Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Pekao Szczecin Open 2010

Ja patrzyłem na ten link, tu jest OK. Może na sparingach robi nabiegi treningowo. To faktycznie jest ekstremum. Ale popatrz jakie okno serwisowe zyskuje :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Dj Buhh
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 174
Rejestracja: 22 sie 2008, 01:14

Re: Pekao Szczecin Open 2010

Ten pomiar siły serwisu nie ma zbyt wiele wspólnego z prawdziwym pomiarem na korcie ;) To jest na zasadzie kto mocniej "trzepnie" w piłkę nieco powyżej głowy, więc podawanie wyników średnio ma tutaj sens, bo każdy może zagrać w okolicach 170km/h. Ale są za to fajne nagrody ;)
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Pekao Szczecin Open 2010

Dj Buhh pisze:Ten pomiar siły serwisu nie ma zbyt wiele wspólnego z prawdziwym pomiarem na korcie ;) To jest na zasadzie kto mocniej "trzepnie" w piłkę nieco powyżej głowy, więc podawanie wyników średnio ma tutaj sens, bo każdy może zagrać w okolicach 170km/h. Ale są za to fajne nagrody ;)
Żeby nie byli pokrzywdzeni wszyscy Ci którzy nie mają SpeedChecka lub nie wiedzą jakiej prędkości ten serwis posiadają podam za chwilę w "jak to wykonać" prosty, acz dokładny sposób pomiaru serwisu.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
FEDEER
Orator
Orator
Posty: 592
Rejestracja: 31 maja 2010, 19:28
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt: Strona WWW

Re: Pekao Szczecin Open 2010

genowef pisze:FEDEER:
Jeśli masz możliwość to zrób zdjęcia zawodnika o nazwisku Battistone - jutro gra w debla półfinał na korcie centralnym. Jego rakieta o dwóch rączkach i sposób serwowania (niczym w siatkówce) warte są pokazania na tym forum.
Ok, nie ma sprawy. Będą zbliżenia jego rakiety.
Obrazek
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Pekao Szczecin Open 2010

FEDEER pisze:
genowef pisze:FEDEER:
Jeśli masz możliwość to zrób zdjęcia zawodnika o nazwisku Battistone - jutro gra w debla półfinał na korcie centralnym. Jego rakieta o dwóch rączkach i sposób serwowania (niczym w siatkówce) warte są pokazania na tym forum.
Ok, nie ma sprawy. Będą zbliżenia jego rakiety.
@genowef
To forum nie takie cuda już widziało, facet dość dobrze przygotowany motorycznie ale ranking deblowy ma 119 .... bo rakieta mu przeszkadza grać. :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Dj Buhh
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 174
Rejestracja: 22 sie 2008, 01:14

Re: Pekao Szczecin Open 2010

Wg mnie bracia Battistone grają w tego debla tylko po to, żeby promować swój wynalazek. Nie chodzi o wyniki. Inna sprawa, że młodszy, który jest w Szczecinie nie gra drugiego serwisu, oba są takie same... Nie wiem jak starszy, ale pewnie podobnie.
genowef
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 13 sty 2009, 20:54

Re: Pekao Szczecin Open 2010

Cóż - według strony ATP bracia rozpoczęli profesjonalną "karierę" w 2007 roku - obaj są zaawansowani wiekowo więc pewnie nie o wyniki tu chodzi, a o promocję. I w pewnym stopniu im się to udaje. Obserwowałem wczoraj Battistone w deblu - widzów było niemało i odnosiłem wrażenie, że większość skupia wzrok na nietypowej rakiecie...
Awatar użytkownika
FEDEER
Orator
Orator
Posty: 592
Rejestracja: 31 maja 2010, 19:28
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt: Strona WWW

Re: Pekao Szczecin Open 2010

Album z dzisiaj: http://img828.imageshack.us/g/dsc00002gp.jpg/

Serwis Brian'a Battistone'a robi naprawdę duże wrażenie na żywo, wyskakuje wysoko i energicznie. Co do meczu Juliana Reister'a, mógł gładziutko wygrać w 2 setach, ale po 3 gemach Cuevas zaczął odrabiać i nieźle grać. 2 Set już bardziej wyrównany od początku. Spore opóźnienie w programie przez ten mecz :D Szkoda, że w tym roku do Szczecina nie przyjechał Marcin Daniec, było by się z czego pośmiać :lol: Dzień bardzo zimny, ale udany :wink:
Obrazek
genowef
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 13 sty 2009, 20:54

Re: Pekao Szczecin Open 2010

Niezłe foty, serwis Battistone'a świetnie uchwycony. Półfinał debla był więc meczem dwóch osobliwości, w końcu Dustin Brown to także ekscentryk w pełnej krasie: dresik w barwach Jamajki, lakierowany thermobag TopSpin i rakieta naciągnięta z siłą 32 kg...

Co do Reistera - fakt pokonania Gozdura (a raczej zmiecenia) i Kubota bez formy nie czynił z niego faworyta. Jutro finał debla i półfinały. Szkoda, że bez Polaków no i ten wiatr. Brrr...
Awatar użytkownika
FEDEER
Orator
Orator
Posty: 592
Rejestracja: 31 maja 2010, 19:28
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt: Strona WWW

Re: Pekao Szczecin Open 2010

genowef pisze:Niezłe foty, serwis Battistone'a świetnie uchwycony. Półfinał debla był więc meczem dwóch osobliwości, w końcu Dustin Brown to także ekscentryk w pełnej krasie: dresik w barwach Jamajki, lakierowany thermobag TopSpin i rakieta naciągnięta z siłą 32 kg...

Co do Reistera - fakt pokonania Gozdura (a raczej zmiecenia) i Kubota bez formy nie czynił z niego faworyta. Jutro finał debla i półfinały. Szkoda, że bez Polaków no i ten wiatr. Brrr...
Dzięki :D Jutro oczywiście kolejna porcyjka także z finału debla :wink: Mecz Niemca i Cuevasa dobrze się oglądało ze względu na technikę gry, ta lekkość :)

EDIT 18.09 22:12
Album z finału debla (Dustin BROWN (JAM) / Rogier WASSEN (NED) vs Rameez JUNAID (AUS) / Philipp MARX (GER) 6:4, 7:5.):
http://img201.imageshack.us/g/dsc00005x.jpg/

Mecz dość ciekawy dużo dobrych akcji przy sieci jak mówi T.Lorek. Australijczyk i Niemiec mogli wygrać 2 seta, ale znów te załamanie.
Jutro finał aktorów (Piotr Cyrwus-Tomasz Stockinger) oraz oczywiście finał singla (Andriejew-Cuevas).
Obrazek
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Pekao Szczecin Open 2010

No patrzcie... Brown wygrał w deblu. Wydawałoby się że z tym radosnym tenisem debel odpada... :D
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Pekao Szczecin Open 2010

O! I Rysio z Klanu był. Udany turniej :D
Awatar użytkownika
FEDEER
Orator
Orator
Posty: 592
Rejestracja: 31 maja 2010, 19:28
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt: Strona WWW

Re: Pekao Szczecin Open 2010

Ostatni album z tego roku - finał (Igor ANDREEV (RUS) vs Pablo CUEVAS (URU 1-6 1-6 ):
http://img826.imageshack.us/g/dsc00036ol.jpg/

Finał jak wskazuje wynik jednostronny, takiego szybkiego finału nie pamiętam od czasu kiedy pierwszy raz byłem na Pekao Open. Przypomnę jeszcze, że P. Cyrwus ograł T. Stockingera 6-1 6-2. W albumie nie ma zdjęć z ich finału bo nie chciało mi się tym razem wstawać rano by być tam przed 10 Ogólnie turniej oceniam pozytywnie, było kilka psikusów, dużo dużo deszczu i potwornie zimno ale jakoś się wytrzymało. Tak więc tylko rok do następnej edycji już 19.
Obrazek

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”