Kolporter
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 15 lip 2011, 15:03

Kielce - Jubileuszowy Kolporter CUP 2011

XV Ogólnopolski Turniej Tenisowy Amatorów o Puchar Prezesa Kolportera 26-28 sierpnia 2011.
Zapraszamy amatorów we wszystkich kategoriach wiekowych, pary deblowe męskie i mieszane, byłych zawodników (kategoria Open).

Turniej odbędzie się w Centrum Tenisowym Roko przy ulicy Jurajskiej w Kielcach.

Zgłoszenia przyjmujemy do 25 sierpnia 2011 roku.


Więcej informacji: http://www.tenis.kolporter.com.pl/

Informacja o turnieju także na Facebooku: https://www.facebook.com/?ref=logo#!/ev ... 2963880335
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Jubileuszowy Kolporter CUP 2011

Widzę że mnie ktoś w tym roku wyręczył, widzę też że nastąpiły zmiany w regulaminie i turniej nie jest zaliczany do rankingu atp.
Mniej będzie przyjezdnych myśliwych na punkty do rankingu, za to więcej prawdziwych amatorów - Kielczan.
Nie bez znaczenia że wpisowe spadło o prawie połowę.
Wystartowałbym z chęcią z tym że ja w piątki pracuję do 17:00. Zobaczymy.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Kolporter
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 15 lip 2011, 15:03

Re: Jubileuszowy Kolporter CUP 2011

Faktem jest, że nasz turniej w tym roku nie będzie zaliczany do rankingu atp. W jubileuszowym turnieju stawiamy na jak największy udział amatorów. Chcemy by zwyciężyła dobra zabawa :)

Bardzo serdecznie zachęcamy do udziału w naszym turnieju :)
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jubileuszowy Kolporter CUP 2011

O! W zeszłym roku było miło chociaż dla mnie krótko. To co Pits? Debel w tym roku?
Awatar użytkownika
Traw3k
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 857
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt: Strona WWW

Re: Jubileuszowy Kolporter CUP 2011

ESP pisze:To co Pits? Debel w tym roku?
Wujek, nie daj się prosić :)!
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Jubileuszowy Kolporter CUP 2011

Traw3k pisze:
ESP pisze:To co Pits? Debel w tym roku?
Wujek, nie daj się prosić :)!
Z Kondziem mieliśmy grać debla na Pucharze Gór Świętokrzyskich a skończyło się na singielkach. Na Kolporterze nie graliśmy bo zaczynał się w piątek rano. rotfl (jak w tym roku)
Zobaczymy, może dostanę urlop, deble i tak idą zwykle od soboty.
ESP pisze:O! W zeszłym roku było miło chociaż dla mnie krótko. To co Pits? Debel w tym roku?
Dla mnie też choć w pierwszej rundzie nie straciłem gema, drugą rundę trzeba było oddać bez walki.


EDIT: Crex się zapisał - ja też. :::yay:::

Jutro pracuję ale jak się okazało że turniej w piątek zaczną dzieci i młodzież która ma wakacje to już nic nie stoi na przeszkodzie aby "błysnąć formą".
Drajwer jest oczywiście odmiennego zdania i bardzo go rozbawiła moja decyzja ale pożyczył mi drugiej rundy! :::yay:::
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Quiet please !
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 14 sie 2008, 16:43

Re: Jubileuszowy Kolporter CUP 2011

Również się zapisałem, szans większych nie mam, ugranie 1-2 gemów będzie sukcesem, ale zbieram doświadczenie turniejowe. Mam wakacje to nie będę w domu siedział :)
NTRP 3.5
Awatar użytkownika
fabiozo
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 24 sty 2009, 18:06
Lokalizacja: WPR
Kontakt: Strona WWW

Re: Jubileuszowy Kolporter CUP 2011

Ja też się zapisałem! Podobnie jak kolega wyżej nie liczę na jakieś sukcesy, a fajne doświadczenie.

Jako, że nie jestem z Kielc chciałem zapytać czy znacie jakiś hotel godny polecenia ?
NTRP [3.0]
Obrazek Head YOUTEK IG Radical MP
Quiet please !
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 14 sie 2008, 16:43

Re: Jubileuszowy Kolporter CUP 2011

Kurcze, dziś nabawiłem się kontuzji, niby nie jakaś poważna, ale bardzo doskwierająca, mianowicie założyłem złe spodenki do biegania i bardzo obtarłem pachwinę, mam nadzieję, że nie będę musiał grać jutro, to do soboty podleczę.
NTRP 3.5
Awatar użytkownika
Szuma
Orator
Orator
Posty: 597
Rejestracja: 10 mar 2009, 14:10
Lokalizacja: Warszawa/Ostrowiec Św.

Re: Jubileuszowy Kolporter CUP 2011

Ja również się zapisałem, także na debelka :D
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Jubileuszowy Kolporter CUP 2011

Szuma pisze:Ja również się zapisałem, także na debelka :D
Na szczęście musisz w "open" :::yay::: :wink:
Byłem, uiściłem, zobaczyłem.....
W pierwszej rundzie mam Crexa O_O. Ktoś chyba nam chce dać do zrozumienia że rzadko gramy?

Który z nas wygra być może będzie grał z moim niedoszłym rywalem z ćwiartki z ubiegłorocznego turnieju na Tęczy. Wtedy nie mogłem zagrać mimo że w poprzednim meczu nie straciłem gema, może tym razem się uda (jak Crex pozwoli)?
fabiozo pisze:Ja też się zapisałem! Podobnie jak kolega wyżej nie liczę na jakieś sukcesy, a fajne doświadczenie.

Jako, że nie jestem z Kielc chciałem zapytać czy znacie jakiś hotel godny polecenia ?
Hoteli to jest teraz w Kielcach kupę... z tym że może być kłopot bo zaczynają się właśnie kolejne targi: Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego, a to impreza która blokuje nawet akademiki. Mimo wszystko tam bym właśnie szukał. Akademiki UJK na Śląskiej
(z tym że to po przekątnej od kortów a miasto strasznie rozgrzebane).
Najbliżej miałbyś Tęczowy Młyn ale to przy Targach więc raczej odpada.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
crex
Początkujący
Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 4 sie 2009, 20:39
Lokalizacja: Kielce

Re: Jubileuszowy Kolporter CUP 2011

Jest niedrogi hotel Arkadia przy Urzędniczej - warunki chyba trochę spartańskie, ale w miarę blisko na Roko.
www.hotelkielce.pl
Obrazek O3 Speedport White
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Jubileuszowy Kolporter CUP 2011

Spotkałem wczoraj wieczorem na obiekcie Szumę i Quiet please! i dla obu turniej singlowy już się skończył, co w przypadku Szumy zaskoczyło mnie bardzo. Quiet please! zbyt wiele musiał pracować na korcie aby to nie odbiło się na końcowym wyniku, a w tej temperaturze to było mordercze.
Ja z moim rywalem II rundy wobec tego umówiliśmy się dziś na 7:30 i od 9:30 dołączyłem do kolegów.
Nie wiem jak się spisuje Fabiozo bo się nie poznaliśmy, musimy poczekać na jego relację.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
fabiozo
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 24 sty 2009, 18:06
Lokalizacja: WPR
Kontakt: Strona WWW

Re: Jubileuszowy Kolporter CUP 2011

Dzięki za info na temat zakwaterowania. Mi się udało pierwszy mecz wygrać, przeciwnik był po dłuższej przerwie i jego serwis nie istniał. W drugiej rundzie poległem 2 sety do zera :/ Przeciwnik okazał się solidnym graczem. Jednak gra na zawodach to całkiem inna bajka blokada w ręku, mętlik w głowie itp. więc muszę się rozejrzeć za jakąś ligą w pobliżu miejsca zamieszkania. Ogólnie zawody fajne, jeden minus to zamieszanie związane z zawodnikami którzy kiedyś mieli licencję zawodniczą.
NTRP [3.0]
Obrazek Head YOUTEK IG Radical MP
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Jubileuszowy Kolporter CUP 2011

Jest postęp w stosunku do 2 ostatnich lat kiedy wszystko szło ku wegetacji. Dużo dzieci i fajna część dziecięca, z powrotem zaczynają przychodzić Kielczanie, a intencją organizatora było zorganizowanie turnieju amatorskiego, a nie dla zawodników którzy nie wiedzą gdzie się podziać po zakończeniu kariery, a w tym kierunku to zdążało przez ostatnie 3 lata w ramach atp.
Rozdzielenie zawodów dla osób którzy w wieku najbardziej chłonnym w kształceniu odebrali solidne wykształcenie tenisowe, którzy w większości są dalej aktywnymi trenerami, od samouków którzy poznawali tenis na własną rękę dzieląc go z inną pracą wydaje się być sprawiedliwe i tego dowiodła zwiększona liczebność uczestników.

Rezygnacja z tak wysokiego wpisowego jakiego wymagała klasyfikacja rang programu atp też nie było bez znaczenia. Przypominam że różnica jest większa niż połowa ubiegłorocznego wpisowego.

Myślę że doprecyzowanie pojęcia tenisowego profesjonalisty w przyszłym sezonie załatwi resztę niejasności. To w końcu turniej którego zasady określa organizator, przez trzy lata mi nie odpowiadały, więc mnie tam nie było co mogę polecić jako wzór do naśladowania dla nielicznych malkontentów.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Quiet please !
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 14 sie 2008, 16:43

Re: Jubileuszowy Kolporter CUP 2011

Ja jestem w miarę zadowolony ze swojego występu. Nareszcie miałem szczęście w losowaniu i trafiłem na chłopaka spokojnie w moim zasięgu. Niestety jak to na turniejach bywa nie mogłem się w ogóle "wstrzelić". Przeciwnik również miał takie problemy. Pierwszy set to 90 % punktów to moje niewymuszone błędy (nie przesadzam, tragedia...) i set przegrany 1-6. W drugim secie zacząłem tylko przebijać i serwować jak na poziomie 1.5-2.0 NTRP i o dziwo to wystarczało na młodego, dopiero uczącego się grać, przeciwnika. Drugi set wygrany 6-3, większość punktów wygranych z błędów przeciwnika. W trzecim dobrze zacząłem, bo miałem 40-15 przy serwisie przeciwnika, ale nie wykorzystałem szans, a potem kolega zaczął grać coraz lepiej (mniej głupich błędów) a mnie zaczęło brakować sił (1,5 h grania w 30-stopniowym upale to nic przyjemnego ;) ) i set przegrany 2-6. Ogólnie jestem zadowolony, że sobie trochę pograłem i pobiegałem, ale również trochę żal, że nie wykorzystałem szansy. To był pierwszy prawdziwy turniej dla mojego przeciwnika, dopiero się uczy i gdybym zagrał na swoim "regularnym" poziomie to myślę, że zszedłbym z kortu jako zwycięzca.

Skarżysko w tym turnieju wypadło blado. Już dziś poodpadali Tomek Moczek (w 3 setach z Pawłem Hermanem) i Kamil Kopycki (również w 3 setach z Wojciechem Nowakiem, nie wykorzystał 2 piłek meczowych). Jedynym reprezentantem został Andrzej Moczek, który jutro będzie walczył w półfinale w kategorii 35+.
NTRP 3.5
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Jubileuszowy Kolporter CUP 2011

Na stronie patrona medialnego jest już galeria: http://cksport.pl/galeria/361_Kolporter ... 11_roku%29

Zdjęcie 37 przedstawia triumfatorów kategorii Open. Od lewej: Wojciech Nowak, Radosław Gładyś i Łukasz Puk. Zwycięzca w środku.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
fabiozo
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 24 sty 2009, 18:06
Lokalizacja: WPR
Kontakt: Strona WWW

Re: Jubileuszowy Kolporter CUP 2011

Zdjęcie 16 przedstawia mnie. PitS jesteś na którymś ?
NTRP [3.0]
Obrazek Head YOUTEK IG Radical MP
Awatar użytkownika
crex
Początkujący
Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 4 sie 2009, 20:39
Lokalizacja: Kielce

Re: Jubileuszowy Kolporter CUP 2011

Pits, jak poszło? Bo o I rundzie to wiem ( :) ), ale jak dalej?
Obrazek O3 Speedport White
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Jubileuszowy Kolporter CUP 2011

fabiozo pisze:Zdjęcie 16 przedstawia mnie. PitS jesteś na którymś ?
11 Przedstawia Crexa w meczu ze mną a 17 mnie po meczu z Crexem. :D

Napisałem w mój tenis że przegrałem w 2r. 6:3 7:5 z graczem który toczył równoległy pojedynek obok nas, a który trenuje u triumfatora kat. Open.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB

Wróć do „Turnieje amatorskie”