Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs htb

Kolejny mecz za nami, ale szkoda pisać :( wynik 7:6(chyba do4 lub 5), 6:0, 5:1
Jednym słowem tragedia :( Pierwszy set zaczął się od 2:0 dla basica, udało mi się go dogonić i wyjść na prowadzenie jeśli dobrze pamiętam 4:3. Potem niestety żaden z nas nie potrafił utrzymać swojego podania, czego efektem był tie-break. O ile pierwszy set był wyrównany, trafiło się nawet kilka ładnych akcji z obu stron to potem z mojej strony była tragedia :( Kompletnie przestałem grać :( sztywne nogi, zero biegania no i wynik taki jak widać :( Chyba czas poszukać słabszego przeciwnika :)
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs htb

htb pisze: wynik 7:6(chyba do4 lub 5),
Mi się wydaje, że było do 5.
htb pisze:O ile pierwszy set był wyrównany, trafiło się nawet kilka ładnych akcji z obu stron to potem z mojej strony była tragedia :(
Fakt, pierwszy set był wyrównany, nie był to jakiś super wysoki poziom gry, ale był wyrównane, kilka fajnych piłek po prostej zagrałeś, że tylko odprowadzałem wzrokiem. Do tego miałeś regularny serwis, nie było to mocne piłki, ale nie były to też lotki, później było już z tym gorzej...
htb pisze:Kompletnie przestałem grać :( sztywne nogi, zero biegania no i wynik taki jak widać :( Chyba czas poszukać słabszego przeciwnika :)
Nie słabszego, tylko nóg nie możesz odpuszczać... Nawet na naszym nisko amatorskim poziomie widać co się dzieję jak total odpuścimy nogi i zaczniemy chodzić na prostych nogach po korcie. Wynik w pozostałych setach ma 3 złożone:
1. Właśnie nogi, które total odpuściłeś przez co robiłeś sporo błędów albo grałeś już prostsze piłki dla mnie.
2, że dzięki tym piłkom ja mogłem lepiej grać swoje i trochę zeszło ze mnie wkurzenie po dużej ilości błędów w pierwszym secie.
3, przestał działać serwis bo albo waliłeś mocno i siatkę albo lotkę i mi już było łatwiej to odegrać atakując.

Mi później z kolei zaczął siedzieć serwis nawet jak próbowałem mocniej uderzać...

Mam nadzieję, że wkrótce znów zagramy, tylko, że w pierwszym secie sam siebie nie będę wyprowadzał z równowagi rotfl
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs htb

Dzisiaj nastąpiła reaktywacja naszego wątku rozgrywkowego :) . Fajnie po takim czasie ponownie zagrać z kolejnym Forumowiczem, z którym swego czasu sporo sparingów było :) .

Dla mnie niestety, to ciąg dalszy porażek, po powrocie, na korcie :/ .

Wynik:
4:6, 6:2, 6:7 (5-7)

Na początku na szczęście udało się zmienić kort bo na pierwotnym na którym mieliśmy grać sporo było przetartej już mączki aż wystawały jakieś kamienie itp :( .

Na początku luźne odbijanie, Paweł wielokrotnie zagrał bardzo fajnie 1bh (w trakcie meczu jakoś zniknęło to zagranie z Jego arsenału O_O )

Pierwszy set wyrównany... przełamanie za przełamanie rotfl .. Później Htb wygrał swoje podanie i przełamał moje podanie... w efekcie w drugą stronę nastąpiło to samo i nawet miałem szanse wyjść na 5:4... ale skwasiłem to i Htb wygrał swoje podanie po czym przełamał mnie i 6:4 dla Htb...
Drugi set udaje mi się na początku odskoczyć na kilka gemów, podobnie jak w pierwszym secie grałem dość aktywnie do przody, starałem się atakować... było 5:1 dla mnie, później gem dla Pawła... po czym przy swoim serwisie domknąłem tego seta.

Trzecie set, to prawie odwrotność drugiego seta... Paweł odjechał na 4:1... później 4:2 i 5:2 dla Pawła... po czym zacząłem mozolnie odrabiać gem po gemie do stanu 5:5... po czym miałem 2 albo 3 breakpoint'y... i wtopiłem tego gema rotfl ... udało się odrobić straty przy swoim gemie i tiebreak.... mój ulubiony :tired: .

Na początku Paweł odjechał na 5:1... po czym znowu udało się odrobić straty... i powtórka z rozrywki... przegrałem 5:7 rotfl

Paweł zasłużenie wygrał tego seta bo ja chyba coś pomyliłem przy liczeniu w tiebreaku.. nie kojarzę teraz, w którym momencie... ale jakoś na początku tiebreaka chyba coś pomyliłem...

Pierwsze dwa sety to w sumie otwarta gra z obu stron, kilka akcji przy siatce... w trzecim secie Paweł zdecydowanie zmniejszył moc uderzeń, raczej lekkie zagrania... za to częściej pojawiał się przy siatce więc ja mogłem sprawdzić moje lobowanie... kilka razy się... ale też kilka razy Htb skutecznie zakończył smeczem...
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs htb

basic pisze:Dla mnie niestety, to ciąg dalszy porażek, po powrocie, na korcie :/ .
Kurde jak baba, od marudzenia zaczyna, co za gość rotfl
basic pisze:4:6, 6:2, 6:7 (5-7)
Wydaje mi się że drugi set zakończył się 6:3, ale nie ma to najmniejszego znaczenia.
basic pisze:Na początku na szczęście udało się zmienić kort bo na pierwotnym na którym mieliśmy grać sporo było przetartej już mączki aż wystawały jakieś kamienie itp :( .
TO fakt, korty na Spójni są w coraz gorszym stanie. Jeszcze chwila i zostanie sam beton :(
basic pisze:Na początku luźne odbijanie, Paweł wielokrotnie zagrał bardzo fajnie 1bh (w trakcie meczu jakoś zniknęło to zagranie z Jego arsenału O_O )
Pozwolę sobie zacytować JCz gdy na TF'ie zapytałem go jaki gra BH bo nie zauważyłem żeby używał w grze na punkty. Odpowiedź była prosta -"Nie używałem bo nie było takiej potrzeby" rotfl
basic pisze:Pierwszy set wyrównany... przełamanie za przełamanie rotfl ..
Fakt, było wyrównanie i wynik równie dobrze mógł być niekorzystny dla mnie.
basic pisze:Drugi set udaje mi się na początku odskoczyć na kilka gemów, podobnie jak w pierwszym secie grałem dość aktywnie do przody, starałem się atakować... było 5:1 dla mnie, później gem dla Pawła... po czym przy swoim serwisie domknąłem tego seta.
Tak ja napisąłem powyżej chyba skończyło się 6:3 bo chyba jednak w końcówce udało mi się cię przełamać na 5:3 po czym umoczyłem swój gem serwisowy :( Ale trzeba powiedzieć że w drugim secie jakoś siadła mi kompletnie gra. Pewnie to wina zmiany rakiety na dużo trudniejszą w obsłudze :)
basic pisze:Trzecie set, to prawie odwrotność drugiego seta... Paweł odjechał na 4:1... później 4:2
i wyglądało ze pójdzie gładko, ale pojawił się znów objaw z meczu z TadX'em gdzie prowadziłem 5:1 i umoczyłem 7:5. tutaj też było blisko, ale udało się wyjść obronną ręką. Na szczęście w tiebreakach mam korzystny bilans, więc na początku poszło dość łatwo. Potem cię trochę podpuściłem rotfl żeby podbudować twoją oazę, która muszę powiedzieć że trzymała się dzielnie :D

Podsumowując powtórzę raz jeszcze. Marudzisz jak baba :) Po tak długiej przerwie uważam że prezentujesz bardzo dobry poziom i następnym razem już nie dam ci tyle fory rotfl
Zaskoczeniem dla mnie był twój bardzo dobry serwis. Ja niestety z tym elementem cały czas się męczę i nie widać na razie szans na poprawę, co mnie doprowadza powoli do szewskiej pasji :(
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
becki
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 358
Rejestracja: 13 kwie 2010, 16:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs htb

htb pisze: Ja niestety z tym elementem cały czas się męczę i nie widać na razie szans na poprawę, co mnie doprowadza powoli do szewskiej pasji :(
Proponuję kilka lekcji z ESP :) .
ObrazekYoutek Radical MP
ObrazekTour Edition MidPlus
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs htb

htb pisze: Kurde jak baba, od marudzenia zaczyna, co za gość rotfl.
Nie marudzę tylko stwierdzam fakt i tyle... a przecież nie będę się z tego cieszył :) .. Choć oczywiście fakt, że sam meczy był fajny i wyrównany i to jest pozytywna opcja dla mnie :)
htb pisze:Wydaje mi się że drugi set zakończył się 6:3, ale nie ma to najmniejszego znaczenia.
Jedna 6:2 :)
htb pisze: TO fakt, korty na Spójni są w coraz gorszym stanie. Jeszcze chwila i zostanie sam beton :(.
Niestety lipa straszna... Mam nadzieję, że coś z tym zrobią.. a następny meczy może spróbujemy zagrać w innym miejscu :wink:
htb pisze:Pozwolę sobie zacytować JCz gdy na TF'ie zapytałem go jaki gra BH bo nie zauważyłem żeby używał w grze na punkty. Odpowiedź była prosta -"Nie używałem bo nie było takiej potrzeby" rotfl
Dobra dobra, tak sobie tłumacz rotfl ... A tak poważnie to właśnie trochę mnie to dziwi, grasz fajny 1bh a w meczu unikasz tego jak ognia... same slajsy
:::???:::
htb pisze:Fakt, było wyrównanie i wynik równie dobrze mógł być niekorzystny dla mnie. ..
Może następnym razem :D
htb pisze:Tak ja napisąłem powyżej chyba skończyło się 6:3 bo chyba jednak w końcówce udało mi się cię przełamać na 5:3 po czym umoczyłem swój gem serwisowy :( .
No właśnie było 5:1... bo tylko na początku mnie przełamałeś... później wygrałeś swojego gema na 5:2... i później wygrałem swój serwis, który w tym gemie w ogóle siedział dobrze :)
3-go seta Ty zaczynałeś serwować :)
htb pisze:Ale trzeba powiedzieć że w drugim secie jakoś siadła mi kompletnie gra. Pewnie to wina zmiany rakiety na dużo trudniejszą w obsłudze :).
Bo nagle stwierdziłeś, że łatwiej Ci będzie Prestkiem returnować mój serwis :) ..
htb pisze:i wyglądało ze pójdzie gładko, ale pojawił się znów objaw z meczu z TadX'em gdzie prowadziłem 5:1 i umoczyłem 7:5. tutaj też było blisko, ale udało się wyjść obronną ręką.
Ech zapomniałem o tym obrazie, może lepiej bym grał wtedy :) .. Chociaż kiedyś już udało mi się wygrać z Tobą z podobnego stanu :)
htb pisze:Na szczęście w tiebreakach mam korzystny bilans, więc na początku poszło dość łatwo. Potem cię trochę podpuściłem rotfl żeby podbudować twoją oazę, która muszę powiedzieć że trzymała się dzielnie :D
Taaa tiebreaki nie są moją mocną stronę niestety.. jakoś na początku szybko tracę punkty :/
htb pisze:Podsumowując powtórzę raz jeszcze. Marudzisz jak baba :) Po tak długiej przerwie uważam że prezentujesz bardzo dobry poziom i następnym razem już nie dam ci tyle fory rotfl
Dalej za dużo prostych piłek psuję, i za dużo pomysłów na raz na zagranie jednej piłki rotfl ... ale czuję progres w porównaniu z tym co grałem w pierwszych dwóch grach, także oby tak dalej :)
htb pisze:Zaskoczeniem dla mnie był twój bardzo dobry serwis. Ja niestety z tym elementem cały czas się męczę i nie widać na razie szans na poprawę, co mnie doprowadza powoli do szewskiej pasji :(
Mnie też pozytywnie zaskoczył :) .. A dokładnie chodzi o to, że utrzymał się na przyzwoitym poziomie po tym jak dzień wcześniej grałem razem Mouilą :)

Także powrót do gry Fischerem miał pozytywny wpływ na mnie :) .

Jeszcze tylko dodam, że pierwsze dwa sety grałem Yonkiem... a trzeciego seta grałem Fischerem :) . W oby rakietach dokładnie taki sam setup...
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs htb

becki pisze:Proponuję kilka lekcji z ESP :) .
No chyba będę musiał skorzystać z pomocy jakiegoś fachowca. A na najbliższy meczyk chyba zabiorę kamerkę żeby uwiecznić swoje męczarnie serwisowe :)
basic pisze:Jedna 6:2 :)
Niech ci będzie. Tak jak napisałem nie ma to większego znaczenia, bo nie o wynik chodzi a o dobrą grę.
basic pisze:Niestety lipa straszna... Mam nadzieję, że coś z tym zrobią..
Pytanie czy coś się da, czy samo zaoranie kortów wystarczy, czy nie będzie konieczne nawiezienie tam teraz kilku wywrotek mączki.
basic pisze:.. a następny meczy może spróbujemy zagrać w innym miejscu :wink:
Na
Górnej ? :D Coś trzeba będzie znaleźć, ale teraz w okresie balonowym z wieczorami może być problem :(
basic pisze:Dobra dobra, tak sobie tłumacz rotfl ...
nie muszę sobie nic tłumaczyć tak jest i już, co poradzisz :d
basic pisze:... A tak poważnie to właśnie trochę mnie to dziwi, grasz fajny 1bh a w meczu unikasz tego jak ognia... same slajsy
No ale przecież ty lubisz moje slajsy, więc po co mam ci odbierać przyjemność z gry :D
basic pisze:Może następnym razem :D
Się zobaczy, ale myślę że nie szybciej niż za 3-4 mecze rotfl
basic pisze:Ech zapomniałem o tym obrazie, może lepiej bym grał wtedy :) ..
Moim zdaniem ty grałeś swoje, a ja jak zwykle stanąłem :(
basic pisze:.. Chociaż kiedyś już udało mi się wygrać z Tobą z podobnego stanu :)
No kilka razy takie akcje mi się zdarzyły niestety :(
basic pisze:Dalej za dużo prostych piłek psuję, i za dużo pomysłów na raz na zagranie jednej piłki rotfl ...
Nic mi nie mów, bo mnie to do szału doprowadza jak dobiegam do piłki i zamiast ją płasko uderzyć i zdobyć punkt, to kombinuje jakieś lifty, topspiny i ch... wie co jeszcze :(
basic pisze:Jeszcze tylko dodam, że pierwsze dwa sety grałem Yonkiem... a trzeciego seta grałem Fischerem :) .
A ja żeby nie było zbyt prosto i żeby dać ci większe szanse to każdy set innym szpadlem (Radek, i.Prestige Mid, i.Prestige MP ):D
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs htb

htb pisze: No chyba będę musiał skorzystać z pomocy jakiegoś fachowca. A na najbliższy meczyk chyba zabiorę kamerkę żeby uwiecznić swoje męczarnie serwisowe :).
Kamerka Ci na pewno pomoże, tylko później musisz się mocno koncentrować nad pracą tych błędów przy serwisie...
htb pisze:Niech ci będzie. Tak jak napisałem nie ma to większego znaczenia, bo nie o wynik chodzi a o dobrą grę.
No i właśnie dobra gra była, także bardzo fajne dwie godzinki :)
htb pisze:Pytanie czy coś się da, czy samo zaoranie kortów wystarczy, czy nie będzie konieczne nawiezienie tam teraz kilku wywrotek mączki...
To miałem na myśli, że praktycznie od nowa chyba zrobić całą pracę.. zaorać, wywalcować i DOŁOŻYĆ sporo mączki bo jest tragedia z tym...
htb pisze: Na Górnej ? :D Coś trzeba będzie znaleźć, ale teraz w okresie balonowym z wieczorami może być problem :(
Na przykład :) . Można spróbować zadzwonić i zapytać się :) . Jeszcze nie wiem jak przyszły tydzień, ale fajnie byłoby zagrać za tydzień albo dwa :)
htb pisze: .nie muszę sobie nic tłumaczyć tak jest i już, co poradzisz :d..
Niech i tak będzie... ale coś na to poradzę :D
htb pisze:No ale przecież ty lubisz moje slajsy, więc po co mam ci odbierać przyjemność z gry :D
Taaa "baaardzo" lubię... tzn. jeszcze zależy, które :)
htb pisze:Się zobaczy, ale myślę że nie szybciej niż za 3-4 mecze rotfl
No co Ty... masz fajną liczbę 5 wygranych i po Ci więcej.. niech tak zostanie... a ja do 10 wygranych dojadę :)
htb pisze:Moim zdaniem ty grałeś swoje, a ja jak zwykle stanąłem :( ..
Jednak mniej atakowałem niż w pierwszych dwóch setów.. pewnie dlatego, że musiałem sporo gemów gonić :) .. ale fakt, że oddałeś całkiem inicjatywę jak prowadziłeś 5:2 :)
htb pisze:No kilka razy takie akcje mi się zdarzyły niestety :(
Spoko, nie po raz ostatni :)
htb pisze:.Nic mi nie mów, bo mnie to do szału doprowadza jak dobiegam do piłki i zamiast ją płasko uderzyć i zdobyć punkt, to kombinuje jakieś lifty, topspiny i ch... wie co jeszcze :(..
Ja też różne opcje kombinuję i w końcu nic z tego nie wchodzi :/
htb pisze:A ja żeby nie było zbyt prosto i żeby dać ci większe szanse to każdy set innym szpadlem (Radek, i.Prestige Mid, i.Prestige MP ):D
Myślałem, że 3-go seta też Midem grałeś :)
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Basic vs htb

htb pisze:
becki pisze:Proponuję kilka lekcji z ESP :) .
No chyba będę musiał skorzystać z pomocy jakiegoś fachowca.
Pod warunkiem że nie odwalisz "Niedźwiedzia" i po ułożeniu serwisu przez ESP'a nie zaczniesz go rozkładać na czynniki pierwsze ;)

Kolejna dezercja byłaby równoznaczna z rozpoczęciem polowania przez ESP'a ::2guns:: :wink:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Basic vs htb

El Diablo pisze: Pod warunkiem że nie odwalisz "Niedźwiedzia" i po ułożeniu serwisu przez ESP'a nie zaczniesz go rozkładać na czynniki pierwsze ;)
Wyczuwam że to było do Yogiego? rotfl rotfl rotfl
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs htb

ED pisze:Pod warunkiem że nie odwalisz "Niedźwiedzia" i po ułożeniu serwisu przez ESP'a nie zaczniesz go rozkładać na czynniki pierwsze ;)
Eeee nie ma obawy. Ja jak coś dobrze działa to nie wnikam czemu rotfl :)
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs htb

Dzisiaj zagraliśmy z Htb kolejny meczyk.

Wynik:
6:3, 6:4...

Udało mi się zrewanżować Pawłowi za ostatni mecz, który przegrałem, tym razem wynik na moją korzyść :) .

Na rozgrzewce było kilka dość długich wymian, jak na nasze standardy rotfl . Dobrze czułem się fizycznie, stopa na początku nie dawała dużego dyskomfortu, myślałem o przygotowaniu się do uderzeń, szło całkiem dobrze. Htb też zagrywał dobre piłki z fh i z 1bh, nie tylko slajs...

Później serwis, na szczęście zbyt mocno nie szarpało mnie przy żebrach więc miałem nadzieję na dobry serwis w meczu...

Początek meczu z mocnym moim akcentem, pierwszy serwis wszedł, Paweł return na out... później na stronę przewagi udało zagrać się ładnego asa, sam byłem mocno w szoku :) ... Później jeszcze w 3 gemie udało się zagrać asa do środka i Paweł powiedział, że przeginam z tym serwisem, że mam dać na luz... no to dałem bo serwis przestał działać rotfl

Udało się odjechać na 5:1... i wtedy zaczęła się masakra z mojej strony, miałem piłki setowe przy swoim serwisie... nawet kilka bo długo graliśmy na przewagi... a w końcu Paweł wygrał tego gema... później miałem też piłki setowe przy Jego serwisie, ale znowu zmarnowałem szanse, Htb wykorzystał i zrobiło się 5:3.... Później stało się coś dziwnego bo przy moim serwisie było 0:30... już oaza zaczęła mi gotować wodę na herbatkę rotfl ... ale Paweł przyszedł mi z pomocą i popsuł 2 w miarę łatwe piłki... a później wrócił serwis i domknąłem seta :)

Drugi set zaczął się straty koncentracji... i 0:2 w gemach... Wtedy Paweł wziął "medicala" bo buty dały się we znaki... Miałem czas na ochłonięcie bo oaza niestety nie wytrzymała i udało się wygrać swojego gema... później przełamać Pawła o było po 2 :) .. Wtedy zacząłem już grać bardziej spokojnie, bez takich nerwów i odskoczyłem na 4:2... później gem dla Htb jeszcze, następny gem dla mnie... i przy stanie 5:3 miałem piłki meczowe, ale oczywiście zepsułem podobnie jak w pierwszym secie i gem dla Pawła... Na szczęście udało się domknąć i tego seta i ostatecznie 6:4 :)

Pod koniec pierwszego seta nawiedzili nas Obiektyw z TadX'em :) i od razu zacząłem się stresować jak Obi powiedział "co to za leszcze grają" rotfl

Przy okazji Obiektyw pograł troszkę moim Yonkiem RDiS 100MP... wrażenia pewnie sam opisze...

No nic teraz trzeba się zastanowić co dalej... może lepiej zrobić troszkę przerwy, żeby ten pęcherz na stopie jednak zagoił się do końca albo jeszcze dalej pograć w przyszłym tygodniu .. :?
Obrazek Speed Graphene MP
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Basic vs htb

Rozkręcasz się Krzychu, rozkręcasz... Gratuluję wygranej :) Bardzo ładnie grałeś.
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs htb

basic pisze:Udało mi się zrewanżować Pawłowi za ostatni mecz, który przegrałem, tym razem wynik na moją korzyść :) .
No tym razem ci odpuściłem żebyś nie marudził. Chociaż gdybym wiedział że będziesz walił po wszystkich dziurach na korcie to chyba inaczej bym cię potraktował :)
basic pisze:Htb też zagrywał dobre piłki z fh i z 1bh, nie tylko slajs...
Się kurde uczepiłeś tego mojego slajsa :) Widzisz jakie są efekty, przestałem go grać i mecz w plecy :) Następnym razem się poprawię :)
basic pisze:... Htb wykorzystał i zrobiło się 5:3.... Później stało się coś dziwnego bo przy moim serwisie było 0:30... już oaza zaczęła mi gotować wodę na herbatkę rotfl ... ale Paweł przyszedł mi z pomocą i popsuł 2 w miarę łatwe piłki... a później wrócił serwis i domknąłem seta :)
No właśnie to chyba była moja główna bolączka wczoraj. Dość że moja gra była marna to jeszcze w decydujących momentach psułem proste piłki :( Ale kiedyś się poprawię rotfl I to szybciej niż za 10 lat co potwierdził Pan Witek rotfl
basic pisze:Drugi set zaczął się straty koncentracji... i 0:2 w gemach... Wtedy Paweł wziął "medicala" bo buty dały się we znaki...
Myślę że ten medical był niestety błędem, ale nie było innej opcji, bo ból kostki mocno zniechęcał do biegania, a trochę wczoraj pobiegałem :) Niestety stabilizator niewiele już pomógł i nadal musiałem walczyć z bólem. Ale oczywiście nie była to przyczyna porażki.
basic pisze:Pod koniec pierwszego seta nawiedzili nas Obiektyw z TadX'em :) i od razu zacząłem się stresować jak Obi powiedział "co to za leszcze grają" rotfl
Dokładnie, przyszli i stresowali niedzielnych pykaczy rotfl
basic pisze:No nic teraz trzeba się zastanowić co dalej... może lepiej zrobić troszkę przerwy, żeby ten pęcherz na stopie jednak zagoił się do końca albo jeszcze dalej pograć w przyszłym tygodniu .. :?
Myśl, myśl. Ja mam nadzieję że do następnego meczu kostkę wyleczę, zwłaszcza że z powodu wyjazdu służbowego czeka mnie 2 tygodnie przerwy od tenisa :( Ale może wpłynie to pozytywnie na mój tenis :)
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs htb

htb pisze: Chociaż gdybym wiedział że będziesz walił po wszystkich dziurach na korcie to chyba inaczej bym cię potraktował :).
Kurna, a to moja wina, że na tym klepisku jest więcej dziur niż równej nawierzchni? rotfl A poza tym, nawet Obi z TadX'em byli świadkami, że nie tylko w dziury trafiałem... w linie również rotfl
htb pisze:Się kurde uczepiłeś tego mojego slajsa :) Widzisz jakie są efekty, przestałem go grać i mecz w plecy :) Następnym razem się poprawię :)
Tego jestem pewny :)
htb pisze: No właśnie to chyba była moja główna bolączka wczoraj. Dość że moja gra była marna to jeszcze w decydujących momentach psułem proste piłki :(
Z tym marna to nie przesadzaj... było wiele fajnych piłek. Niestety na naszym poziomie częściej zdarzają się błędy niż winnery, ale i tak jest progres i tego należy się trzymać :)
htb pisze:Ale kiedyś się poprawię rotfl I to szybciej niż za 10 lat co potwierdził Pan Witek rotfl
Pan Witek mówił o roku, dwóch... Ty o dziecięciu... a Pan Witek jedynie nie zaprzeczył rotfl
htb pisze:Myślę że ten medical był niestety błędem, ale nie było innej opcji, bo ból kostki mocno zniechęcał do biegania, a trochę wczoraj pobiegałem :)
Czyżbyś mówił o końcówce pierwszego seta jak troszkę pobiegałeś do siatki i pod końcową i tak kilka razy... a na końcu jeszcze po taśmie piłka? ;-P .

Uczciwie przyznaję, że wczoraj miałem więcej szczęścia od Pawła
htb pisze:Niestety stabilizator niewiele już pomógł i nadal musiałem walczyć z bólem. Ale oczywiście nie była to przyczyna porażki..
To Ty w końcu pościerałeś stopę tam gdzie zawsze czy to inny ból? :?
htb pisze:Dokładnie, przyszli i stresowali niedzielnych pykaczy rotfl
Dokładnie dokładnie :)
Może jeszcze kiedyś uda się tak spotkać na korcie obok :D
htb pisze:Myśl, myśl. Ja mam nadzieję że do następnego meczu kostkę wyleczę, zwłaszcza że z powodu wyjazdu służbowego czeka mnie 2 tygodnie przerwy od tenisa :(
No do jutro wieczorem coś z tym wykombinuję
htb pisze:Ale może wpłynie to pozytywnie na mój tenis :)
Fakt, że przerwa czasami pozytywnie wpływa na grę :)
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Basic vs htb

basic pisze:Kurna, a to moja wina, że na tym klepisku jest więcej dziur niż równej nawierzchni? rotfl
Wydaje mi się, że graliście na Spójni. ;-P
basic pisze:Pan Witek mówił o roku, dwóch... Ty o dziecięciu... a Pan Witek jedynie nie zaprzeczył rotfl
Teraz to już nawet jestem tego pewien. rotfl Na którym korcie było tyle dziur? :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs htb

Gary pisze:Wydaje mi się, że graliście na Spójni. ;-P
Dokładnie tak :)
Gary pisze:Na którym korcie było tyle dziur? :wink:
A jaki jest Twój ulubiony numer od 1 do 6? :) ... bo tam każdy taki jest rotfl ... Chociaż chyba najgorsza jest 3, naprzeciwko wejścia :/
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Basic vs htb

Wczoraj grałem właśnie na 3. Straszne kartoflisko. A moja ulubiona liczba to 4, choć na użytek Twój zmienię na 5 od roweru pięciokołowego. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs htb

Gary pisze:Wczoraj grałem właśnie na 3. Straszne kartoflisko.
A o której wczoraj grałeś? Kartoflisko to jest tam na całości niestety...
Swoją drogą pierwszy raz miałem taki przypadek, że gram na "mączce" a odgłosy obuwia jakby się grało na hard'zie rotfl
Gary pisze: A moja ulubiona liczba to 4, choć na użytek Twój zmienię na 5 od roweru pięciokołowego. rotfl
Widzę, że Ciebie to dalej bawi i Ci się nie znudziło jeszcze :tired: . Ale spoko, teraz już byś nie zrobił takiego wielokołowca ;-P
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Basic vs htb

basic pisze: Ale spoko, teraz już byś nie zrobił takiego wielokołowca ;-P
Wyzwanie... Gary do dzieła! ;-P
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”