Nicole
Nowy
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 7 lip 2009, 15:27

Książka o historii tenisa...

Witam!

Jak w temacie - szukam książki na temat tenisa, ale nie poradnik, jak grać, jak się ustawiać itd., tylko właśnie historia, może jakieś zdjęcia z turniejów itp..

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Książka o historii tenisa...

W Polsce to wątpię. To już byłaby chyba nawet nie niszowa publikacja. Poszukaj lepiej w necie. Na pewno będzie coś ale np. anglojęzyczne.
Można też zadzwonić do PZT. Jeżeli jest coś takiego na rynku to powinni o tym wiedzieć.
Z tego co pamiętam to kiedyś szef szkolenia PZT - Wojciech Andrzejewski bawił się w tłumaczenia różnych publikacji ale raczej tych szkoleniowych bo na nie był popyt.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Książka o historii tenisa...

Mój tata wygrał w turnieju jedną książkę z wydawnictwa Bellona bodajże. Jak wróci to się go spytam.
Nicole
Nowy
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 7 lip 2009, 15:27

Re: Książka o historii tenisa...

Byłabym wdzięczna.


Szkoda, że prawdopodobnie w Polsce takie nie istnieją.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Książka o historii tenisa...

Nie ma rynku, co zrobić? Wszyscy grają, każdy sobie w klubie. Nie ma jakiegoś sensownego krajowego systemu rozgrywek amatorskich, lig lokalnych czy wojewódzkich itd.
Wtedy może takie publikacje mają szansę bytu?...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Nicole
Nowy
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 7 lip 2009, 15:27

Re: Książka o historii tenisa...

Ale mnie chodzi o historię tenisa światowego.
Dj Buhh
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 174
Rejestracja: 22 sie 2008, 01:14

Re: Książka o historii tenisa...

Ale tłumaczenie na j. polski kosztuje. Poza tym samo rozprowadzenie (wydania po polsku czy zagranicznego) też pochłania pieniądze. Trzeba najpierw sprowadzić do Polski, a później będzie zalegać na półkach (nie ma zbytu) zamrażając kapitał...
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Książka o historii tenisa...

Pojawiła się nowa, a raczej wznowiona po 20 latach pozycja.
Muszę się rozejrzeć bo lubię czytać Passenta ale nie wiedziałem że pisał o sporcie.
http://1.1.1.1/bmi/passent.blog.polityk ... dka-ok.jpg
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB

Wróć do „Audycje, filmy, artykuły i inne publikacje...”