Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: ATP TMS Montreal 2009

I3 pisze:To zadam inne pytanie. Czy należy z tej wygranej robić tragedię? Bo to co widziałem w końcówce to była masakra jakaś.
Na pewno nie ma z czego robić tragedii. Moim zdaniem przegrał na własne życzenie.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: ATP TMS Montreal 2009

I3 pisze:Czy należy z tej wygranej robić tragedię?
Jaką tam znowu tragedię... Ja uważam, że nie ma się czym przejmować [nie biorę teraz tego meczu pod uwagę bo to była wpadka totalna]. Po prostu Federer nie jest już taką maszynką, która nagle sensacyjnie przegrywa mecz a później nadchodzi kolejny turniej i wygrywa mecz za meczem pokazując, że był to tylko wypadek przy pracy. Według mnie trzeba się już przyzwyczajać do tego, że dla Szwajcara takie mecze będą się przytrafiać coraz częściej. Taka jest kolej rzeczy bo jak każdy z nas wie nie można być cały czas na szczycie. Z biegiem lat wszystko się kończy, nogi już nie takie jak kiedyś itp. Już w poniedziałek rusza turniej w Cincy i zobaczymy co tam Fed pokaże [oby nie to co dzisiaj :)].

I żeby off topu zbytnio nie robić to wypadałoby coś dodać na temat następnego meczu zapowiadającego się bardzo interesująco. Od Wimbledonu Roddick wydaje się trzymać równą, dobrą formę i to jego stawiam tutaj w roli faworyta. Djokovic w końcu zagra w swojej ukochanej sesji nocnej to będzie mniej przerw medycznych :wink:.
Awatar użytkownika
gural_91
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 384
Rejestracja: 11 lut 2008, 08:45
Lokalizacja: Rzeszów

Re: ATP TMS Montreal 2009

Ja tam stawiam na Roddicka. Bilans ich meczy jest korzystny dla niego - 3:2. Z czego ostatnie dwa spotkania wygrał w tym roku. Bardziej ciekawi mnie następny mecz ;)
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: ATP TMS Montreal 2009

Takiego Roda chcę zawsze oglądać. Ostra gra, kiedy trzeba trochę pomieszać, bajka :) A te minięcia: jedno na przełamanie w 1-szym, a potem forehand slajsem w drugim, jestem pod wrażeniem.

Roddick pokonał Djokovica 6:4 7:6!
#NKrising
Awatar użytkownika
kobbe66
Orator
Orator
Posty: 543
Rejestracja: 12 kwie 2008, 15:33
Lokalizacja: Piła

Re: ATP TMS Montreal 2009

Teraz chce usłyszeć tych wszystkich "fachowców" od ATP co tak na Nadala stawiali?
W pierwszym 7:6 a w drugim totalnie rozjechany 6:1.
Obrazek
Misiek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 322
Rejestracja: 23 kwie 2009, 14:41

Re: ATP TMS Montreal 2009

Dobrze by było gdyby Roddick liznął półfinał albo finał w US Open i podskoczył w rankingu bo facet na to zasługuje. Wg mnie to obecnie druga rakieta świata z powodu słabej dyspozycji Nadala.
Chyba Roger skończy rok jako nr 1 w rankingu :)
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: ATP TMS Montreal 2009

Bodysek, jak skomentujesz dzisiejszy wynik Nadala :) ?
#NKrising
Awatar użytkownika
bodysek
Weteran
Weteran
Posty: 1075
Rejestracja: 30 sty 2006, 16:02

Re: ATP TMS Montreal 2009

HeadShot pisze:Bodysek, jak skomentujesz dzisiejszy wynik Nadala :) ?
Trudno mi się odnieść, bo niestety nie miałem okazji oglądać meczu, ale nie ukrywam, że jestem trochę zaskoczony, choć On dopiero wraca po dłuższej przerwie, więc nie możemy po pierwszym turnieju wysuwać pochopnych wniosków. Argentyńczyk był i jest w gazie od dwóch tygodni i ciągnie, co nie zmienia faktu, że jak go widzę to mam ochotę nacisnąć czerwony przycisk pilota, oby nie zagrał w finale.

Drugi rezultat, który mnie zszokował to oczywiście Ferdek, też nie miałem okazji oglądać (dziękuję Polsatowi za to), ale z drugiej strony żadna katastrofa się nie stała, Rafa też popłynął, obrony punktów nie ma, Fed trochę skubnął i tyle. Roger w Mastersach nie gra na 100%, nie przykłada się, z resztą ten kto uważnie śledzi ATP to to zauważy.
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: ATP TMS Montreal 2009

bodysek pisze:Roger w Mastersach nie gra na 100%, nie przykłada się, z resztą ten kto uważnie śledzi ATP to to zauważy.
Jestem podobnego zdania i też tak to odbieram jak patrzę na jego grę. Jednak kiedyś te "nie granie na 100%" wystarczało do wygrywania :).

A Nadala ktoś oglądał? Nogi padły czy może coś innego, że gładko już w drugim poszło?

W meczu Roda oglądałem tylko 1 seta i jestem pod wrażeniem jego gry. Kiedy Djokovic chciał go w ważnych momentach brać na regularność to sam pierwszy padał :). A ten FH kiedy Andy przełamał Novaka to sam miodzik po prostu.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP TMS Montreal 2009

Roddick teraz powinien bardzo poważnie potraktować najbliższe spotkania i dobrze rozplanować kalendarz by być "w uderzeniu" i jednocześnie być na tyle świeżym aby wygrać US Open... jest to możliwe...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
bodysek
Weteran
Weteran
Posty: 1075
Rejestracja: 30 sty 2006, 16:02

Re: ATP TMS Montreal 2009

Jak przyjdzie mu zagrać w finale z Rogerem to nawet nie będą musieli wychodzić, takich porażek jak na Wimbledonie 09 się długo nie zapomina, choć wierzę w siłę woli Jankesa.
Awatar użytkownika
kobbe66
Orator
Orator
Posty: 543
Rejestracja: 12 kwie 2008, 15:33
Lokalizacja: Piła

Re: ATP TMS Montreal 2009

bodysek pisze:Jak przyjdzie mu zagrać w finale z Rogerem to nawet nie będą musieli wychodzić, takich porażek jak na Wimbledonie 09 się długo nie zapomina, choć wierzę w siłę woli Jankesa.
Uwierz że to nie nasza polska mentalność tylko amerykańska. Na Wimbledonie był blisko jak nigdy wcześniej więc mu ochoty do gry nie zabraknie.
Obrazek
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: ATP TMS Montreal 2009

El Diablo pisze:Roddick teraz powinien bardzo poważnie potraktować najbliższe spotkania i dobrze rozplanować kalendarz by być "w uderzeniu" i jednocześnie być na tyle świeżym aby wygrać US Open... jest to możliwe...

Zawsze jest ten tydzień przerwy kiedy grają w New Haven, poza tym przerwa od Wimbledonu była długa... Ewentualnie, jak uzna że potrzebuje tego, można odpuścić nieco Cincy :)
#NKrising
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP TMS Montreal 2009

HeadShot pisze:Zawsze jest ten tydzień przerwy kiedy grają w New Haven, poza tym przerwa od Wimbledonu była długa... Ewentualnie, jak uzna że potrzebuje tego, można odpuścić nieco Cincy :)
Roddick przed własną publicznością... w formie... zmotywowany... z Fedem w finale... no chciałbym, chciałbym... :D
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: ATP TMS Montreal 2009

Ja bym jednak wolał w finale z nim np. Ivo Minara. :lol:
#NKrising
Awatar użytkownika
bodysek
Weteran
Weteran
Posty: 1075
Rejestracja: 30 sty 2006, 16:02

Re: ATP TMS Montreal 2009

El Diablo pisze:
HeadShot pisze:Zawsze jest ten tydzień przerwy kiedy grają w New Haven, poza tym przerwa od Wimbledonu była długa... Ewentualnie, jak uzna że potrzebuje tego, można odpuścić nieco Cincy :)
Roddick przed własną publicznością... w formie... zmotywowany... z Fedem w finale... no chciałbym, chciałbym... :D
Już to przerabialiśmy w 2006 roku, była publika, forma i motywacja (?) chyba też, jak się skończyło...? Tak, tak wiem Roger był wtedy w szczytowej formie, ale co z tego? A-Rod był słabszy i tyle. Jak dla mnie gdyby doszło do takiego finału to 3 sety bez historii dla Szwajcara. Na tegorocznym Wimblu tak samo typowałem, oszukałem się okrutnie, ale nie wziąłem pod uwagi tego, że Fed grał bądź co bądź pod presją, 15 Szlem, Sampras na trybunach, tam się rodziła historia. Teraz nie będzie żadnej presji, gdy Fedek gra na luzie i to jeszcze w WS to aż strach z nim stanąć w szranki.
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: ATP TMS Montreal 2009

Fajnie żyć w takim wyimaginowanym świecie. :)

Poza tym, jeśli pamiętasz, a wątpie, to Roddick w USO 2006 miał 3bp na 5-4 w 3 secie, co za tym idzie prawie 2-1 w setach.
#NKrising
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: ATP TMS Montreal 2009

HeadShot pisze:Poza tym, jeśli pamiętasz, a wątpie, to Roddick w USO 2006 miał 3bp na 5-4 w 3 secie, co za tym idzie prawie 2-1 w setach.
Prawie robi wielką różnicę. Gdybać można w nieskończoność. Z Was dwóch to nie Bodysek żyje w wyimaginowanym świecie.
Prezes fanklubu Staśka :D
Juan
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 131
Rejestracja: 3 wrz 2008, 17:46
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa

Re: ATP TMS Montreal 2009

wyczesany pisze:
HeadShot pisze:Poza tym, jeśli pamiętasz, a wątpie, to Roddick w USO 2006 miał 3bp na 5-4 w 3 secie, co za tym idzie prawie 2-1 w setach.
Prawie robi wielką różnicę. Gdybać można w nieskończoność. Z Was dwóch to nie Bodysek żyje w wyimaginowanym świecie.
Dywagowanie na tematy w stylu "Kto żyje w wyimaginowanym świecie?" jest dla mnie bezcelowe, ale jeśli chodzi o meritum sprawy, to opinia bodyseka
bodysek pisze:Jak dla mnie gdyby doszło do takiego finału to 3 sety bez historii dla Szwajcara.
wydaje mi się mocno przesadzona. Andy ostatnio naprawdę gra niezły tenis. Fed ma olbrzymi talent, ale zdarzało mu się tracić sety ze słabszymi od Roddicka.
Obrazek AG 300
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: ATP TMS Montreal 2009

HeadShot pisze:Roddick w USO 2006 miał 3bp na 5-4 w 3 secie, co za tym idzie prawie 2-1 w setach.
Nieźle by się pewnie historia tenisa pozmieniała jakby te "prawie" się sprawdzało :wink:.
Juan pisze:Andy ostatnio naprawdę gra niezły tenis. Fed ma olbrzymi talent, ale zdarzało mu się tracić sety ze słabszymi od Roddicka.
To fakt dla Feda zdarzają się takie sytuacje i to coraz częściej ale chodzi tu bardziej o to, że Szwajcar ma Roda opatrzonego, lubi z nim grać i nawet gdy Andy jest w bardzo wysokiej formie [finał Wimbledonu] to Roger i tak jest w stanie go pokonać. Teraz po wygraniu takiego ciężkiego pojedynku z Amerykaninem na trawie jego pewność siebie w meczach z nim powinna być jeszcze większa według mnie.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”