Mio
Nowy
Nowy
Posty: 11
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:47

Kremlin Cup - Moskwa 2008

Moskwa,Rosja 4-12 października 2008.
Nawierzchnia:twarda
Pula nagród:$1,340,00
Kategoria:I
Drabinka turnieju :[/u]
Panie
http://www.sonyericssonwtatour.com/1/gl ... _draws.pdf
Panowie
http://www.kremlincup.ru/db/grids/15/
Awatar użytkownika
Rafi
Bywalec
Bywalec
Posty: 91
Rejestracja: 19 wrz 2008, 21:43
Kontakt: Strona WWW

Re: WTA: Kremlin Cup - Moscow

Chakvetadze jest rozstawiona zamiast Agnieszki. Szkoda że akurat teraz wyniknęły perturbacje paszportowe bo w pierwszej rundzie zapowiadał by się fajny mecz z Caroline Wozniacki (szczerze mówiąc dziwi mnie że ktoś wcześniej nie zauważyli że Agnieszka ma pełny paszport). Radwańska musiałaby się mocno napocić bo Dunka ostatnio jest w świetnej formie (wygrała turniej w Tokio?). Z ciekawych meczy to jeszcze Flavia Pennetta zagra z Venus. Ten turniej to będzie prawdziwy test dla Jankovic silnie obsadzony taki mini Szlem.
Obrazek Aerogel 300, M-Fil 200

NTRP 3.0
Mio
Nowy
Nowy
Posty: 11
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:47

Re: WTA: Kremlin Cup - Moscow

Najbradziej jestem ciekawa co pokaże Ana. Jak myślicie ?
Awatar użytkownika
kross
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 284
Rejestracja: 3 sie 2008, 19:38
Lokalizacja: Wschód

Re: WTA: Kremlin Cup - Moscow

Ivanović na dzień dobry ma Cibulkovą - nie taki łatwy orzech do zgryzienia, na horyzoncie jest też ostatnio dobrze dysponowana Zwonariowa. Jednak nawierzchnia w Moskwie jest podobno wyjątkowo szybka, więc pewnie Serbce to na rękę z cierpliwie przebijającymi pannami.
"Człowiek doskonały używa umysłu jak lustra, niczego nie chwyta i niczego nie odrzuca, otrzymuje lecz nie zatrzymuje."
adner
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 125
Rejestracja: 30 cze 2008, 08:39

Re: WTA: Kremlin Cup - Moscow

A ja kocham turnieje halowe, są według mnie najciekawsze, a tu Eurosport zaczyna transmisje dopiero od środy, więc obejrzę dopiero w sobotę. Szkoda... :(
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: WTA: Kremlin Cup - Moscow

Mnie za to w zeszłym roku podobało się jak 4 korty zmieściły się na połówce hali olimpijskiej na Łużnikach :)
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
PIXI
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 959
Rejestracja: 31 maja 2008, 19:03
Lokalizacja: Mysłowice/Sosnowiec

Re: WTA: Kremlin Cup - Moscow

adner pisze:A ja kocham turnieje halowe, są według mnie najciekawsze, a tu Eurosport zaczyna transmisje dopiero od środy, więc obejrzę dopiero w sobotę. Szkoda... :(
A ja niestety nie mam satelity i w ogóle nie oglądam meczów tenisowych, więc nie narzekaj proszę ;(

A osobiście liczę na Kuźniecową, Ivanovic i Kirilenko.
out of business
Awatar użytkownika
bodysek
Weteran
Weteran
Posty: 1075
Rejestracja: 30 sty 2006, 16:02

Re: WTA: Kremlin Cup - Moskwa

A Panowie też grają w tym turnieju, czemu ich nikt nie pokaże...
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: WTA: Kremlin Cup - Moskwa

Racja. Dlatego zmieniłem tytuł. Jeśli ktoś chce obejrzeć panów, a potrafi się pobawić tunerem, relacje są na Sport RTR Planeta. Komentarz po rosyjsku :)
http://www.kremlincup.ru/db/tvschedule/100
Dla tych co nie maja takiej możliwości poniżej substytut:
http://video.sportbox.ru/VidySporta/Ten ... bokkremla2
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
kross
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 284
Rejestracja: 3 sie 2008, 19:38
Lokalizacja: Wschód

Re: Kremlin Cup - Moskwa 2008

W turnieju żeńskim pomachać na do widzenia można Ivanović. Trudno mówić o niespodziance, bo Serbka od dłuższego czasu nie może się pozbierać, a jej dzisiejsza rywalka - Dominika Cibulkowa nie jednej już czołowej rakiecie zaszła za skórę. Po trzysetowym, 2,5 godzinnym meczu - w tajbreaku 7:4 lepsza okazała się Słowaczka. Co ciekawe, Ana w całym spotkaniu ugrała o dwa punkty więcej, ale tak to już jest w tenisie, że można wygrać więcej gemów, więcej punktów, a w ostatecznym rozrachunku zejść z kortu przegranym.
Wczoraj za burtą znalazła się Venus, dziś Ivanović, za to Rosjanki, prawie w komplecie - poza Chakvetadze, nie zawodzą mateczki Rosji.
"Człowiek doskonały używa umysłu jak lustra, niczego nie chwyta i niczego nie odrzuca, otrzymuje lecz nie zatrzymuje."
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Kremlin Cup - Moskwa 2008

Sport Planeta zaczyna właśnie bezpośredni przekaz z meczu Marata Safina z Julienem Bennetau. :lol:
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
PIXI
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 959
Rejestracja: 31 maja 2008, 19:03
Lokalizacja: Mysłowice/Sosnowiec

Re: Kremlin Cup - Moskwa 2008

A propos,
sport.pl pisze:Safin wygrał swój 400 mecz w karierze pokonując 7:6 (7-5), 3:6, 6:4 Noama Okuna w 1-szej rundzie tego turnieju. Był to 641. mecz rosyjskiego tenisisty w gronie zawodowców. Poniósł dotychczas 241 porażek, co oznacza, że wygrał 62,3 procenta meczów w karierze. Daje mu to ósme miejsce w gronie aktywnych graczy.

Mnie interesuje kto przejdzie do Mastersów - czy ósmy w tej chwili Blake - 309 pkt, czy 9 Del Porto - 307 pkt...?

Jeśli wklejamy cudzy tekst w całości lub we fragmencie należy to zaznaczyć, czy to cytatem, czy pochyłym tekstem, czy też w inny czytelny sposób. W dobrym guście jest też podać źródło. Poprawiłem, zaznaczając to co jest cytatem. / PitS
out of business
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Kremlin Cup - Moskwa 2008

Safin wygrał, ale za każdym razem kiedy chciałem go pochwalić za grę robił mi jakąś woltę.
W koncentrowaniu się na założeniach taktycznych, i skupieniu na tym co się będzie za chwilę działo jest moim niedoścignionym wzorem. :wink:
Na potwierdzenie niech będzie wynik: 6:4 0:6 6:2
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Mio
Nowy
Nowy
Posty: 11
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:47

Re: Kremlin Cup - Moskwa 2008

Wracając jeszcze do Any wiadomo czy zagra w Doha ?
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Kremlin Cup - Moskwa 2008

Mio pisze:Wracając jeszcze do Any wiadomo czy zagra w Doha ?
Ma jakąś kontuzję ?
Jeśli nie to udział ma gwarantowany. ! Aż tyle punktów żeby ona nie miała grać nie ma do zdobycia do turnieju.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
adner
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 125
Rejestracja: 30 cze 2008, 08:39

Re: Kremlin Cup - Moskwa 2008

Będzie grać. Na stronie WTA jest tabelka z zaznaczonymi zawodniczkami, które się już zakwalifikowały.
Awatar użytkownika
PIXI
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 959
Rejestracja: 31 maja 2008, 19:03
Lokalizacja: Mysłowice/Sosnowiec

Re: Kremlin Cup - Moskwa 2008

Chciałbym żeby się podniosła z tego kryzysu. Będzie ciężko, ale wierzę w nią :)
Najlepiej w Doha - żeby było to głośne i niespodziewane wydarzenie. Bo to, co w tenisie jest najpiękniejsze - to niespodzianki :D
out of business
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Kremlin Cup - Moskwa 2008

Kryzys i kryzys. Co wy z tą ekonomią ? :wink:
Poważnie to dziewczyna poprzedniej jesieni była jak pączek w maśle: pulchna i okrągła.
A na AO ? Szczuplutka i szybka. Łatwo zyskuje się w ten sposób szybkość i zwinność ale dość łatwo traci się siły. Ana zresztą nigdy dobrze nie wytrzymywała trudów sezonu a co dopiero po takiej utracie wagi.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
kross
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 284
Rejestracja: 3 sie 2008, 19:38
Lokalizacja: Wschód

Re: Kremlin Cup - Moskwa 2008

Ale ostatnio - tak z boku patrząc, to Ivanović z wolna znów nabiera krągłąści tu i ówdzie, delikatnie aczkolwiek już zauważalnie.
"Człowiek doskonały używa umysłu jak lustra, niczego nie chwyta i niczego nie odrzuca, otrzymuje lecz nie zatrzymuje."
Mio
Nowy
Nowy
Posty: 11
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:47

Re: Kremlin Cup - Moskwa 2008

Gdy była numerem dwa na świecie oraz gdy była notowana na niższych pozycjach grała nie myśląc o tym by być na pierwszym miejscu tylko myślała by wygrać każde spotkanie,a najbardziej się skupiała na spotkaniach z lepszymi od siebie zawodniczkami, bo taka wygrana bardziej motywuje oraz lepiej smakuje, teraz gdy straciła pierwsze miejsce jest wywierana na niej coraz większa presja (więcej treningów, więcej pytań o jej grę po każdym przegranym meczu itp) i myśli o tym by wrócić na miejsce liderki co przeszkadza w skupieniu się jej na grze i popełnia dużo prostych błędów co przyczynia się do porażki. Dlatego wg mnie Ana powinna chwile odpocząć i znów zacząć myśleć aby wygrać każdy mecz, a nie myśleć o powrocie na fotel liderki.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”