Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turniej Deblowy - Lębork - KOSMETERIA CUP

biosu pisze:Rakieta sama nie gra, chyba, że takie są to poproszę link to od razu sobie zakupię.
Ja bym takiej nie chciał. Jestem leń ale na aż taką łatwiznę iść? Nie chciałoby mi się! rotfl ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Turniej Deblowy - Lębork - KOSMETERIA CUP

biosu pisze:Martinek się doczeka jak zacznie trenować, bo samo kombinowanie z naciągami raczej sukcesów nie przyniesie. Rakieta sama nie gra, chyba, że takie są to poproszę link to od razu sobie zakupię.
Przyjmujemy z Garym Was (Rommela także) do PSS (Partii Sprzętowych Sceptyków). :D
My jeszcze nie doszliśmy do poziomu w którym to sprzęt odgrywa kluczową rolę w naszej grze.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
biosu
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 15 lip 2012, 19:39
Lokalizacja: Lębork

Re: Turniej Deblowy - Lębork - KOSMETERIA CUP

W mojej grze akurat sprzęt najmniejszą rolę odgrywa, byle by ważył minimum 300g.
Babolat pure drive GT +
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Turniej Deblowy - Lębork - KOSMETERIA CUP

biosu pisze:W mojej grze akurat sprzęt najmniejszą rolę odgrywa, byle by ważył minimum 300g.
U mnie dodatkowo nie więcej niż 315. Lżejsza niż 300 jest za mało stabilna, cięższa za bardzo męczy rękę. Niemniej miałem już okazję grać zarówno Babolatem PD Litem, jak i Headem Prestigem Classickiem i oboma wygrywałem mecze (i to nie z tenisowymi kalekami), więc mogę w sumie powiedzieć, że sprzęt uważam za sprawę absolutnie poboczną.
PitS pisze:My jeszcze nie doszliśmy do poziomu w którym to sprzęt odgrywa kluczową rolę w naszej grze.
Dokładnie, jak będę umiał zagrać wszystko (czyli także woleje i smecze, agresywny slice, kick serwis), to wtedy zacznę eksperymentować ze sprzętem. Na razie co najwyżej eksperymentuję z owijkami.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
ZlosliwyGnom
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 960
Rejestracja: 30 paź 2009, 09:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Turniej Deblowy - Lębork - KOSMETERIA CUP

Gary pisze: Na razie co najwyżej eksperymentuję z owijkami.
Kłamczuszek - testowałeś też inny naciąg.
Yonex EZONE DR98 (310g)
NTRP 2.1765298753578
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Turniej Deblowy - Lębork - KOSMETERIA CUP

ZlosliwyGnom pisze:
Gary pisze: Na razie co najwyżej eksperymentuję z owijkami.
Kłamczuszek - testowałeś też inny naciąg.
Bo dali mi go za darmo za największą ilość meczów na DeSkach. :]
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Traw3k
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 857
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt: Strona WWW

Re: Turniej Deblowy - Lębork - KOSMETERIA CUP

Gary pisze:
ZlosliwyGnom pisze:
Gary pisze: Na razie co najwyżej eksperymentuję z owijkami.
Kłamczuszek - testowałeś też inny naciąg.
Bo dali mi go za darmo za największą ilość meczów na DeSkach. :]
Zapłaciłeś za ten naciąg potrójnie, płacąc u nich za kort. :wink:
Biznes życia, Gary.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Turniej Deblowy - Lębork - KOSMETERIA CUP

Traw3k pisze:
Gary pisze:
ZlosliwyGnom pisze:
Gary pisze: Na razie co najwyżej eksperymentuję z owijkami.
Kłamczuszek - testowałeś też inny naciąg.
Bo dali mi go za darmo za największą ilość meczów na DeSkach. :]
Zapłaciłeś za ten naciąg potrójnie, płacąc u nich za kort. :wink:
Biznes życia, Gary.
Nawet jakby nie dawali nagród, to bym tam grał. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Turniej Deblowy - Lębork - KOSMETERIA CUP

Zboczyliście nieco do małpiego gaju. :]
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB

Wróć do „Turnieje amatorskie”