Awatar użytkownika
ayene-
Bywalec
Bywalec
Posty: 77
Rejestracja: 13 paź 2008, 14:28

Re: ATP Masters

kross pisze: Ejże, nie tylko panowie... Ayene może poczuć się urażona. :wink:
Dzięki kross. Wybaczam im, ale następnym razem będzie. bacik :lol:

PS. Mecz deblowy polaków transmitują w Polsacie Sport o 7:50.
Ostatnio zmieniony 14 lis 2008, 18:01 przez ayene-, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
bLEKA
Nowy
Nowy
Posty: 17
Rejestracja: 22 sty 2008, 12:56

Re: ATP Masters

Komentator powiedział ,że wygrał tenis ,ja powiem tak ,że przegrał bo ten patałach Simon zagra w półfinale ,na pewno nie będę oglądał jego pseudo-tenisa i mam nadzieję ,że popłynie już jutro.
Federer? Ten sezon niech wyrzuci z pamięci i trenuje ostro bo w 2009 prawdopodobnie będzie miał ostatnią szansę na wygranie RG potem już będzie za stary.
Murray pokazał ,że nie ma już wielkiej trójki tylko ,że jest wielka czwórka.
Ostatnio zmieniony 14 lis 2008, 18:27 przez Gość, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: RegFor 2
I always tell the truth, even when I lie.
Awatar użytkownika
kross
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 284
Rejestracja: 3 sie 2008, 19:38
Lokalizacja: Wschód

Re: ATP Masters

bLEKA pisze:Komentator powiedział ,że wygrał tenis ,ja powiem tak ,że przegrał bo ten patałach Simon zagra w półfinale ,na pewno nie będę oglądał jego pseudo-tenisa i mam nadzieję ,że popłynie już jutro.
Komentator komentował mecz Murraya z Federerem i ta uwaga odnosiła się do gry Szkota, który - bez kalkulacji, grał z pełnym zaangażowaniem do końca, a przecież wiedział, że za kilkanaście godzin przyjdzie mu walczyć o finał z zawodnikiem, który - po całym wolnym dniu, pewnie zajadał sobie smaczną kolację ciesząc się w duchu, że jego rywal tyle zdrowia zostawia dziś na korcie.
I to jest w sumie niesprawiedliwe, bo ci którzy zaczynają turniej jako pierwsi mają ten dzień wolny przed półfinałami, a ci którzy dziś skończyli mecz po 23, zanim odbębnią wywiady, masaże, coś zjedzą i w końcu pójdą spać to będzie musiało minąć jeszcze sporo czasu. Dawidienko w tej sytuacji już ma kilka punktów przewagi na starcie.

A co do Simona? O jej, nie każdy musi tak zachwycać jak Szwajcar, urok tenis polega też na tym że są różne style gry, które w starciu ze sobą tworzą ciekawą mieszankę. Czemuż to wszyscy mają grać na jedno kopyto? Mnie właśnie bardziej ciekawi taka sytuacja, gdy nie można być pewnym formy Szwajcara, który przegrywa drugi mecz z rzędu z Simonem. Jeśli wszystko było takie oczywiste, kto jest Panem i Władcą - jak przez kilka ostatnich lat, to czym się tu ekscytować? Samym popisem bajecznej techniki? Dla mnie to za mało. Wolę mecze zagadki, gdzie do ostatniej piłki ważą się losy jednego bądź drugiego.
"Człowiek doskonały używa umysłu jak lustra, niczego nie chwyta i niczego nie odrzuca, otrzymuje lecz nie zatrzymuje."
koleżka
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 393
Rejestracja: 2 paź 2007, 21:52

Re: ATP Masters

F/M - Bryanowie 4:6 4:6

Wstałem dopiero na drugiego seta. Szkoda pierwszego gema, kiedy była szansa na przełamanie. Matkowski przy stanie 4:5 chyba nie wytrzymuje presji i robi dwa podwójne błędy w gemie.
Szkoda, ale osiągnięcie półfinału to ogromny sukces. Miejmy nadzieję, że polski eksportowy debel nie prześpi początku sezonu i od Australian Open będzie osiągał dobre wyniki.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP Masters

Ujmy nie ma, przegrali z najlepszymi. Jak pierwszy raz grali w Mastersie to przegrali wszystko. Tym razem wygrali dwa mecze i wyszli z grupy, jest progres.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
kobbe66
Orator
Orator
Posty: 543
Rejestracja: 12 kwie 2008, 15:33
Lokalizacja: Piła

Re: ATP Masters

Mamy okazje oglądać kolejny ciekawy mecz ,który nie wiadomo jak się skończy . Póki co 1:1 .
Obrazek
Awatar użytkownika
PIXI
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 959
Rejestracja: 31 maja 2008, 19:03
Lokalizacja: Mysłowice/Sosnowiec

Re: ATP Masters

Djokovic - Simon 4:6, 6:3, 5:3.
out of business
Awatar użytkownika
kross
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 284
Rejestracja: 3 sie 2008, 19:38
Lokalizacja: Wschód

Re: ATP Masters

Emocjonująca końcówka, jest po 5.
"Człowiek doskonały używa umysłu jak lustra, niczego nie chwyta i niczego nie odrzuca, otrzymuje lecz nie zatrzymuje."
Awatar użytkownika
PIXI
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 959
Rejestracja: 31 maja 2008, 19:03
Lokalizacja: Mysłowice/Sosnowiec

Re: ATP Masters

Znów przełamanie! 6:5, Djokovic.
Gem, set i mecz! 7:5 Novak!
out of business
Awatar użytkownika
Rafi
Bywalec
Bywalec
Posty: 91
Rejestracja: 19 wrz 2008, 21:43
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP Masters

Simon odpadł po emocjonującej walce w końcówce III seta pokazał wielkie serce do gry. Jak dla mnie godnie zastąpił Federera.

Djokovic - Simon 4:6, 3:6, 7:5
Obrazek Aerogel 300, M-Fil 200

NTRP 3.0
Awatar użytkownika
kross
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 284
Rejestracja: 3 sie 2008, 19:38
Lokalizacja: Wschód

Re: ATP Masters

Ale w III secie, zwłaszcza w jego końcówce wyraźnie zmęczony Novak nękał skrótami wybiegańca Simona, sporo tym ugrał - skrótem też zakończył mecz. W sumie całkiem niezły pojedynek, mimo prowadzenia Serba w decydującym secie Francuz cały czas deptał mu po piętach. Djokovoić miał też jakieś problemy z lewą łydką i pojawiły się wątpliwości czy dociągnie przewagę przełamania, Simon przełamał serwis Serba przy 4:5, ale zaraz potem stracił swoje podanie i później Serb dokończył dzieła.
"Człowiek doskonały używa umysłu jak lustra, niczego nie chwyta i niczego nie odrzuca, otrzymuje lecz nie zatrzymuje."
Awatar użytkownika
PIXI
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 959
Rejestracja: 31 maja 2008, 19:03
Lokalizacja: Mysłowice/Sosnowiec

Re: ATP Masters

Piękny mecz, dużo zwrotów akcji... To jest piękno tenisa!
Teraz czekam na zwycięstwo Murraya i ciekawy finał :)
out of business
Awatar użytkownika
bodysek
Weteran
Weteran
Posty: 1075
Rejestracja: 30 sty 2006, 16:02

Re: ATP Masters

Uuu będzie ciężko, bo Denko wygląda na wypoczętego i prezentuję solidny tenis, przynajmniej jak do tej pory.
Awatar użytkownika
kobbe66
Orator
Orator
Posty: 543
Rejestracja: 12 kwie 2008, 15:33
Lokalizacja: Piła

Re: ATP Masters

Te skróty to było to co pogrzebało Simmon'a, nie wiem ale chyba wszystkie możliwe takie akcje przegrał choć cały czas miał piłkę na rakiecie .

Ale co teraz się wyprawia na korcie :D Parę świetnych akcji na samym początku . Po jednej z nich Murray ledwo co doszedł do krzesełka po gemie . Z pewnością sporo zdrowia zostawi na korcie po tym meczu .
Obrazek
Awatar użytkownika
PIXI
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 959
Rejestracja: 31 maja 2008, 19:03
Lokalizacja: Mysłowice/Sosnowiec

Re: ATP Masters

Mała niespodzianka... Pierwszy set dla Nikolaya 7:5.
out of business
Awatar użytkownika
kobbe66
Orator
Orator
Posty: 543
Rejestracja: 12 kwie 2008, 15:33
Lokalizacja: Piła

Re: ATP Masters

I w drugim się nie zapowiada na coś innego . Świetna gra Nicoli, Andy nie ma za wiele do powiedzenia jedyne co go trzyma to serwis .
Obrazek
Awatar użytkownika
PIXI
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 959
Rejestracja: 31 maja 2008, 19:03
Lokalizacja: Mysłowice/Sosnowiec

Re: ATP Masters

Jeśli ktoś nie ma możliwości oglądać w TV, polecam: http://www.justin.tv/norvegia, normalnie HD :shock:

To co wyprawia teraz Dawidienko to po prostu jest magia. Nie widziałem jeszcze tak skutecznej i pewnej gry.
out of business
Awatar użytkownika
kross
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 284
Rejestracja: 3 sie 2008, 19:38
Lokalizacja: Wschód

Re: ATP Masters

A więc szykuje się powtórka z rozrywki w finale... 5:2 i serwis Dawidienki.
"Człowiek doskonały używa umysłu jak lustra, niczego nie chwyta i niczego nie odrzuca, otrzymuje lecz nie zatrzymuje."
Awatar użytkownika
PIXI
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 959
Rejestracja: 31 maja 2008, 19:03
Lokalizacja: Mysłowice/Sosnowiec

Re: ATP Masters

7:5, 6:2 Dawidienko!
Zakończył mecz pięknym asem, jeśli zagra z Novakiem jak tutaj w 2 secie, to Serb jest właściwie bez szans.
out of business
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP Masters

To już dla Rosjanina spore osiągnięcie ale jeśli wygra w finale będzie to olbrzymia nobilitacja...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”