Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Re: Odp: Re: Sporty zimowe

Madox pisze:
Martinek pisze:
F1Bart pisze:Kamil indywidualnie był najlepszym skoczkiem zawodów!!!!
No i co z tego?
Lizaka dostanie.
A ja głupiutki myślałem, że brązowy medal. rotfl
Awatar użytkownika
lion_dragon
Weteran
Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 21 lut 2010, 11:02

Re: Sporty zimowe

Piotr Żyła zajął pierwsze miejsce w konkursie skoków w Oslo :) ! Gratulacje :) !

Nie napisałem, że wygrał ponieważ zajął to miejsce ex aequo z liderem klasyfikacji generalnej :).
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sporty zimowe

Szkoda, że Kamil wypadł z trójki.

Brawo!!! :::yay:::
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Sporty zimowe

Świetnie!
lion_dragon pisze:Piotr Żyła zajął pierwsze miejsce w konkursie skoków w Oslo :) ! Gratulacje :) !
Teraz tylko czekam, aż ktoś wrzuci wywiad na YouTube. ;)

E. I jest.
http://www.youtube.com/embed/dn30EIWrf5g
-Jakieś świętowanie w planie jest?
-No pewnie, głupio pytasz.
Prezes fanklubu Staśka :D
K4t4rynka
Nowy
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 3 wrz 2013, 12:26

Re: Sporty zimowe

Żyła ma specyficzny sposób wypowiedzi, ale nikt się z niego nie nabija, bo on sam się z siebie śmieje. Hah zawsze czekam na wywiad z nim. :)
Awatar użytkownika
pi50
Orator
Orator
Posty: 502
Rejestracja: 2 lip 2013, 16:53

Re: Sporty zimowe

Krzysztof Biegun zwycięzcą Pucharu Świata w Klingental! W dziwnych okolicznościach, ale zawsze coś. :::gd:::
Babolat Aero Pro Drive 2013 GT x2 pi50 Limited Edition
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Sporty zimowe

Dużo szumu w mediach o naszym nowym zimowym wunderteamie :? . Oby chłopcy to wytrzymali, bo przed Soczi to dopiero ten balon nadmuchają...
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Sporty zimowe

Justyna :::gd:::
Niezwykle mi imponuje jej waleczność i wytrzymałość.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Sporty zimowe

Brrr, zaczęło się. Nie cierpię zimy, nie cierpię tych nudnych zimowych sportów. Jedyna dyscyplina, która mnie delikatnie rusza to biathlon, tam przynajmniej coś się dzieje... Oczywiście naszym można pokibicować, ale nie oszukujmy się, gdyby nie Justyna to biegi narciarskie oglądałoby góra 3000 Polaków, skoki to samo. :]
#NKrising
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Sporty zimowe

Jakie znaczenie dla atrakcyjności danej dyscypliny jest to, ilu Polaków ją ogląda?
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Sporty zimowe

Martinek pisze:Jakie znaczenie dla atrakcyjności danej dyscypliny jest to, ilu Polaków ją ogląda?
Pewnie niewielkie, ale ogólnie sporty zimowe nie należą do najatrakcyjniejszych sportów. Osobiście lubię tylko hokej ( na lodzie, chociaż do naszego też nic nie mam :D ), reszta mi zwisa. Są kraje, których sporty zimowe w ogóle nie interesują, są sporty zimowe, które ogląda się w kilkunastu krajach... Bo chyba nikt nie myśli, że skokami narciarskimi emocjonują się wszyscy na świecie :rolleyes: . Poza narodami uczestniczącymi w konkursach, reszta ma to gdzieś :D .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Sporty zimowe

Skoki to chyba najnudniejszy sport świata... A teraz, jak ciągle czekają na wiatr, żeby ktoś tam poleciał, to już w ogóle ciężko się to ogląda...

Ale cóż - niektórych pasjonuje snooker. ;)
Ja tam zimowe lubię - biegi, biathlon, a hokej - genialny. Zwłaszcza jak z niczego jest bójka. :D
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sporty zimowe

Elf pisze:... a hokej - genialny.
Czwarta bramka dziewiętnastolatka z Czech, już po trzeciej poleciały czapki na lodowisko, a to wisienka na torcie :D
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LGehhK6aTvk[/youtube]
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Sporty zimowe

ppeter pisze:
Elf pisze:... a hokej - genialny.
Czwarta bramka dziewiętnastolatka z Czech, już po trzeciej poleciały czapki na lodowisko, a to wisienka na torcie :D
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LGehhK6aTvk[/youtube]
Fantastyczne O_O :) . Właśnie dlatego to jest najlepsza gra zespołowa i basta ! :]
Z drugiej strony szkoda mi Rangersów, mam do nich sentyment :angel: .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Sporty zimowe

Genialna bramka!
scudetto pisze:Właśnie dlatego to jest najlepsza gra zespołowa i basta !
Też tak uważam! Wciąż się coś dzieje (piłka mnie nudzi, o ile mecz nie stoi na naprawdę dobrym poziomie), nie widać żelu na włosach rotfl , ale w sumie w ogóle nic nie widać. :(
Tylko panów z wybitymi zębami. :wink:
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sporty zimowe

ppeter pisze:
Elf pisze:... a hokej - genialny.
Czwarta bramka dziewiętnastolatka z Czech, już po trzeciej poleciały czapki na lodowisko, a to wisienka na torcie :D
Genialna bramka :-). Aż się przypomniały czasy jak miałem kij hokejowy i trochę go używałem. No i San Jose Sharks - uwielbiam ich :-).
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Sporty zimowe

Martinek pisze:Jakie znaczenie dla atrakcyjności danej dyscypliny jest to, ilu Polaków ją ogląda?
Też w gimnazjum chciałem być tak hipstersko ironiczny i błyskotliwy na każdym kroku, po pewnym czasie z tego się wyrasta. :)

A to co zrobił ten młody na lodowisku to ręce składają się same do oklasków.
#NKrising
Awatar użytkownika
pi50
Orator
Orator
Posty: 502
Rejestracja: 2 lip 2013, 16:53

Re: Sporty zimowe

Ja tam skoki lubię, w przeciwieństwie do niektórych. Rozumiem, że nie każdego musi to fascynować, ale niektórych może. Dla mnie to ciekawe. Tylko dziesiejszy konkurs nie był ciekawy. Powód? Kto przeczytał lub oglądał to wie. No niestety, tak to czasami jest. Ale nie rozumiem dziwnej polityki (tak to nazwę) TVP. Dziś w studiu była Klepacka. Zawodnicy zaczynają skakać, a oni leją wodę o windsurfingu. Pokazują co prawda skaczących, ale komentarza nie ma. Tylko słychać lanie wody w studiu TVP. Chcą porozmawiać ze sportowcami? Ok. Ale mogą to robić przy innej okazji. Akurat nie każdego interesuje windsurfing. Ok, niektórych tak, ale to jest studio gdzie potem transmitują skoki! A nie windsurfing. Skoki to skoki, windsurfing to windsurfing. Niestety trochę mnie to oburzyło. :::bd::
Babolat Aero Pro Drive 2013 GT x2 pi50 Limited Edition
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Sporty zimowe

pi50 pisze:Ja tam skoki lubię, w przeciwieństwie do niektórych. Rozumiem, że nie każdego musi to fascynować, ale niektórych może.
Jeśli to przytyk do mnie, to do swojej wypowiedzi mogę dodać "według mnie". ;)
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5861
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sporty zimowe

Elf pisze:Skoki to chyba najnudniejszy sport świata... A teraz, jak ciągle czekają na wiatr, żeby ktoś tam poleciał, to już w ogóle ciężko się to ogląda...
Ale cóż - niektórych pasjonuje snooker..
No,no.. :wink:
Ja lubię sporty strategiczne - takie gdzie taktyka rozgrywania partii, obrana strategia jest równie ważna jak perfekcyjne techniki. Dlatego lubię piłkę nożną - bo to gra strategiczna / dla tych co się znają, dla przypadkowych widzów - kopanina rotfl /, i dlatego tak lubię snookera. A mniej dyscypliny - kto szybciej, dalej, wyżej. :wink:

A tak ogólnie - im lepiej znamy się na jakimś sporcie - tym bardziej lubimy oglądać. Użyłam liczby mnogiej - ale chyba tak jest? Im lepiej znamy przepisy, zawodników, legendy dyscypliny, historię, techniki gry - tym większą satysfakcję daje nam oglądanie.

A wybór? Czasem tradycja, czasem doświadczenia osobiste, czasem przypadek.. :D
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski

Wróć do „Inne sporty”