Awatar użytkownika
jeryy20
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 185
Rejestracja: 25 mar 2009, 17:34
Lokalizacja: Webside

Re: ATP/WTA Miami 2009

El Diablo pisze:Miałem to zostawić dla Siebie ale co tam...

Przykład jak fanostwo Nadala może odbić się na zdrowiu... wczoraj grałem na hali no i miałem ciekawy widok... młody chłopaczek ćwiczył z trenerem... no dziecko w koszulce Nadala (tej z obrzydliwym paskiem na środku a'la neon ), rakieta oczywiście APDwC... ale nie to mnie rozbroiło... tylko to jak wyglądała reszta! 2 ściągacze, ochraniacz łokcia, ochraniacze na kolanach... no dzieciak będzie jeździł na wózku inwalidzkim do 20-stki.

W temacie... zaraz finał Pań... mam nadzieję że Azarenka powalczy ale cienko to widzę...
oby chociaż nie było za dużo niewymuszonych i podwójnych...
Nie tylko Federer ma tutaj zwolenników. Jeśli kibicuje się Nadalowi to jest się gorszym? nie wydaje mi się. A sposób ubioru to już inna sprawa. Fred już ma swoje lata i dziwne by było jeśli wygrywał by do 40-stki. A co to pań to niespodzianek jako takich nie było, choć kobiecy tenis jest bardziej nieprzewidywalny.
Obrazek
NTRP ~ 3.0-4.0
qub
Początkujący
Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 22 mar 2009, 11:25

Re: ATP/WTA Miami 2009

Wie ktoś o której finał Murray vs. Djokovic?
Awatar użytkownika
bodysek
Weteran
Weteran
Posty: 1075
Rejestracja: 30 sty 2006, 16:02

Re: ATP/WTA Miami 2009

A wie, że zdanie zaczynamy z dużej litery ?

O 19.00 jutro.
Awatar użytkownika
I3
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 400
Rejestracja: 8 lis 2007, 22:50

Re: ATP/WTA Miami 2009

kross pisze:Tenis to tylko gra. Z własnego doświadczenia już wiem, że z dystansem do wszystkiego żyje się spokojnie i uroczo.
Nie no chłopie jak Ty to tak kwitujesz to ja nie kontynuuję, tym bardziej, że napisałem o co chodzi wyżej...
jeryy20 pisze:Jeśli kibicuje się Nadalowi to jest się gorszym? nie wydaje mi się. A sposób ubioru to już inna sprawa.
Jakim gorszym? Gdzie tak jest napisane? Nie zmienia to faktu, że ludzie ograniczeni mentalnie, więc głównie dzieci wyjątkowo często kibicują Nadalowi. Do tego znam wielu (wszyscy, których znam osobiście), którzy KOMPLETNIE nie wiedzą nic o tenisie - ci starsi. Jaki to ma związek nie wiem, nie będę się doszukiwał, co mnie to obchodzi. Diablo rzucał swego czasu cytatami, ja też trochę wrzuciłem tu na forum. Oczywiście są wyjątki, nie neguje tego. A o ubiorze to już podarujmy sobie offtop kolejny...
"Niestety Szwajcar mógłby zatrudnić samego Boga i i tak z Nadalem na ziemi by nie wygrał. [...] Wiem, że ciężko się z tym pogodzić, że Federer nie wygra nigdy RG :twisted:." Pistol Pete
Awatar użytkownika
jeryy20
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 185
Rejestracja: 25 mar 2009, 17:34
Lokalizacja: Webside

Re: ATP/WTA Miami 2009

qub pisze:wie ktoś o której finał Murray vs. Djokovic?
Nie ten wątek, to pytanie powinieneś umieścić w wątku - Transmisje.
Obrazek
NTRP ~ 3.0-4.0
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: ATP/WTA Miami 2009

Nie chodzi o krytykowanie kibiców tylko fanatyków, którzy nie widzą świata poza idolem. Osobiście lubię Freda, ale nie jest mi szczególnie przykro jak przegrywa. Ja płacę za to, że mogę obejrzeć jak on zarabia (no i przy okazji jak Mirka pisze sms'y), więc to nie mi ma być przykro tylko jemu. No chyba że ktoś obstawił pieniądze, a on przegrał, w takim wypadku rozumiem smutek i wściekłość.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
jeryy20
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 185
Rejestracja: 25 mar 2009, 17:34
Lokalizacja: Webside

Re: ATP/WTA Miami 2009

I3 pisze:Jakim gorszym? Gdzie tak jest napisane? Nie zmienia to faktu, że ludzie ograniczeni mentalnie, więc głównie dzieci wyjątkowo często kibicują Nadalowi. Do tego znam wielu (wszyscy, których znam osobiście), którzy KOMPLETNIE nie wiedzą nic o tenisie - ci starsi. Jaki to ma związek nie wiem, nie będę się doszukiwał, co mnie to obchodzi. Diablo rzucał swego czasu cytatami, ja też trochę wrzuciłem tu na forum. Oczywiście są wyjątki, nie neguje tego. A o ubiorze to już podarujmy sobie offtop kolejny...
Wg Ciebie wszyscy muszą kibicować tylko i wyłącznie Federerowi? To że ktoś inny jest zwolennikiem Murray'a, Dojkovica itp, musi zachwycać się tylko akcjami Federera? I jego celnym "okiem". Nie wydaje mi się żeby fani innych graczy byli OGRANICZENI MENTALNIE. A ci którzy nie mają pojęcia o tenisie to inna sprawa. Nie każdemu musi się podobać gra jednego gracza-Byłego nr 1 ATP. Świat idzie do przodu i "nowi" gracze będą zajmować najwyższe pozycje. To wyłącznie oko kibica wg mnie. Ostatnio Federer nie gra tak znakomicie jak kiedyś...
Obrazek
NTRP ~ 3.0-4.0
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: ATP/WTA Miami 2009

A Wiktoria Azarenka póki co sobie radzi z Sereną. Może nawet w dwóch setach to będzie.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP/WTA Miami 2009

Serena wyraźnie ma problemy z poruszaniem się. Jakaś taka "niewyraźna" dzisiaj. Noga boli. Średni ten finał :(
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
kross
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 284
Rejestracja: 3 sie 2008, 19:38
Lokalizacja: Wschód

Re: ATP/WTA Miami 2009

A ja bym powiedział, że nawet marny finał. Azarenka 6:3, 6:1 z kulejącą od czasu do czasu Sereną. Nie ma o czym gadać.
"Człowiek doskonały używa umysłu jak lustra, niczego nie chwyta i niczego nie odrzuca, otrzymuje lecz nie zatrzymuje."
Awatar użytkownika
I3
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 400
Rejestracja: 8 lis 2007, 22:50

Re: ATP/WTA Miami 2009

jeryy20 pisze:Wg Ciebie wszyscy muszą kibicować tylko i wyłącznie Federerowi? To że ktoś inny jest zwolennikiem Murray'a, Dojkovica itp, musi zachwycać się tylko akcjami Federera? I jego celnym "okiem". Nie wydaje mi się żeby fani innych graczy byli OGRANICZENI MENTALNIE. A ci którzy nie mają pojęcia o tenisie to inna sprawa. Nie każdemu musi się podobać gra jednego gracza-Byłego nr 1 ATP. Świat idzie do przodu i "nowi" gracze będą zajmować najwyższe pozycje. To wyłącznie oko kibica wg mnie. Ostatnio Federer nie gra tak znakomicie jak kiedyś...
Chłopie o czym Ty do mnie rozmawiasz? Gdzie ja napisałem, że każdy musi się Federerem zachwycać?! Weź tabletkę, czy się ciepłego mleka napij i idź spać. Oczywistych rzeczy mi się nie chce tłumaczyć, tym bardziej przy tylu bzdurach, które napisałeś. A jak chcesz żebym z Tobą rozmowę podjął dalszą to przeczytaj uważnie i powoli to co napisałem, potem to co sam napisałeś i odpowiedź sobie czy przemyślałeś wszystko. Pozdrawiam.
"Niestety Szwajcar mógłby zatrudnić samego Boga i i tak z Nadalem na ziemi by nie wygrał. [...] Wiem, że ciężko się z tym pogodzić, że Federer nie wygra nigdy RG :twisted:." Pistol Pete
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP/WTA Miami 2009

kross pisze:A ja bym powiedział, że nawet marny finał. Azarenka 6:3, 6:1 z kulejącą od czasu do czasu Sereną. Nie ma o czym gadać.
Dokładnie! Finał przegadałem z Vividem... patrzyłem ale bez przekonania... człapanie Nosorożca W. mnie nie kręci... bryndza nie finał.
jeryy20 pisze:To że ktoś inny jest zwolennikiem Murray'a, Dojkovica itp...
Dojkovic? Sorry nie znam...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
bodysek
Weteran
Weteran
Posty: 1075
Rejestracja: 30 sty 2006, 16:02

Re: ATP/WTA Miami 2009

Tak na prawdę jutrzejszy finał będzie miał parę podtekstów, np. taki, że będzie to mecz o światową rakietę numer 3. Panowie będą chcieli pokazać i udowodnić, że trójeczka Mi się należy, a nie jemu! :wink: Osobiście wolę Nole'a, ale rozum mówi co innego...
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP/WTA Miami 2009

I3 pisze: Za rok przyjeżdżam na TF z 5-cioma K 6.1 Tourami i się skończy dzień dziecka :).
Mogę prosić w ramach rozluźnienia atmosfery o rozwinięcie tej myśli? Może być w wątku turniejowym. :D
Osobiście ciekawym:
- po co Ci 5 takich samych rakiet na jeden mały turniejek ?
- czemu nie w tym roku ?
- co ma z tym wspólnego Dzień Dziecka ? :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
bodysek
Weteran
Weteran
Posty: 1075
Rejestracja: 30 sty 2006, 16:02

Re: ATP/WTA Miami 2009

Krótko mówiąc, macie pr$%&#$*@# ! :D
Awatar użytkownika
PIXI
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 959
Rejestracja: 31 maja 2008, 19:03
Lokalizacja: Mysłowice/Sosnowiec

Re: ATP/WTA Miami 2009

Ja jutro obstawiam Murraya. Djoko ostatnio grał naprawdę słabo, nie wiem co on robi w tym finale.

A jeszcze w temacie Nadalodzieci - rozwala mnie (i nie tylko mnie ;) ) to zdjęcie na Sportclubie:
Obrazek
...
out of business
Awatar użytkownika
I3
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 400
Rejestracja: 8 lis 2007, 22:50

Re: ATP/WTA Miami 2009

PitS pisze:
I3 pisze: Za rok przyjeżdżam na TF z 5-cioma K 6.1 Tourami i się skończy dzień dziecka :).
Mogę prosić w ramach rozluźnienia atmosfery o rozwinięcie tej myśli? Może być w wątku turniejowym. :D
Osobiście ciekawym:
- po co Ci 5 takich samych rakiet na jeden mały turniejek ?
- czemu nie w tym roku ?
- co ma z tym wspólnego Dzień Dziecka ? :D
- Nie wspominałem, że mam kontrakt z Wilsonem? :D I jaki mały? Rangę szlema ma ponoć :lol:
- Matury...
- Dzień Dziecka? Jest miesiąc niecały po turnieju, więc jakiś związek musi być :P

A tak poważniej od wyższego poważnego :wink:
kross pisze:A czy Ty czujesz się lepiej, gdy RF wygrywa? Jeśli tak, to wychodzi na to, że jednak można budować swoje "szczęcie" poprzez rozrywkę z TV. Z zastrzerzeniem, że nie jest to już tylko rozrywka lecz - mówiąc na wyrost - forma lekiego fanatyzmu kibica.
No wiadomo fanatyk leci po całości, bez ograniczeń, więc popłynąłem z tymi 6.1 Tourami sztuk pięć 8) (rakieta promowana przez Federera dla nieświadomych :twisted:).
bodysek pisze:Osobiście wolę Nole'a, ale rozum mówi co innego...
Cholera, ja mam zgoła odmienne przeczucie :o
bodysek pisze:Krótko mówiąc, macie pr$%&#$*@# ! :D
bacik ja ten po lewo Vi ten po prawo :mrgreen:
"Niestety Szwajcar mógłby zatrudnić samego Boga i i tak z Nadalem na ziemi by nie wygrał. [...] Wiem, że ciężko się z tym pogodzić, że Federer nie wygra nigdy RG :twisted:." Pistol Pete
Awatar użytkownika
bodysek
Weteran
Weteran
Posty: 1075
Rejestracja: 30 sty 2006, 16:02

Re: ATP/WTA Miami 2009

I3 pisze:Cholera, ja mam zgoła odmienne przeczucie :o
Że niby co? Djoko w dwóch setach? :D
Awatar użytkownika
I3
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 400
Rejestracja: 8 lis 2007, 22:50

Re: ATP/WTA Miami 2009

W dwóch to może nie :)
"Niestety Szwajcar mógłby zatrudnić samego Boga i i tak z Nadalem na ziemi by nie wygrał. [...] Wiem, że ciężko się z tym pogodzić, że Federer nie wygra nigdy RG :twisted:." Pistol Pete
Awatar użytkownika
jaccol55
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 411
Rejestracja: 21 mar 2008, 13:27

Re: ATP/WTA Miami 2009

bodysek pisze:O 19.00 jutro.
Finał zaczyna się jutro o 18.30.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”