Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

ATP Londyn 2011

Aegon Championships
06.06.2011-12.06.2011
Pula nagród: 627,700 €
Strona główna turnieju: Klik!
Nawierzchnia: Trawa
Lokalizacja: Londyn, Wielka Brytania

Finał 2010:
Sam Querrey [7] vs Mardy Fish 7:6(3), 7:5
Przem
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 181
Rejestracja: 22 lut 2010, 01:05

Re: ATP Londyn 2011

Właśnie zauważyłem, że Nalbandian i Roddick stworzyli parę na turniej deblowy :D
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: ATP Londyn 2011

A po drugiej stronie siatki staną dzisiaj Del Potro ze Stepankiem, fajny mecz :)
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
meszka
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 445
Rejestracja: 6 lip 2009, 15:33

Re: ATP Londyn 2011

robpal pisze:A po drugiej stronie siatki staną dzisiaj Del Potro ze Stepankiem, fajny mecz :)
Nazwiska może i ciekawe, ale debel plus trawa to nie jest najlepsze połączenie.
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ATP Londyn 2011

A Sam Querrey wygrał pierwszego seta z Keiem Nishikorim.
Awatar użytkownika
mulleen
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 429
Rejestracja: 25 sty 2011, 20:14
Lokalizacja: Szczecin

Re: ATP Londyn 2011

Po dość ciężkim 1 secie Ljubicic odprawia 2:0 Sweetinga 7:6, 6:2. Na prawdę podoba mi się ta lekkość i gracja z jaką gra Ljubicic, no i dodatkowo bardzo ładny 1BH, świetna technika i taki spokój...miły i poczciwy chłopczyna, taki przyłóż do rany hehe, a jak mu coś nie wyjdzie to takie śmieszne gesty robi, np klepie się po łysej glacy :D
NTRP: 4.0
Awatar użytkownika
Aurelius
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 817
Rejestracja: 25 gru 2009, 22:36

Re: ATP Londyn 2011

Ljubo to bardzo sympatyczny gość. W ogóle nie wzbudza jakichś negatywnych uczuć. W tej opasce na łysej glacy przypomina mi jednego z sąsiadów z bajki Sąsiedzi :D
Obrazek
W teorii nie ma różnicy między teorią a praktyką. W praktyce jest.
Dean Fixsen
Awatar użytkownika
mulleen
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 429
Rejestracja: 25 sty 2011, 20:14
Lokalizacja: Szczecin

Re: ATP Londyn 2011

Ljubi da się lubić :) Dziś grał bez opaski. On jest idealnym materiałem na Jedi, nie ma żadnych złych emocji, nie kieruje nim złość czy strach, zawsze spokojny a jednocześnie z refleksem (ostatnio oglądałem w telewizji 2 części "Gwiezdnych wojen") :D
NTRP: 4.0
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: ATP Londyn 2011

Dziś Roddick kontra Lopez, ciekawi mnie jak tam forma przed docelową imprezą sezonu, oby okres, w którym wszyscy męczyli się na mączce został przez Roda solidnie wykorzystany na optymalne przygotowanie do Wimbla.
#NKrising
Awatar użytkownika
OscaroGee
Weteran
Weteran
Posty: 1009
Rejestracja: 25 paź 2010, 10:52
Lokalizacja: Gdynia/Wejherowo i czasami Częstochowa

Re: ATP Londyn 2011

Istomin - Del Potro "okopani" na końcowej linii - tak się teraz gra na trawie? Czy tacy zawodnicy?

Właśnie Juan Martin miał przerwę medyczną i aktualnie gra z bandażem na lewym udzie!!!

Roddick bez "ściągaczy" na kostkach - wygląda... dziwnie ;), ale ochota do gry jest!
Awatar użytkownika
michalek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 760
Rejestracja: 19 wrz 2010, 15:56
Lokalizacja: Poznań

Re: ATP Londyn 2011

Zaraz decydujący 3 set w meczu Lopeza i Roddicka. Póki co każdy z nich wygrał po 1 tie-breaku. Ciekawe czy dojdą do 3 tie-breaka. Cały urok trawy - 30 asów Lopeza i 10 asów Roddicka.
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: ATP Londyn 2011

Rod to walczy o wygranie pierwszego meczu od marca... Pokpił tego tie-breaka strasznie.
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
michalek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 760
Rejestracja: 19 wrz 2010, 15:56
Lokalizacja: Poznań

Re: ATP Londyn 2011

Czułem, że przegra tego drugiego tie-breaka. Lopez zaczął nieźle grać, a Roddick popełniać błędy. Za to Nalbandian wygrał pierwszy mecz też od dawien dawna - pokonał Marchenkę 2-0.

Roddick już przełamany w 3 secie...

Przed tym meczem Roddick miał z Lopezem bilans 6-0 ;)

Roddick odłamał...A właściwie to Lopez sam oddał ;)
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: ATP Londyn 2011

Wymęczone zwycięstwo... 76 67 64.
#NKrising
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: ATP Londyn 2011

Słaby mecz Andy'ego, jak się return nie poprawi to z Karloviciem będą wielkie problemy.
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
thetomek
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 25 lut 2011, 19:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP Londyn 2011

Roddick niestety głębiony jakimiś kontuzjami w ostatnim czasie i jego forma wygląda dosyć kiepsko. Zawsze kochał grać na trawie, także jest nadzieja, że w kolejnym meczu jego dyspozycja będzie lepsza.
Ostatnio zmieniony 7 cze 2011, 18:27 przez thetomek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
michalek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 760
Rejestracja: 19 wrz 2010, 15:56
Lokalizacja: Poznań

Re: ATP Londyn 2011

Póki co to Karlović musi się uporać z Andersonem. Nie zapominajmy też, że dla Roddicka to był pierwszy mecz na trawie, a dla Lopeza już drugi, bo wczoraj pokonał Tursunova.

Zaraz mecz Verdasco-Mahut. Verdasco nawet na trawie w pomarańczowej koszulce ;)
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: ATP Londyn 2011

robpal pisze:Słaby mecz Andy'ego, jak się return nie poprawi to z Karloviciem będą wielkie problemy.
7/6 7/6 :]
#NKrising
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: ATP Londyn 2011

Taki wynik to będzie niezależnie od returnu (no, może 3 sety i przepermutowany wynik 7/6, 7/6, 7/6). Pytanie, czy wygra te tie-breaki :]
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
sledz136
Orator
Orator
Posty: 612
Rejestracja: 28 mar 2011, 23:59

Re: ATP Londyn 2011

Chyba żaden duet w ATP nie ma tak podobnych do siebie meczy jak Andy i Ivo...
W erze specjalistów jesteś albo ekspertem od mączki, albo od trawy, lub od nawierzchni twardych, chyba, że jesteś Rogerem Federerem.
James Scott Connors

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”