Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Szpula do 150zł

Postanowiłem, że zakupię jakąś tanią szpulę. Wydawanie jednorazowo 50zł na naciąg i serwis rozbijało mój portfel. Patrzyłem na jakieś naciągi Pro's Pro. Moją uwagę przyciągnęły Plus Power, Pulse Power i Vendetta. Nie zależy mi na rotacji, więc grubość może być do 1.30. Chciałbym, aby się nie przesuwał, był wytrzymały i w miarę możliwości komfortowy. Jest taki wynalazek na rynku? Dodam, że ciężko u mnie z testami, ale jak trzeba to da radę.
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
Awatar użytkownika
Szuma
Orator
Orator
Posty: 597
Rejestracja: 10 mar 2009, 14:10
Lokalizacja: Warszawa/Ostrowiec Św.

Re: Szpula do 150zł

Vendetta 1,25 jest całkiem wytrzymała i komfortowa. Przy tym nie przesuwa się, ale dość szybko traci napięcie :) Ogólnie rzecz biorąc całkiem porządny naciąg za rozsądne pieniądze :wink: Dwoma pozostałymi niestety nie grałem.
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Szpula do 150zł

Jak szybko? Ta kwestia jest dla mnie też dość ważna.
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
Awatar użytkownika
Szuma
Orator
Orator
Posty: 597
Rejestracja: 10 mar 2009, 14:10
Lokalizacja: Warszawa/Ostrowiec Św.

Re: Szpula do 150zł

Tak na oko to 2-3kp w ciągu 2 dni co jest raczej normalne a potem w miarę się trzyma. U mnie robił się martwy po ok. 15 godzinach gry. Po ok 20 h go wycinałem bo nie chciał się zerwać :]
Awatar użytkownika
radical.pl
Orator
Orator
Posty: 688
Rejestracja: 12 mar 2006, 19:23
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: Szpula do 150zł

Jest taki naciąg w ofercie Pro's Pro który naśladuje Poly Plasmę Signum Pro weź ten, będziesz zadowolony.
Ważne żeby zostało tutaj coś z tego czym żyliśmy..

http://www.road-racing.pl
Awatar użytkownika
Bartek_G
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 20 kwie 2011, 16:02
Lokalizacja: Śląsk Cieszyński

Re: Szpula do 150zł

radical.pl pisze:Jest taki naciąg w ofercie Pro's Pro który naśladuje Poly Plasmę Signum Pro weź ten, będziesz zadowolony.
O ile się nie mylę jest to Pro's Pro Plus Power. :wink:
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Szpula do 150zł

Szuma pisze:Tak na oko to 2-3kp w ciągu 2 dni co jest raczej normalne a potem w miarę się trzyma. U mnie robił się martwy po ok. 15 godzinach gry. Po ok 20 h go wycinałem bo nie chciał się zerwać :]
Dokładnie, pisałem już o tym kilka razy na forum. Ja go wycinam po 12h mimo, że nie gram z dużą siłą czy rotacją. Z Pro's Pro dobrze wspominam też Black Out-a, przyzwoity dostęp do rotacji, dość dobry komfort (trochę gorszy niż w PP V), ale miałem wrażenie, że szybciej się rozciąga.
radical.pl pisze:Jest taki naciąg w ofercie Pro's Pro który naśladuje Poly Plasmę Signum Pro weź ten, będziesz zadowolony.
Oczywiście o ile pasowałaby mu zwykła Plasma od SP.

Może warto rozejrzeć się na Allegro za setami ciętymi ze szpuli i kupić coś innego? Przy zakupie większej ilości (~10 powinno wystarczyć) może wytargujesz dodatkowy czy wysyłkę gratis.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Szpula do 150zł

wyczesany pisze:Może warto rozejrzeć się na Allegro za setami ciętymi ze szpuli i kupić coś innego? Przy zakupie większej ilości (~10 powinno wystarczyć) może wytargujesz dodatkowy czy wysyłkę gratis.
Wolałbym kupić całą szpulę. Pytanie jak bardzo będzie to naciąg gorszy od Pro Line II.

Powoli decyduję się na Vendette. Chyba, że ktoś jeszcze napisze jakąś propozycję. Na pewno przed zakupem szpuli Pro's Pro przetestuję Vendette, aby nie żałować.
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"

Wróć do „Naciągi”