kto jest w środku " tenisowego cyrku " .. dla ciekawych. :wink: http://eurosport.onet.pl/tenis/roland-g ... tek/8e631y
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Agnieszka Radwańska

boro pisze:Piotr Woźniacki o Agnieszce i nie tylko, trochę informacji od kogoś kto jest w środku " tenisowego cyrku " .. dla ciekawych. :wink: http://eurosport.onet.pl/tenis/roland-g ... tek/8e631y
Szczerze chciałem to przeczytać, ale po otworzeniu linka i przeczytaniu lidu dała o sobie znać moja sympatia do WTA, dzięki której wyłączyłem zakładkę i wróciłem do pracy. Dzięki! :D
Prezes fanklubu Staśka :D
boro
Orator
Orator
Posty: 582
Rejestracja: 13 wrz 2012, 14:05

Re: Agnieszka Radwańska

wyczesany pisze:
boro pisze:Piotr Woźniacki o Agnieszce i nie tylko, trochę informacji od kogoś kto jest w środku " tenisowego cyrku " .. dla ciekawych. :wink: http://eurosport.onet.pl/tenis/roland-g ... tek/8e631y
Szczerze chciałem to przeczytać, ale po otworzeniu linka i przeczytaniu lidu dała o sobie znać moja sympatia do WTA, dzięki której wyłączyłem zakładkę i wróciłem do pracy. Dzięki! :D
O rzesz, to książki też nie przeczytasz, szkoda. :wink:
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Agnieszka Radwańska

wyczesany pisze:Szczerze chciałem to przeczytać, ale po otworzeniu linka i przeczytaniu lidu dała o sobie znać moja sympatia do WTA, dzięki której wyłączyłem zakładkę i wróciłem do pracy. Dzięki! :D
Przecież wiadomo, że "tenis" w wykonaniu bab jest delikatnie ujmując ... upośledzony ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Agnieszka Radwańska

Agnieszka zmaga się z jakąś chorobą wirusową . Celt dość tajemniczo o tym mówi . Wydaje się, że ma mononukleoze. Wycofała się już z 2 turniejów przed Londynem a i występ na Wimbledonie jest zagrożony.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Agnieszka Radwańska

Zaraz się okaże że to taki sam wirus co Serenę dotknął. rotfl
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Agnieszka Radwańska

Chlamydia? :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Tennisowy
Orator
Orator
Posty: 563
Rejestracja: 15 sie 2012, 21:43

Re: Agnieszka Radwańska

Vivid pisze:Ale w czym problem? Chce to ma książkę. Sama pewnie nie pisała, tylko z edytorem. Kto che to kupi i przeczyta, kto nie to nie.
A tak ogólnie to też jestem przeciwnikiem pisania "biografii" przed zakończeniem karier.
Ale czy to jest "biografia"? Chyba wydawnictwo planowane jest jako "wywiad-rzeka"? Nawet się dziwię, że ktoś wpadł na ten pomysł tak późno gdy zainteresowanie Radwańską jest siłą rzeczy mniejsze niż w okresie jej najlepszych wyników.
A i sporo wskazuje, że Agnieszka chyba ma właśnie ochotę na zakończenie kariery.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Agnieszka Radwańska

Ślub, kolejny raz odkładany, ma na głowie. Widocznie pan młody zgłasza jakieś "wątpliwości". :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Agnieszka Radwańska

Vivid pisze:Ślub, kolejny raz odkładany, ma na głowie. Widocznie pan młody zgłasza jakieś "wątpliwości". :P
Celt w wywiadzie mówił, że ślub wezmą po US Open. :)
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Agnieszka Radwańska

Ależ cienka jest Radwańska, przede wszystkim wolna jak smok po wypiciu Wisły... chora czy co?
Awatar użytkownika
Izzi
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 15 sty 2017, 21:10

Re: Agnieszka Radwańska

Chora podobno już była...
Gdyby chociaż przegrała w tym drugim czy trzecim meczu w ciągu dnia, to by miała "wymówkę", że była zmęczona... Ale z taką grą to można marzyć o dalszych rundach.
W ogóle beznadziejna decyzja organizatorów, że gdyby Davis teraz ograła Strycovą, to miałaby trzeci mecz w ciągu dnia. Opady opadami, ale mogliby rozłożyć to na dwa dni po dwa mecze... :/
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Agnieszka Radwańska

Ta decyzja to nie wiadomo czy pewna i czy zgodna z regulaminem. A poza tym to:
- Davis nie wygra ze Strycową;
- Davis ma jeszcze zaplanowanego debla o 16:45 ;D;
- są chmury i szybko zrobi się ciemno, więc i tak nie zdążą...
Tennisowy
Orator
Orator
Posty: 563
Rejestracja: 15 sie 2012, 21:43

Re: Agnieszka Radwańska

Po co ona właściwie decyduje się na starty w tym sezonie?
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Agnieszka Radwańska

Podobno dostała zdrowy łomot od tego młodego mikroszczaka? Brawo. rotfl
Już chyba za bardzo w głowie siedzi odkładany ciągle ślub i może zbliżający się koniec kariery i oczekiwany spokój.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Tennisowy
Orator
Orator
Posty: 563
Rejestracja: 15 sie 2012, 21:43

Re: Agnieszka Radwańska

Możliwe. Choć trochę się dziwię, że duże nazwisko jakie wyrobiła tak rozmienia na drobne. Spiąć się jeszcze raz, zagrać dobry turniej i z podniesionym czołem ogłosić koniec. Tak to sobie wyobraża pewnie wielu kibiców Agnieszki.
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Agnieszka Radwańska

Wiele polskich brukowców sportowych (i nie tylko) "sensacyjnie" informuje, że jutro ma się odbyć ślub Agi i Dawida w Krakowie. Zaproszona Kerber i Wozniacki.
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Joao
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 250
Rejestracja: 29 gru 2010, 14:51

Re: Agnieszka Radwańska

SABR pisze:Wiele polskich brukowców sportowych (i nie tylko) "sensacyjnie" informuje, że jutro ma się odbyć ślub Agi i Dawida w Krakowie. Zaproszona Kerber i Wozniacki.
Niestety nie dostałem zaproszenia. :(

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”