Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

logigamer pisze:Dzięki za miły wczorajszy dzień! :)

Grałem ze Złośliwym Gnomem i Karjarem. Oczywiście przegrałem :wink: ale mam nadzieję, że choć odrobinę problemu stworzyłem.
...
No i mam nadzieję, że mój aparat nie był zbyt dużym problemem i nie rozpraszał za bardzo :) - jeśli jednak był to cierpienia mam nadzieję zrekompensuje bogatsza forumowa galeria :::yay:::

Dzięki raz jeszcze.
Piotrek
Początki są trudne, prawie wszystkich do tej pory to motywowało do większego wysiłku więc może być tylko lepiej. Aparat... cóż chyba musiałbym go się tydzień uczyć. Gdzie są te fajne aparaty w których czasy ekspozycji i przysłony wybierało się ręcznie....
Dostałem od córki aparat "wspomagający" i im bardziej on starał się mi pomagać tym gorsze foty robiłem. rotfl
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

Po samym CZYTANIU relacji z TF'a(u)? pora na zweryfikowanie własnego NTRP rotfl Gdzie jakaś galeria??? Nie opi...alać się Panowie... i Pani :twisted:
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

bugaloo pisze:Po samym CZYTANIU relacji z TF'a(u)? pora na zweryfikowanie własnego NTRP rotfl Gdzie jakaś galeria??? Nie opi...alać się Panowie... i Pani :twisted:
Wydanie końcowego komunikatu i ogłoszenie wyników wymaga drobiazgowych badań materiału pozyskanego z kilku źródeł. :]
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

PitS pisze:
bugaloo pisze:Po samym CZYTANIU relacji z TF'a(u)? pora na zweryfikowanie własnego NTRP rotfl Gdzie jakaś galeria??? Nie opi...alać się Panowie... i Pani :twisted:
Wydanie końcowego komunikatu i ogłoszenie wyników wymaga drobiazgowych badań materiału pozyskanego z kilku źródeł. :]
Jednym słowem... cenzura :twisted: Wszystkie "nieuczesane" zdjęcia, jak i te na "wydechu" lądują zatem w koszu rotfl
Awatar użytkownika
radical.pl
Orator
Orator
Posty: 688
Rejestracja: 12 mar 2006, 19:23
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

Ten aparat to jakiś konkret był ;-) wyglądał jak sprzęt reporterski z najwyższej półki.
Ważne żeby zostało tutaj coś z tego czym żyliśmy..

http://www.road-racing.pl
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

My jesteśmy bardzo medialni i aparaty nam nie przeszkadzają. Najlepszym komentarzem może być zdanie, które zasłyszałem gdy zmierzałem na mecz Daroosa z Radicalem, od ludzi schodzących z kortu obok:" ...co tu się dziś dzieje, to chyba jakiś turniej gwiazd czy coś" rotfl
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

PIOTR69 pisze:Najlepszym komentarzem może być zdanie, które zasłyszałem gdy zmierzałem na mecz Darosa z Radicalem, od ludzi schodzących z kortu obok:" ...co tu się dziś dzieje, to chyba jakiś turniej gwiazd czy coś" rotfl
"Cup of Legends" :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

wyczesany pisze:
PIOTR69 pisze:Najlepszym komentarzem może być zdanie, które zasłyszałem gdy zmierzałem na mecz Darosa z Radicalem, od ludzi schodzących z kortu obok:" ...co tu się dziś dzieje, to chyba jakiś turniej gwiazd czy coś" rotfl
"Cup of Legends" :D
Coś w tym jest. Właśnie wylałem sobie "cup" kawy na telefon :[
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
lion_dragon
Weteran
Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 21 lut 2010, 11:02

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

PIOTR69 pisze:" ...co tu się dziś dzieje, to chyba jakiś turniej gwiazd czy coś" rotfl
Dobre!!! :)

Szkoda, że moje kontuzje uniemożliwiły mi uczestnictwo...

Pozdrawiam wszystkie Gwiazdy! :)
Awatar użytkownika
radical.pl
Orator
Orator
Posty: 688
Rejestracja: 12 mar 2006, 19:23
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

Szkoda że fajny meczyk jakim był mecz Obiego z Szumą był rozgrywany pod balonem. Obi mocno koncentruję się przy grze więc na trybunach musi być kulturka. Szuma całkiem przyzwoicie serwuję, do tego trzyma piłę w korcie. Zaskoczeniem jeśli chodzi o rozgrywki w tej połówce był wynik Obi- Becki, po rozgrzewce stawiałem na Beckiego.

Wracając do mojej męki z Daroosem, Darek całkiem fajnie gra na małe pola po czym wnoszę że grywa w debla ;-).
Ważne żeby zostało tutaj coś z tego czym żyliśmy..

http://www.road-racing.pl
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

radical.pl pisze:Szkoda że fajny meczyk jakim był mecz Obiego z Szumą był rozgrywany pod balonem. Obi mocno koncentruję się przy grze więc na trybunach musi być kulturka.
Przepraszam za "uciszanie" :wink: . Widziałem wszystko dookoła, tylko nie kort, przeciwnika i piłkę.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

radical.pl pisze:Ten aparat to jakiś konkret był ;-) wyglądał jak sprzęt reporterski z najwyższej półki.
Obiektyw ( ups :wink: ) to reporterski ale aparat to już bardziej ślubny :wink:
PIOTR69 pisze:My jesteśmy bardzo medialni i aparaty nam nie przeszkadzają. Najlepszym komentarzem może być zdanie, które zasłyszałem gdy zmierzałem na mecz Daroosa z Radicalem, od ludzi schodzących z kortu obok:" ...co tu się dziś dzieje, to chyba jakiś turniej gwiazd czy coś" rotfl
No gwiazdy jak nic :::gd::: :wink:
PitS pisze:Początki są trudne, prawie wszystkich do tej pory to motywowało do większego wysiłku więc może być tylko lepiej. Aparat... cóż chyba musiałbym go się tydzień uczyć. Gdzie są te fajne aparaty w których czasy ekspozycji i przysłony wybierało się ręcznie....
Dostałem od córki aparat "wspomagający" i im bardziej on starał się mi pomagać tym gorsze foty robiłem. rotfl
Gram dopiero 3 miesiące ale wyglądam groźnie dlatego całego gema ugrałem rotfl

Co do aparatu to on takie manualne opcje ma. Na automacie to wręcz brzydkie zdjęcia robi. Teraz je oglądam i udoskonalam O_O :::yay:::

PS.: Zmiany swojego wyglądu i usuwanie niedoskonałości itp proszę zgłaszać na PW rotfl
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

logigamer pisze: PS.: Zmiany swojego wyglądu i usuwanie niedoskonałości itp proszę zgłaszać na PW rotfl
Vivid nie utrzymał wciągniętego brzucha a ja pozbyłbym się tej purpury z twarzy po meczu z Piotrem. rotfl
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

Parę słów ode mnie.

Początek: kto rozkopał Gierkówkę i dlaczego od razu na tak długim odcinku?! Pięć godzin w aucie, dojechałem ledwie na czas, wychodzę z auta a tu mi krzyczą, że trzeba grać.

Pierwszy mecz z htb. Hmmm… graliśmy ze sobą. Hmmm… rok temu w Piasecznie, hmmm… w pierwszej rundzie. Graliśmy na powietrzu, gdzie głównym zadaniem było zalepianie dziur w korcie. Raz ustawiony do bekhendu oglądałem jak piłka mija mnie z forhendowej strony. Takich rotacji to nawet Roger skrzyżowany z Rafą nie są w stanie zapodać. Perfidnie grałem Przeciwnikowi do bekhendu bo tam straszna dziura. Na początku było dosyć równo, ale po pewnym czasie jakoś udało mi się uciec.

Drugi mecz z ppeterem. Hmmm, graliśmy ze sobą. Ale nie w Piasecznie i nie w głównej drabince. Było podobnie jak w Warszawie. Na początku ppeter ostro serwował a ja returnowałem we wszystkie kierunki z wyjątkiem kortu. Bardzo szybko zrobiło się 0-6 od mojej strony. Potem solidarnie zaczęliśmy przegrywać swoje serwisy. To znaczy ja kontynuowałem swoją passę a tylko Przeciwnik się dołączył. Ale to tylko ze względu na zdeaktywowany serwis. Tak czy siak, nie miałem nic do powiedzenia. Skończyło się 3-9. Szkoda tylko mojego pierwszego gema serwisowego. Miałem 40-0 i go wtopiłem. Bywa.

Trzeci mecz z Yogim. Hmmm… graliśmy ze sobą – rok temu w Piasecznie, w pocieszce, na tym samym korcie. Ale nie tak jak rok temu, Yogi nie chciał psuć. A ja nie miałem argumentów, żeby skończyć. Grałem za mało kątowo i w grze na błędy własne Yogi był lepszy. Ot co.
Po skończonym meczy poodbijałem chwilkę Donnay’em. Bardzo sympatyczna rakieta. Jest z czego uderzyć a cienka rama zupełnie nie przeszkadza. I rzeczywiście ta packa buja się jakby była cięższa. Bardzo przyjemne odczucia.

Co mi się podobało: poza turniejem oczywiście, bo to oczywista, moje nastawienie. Jakby się mniej spinałem, dzięki czemu byłem mniej zmęczony (może mniej biegałem). Serwis był w miarę regularny i forhend już nie tak niepewny.

Co jest do poprawienia: gemy serwisowe. Mimo tej regularności muszę popracować nad serwisem, aby było bardziej trudny. W przeciwnym wypadku będzie ciężko coś zrobić z tym moim tenisem. Forhend: powinien był głębszy i mocniejszy. No i grany bardziej kątowo.

Ale ogólnie jestem bardzo zadowolony. Do tego stopnia, że powrotna droga nie była tak męcząca.

Pozdrawiam i do zobaczenia znowu.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

RatRace pisze:Pozdrawiam i do zobaczenia znowu.
Typowa postawa starego TF-owicza :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

Ale nowych również, kto przybywa na TF-y łapie wirusa i reaguje objawami uzależnienia :wink:
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

Chciałbym wszystkim podziękować za wspaniałą atmosferę i grę. Mimo zmiennego szczęścia na korcie ;) miałem niesamowitą przyjemność skrzyżować rakiety z bardzo fajnymi przeciwnikami. Dziękuję. Dziękuję również za wyrozumiałość w kwestii przypalania kiełbasy... ;)

Mam nadzieję, że w komplecie widzimy się na II edycji 2011.
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
Szuma
Orator
Orator
Posty: 597
Rejestracja: 10 mar 2009, 14:10
Lokalizacja: Warszawa/Ostrowiec Św.

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

Czas najwyższy żebym ja też coś napisał :)
Pogoda na szczęście w miarę dopisała, choć nie obraziłbym się gdyby było troszeczkę chłodniej ;-P
Atmosfera jak można było się spodziewać była świetna. Fajnie można było pogawędzić o tenisie, ale i nie tylko :D Jedynie nie dało się usiedzieć 5 min. na dworze, bo komary i meszki mocno dawały o sobie znać :::pest::: Całe nogi mam w bąblach :dvl(:

A teraz trochę o samej grze.
Na turniej pojechałem nieograny, w tym sezonie grałem może z 5 czy 6 meczów. Także z meczu na mecz się rozgrywałem :)

Na pierwszy ogień poszła Mouila :D Na rozgrzewce wszystko pięknie jej wchodziło w kort, technika całkiem dobra a i głębokość zagrań też niczego sobie. Jednak gdy zaczęliśmy grać na punkty, zaczęły się też błędy. Sporo niewymuszonych i tak naprawdę to niewiele musiałem robić aby wygrać :wink: Mouila ma bardzo dobre warunki do grania, technicznie jest bardzo dobrze ułożona, ale musi bardziej uwierzyć w Siebie :wink: Wynik: 9/0

W drugiej rundzie czekał na mnie Vivid :D Nie ukrywam że chciałem z nim zagrać, bo lubię jak ktoś gra techniczny tenis :) Grało się nam całkiem przyjemnie, choć brak ogrania singlowego u Vivida był widoczny. Mimo to urwał mi 2 gemy ;-P Wynik: 9/2

W kolejnej rundzie grałem z Obiektywem. Źle wszedłem w mecz i później trudno było mi odzyskać rytm. Jak już wychodziłem na prowadzenie, to mimowolnie następowało lekkie rozprężenie które Obi bezbłędnie wykorzystywał :wink: Do tego łapałem tzw. hebla i porażka gotowa :] Na domiar złego przez cały mecz Radkowi nie wchodziły loby a w ostatnich bodajże 3 gemach trafił wszystkie jakie tylko zagrał ;-P Obi w 100% zasłużył na to zwycięstwo. Wynik: 7/9

Po tej porażce trafiłem do prawej drabinki. Tam już czekało na mnie trzech Piotrków pod rząd rotfl Najpierw był Pits. Stwierdziłem, że nie ma się co spinać, więc grałem w miarę na luzie i raczej nie hamowałem ręki :D Graliśmy podczas burzy, więc prawie nic nie było słychać oprócz dudnienia deszczu o balon :] Pits już wyraźnie miał dosyć grania, więc nie stawiał zbyt dużego oporu. Wynik: 6/0

Drugim Piotrem był Piotr69 :) Miałem w pamięci nasz ostatni pojedynek z zeszłego TF-a, gdzie wygrałem dopiero 9/7. Teraz poszło znacznie łatwiej, bo i Piotrek był mocno zmęczony. Gemy był w miarę wyrównane i było sporo przewag. Wynik: 6/0

Kolejny był Piter z którym grałem o półfinał. W pierwszym gemie złapał go skurcz w nodze i nie mógł grać na 100%. Mimo to było kilka fajnych wymian :) Wynik 6/0

W półfinale, tak jak ostatnio czekał na mnie już JCz :D Lubię z nim grać bo można sobie trochę postrzelać :twisted: Przy 0/2 dzięki kilku efektownym uderzeniom oraz dużej dawce szczęścia udało mi się przełamać serwis Jacka :::u_c_d3::: Potem uleciało ze mnie powietrze ;-P Co prawda miałem jeszcze kilka piłek na wygranie minimum 2 gemów, ale niestety się nie udało. Do tego JCz grał bardzo skuteczne skróty do których już nawet nie startowałem. Dopiero przy stanie 1/8 jakimś cudem przełamałem Jacka i mogłem się cieszyć z drugiego wygranego gema :::yay::: Niestety już ledwo chodziłem. W ostatnim gemie resztami sił serwowałem aby przedłużyć jeszcze ten mecz, ale 2 razy Jacek przegonił mnie akcją skrót, lob i już nie miałem czym oddychać ;-P Jacek zakończył spotkanie winnerem z BH po linii :::glory::: Wynik: 2/9

Miałem wrażenie, że przez cały turniej grałem nieco lepiej i skuteczniej niż na wrześniowym TF-ie z czego bardzo się cieszę :D Szczególnie jestem zadowolony z backhandu którym już w miarę skutecznie potrafię uprzykrzyć życie przeciwnikowi :-P

W drodze do pensjonatu pomyliłem drogę i 20 min błądziłem po Piasecznie rotfl Na szczęście jakoś trafiłem i mogłem się wreszcie położyć :D
Na drugi dzień pojechałem obejrzeć finał i porobić trochę fotek. Na trybunach były tłumy rotfl ...a tak właściwie to tylko ja ;-P Jacek zdecydowanie przeważał nad Garym i oddał mu tylko jednego gema :)

Chciałem bardzo serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom TF-a za bardzo miło spędzone 12 h na kortach :) Dzięki wszystkim za rozegrane mecze oraz pogawędki wokoło tenisowe :)

Do zobaczenia we wrześniu!
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

Szuma gra super przy siatce. Zresztą często do niej się wybiera. Ma niesamowite wyczucie kierunku zagrania przeciwnika. Kilka razy odczytał mnie jak otwartą książkę, więc "lobowałem", co kończyło się autami lub skutecznymi zagraniami Szumy. Dopiero pod koniec meczu weszły mi wszystkie loby (cudowne ozdrowienie :) ) - ufff, w dobrym momencie.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

Oczywiście tradycyjnie czyli jak co roku zdjęcie bez podpisów... dobrze że wiem kto czym gra! rotfl

Twarze są zbędne, liczy się używany sprzęt! :fugly: rotfl
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”