Awatar użytkownika
bodysek
Weteran
Weteran
Posty: 1075
Rejestracja: 30 sty 2006, 16:02

Re: China Open (WTA/ATP)

Wie ktoś czy dzisiaj na ES będzie relacja na żywo z Pekinu ? Dokładnie chodzi mi o mecz Zheng - Kuza.
Awatar użytkownika
kross
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 284
Rejestracja: 3 sie 2008, 19:38
Lokalizacja: Wschód

Re: China Open (WTA/ATP)

Pekin nie wcześniej niż za godzinę na antenie ES, nie wiem czy Ciebie tym zmartwię, ale w planie jest mecz Janković (moja luba) ze Zwonariewą, a półfinał Swiety z Zheng może powtórzą o 17.30. Ale, za to już nie ręcze.
"Człowiek doskonały używa umysłu jak lustra, niczego nie chwyta i niczego nie odrzuca, otrzymuje lecz nie zatrzymuje."
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: China Open (WTA/ATP)

Hmmm... komentator ES oświadczył że Wiera wyprzedziła w rankingu Race Radwańską... dobrze to nie wróży dla Polki bo Agnieszka gra tragicznie, a Rosjanka wygląda dość pewnie na korcie. Jeśli się tak dalej będzie działo to z jednej strony szkoda gdyż tak czy siak walka toczy się o pozycję nr.9 czyli w normalnych warunkach i tak nie ma miejsca dla tej zawodniczki w turnieju mistrzyń więc jest okazja, która może się nie powtórzyć w przyszłości więc jak Radwańska nie w tym roku to może już nigdy (?)... a z drugiej strony dobrze bo nie mam ochoty oglądać obecnie pokracznej gry Polki, która pewnie niezależnie od grupy przegrałaby wszystkie swoje spotkania w setach do 2-3 gemów.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: China Open (WTA/ATP)

Wiery to chyba faktycznie nie wyprzedzi, ale zdaje się, że obie mogą przeskoczyć Venus.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: China Open (WTA/ATP)

Tzn. Ja wychodzę z założenia że Venus zgłosi się do jednego turnieju gdzie zaliczy półfinał/finał lub tytuł i wyprzedzi jedną lub obie zawodniczki o których mowa występując tym samym w turnieju na koniec sezonu.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: China Open (WTA/ATP)

kross pisze:...
Od zwycięstwa na Rolandzie bilans spotkań Ivanović to 5 zwycięstw (w tym szczęśliwa wygrana z Dechy na Wimbledonie) i 5 porażek. Zadziwiające.
Może to miłość?
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
kross
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 284
Rejestracja: 3 sie 2008, 19:38
Lokalizacja: Wschód

Re: China Open (WTA/ATP)

Tydzień temu po przegranej Swiety z Safiną w Tokio:
El Diablo pisze:Kuznetsova powinna popracować z paroma psychologami bo to co wyprawia jest tragiczne...
Tydzień minął, następny finał z udziałem Rosjanki, i co? Kolejna porażka. Cieszy mnie zwycięstwo Janković, ale postawa Kuzniecowej w finałach to przypadek szczególny, wręcz racjonalnie niewytłumaczalny. W ciagu ostatnich dwóch sezonów Swietłana dochodziła do 11 finałów, z czego wygrała raptem jeden i to po kreczu rywalki (New Heaven 2007 - 4:6, 3:0 i krecz Szavay).
A jeśli chodzi o Serbkę to przed rokiem w finale w Pekinie, właśnie z Agnes Szavay prowadziła 5:1 w drugim secie i miała meczbola, a mimo to mecz wygrała Węgierka.
"Człowiek doskonały używa umysłu jak lustra, niczego nie chwyta i niczego nie odrzuca, otrzymuje lecz nie zatrzymuje."
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: China Open (WTA/ATP)

Rzeczywiście Rosjanka ma pewne problemy w tych decydujących , właściwe ostatnich meczach. Tu raczej należy szukać problemów w głowie samej zawodniczki. Przypomina mi się nawet trochę Jankovic tylko , że ona miała inny przypadek. Szkoda mi Kuznetsovej. Dziewczyna się stara a mimo to nagle "coś" się psuje i kaplica. Oglądałem tylko kawałek gry. W końcówce grała jakby nie mogła odnaleźć siebie , swojego stylu gry. Dziwne i proste błędy przy volley'u było widać aż za bardzo. Co do Jeleny to zagrała po prostu swoje i to dało jej zwycięstwo w całym turnieju i dodatkowo srogi rewanż za porażkę w Dubaju.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”