adner
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 125
Rejestracja: 30 cze 2008, 08:39

Tokio Pan Pacific Open (WTA) 2008

Drabinka turnieju głównego:
http://www.toray-ppo.co.jp/web/pc/score ... _main.html

Kuznietsova znowu trafia na Na Li w pierwszej rundzie. Agnieszka gra z Nakamurą, później pewnie Bartoli(gra z Kirilenko)... jak pokona Bartoli to ma na swojej drodze albo Petrovą albo Ivanovic(chyba, że Petrova polegnie z kwalifikantką).
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Tokio Pan Pacific Open (WTA) 2008

Radwańska ma szansę na Bartoli :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
pink_floyd_guy
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 12 wrz 2008, 17:56

Re: Tokio Pan Pacific Open (WTA) 2008

adner pisze: Agnieszka gra z Nakamurą, później pewnie Bartoli(gra z Kirilenko)....
A co Wy tacy pewni , że "Isia" , która powinna grać w berka , a nie w tenisa - przejdzie Nakamurę ;/ Nie pisałem jeszcze tego , ale nie przepadam za Radwańską.
adner
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 125
Rejestracja: 30 cze 2008, 08:39

Re: Tokio Pan Pacific Open (WTA) 2008

pink_floyd_guy pisze:
adner pisze: Agnieszka gra z Nakamurą, później pewnie Bartoli(gra z Kirilenko)....
A co Wy tacy pewni , że "Isia" , która powinna grać w berka , a nie w tenisa - przejdzie Nakamurę ;/ Nie pisałem jeszcze tego , ale nie przepadam za Radwańską.
Widać, że był powód, żeby być pewnym :) 6-1 6-4. Agnieszka jest w pierwszej dziesiątce i chyba nikt nie powinien się spodziewać tego, że odpadnie z zawodniczką rozstawioną z dziką kartą?
Awatar użytkownika
kiket
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 489
Rejestracja: 31 sie 2008, 21:09

Re: Tokio Pan Pacific Open (WTA) 2008

Cibulkova poradziła sobie z Mauresmo, choć pierwszy set to było w ogóle coś innego. Cieszy łatwa wygrana Radwańskiej jednak trzeba przyznać, przeciwnik nie był zbytnio wymagający.
Obrazek
NTRP ~4.0
Awatar użytkownika
pink_floyd_guy
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 12 wrz 2008, 17:56

Re: Tokio Pan Pacific Open (WTA) 2008

No no GZ dla Isi - zobaczymy cwaniarę w następnej rundzie :) mimo wszystko kibicuję :P
adner
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 125
Rejestracja: 30 cze 2008, 08:39

Re: Tokio Pan Pacific Open (WTA) 2008

Chociaż oczywiście nie mogłem oglądać, to małe podsumowanie spotkania Radwańska-Bartoli. Najbardziej mnie cieszy dzisiejsza postawa serwisowa Agnieszki; 79% pierwszego serwisu nie zdarzyło jej się dawno, natomiast Bartoli strzeliła pięć podwójnych, jeden z nich przy przewadze Agnieszki na 5-3 w drugim secie. 6-2 6-3 i ciekawe, z kim przyjdzie się jej zmierzyć w ćwierćfinale.
Awatar użytkownika
kross
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 284
Rejestracja: 3 sie 2008, 19:38
Lokalizacja: Wschód

Re: Tokio Pan Pacific Open (WTA) 2008

Rywalką Agnieszki będzie Nadia Pietrowa, która pokonała Ivanović 6:1, 1:6, 6:2. Dotychczas Rosjanka przegrała oba pojedynki z AR, jeśli doszłoby do trzeciego seta to stawiam na Radwańską.
"Człowiek doskonały używa umysłu jak lustra, niczego nie chwyta i niczego nie odrzuca, otrzymuje lecz nie zatrzymuje."
gato
Pierwsza Dama TenisNET
Pierwsza Dama TenisNET
Posty: 605
Rejestracja: 11 cze 2007, 19:52
Lokalizacja: Gliwice

Re: Tokio Pan Pacific Open (WTA) 2008

Coś się tej Ivanovic nie dzieje dobrze, myślałam że złapie wiatr w żagle po USO a tu dalej lipa :|

Niech no się Radwańska stara, krowa morska stawi opór, ale stawiam na wygraną Agi, być może w 3 setach :twisted:
Pierwsza Dama TenisNET
Awatar użytkownika
bodysek
Weteran
Weteran
Posty: 1075
Rejestracja: 30 sty 2006, 16:02

Re: Tokio Pan Pacific Open (WTA) 2008

Czy ten turniej transmituję ES ?
Awatar użytkownika
kobbe66
Orator
Orator
Posty: 543
Rejestracja: 12 kwie 2008, 15:33
Lokalizacja: Piła

Re: Tokio Pan Pacific Open (WTA) 2008

Oj chyba nie. Nie widzę takiej pozycji w programie przynajmniej na razie.
Obrazek
adner
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 125
Rejestracja: 30 cze 2008, 08:39

Re: Tokio Pan Pacific Open (WTA) 2008

Tylko finał i półfinały.
Awatar użytkownika
kross
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 284
Rejestracja: 3 sie 2008, 19:38
Lokalizacja: Wschód

Re: Tokio Pan Pacific Open (WTA) 2008

Niezłe manto spuściła Nadia Agnieszce - 6:3, 6:0.
"Człowiek doskonały używa umysłu jak lustra, niczego nie chwyta i niczego nie odrzuca, otrzymuje lecz nie zatrzymuje."
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Tokio Pan Pacific Open (WTA) 2008

Powoli dziewczynki się oswajają ze sprytem i zmianami tempa gry. Można jak Bartoli zaskoczyć nieco rywalki i wedrzeć się do dziesiątki i potem już tylko spadać, a można się rozwijać i ciągle coś nowego pokazywać. Czas pokaże która ścieżka jest dla Agnieszki.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
adner
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 125
Rejestracja: 30 cze 2008, 08:39

Re: Tokio Pan Pacific Open (WTA) 2008

Petrovej wychodziło to co chciała, grała Agnieszce pod nogi i wyszło to, co wyszło. Trudno, ćwierćfinał to też jest osiągnięcie, może w następnych turniejach będzie lepiej.
Awatar użytkownika
kross
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 284
Rejestracja: 3 sie 2008, 19:38
Lokalizacja: Wschód

Re: Tokio Pan Pacific Open (WTA) 2008

adner pisze:Petrovej wychodziło to co chciała, grała Agnieszce pod nogi i wyszło to, co wyszło.
Widziałeś ten mecz :?: Ja nie, ale przecież Agnieszce też nikt nie zabraniał grać pod nogi rywalki. Tylko gdy ktoś taki jak Pietrowa, jest w optymalnej formie, nie popełnia błędów i nie daje się wciągnąć w sztuczki panny Radwańskiej to niestety, ale Polka może tylko przyklasnąć rywalce. Nie raz już była o tym mowa, ale powtórzę - na dzień dzisiejszy - wszystko leży w rękach, nogach oraz w głowie samych tenisistek z czołówki, gdy grają przeciwko Agnieszce. Jak mają słabe dni - wtedy szanse AR szybko rosną, gdy są w formie to mogą być spokojne o wynik meczu. To truizm.
Wniosek: w następnych turniejach może być o tyle lepiej, o ile silniejsze przeciwniczki na to pozwolą. Ale Agnieszka jest jeszcze w takim wieku, że postęp w jej tenisie ciągle jest realnie do spełnienia. A lekcje od sióstr Williams czy dziś od Pietrowej muszą jej dać do myślenia.
"Człowiek doskonały używa umysłu jak lustra, niczego nie chwyta i niczego nie odrzuca, otrzymuje lecz nie zatrzymuje."
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Tokio Pan Pacific Open (WTA) 2008

Zgadzam się z powyższym ale co to da do myślenia? Kondycji brak, a mimo to gra w debla z siostrzyczką :| Treneiro w postaci tatusia i jego złotej myśli: "Siła przyjdzie sama z wiekiem..." :lol:

Różnicy w tej sile nie dane mi było zobaczyć jeszcze...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
kross
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 284
Rejestracja: 3 sie 2008, 19:38
Lokalizacja: Wschód

Re: Tokio Pan Pacific Open (WTA) 2008

Dziś też w deblu Agnieszka razem z Chakvetadze przegrała swój drugi mecz z parą Dellaqua/Schiavone - 6:2, 6:4. Ta Włoszka to chyba prześladuje Radwańską.
"Człowiek doskonały używa umysłu jak lustra, niczego nie chwyta i niczego nie odrzuca, otrzymuje lecz nie zatrzymuje."
Mio
Nowy
Nowy
Posty: 11
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:47

Re: Tokio Pan Pacific Open (WTA) 2008

gato pisze:Coś się tej Ivanovic nie dzieje dobrze, myślałam że złapie wiatr w żagle po USO a tu dalej lipa :|

Niech no się Radwańska stara, krowa morska stawi opór, ale stawiam na wygraną Agi, być może w 3 setach :twisted:
Może się dziewczyna zakochała . :lol: Tak serio tez myślałam że po przegranym US Open dostanie takiego koopa a tu nic . ahh.
Awatar użytkownika
kiket
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 489
Rejestracja: 31 sie 2008, 21:09

Re: Tokio Pan Pacific Open (WTA) 2008

kross pisze: Ta Włoszka to chyba prześladuje Radwańską.
Albo ma na nią patent :wink:
Obrazek
NTRP ~4.0

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”