Andrew111
Bywalec
Bywalec
Posty: 96
Rejestracja: 26 lip 2008, 21:58
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa

Re: Indian Wells 2009

El Diablo pisze:
Andrew111 pisze:Raczej to, że przez wywrotkę Roger się skupił na poruszaniu się Murraya zamiast myśleć o wyniku...
Komentatorzy też o tym gaworzą... nigdy czegoś takiego nie widzieli...
Obawiam się tylko że Federer jest już tak przygaszony że nie będzie już walczył i za 2 gemy się to zakończy...
Mój Boże... Aż szkoda patrzeć jakie błędy robi Roger :(
Mirka się już chyba do wyjścia szykuje :D 5:1 Andy ... Wygląda na to, że po meczu... Wydawało mi się, że więcej tego brzucha stracił Roger, ale jednak dzisiaj widzę, że wisi niemal to samo, a dzisiejszy poziom i skuteczność jest niestety, ale bardzo słaby :(
NTRP ~5.0
Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki. Jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Indian Wells 2009

Nadal w szatni śpiewa:
Ole, ole ole ole, Fedex to d..a, każdy to wie .... :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Indian Wells 2009

Teraz q$@$ wszedł na siatkę... co tak późno?!
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
I3
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 400
Rejestracja: 8 lis 2007, 22:50

Re: Indian Wells 2009

Andrew111 pisze:
I3 pisze:Tak myślałem, że ten zepsuty smatch może być otwarciem dla przełamania w tym gemie.
Raczej to, że przez wywrotkę Roger się skupił na poruszaniu się Murraya zamiast myśleć o wyniku. Fed potrzebuje bardzo dużej koncentracji aby grać dobrze. Chwila i ją traci...
Murray upadł, pozbierał się i z niczego przełamanie... Boję się, że teraz już z górki ...
Racja, to też mogło mieć wpływ.
"Niestety Szwajcar mógłby zatrudnić samego Boga i i tak z Nadalem na ziemi by nie wygrał. [...] Wiem, że ciężko się z tym pogodzić, że Federer nie wygra nigdy RG :twisted:." Pistol Pete
Andrew111
Bywalec
Bywalec
Posty: 96
Rejestracja: 26 lip 2008, 21:58
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa

Re: Indian Wells 2009

El Diablo pisze:Teraz q$@$ wszedł na siatkę... co tak późno?!
Pokaz dynamiki i przygotowania na siatkę w akcji przed momentem... No co to jest? Jak kaczka na odstrzał się tam pchał przed chwilą... Ehh jeszcze grają, ale ciemno to widzę...
NTRP ~5.0
Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki. Jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć...
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Indian Wells 2009

Tak czy owak... 5:1 w 3-cim secie? Wystarczy jeden dobry gem serwisowy Murraya lub jeden słaby Feda... a może to się zakończyć już teraz. Tak czy owak Murray w głowie Feda jest już zaszufladkowany jako zapora nie do sforsowania.

Edit: 6:1 w trzecim... żal...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Indian Wells 2009

Murray i Nadal to już Nemesis dla Feda. 14 czy 15 szlemów? Wątpię.

Teraz Nadal - Roddick.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Indian Wells 2009

Vivid pisze:Murray i Nadal to już Nemesis dla Feda. 14 czy 15 szlemów? Wątpię.
No wiesz... zawsze Murray, Nadal i Verdasco mogą być w jednej połówce... Verdasco pobije wszystkich i zagra z Fedem w finale, nie? :wink:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
I3
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 400
Rejestracja: 8 lis 2007, 22:50

Re: Indian Wells 2009

El Diablo pisze:Tak czy owak Murray w głowie Feda jest już zaszufladkowany jako zapora nie do sforsowania.
No i w zasadzie to nie grał tak źle w tym turnieju, że nie wspomnę wysokiej formy z AO.
El Diablo pisze:No wiesz... zawsze Murray, Nadal i Verdasco mogą być w jednej połówce... Verdasco pobije wszystkich i zagra z Fedem w finale, nie? :wink:
Zapomniałeś o Simonie.
"Niestety Szwajcar mógłby zatrudnić samego Boga i i tak z Nadalem na ziemi by nie wygrał. [...] Wiem, że ciężko się z tym pogodzić, że Federer nie wygra nigdy RG :twisted:." Pistol Pete
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Indian Wells 2009

Tak to już jest jak się ma dziurę w bekhendzie. Biegać się już nie chce jak dawniej, nóżek uginać. Siedzi biedak za końcową linią i daje się walić w d###.

W drugim secie jak częściej chodził na siatkę to stosunkowo łatwo wygrał. Po prostu brakuje mu agresji. Takiej zwykłej, ulicznej. Bezczelnej. Zbyt ten jego tenis jest teraz intelektualny a za mało tam walki i ochoty na rozwalenie paru gostków.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Indian Wells 2009

Myślę że to jednak jest początek końca, już od 2008.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
ariel
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 372
Rejestracja: 3 mar 2008, 18:34
Lokalizacja: Poznań
Kontakt: Strona WWW

Re: Indian Wells 2009

Strasznie się na to patrzy. Ale najgorsze to chyba jest to, że ten facet nawet po swoich winnerach czy przełamaniach wygląda na takiego, co to zepsuł piłkę. Kto mu nagadał, że koncentracja ma na tym polegać? Mam wrażenie, że on się taką postawą demobilizuje zamiast mobilizować.
None but Jesus...
http://thaleia.pl
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Indian Wells 2009

A ja na przekór powiem, że widzę szanse dla Feda. Ale musi grać agresywniej i częściej chodzić do przodu. Może ten drugi set da mu do myślenia.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Indian Wells 2009

RatRace pisze:Po prostu brakuje mu agresji. Takiej zwykłej, ulicznej. Bezczelnej. Zbyt ten jego tenis jest teraz intelektualny a za mało tam walki i ochoty na rozwalenie paru gostków.
Dokładnie, brak jest głodu sukcesu i instynktu łowcy. On już się nasycił i spoczął na laurach.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
I3
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 400
Rejestracja: 8 lis 2007, 22:50

Re: Indian Wells 2009

Teraz to Nadal może wygrać, bo co to za przyjemność jak Murray zbije Roddicka?

A wyniki u Roddicka lepsze jednak w tym sezonie.
Ostatnio zmieniony 21 mar 2009, 23:11 przez I3, łącznie zmieniany 1 raz.
"Niestety Szwajcar mógłby zatrudnić samego Boga i i tak z Nadalem na ziemi by nie wygrał. [...] Wiem, że ciężko się z tym pogodzić, że Federer nie wygra nigdy RG :twisted:." Pistol Pete
ariel
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 372
Rejestracja: 3 mar 2008, 18:34
Lokalizacja: Poznań
Kontakt: Strona WWW

Re: Indian Wells 2009

RatRace, wątpię... Raczej nie sądzę by mu już coś pomogło. Może zdarzyć się jeszcze jeden, dwa wielkie turnieje, na których akurat będzie mu właziło wszystko. Ale to i tak pod wielkim znakiem zapytania. Mamy chyba do czynienia z powolnym końcem tego tenisisty. Szkoda...
None but Jesus...
http://thaleia.pl
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Indian Wells 2009

Vivid pisze:Dokładnie, brak jest głodu sukcesu i instynktu łowcy. On już się nasycił i spoczął na laurach.
Po pierwszych sukcesach wszystko przychodziło na tyle łatwo że nie było potrzeby... teraz najwyraźniej nie potrafi odnaleźć motywacji na korcie... szkoda bo widać że mógłby pokazać dużo więcej, a tak widzimy tylko przebłyski.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Andrew111
Bywalec
Bywalec
Posty: 96
Rejestracja: 26 lip 2008, 21:58
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa

Re: Indian Wells 2009

El Diablo pisze:
Vivid pisze:Dokładnie, brak jest głodu sukcesu i instynktu łowcy. On już się nasycił i spoczął na laurach.
Po pierwszych sukcesach wszystko przychodziło na tyle łatwo że nie było potrzeby... teraz najwyraźniej nie potrafi odnaleźć motywacji na korcie... szkoda bo widać że mógłby pokazać dużo więcej, a tak widzimy tylko przebłyski.
Mistrz umiera... Postawmy świeczki [*]
Albo jakaś przerwa od tenisa, albo nie wiem co może mu przywrócić ten głód tenisisty...
Roger potrzebuje pomocy :<
NTRP ~5.0
Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki. Jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć...
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Indian Wells 2009

Przerwa? Wątpię...
Dobry psycholog? Jak najbardziej...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
I3
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 400
Rejestracja: 8 lis 2007, 22:50

Re: Indian Wells 2009

Jak ten człowiek się kompromituje przy samym losowaniu (wiadomo który)... Stać nie może normalnie? Giba się jak p@#$%^&*#& rezus. A potem ten rozbieg...
"Niestety Szwajcar mógłby zatrudnić samego Boga i i tak z Nadalem na ziemi by nie wygrał. [...] Wiem, że ciężko się z tym pogodzić, że Federer nie wygra nigdy RG :twisted:." Pistol Pete

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”