Awatar użytkownika
bodysek
Weteran
Weteran
Posty: 1075
Rejestracja: 30 sty 2006, 16:02

Eurosport Player

Mam pytanie do korzystających z ES Player. Otóż nie jest pewien czy będę miał możliwość śledzenia AO w drugim tygodniu :/, więc dlatego pytam czy istnieje tam możliwość odtworzenia sobie meczów? Czy tylko można oglądać na żywo?
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Eurosport Player

Większość meczy jest do obejrzenia kiedy chcesz (coś a'la VOD*). Niestety/na szczęście bez komentarza.

* VOD - Video On Demand czyli film na żądanie.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Eurosport Player

ESP pisze:Większość meczy jest do obejrzenia kiedy chcesz (coś a'la VOD*). Niestety/na szczęście bez komentarza.

* VOD - Video On Demand czyli film na żądanie.
No z tym większość to przesadziłeś :lol: Tak z 1/3 ale za to same ciekawsze.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
bodysek
Weteran
Weteran
Posty: 1075
Rejestracja: 30 sty 2006, 16:02

Re: Eurosport Player

A takie może głupie pytanie, czy jest od razu podany wynik, czy nie? Bo nie chciałbym sobie psuć zabawy...
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Eurosport Player

bodysek pisze:A takie może głupie pytanie, czy jest od razu podany wynik, czy nie ? Bo nie chciałbym sobie psuć zabawy...
Nie ma wyniku, normalna relacja za koleją.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Mouila
Królowa Tenis NET
Posty: 680
Rejestracja: 12 kwie 2009, 01:58

Re: Eurosport Player

Szczerze mówiąc trochę mnie rozczarował ES Player. Jakość obrazu jest zadowalająca, ale mogłoby być lepiej. Mogliby też posegregować jakoś konkretnie wszystkie mecze, porobić zakładki np. z podziałem na dni lub na męski/damski. Minusem jest też to, że nie można sobie odtworzyć powtórki "Gem, set i Mats"... albo i można, tylko ja tego nie widzę? :)
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Eurosport Player

Może by i mogło być, ale równa się do najsłabszych. W pracy mam 1024 Neo i ledwo wydaje, w domu 2 razy tyle i idzie bez problemów.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
ariel
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 372
Rejestracja: 3 mar 2008, 18:34
Lokalizacja: Poznań
Kontakt: Strona WWW

Re: Eurosport Player

Mouila pisze:Szczerze mówiąc trochę mnie rozczarował ES Player. Jakość obrazu jest zadowalająca, ale mogłoby być lepiej.
Jak oglądasz "na języku polskim" to są jedynie dwie opcje jakości: standard/wysoka, "na angielskim" jest jeszcze "bardzo wysoka". Może spróbuj tam. Generalnie u mnie wygląda to dość ładnie :) .
None but Jesus...
http://thaleia.pl
Awatar użytkownika
Mouila
Królowa Tenis NET
Posty: 680
Rejestracja: 12 kwie 2009, 01:58

Re: Eurosport Player

ariel pisze:Jak oglądasz "na języku polskim" to są jedynie dwie opcje jakości: standard/wysoka, "na angielskim" jest jeszcze "bardzo wysoka". Może spróbuj tam. Generalnie u mnie wygląda to dość ładnie :) .
Tylko że ja oglądam na Live multi-court, a tam nie ma wyboru jakości. "Język polski" to ja mam w TV na zwykłym ES, a tu delektuję się ciszą :P No nic, nie narzekam. I tak fajnie, że jest wybór kortów, bo jak miałabym oglądać to, co pokazują na głównym ES to dziękuję bardzo :)

Wróć do „Audycje, filmy, artykuły i inne publikacje...”