Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

ATP Rzym 2009

ATP Rome.jpg
Jutro ruszamy z turniejem i transmisjami.
Poniżej drabinka:
http://www.atpworldtour.com/tennis/en/c ... 16/mds.pdf
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
kobbe66
Orator
Orator
Posty: 543
Rejestracja: 12 kwie 2008, 15:33
Lokalizacja: Piła

Re: ATP Rzym 2009

Drabinka dość podobna do tej z Monte Carlo :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 18 lut 2009, 22:37
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: ATP Rzym 2009

No Roger ma szanse oddalić się od Djokovica. Novak broni tu zwycięstwa, Fedi rok temu 'tylko' 1/4, więc może zwiększyć sporo przewagę.

Niestety nie ma opcji chyba, żeby ktoś pokonał Nadala.. Nawet wątpię, żeby się powtórzyła sytuacja z Rzymu i strata seta przez Rafe, który rok temu nie wiadomo czemu poległ tu z Ferrero.

Poza tym coś powoli do gry na poziomie wraca Volandri po swojej aferze. Póki co 3 challangery we Włoszech zdążył zagrać i bez rewelacji. W tym tygodniu przegrał w 1/2 właśnie tutaj z Vinciguerrą, a na rozkładzie ma Fogniniego, czyli raczej nic wielkiego nie zwojuje.

:)
"And let that be a lesson to you all. Nobody beats Vitas Gerulaitis 17 times in a row!" - tennis player, Vitas Gerulaitis, about winning a game against Jimmy Connors after 16 consecutive loses.
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: ATP Rzym 2009

[GW] Adik pisze:No Roger ma szanse oddalić się od Djokovica. Novak broni tu zwycięstwa, Fedi rok temu 'tylko' 1/4, więc może zwiększyć sporo przewagę.
Po tym co Roger pokazał w Monako, to dojście do półfinału będzie sukcesem...
[GW] Adik pisze: Niestety nie ma opcji chyba, żeby ktoś pokonał Nadala.. Nawet wątpię, żeby się powtórzyła sytuacja z Rzymu i strata seta przez Rafe, który rok temu nie wiadomo czemu poległ tu z Ferrero.
Nadal odniósł w tym meczu kontuzję i to jedyna przyczyna jego przegranej.
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP Rzym 2009

Już pierwszego dnia niezłe spotkanie: Tommy Robredo vs Marat Safin...

Poza tym:
Mardy Fish vs Igor Andreev
Nicolas Almagro vs Ernests Gulbis

Mam nadzieję że zdołam obejrzeć chociaż jedno z tych spotkań bo jeszcze nie odrobiłem pańszczyzny na dzisiaj... :?
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
I3
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 400
Rejestracja: 8 lis 2007, 22:50

Re: ATP Rzym 2009

El Diablo pisze:Poza tym:
Mardy Fish vs Igor Andreev
Nicolas Almagro vs Ernests Gulbis

Mam nadzieję że zdołam obejrzeć chociaż jedno z tych spotkań bo jeszcze nie odrobiłem pańszczyzny na dzisiaj... :?
Ja Ci jednak proponuję to drugie... :)
"Niestety Szwajcar mógłby zatrudnić samego Boga i i tak z Nadalem na ziemi by nie wygrał. [...] Wiem, że ciężko się z tym pogodzić, że Federer nie wygra nigdy RG :twisted:." Pistol Pete
Awatar użytkownika
bodysek
Weteran
Weteran
Posty: 1075
Rejestracja: 30 sty 2006, 16:02

Re: ATP Rzym 2009

Dopiero od Środy, można zacząć oglądać.
Awatar użytkownika
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 18 lut 2009, 22:37
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: ATP Rzym 2009

bodysek pisze:Dopiero od Środy, można zacząć oglądać.
W programie Polsatu jest napisane, że od jutra transmitują. Wtorek w godzinach 13:00 - 16:10.

Akurat dam radę chyba całe 3 godzinki spędzić przed TV. :)
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2009, 15:32 przez Gość, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Pisze to jest liczba mnoga od miejscowości "Pisz"
"And let that be a lesson to you all. Nobody beats Vitas Gerulaitis 17 times in a row!" - tennis player, Vitas Gerulaitis, about winning a game against Jimmy Connors after 16 consecutive loses.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP Rzym 2009

A miało być od dziś ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
bodysek
Weteran
Weteran
Posty: 1075
Rejestracja: 30 sty 2006, 16:02

Re: ATP Rzym 2009

Kowal pisze:Akurat dam radę chyba całe 3 godzinki spędzić przed TV. :)
Chodziło mi o atrakcyjność meczów, bo że we Wtorek będą już dawać na PSE to wiem.
Awatar użytkownika
jeryy20
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 185
Rejestracja: 25 mar 2009, 17:34
Lokalizacja: Webside

Re: ATP Rzym 2009

bodysek pisze:Chodziło mi o atrakcyjność meczów, bo że we Wtorek będą już dawać na PSE to wiem.
Transmisja miała być lecz jej nie ma na PSE :( . Wiadomo już z jakich powodów? Na atdhe i bet365 też mają je w programie od 13 ale zupełnie co innego emitują.

Edit: http://www.internazionalibnlditalia.it/ ... asp?LNG=EN ehh... i znów pogoda nie dopisuje w Rzymie :(
Obrazek
NTRP ~ 3.0-4.0
Awatar użytkownika
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 18 lut 2009, 22:37
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: ATP Rzym 2009

Dokładnie, deszcz przeszkadza. Już nie pada podobno, może coś pograją dzisiaj i w TV pokażą coś, bo cały czas boks lecący na PSE może denerwować. Mogliby w tym czasie pokazać finał MC, Indian Wells czy Wimbledon z tamtego roku. ;-)
"And let that be a lesson to you all. Nobody beats Vitas Gerulaitis 17 times in a row!" - tennis player, Vitas Gerulaitis, about winning a game against Jimmy Connors after 16 consecutive loses.
Awatar użytkownika
jeryy20
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 185
Rejestracja: 25 mar 2009, 17:34
Lokalizacja: Webside

Re: ATP Rzym 2009

Tak, zdecydowanie powinni pokazać coś związane z Tenisem, jeśli owej relacji nie mogą emitować na żywo. Heh... PSE mają obsesję na punkcie starego boksu, i zawsze te same powtórki puszczają... żenada. :x
Obrazek
NTRP ~ 3.0-4.0
Awatar użytkownika
jeryy20
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 185
Rejestracja: 25 mar 2009, 17:34
Lokalizacja: Webside

Re: ATP Rzym 2009

Marne szanse na rozegranie dziś kilku meczów w Rzymie. No ale za to panie grają w Morocco. Więc na jutro zostaje podwójna dawka meczów ATP, w deblu pewnie też.
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2009, 15:46 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Meczy to baran na łące
Obrazek
NTRP ~ 3.0-4.0
Awatar użytkownika
jaccol55
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 411
Rejestracja: 21 mar 2008, 13:27

Re: ATP Rzym 2009

Coś się rusza na korcie. Niedługo powinni zacząć grać. Jak kogoś to interesuje, to od godz. 18.50 do godz. 20.30 jest przewidziana transmisja na PSE.
Awatar użytkownika
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 18 lut 2009, 22:37
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: ATP Rzym 2009

Marat zaczyna rzucać, czyli dobrze nie będzie już chyba. :mrgreen: 6-6 i 1-2**..
"And let that be a lesson to you all. Nobody beats Vitas Gerulaitis 17 times in a row!" - tennis player, Vitas Gerulaitis, about winning a game against Jimmy Connors after 16 consecutive loses.
Awatar użytkownika
jeryy20
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 185
Rejestracja: 25 mar 2009, 17:34
Lokalizacja: Webside

Re: ATP Rzym 2009

:lol: Widzieliście ostatnie podanie Robredo? Safin nawet nie próbował odebrać. :O
Obrazek
NTRP ~ 3.0-4.0
Awatar użytkownika
kobbe66
Orator
Orator
Posty: 543
Rejestracja: 12 kwie 2008, 15:33
Lokalizacja: Piła

Re: ATP Rzym 2009

Brawo Monaco!! Odprawił zasłużenie Murray'a z kwitkiem. Nikogo w stawce nie ma z tak pasywną taktyką jak Szkot nie chce się nawet na to patrzeć. Z takim graniem nie ma czego szukać na RG.
Obrazek
Awatar użytkownika
jeryy20
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 185
Rejestracja: 25 mar 2009, 17:34
Lokalizacja: Webside

Re: ATP Rzym 2009

Monaco powalił mnie na kolana 8) , świetna gra :mrgreen: . No w końcu ktoś pogonił tą "wiewiórkę" hehe. Czekamy teraz co Fed pokaże.
Obrazek
NTRP ~ 3.0-4.0
Awatar użytkownika
kross
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 284
Rejestracja: 3 sie 2008, 19:38
Lokalizacja: Wschód

Re: ATP Rzym 2009

Oglądałem tylko fragmentami, ale rzeczywiście aż kłuła w oczy postawa Szkota. Podbijał, podbijał, czekał i czekał, no i się doczekał, może już zwijać manatki.
"Człowiek doskonały używa umysłu jak lustra, niczego nie chwyta i niczego nie odrzuca, otrzymuje lecz nie zatrzymuje."

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”