Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

ATP Doha 2009

Sezon rusza, nareszcie! :)
Od jutra ES rozpoczyna transmisje.
Jakieś zapatrywania? Obsada mocna. Będzie co oglądać.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP Doha 2009

Cóż... w Abu Dhabi Murray udowodnił że jego finał w USO08 nie był przypadkowy, mimo iż w półfinale Masters Cup uległ Dawidience w dwóch setach. Przypomnę że w Abu Dhabi Murray rozgromił Blake'a 6:2 6:2, potem Federera 4:6 6:2 7:6 (8-6) (prowadził już 4:1 w trzecim secie!) oraz w finale Nadala 6:4 5:7 6:3. Także wszyscy będą się uważnie przyglądać Szkotowi.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP Doha 2009

Dziś grają Kubot i Przysiężny. I co, i do domu pewnie :)

Drabinka:
http://www.atpworldtour.com/en/common/T ... 51/MDS.pdf
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP Doha 2009

Vivid pisze:Dziś grają Kubot i Przysiężny. I co, i do domu pewnie :)
Jesteś człowiekem małej wiary :mrgreen:
Albo po prostu racjonalistą :P
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
bodysek
Weteran
Weteran
Posty: 1075
Rejestracja: 30 sty 2006, 16:02

Re: ATP Doha 2009

No Doha zawsze było dobrym przetarciem przed AO, więc liczę na niezłe spotkania, a turniej w Abu Dhabi traktowałbym z przymrużeniem oka. :wink:
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP Doha 2009

Ja im źle nie życzę tylko patrzę trzeźwo.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP Doha 2009

bodysek pisze:...a turniej w Abu Dhabi traktowałbym z przymrużeniem oka. :wink:
A Ja nie... jeśli oglądałeś to wiesz o co mi chodzi.
To jedyna w sumie bezstresowa okazja aby się sprawdzić przeciwko dwóm Nemezis, Murrayowi i Nadalowi. Nic nie traci przegrywając z nimi, wypróbowując na przykład jakąś nową taktykę czy podejście do gry. To nie był turniej gdzie grał ze starymi gwiazdami z którymi nie będzie walczył o tytuły. Dodatkowo, kiedyś mógł sobie na olewanie tego typu turniejów pozwolić bo wygrywał. Teraz jest na równi pochyłej i musi coś z tym zrobić aby nie obsunąć się niżej.

Mogę uwierzyć że Nadal sobie odpuścił mimo iż biegał i to sporo. Bo u niego wiadomo... trzeba uważać na te kolanka. Ten turniej nie jest wart wypruwania flaków i gry do bólu ale AO to co innego.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
PIXI
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 959
Rejestracja: 31 maja 2008, 19:03
Lokalizacja: Mysłowice/Sosnowiec

Re: ATP Doha 2009

Obstawiam półfinały wg. rozstawienia w drabince - Nadal z Roddickiem, Federer z Murrayem, a finał Federer - Nadal, zwycięstwo w 3 setach Szwajcara.
Jest ciekawie... Nadal od początku ma tak sobie, Santoro, Monfils, Roddick, a Roger ma stosunkowo łatwy początek, ale półfinał zapewne ze świetnym Murrayem. Będzie ciekawie, trzeba znaleźć transmisje na Justin.tv :)
Liczę na powrót do formy Federera, przywrócenie piękna jego tenisa i zwycięstwa nad balonikami Nadala.
out of business
Awatar użytkownika
bodysek
Weteran
Weteran
Posty: 1075
Rejestracja: 30 sty 2006, 16:02

Re: ATP Doha 2009

Myślę, że jak dojdzie do meczu Fed - Murray w Doha to wynik i podejście do tego meczu Szwajcara będzie z goła inne, no ale możemy sobie tak gdybać.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP Doha 2009

bodysek pisze:Myślę, że jak dojdzie do meczu Fed - Murray w Doha to wynik i podejście do tego meczu Szwajcara będzie z goła inne, no ale możemy sobie tak gdybać.
Pożyjemy, zobaczymy... jeśli dojdzie do takowego spotkania to uzyskamy odpowiedź.
Ale tak jak pisałem. Śledziłem turniej w Abu Dhabi. Federer nie wydawał się pasywnie nastawiony do meczu z Murray'em. Nadal też biegał sporo.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
bodysek
Weteran
Weteran
Posty: 1075
Rejestracja: 30 sty 2006, 16:02

Re: ATP Doha 2009

Aha, no to może i masz racje, ja nie miałem okazji śledzić relacji z tego turnieju, tylko domniemam.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP Doha 2009

Wydaje mi się że Twoje rozumowanie byłoby prawidłowe gdyby nie "podkopany" autorytet i ego Szwajcara w 2008 roku. Mogliśmy przecież usłyszeć/przeczytać: "... to Ja jestem numerem jeden. ... Coś tu jest nie tak...".

Najpierw Szwajcar wypowiadał się że nie zależy mu na tym czy jest 1, 2 czy 4. I stwierdził że będzie się skupiał na istotnych dla niego turniejach i zdobywaniu tytułów. Potem kiedyś napomknął że jednak pozycja jedynki jest istotna i będzie ją próbował odzyskać.

Najlepiej by było gdyby faktycznie doszło do spotkania Federer vs Murray w Doha. Wtedy zobaczylibyśmy czy coś się zmieniło. A co najważniejsze ta @$%@$#^ jakość transmisji byłaby dobra. Niestety internetowy przekaz Abu Dhabi to była pikseloza.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
bodysek
Weteran
Weteran
Posty: 1075
Rejestracja: 30 sty 2006, 16:02

Re: ATP Doha 2009

No, ale fajnie się zaczyna dziać, bo już zaczynamy mówić o świetnych meczach nie tylko mając na myśli ( Fed - Nadal ), pojawiają się inne kombinacje. :wink:
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP Doha 2009

Na pewno fakt że jest ktoś inny niż Federer czy Nadal dodaje kolorytu. Chociaż dalej brakuje mi jakiejś osobowości o świetnej technicznej grze. Monfils dla mnie jest jak dziecko z ADHD i padaczką. Boję się że z Nishikoriego zrobią gwiazdę za szybko i mu w główce zacznie szwankować. Po prostu cały czas nie to o co chodzi...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
bodysek
Weteran
Weteran
Posty: 1075
Rejestracja: 30 sty 2006, 16:02

Re: ATP Doha 2009

Taa przydałby się taki 20 letni Nalbandian...
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP Doha 2009

bodysek pisze:Taa przydałby się taki 20 letni Nalbandian...
Pomarzyć dobra rzecz...
PIXI pisze:...a Roger ma stosunkowo łatwy początek, ale półfinał zapewne ze świetnym Murrayem.
Wcześniej ma prawdopodobną ćwiartkę z Kohlschreiberem... także nie wiem czy tak różowo będzie to wyglądało.
http://qatarten.msoutlookonline.net/Qat ... ingles.pdf
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
PIXI
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 959
Rejestracja: 31 maja 2008, 19:03
Lokalizacja: Mysłowice/Sosnowiec

Re: ATP Doha 2009

El Diablo pisze:
PIXI pisze:...a Roger ma stosunkowo łatwy początek, ale półfinał zapewne ze świetnym Murrayem.
Wcześniej ma prawdopodobną ćwiartkę z Kohlschreiberem... także nie wiem czy tak różowo będzie to wyglądało.
Jakby nie patrzeć, to Nadal ma też wyżej rozstawionego od Kohlschreibera - Andreeva, ale ten może się spotkać w ćwierćfinale z Roddickiem, więc podejrzewam, że do meczu Nadal - Andreev nie dojdzie. ;)
out of business
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP Doha 2009

PIXI pisze:Jakby nie patrzeć, to Nadal ma też wyżej rozstawionego od Kohlschreibera - Andreeva, ale ten może się spotkać w ćwierćfinale z Roddickiem, więc podejrzewam, że do meczu Nadal - Andreev nie dojdzie. ;)
Eee ale co to ma do rzeczy? Nadal go nie ma w swojej ćwiartce. Chyba nie przemyślałeś tej wypowiedzi. Nadal dostaje w swojej ćwiartce prawdopodobnie Monfilsa.

Ćwiartki wg. rozstawień to:
Nadal - Monfils
Roddick - Andreev
Tursunov - Murray
Kohlschreiber - Federer

Także zakładając że awanse będą zgodnie z rozstawieniami Federer musi zagrać z Kohlschreiberem, a Nadal z Andreevem może spotkać się dopiero w półfinale, a z rozstawienia powinien dostać Roddicka.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
koleżka
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 393
Rejestracja: 2 paź 2007, 21:52

Re: ATP Doha 2009

Kubot i Przysiężny wygrali wczoraj swoje spotkania, czym nieco rozbudzili (pewnie niepotrzebnie) nadzieje na zakwalifikowanie się do turnieju głównego przynajmniej jednego Polaka.
Awatar użytkownika
PIXI
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 959
Rejestracja: 31 maja 2008, 19:03
Lokalizacja: Mysłowice/Sosnowiec

Re: ATP Doha 2009

ED, chodziło mi o ogólnie siłę połowy Nadala, która jest według mnie silniejsza od Federera.
A Monfils jest chyba lepszy od Kohlschreibera.
Mniejsza z tym.
Awans jakiegoś Polaka, to by było ciekawe! Szczególnie, że wtedy by grał zapewne z Tursunowem, albo - jeśli by przeszedł zwycięsko pierwszą rundę (taa, marzenie) - z Nadalem. Nie wiem czy się cieszyć czy martwić z tego powodu...
out of business

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”