Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: US OPEN 2010 (Wielki Szlem)

DUN I LOVE pisze:Ponoć w NYC zaczęło padać.
Czyli co? Taniec wchodzimy<->schodzimy czy przełożenie na jutro?
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: US OPEN 2010 (Wielki Szlem)

El Diablo pisze:Czyli co? Taniec wchodzimy<->schodzimy czy przełożenie na jutro?
Sleep mode on (Włączamy tryb czuwania), niestety :/
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: US OPEN 2010 (Wielki Szlem)

El Diablo pisze:Taniec wchodzimy<->schodzimy czy przełożenie na jutro?
Jak na razie jeszcze debelek kobiet do dokończenia...
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Ambasador
Ambasador
Posty: 832
Rejestracja: 13 lut 2009, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: US OPEN 2010 (Wielki Szlem)

El Diablo pisze:Czyli co? Taniec wchodzimy<->schodzimy czy przełożenie na jutro?
Na tę chwilę taniec. Rano do pracy, nie na rękę mi takie coś. :/
mtenis team
meszka
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 445
Rejestracja: 6 lip 2009, 15:33

Re: US OPEN 2010 (Wielki Szlem)

La_Patik- pisze:
meszka pisze:Dzisiaj może nie widać następcy, ale za dwa, trzy lata, kto wie czy nie będzie ktoś od nowa jak maszynka nabijał tytuły.
To jest nie kto inny, tylko Gulbis :D!

Finał coraz bliżej, Novak już pewnie ostatnie poprawki fizyczno - kosmetyczne, jakiś makijaż dobry, żeby wyglądał na silnego i pełnego energii i możemy ruszać na te raczej jednostronne spotkanie.
Temu Gulbisowi to podobno tylko Fun w głowie, do ciężkiej pracy się tacy nie nadają.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: US OPEN 2010 (Wielki Szlem)

DUN I LOVE pisze:Na tę chwilę taniec. Rano do pracy, nie na rękę mi takie coś. :/
Bądź twardy Dun! :P
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: US OPEN 2010 (Wielki Szlem)

DUN I LOVE pisze:Na tę chwilę taniec. Rano do pracy, nie na rękę mi takie coś. :/
Praca? Szkoła? A co to? :P
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: US OPEN 2010 (Wielki Szlem)

El Diablo pisze:Bądź twardy Dun! :P
Nie mogłem oglądać SFów (muzyczne wojaże), więc wróciłem rano do domu, szybka kawka, nie włączam kompa ani nic (spoilery są wszędze! :twisted: ), tylko szybko telewizor i odpalam nagrane mecze :) Djoka z Fedem kończyłem na stojąco, mimo że to nagranie było rotfl
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2010, 21:50 przez robpal, łącznie zmieniany 1 raz.
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: US OPEN 2010 (Wielki Szlem)

DUN I LOVE pisze:
El Diablo pisze:Czyli co? Taniec wchodzimy<->schodzimy czy przełożenie na jutro?
Na tę chwilę taniec. Rano do pracy, nie na rękę mi takie coś. :/
Mi też, w pracy wykorzystałem limit w necie i mi się ślimaczy to nie obejrzę z odtworzenia. Walczymy - studencka sesja :wink:
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: US OPEN 2010 (Wielki Szlem)

robpal pisze:
El Diablo pisze:Bądź twardy Dun! :P
Nie mogłem oglądać SFów (muzyczne wojaże), więc wróciłem rano do domu, szybka kawka, nie włączam kompa ani nic (spoilery są wszędze! :twisted: ), tylko szybko telewizor i odpalam nagrane mecze :) Djoka z Fedem kończyłem na stojąco, mimo że to nagranie było rotfl
Tego nie unikniesz. Musisz dosłownie odciąć się od świata żeby obejrzeć z odtworzenia bez znania wyniku.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: US OPEN 2010 (Wielki Szlem)

SevenUP pisze: Jak na razie jeszcze debelek kobiet do dokończenia...
Przeniesiony na stadion L. Armstronga.
#NKrising
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: US OPEN 2010 (Wielki Szlem)

El Diablo pisze:
robpal pisze:
El Diablo pisze:Bądź twardy Dun! :P
Nie mogłem oglądać SFów (muzyczne wojaże), więc wróciłem rano do domu, szybka kawka, nie włączam kompa ani nic (spoilery są wszędze! :twisted: ), tylko szybko telewizor i odpalam nagrane mecze :) Djoka z Fedem kończyłem na stojąco, mimo że to nagranie było rotfl
Tego nie unikniesz. Musisz dosłownie odciąć się od świata żeby obejrzeć z odtworzenia bez znania wyniku.
Dlatego wczorajszy mecz Feda z Djoko oglądałem na żywo, choć najchętniej poszedłbym spać o 21. Ale moja dziewczyna to antyfanka Federera, więc przy pierwszej rozmowie z nią na pewno poznałbym wynik, więc twardo oglądałem. Ale za to wynik Everton - MU poznałem przed obejrzeniem, choć starałem się niczego o Premiership nie czytać. :discon:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: US OPEN 2010 (Wielki Szlem)

PitS pisze:Mi też, w pracy wykorzystałem limit w necie i mi się ślimaczy to nie obejrzę z odtworzenia. Walczymy - studencka sesja :wink:
He he, ja jutro rano mam testy znieczulające u anestezjologia przed krojeniem, także jak pojadę tam półprzytomny, to też może być ciekawie :wink:
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: US OPEN 2010 (Wielki Szlem)

alpen pisze:I nie rozumiem dlaczego nie ma być to szanowane, zwłaszcza przez ludzi, którzy z racji pełnionych funkcji mają dbać o szacunek i kulturę wypowiedzi na tym forum?!
Kolego, nie zapędzaj się tak bo Ci w tyłach może zabraknąć ...
Administrator jest administratorem tylko wtedy gdy podejmuje takowe działania. Poza tym jest użytkownikiem z pełnią jego praw. Ma swobodę wypowiedzi i jest traktowany tak samo. Pełnienie funkcji, przynajmniej u nas, nie oznacza "upośledzenia" swobody zwykłej wypowiedzi.
To trochę tak jak z policjantem. Jak jest w mundurze, na służbie, przesłuchuje delikwenta to nie powinien nazwać go palantem. Ale jak mu ten sam gość wieczorem zajedzie drogę to może, bez wyciagania legitymacji, zachować się jak każdy inny obywatel, czyli nawsadzać mu .... ;)
Mam nadzieję że to do Ciebie dotarło.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Vamos
TROLL
Posty: 56
Rejestracja: 7 lut 2010, 19:37

Re: US OPEN 2010 (Wielki Szlem)

Ja teraz raczę się moim gimnazjalnym poczuciem humoru, bo daliście mi pożywkę.
Zaraz finał ale pewnie Djoko wygra, bo ma korzystniejszy bilans na hardzie :)
Yonex RDiS 100 Mid
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: US OPEN 2010 (Wielki Szlem)

Vamos pisze:Ja teraz raczę się moim gimnazjalnym poczuciem humoru, bo daliście mi pożywkę.
Zaraz finał ale pewnie Djoko wygra, bo ma korzystniejszy bilans na hardzie :)
Dobrze że wpadłeś bo nam trochę adrenaliny brakuje żeby wyciągnąć liczbę postów w jednym turnieju na rekord wszechczasów.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: US OPEN 2010 (Wielki Szlem)

Vamos pisze:Zaraz finał ale pewnie Djoko wygra, bo ma korzystniejszy bilans na hardzie :)
W końcu obiektywna opinia :wink:.

Dun się pewnie ucieszy, że poprzedni mecz zostanie przeniesiony :P.

Widziałem na ES przed chwilą córkę Kim, jak dwie krople wody praktycznie wyglądają :).
Awatar użytkownika
Vamos
TROLL
Posty: 56
Rejestracja: 7 lut 2010, 19:37

Re: US OPEN 2010 (Wielki Szlem)

Pożartowałeś, ja też pożartowałem. Usłyszymy się za jakieś 3, 4 h :)
To była ironia La_Patik- ;)
Yonex RDiS 100 Mid
meszka
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 445
Rejestracja: 6 lip 2009, 15:33

Re: US OPEN 2010 (Wielki Szlem)

PitS pisze:
Vamos pisze:Ja teraz raczę się moim gimnazjalnym poczuciem humoru, bo daliście mi pożywkę.
Zaraz finał ale pewnie Djoko wygra, bo ma korzystniejszy bilans na hardzie :)
Dobrze że wpadłeś bo nam trochę adrenaliny brakuje żeby wyciągnąć liczbę postów w jednym turnieju na rekord wszechczasów.
Właśnie się dziwię, że French Open 2010 zebrało ledwie sześćsetcośtam.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: US OPEN 2010 (Wielki Szlem)

To padł nam forumowy rekord ilości postów w jednym wątku. Do tej pory liderem był RG2009 - 1378 :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”