Awatar użytkownika
matek20
Weteran
Weteran
Posty: 1712
Rejestracja: 8 paź 2011, 20:01

Re: Puchar Davisa

A Kraków Arena jest na pokaz. :D
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Puchar Davisa

lolxd2 pisze:Są jednak na pewno tacy co cieszą się z tego wyboru. :)
Wszyscy się cieszą. :wink:
JWB pisze: Mecz Grupy Światowej Pucharu Davisa Polska – Argentyna odbędzie się 4-6 marca w hali Ergo Arena w Gdańsku.
Piękna i nowoczesna hala widowiskowo-sportowa Ergo Arena znajduje się na granicy Gdańska i Sopotu. Zostanie w niej położona twarda nawierzchnia Rebound Ace. Może i tym razem Trójmiasto okaże się szczęśliwe dla biało-czerwonych.
Ergo-Arena to najlepszy wybór z możliwych. Byłem w ubiegłym roku na HMŚ w lekkoatletyce tam rozgrywanych i trzeba przyznać, że jest bardzo fajna, kameralna atmosfera. Miejsc siedzących jest ponad 11 tys. Mam nadzieję, że chociaż do 10 tys. dobijemy. :wink:
JWB
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 401
Rejestracja: 4 lut 2014, 15:37
Lokalizacja: Gdynia

Re: Puchar Davisa

Obiecałam dać znać, jak będę wiedziała coś na temat sprzedaży biletów. :)

JUTRO o godz. 12 rusza sprzedaż biletów na mecz Grupy Światowej Davis Cup Polska – Argentyna.

Wejściówki będą dostępne na stronach http://www.eventim.pl i http://www.ebilet.pl oraz w sieciach Empik, Media Markt, Saturn i Media Expert.

Mecz zostanie rozegrany w dniach 4-6 marca 2016 roku w Ergo Arenie w Gdańsku na nawierzchni twardej (Rebound Ace).
Bilety będzie można też kupić w kasie nr 3 w Ergo Arenie (otwarta od poniedziałku do piątku w godz. 10-16).

Bilety na dzień meczowy

Kategoria I – 99 PLN
Kategoria II – 79 PLN
Kategoria III – 49 PLN
Kategoria IV – 29 PLN / 15 PLN ulgowy*
Kategoria V – 15 PLN

Karnety 3-dniowe

Kategoria I – 249 PLN
Kategoria II – 199 PLN
Kategoria III – 119 PLN

Bilety VIP + Hospitality – bilety@pzt.pl

Loża GOLD VIP: dla koneserów tenisa, którzy chcieliby obejrzeć mecz w gronie przyjaciół i znajomych, w najwyższym standardzie i z zapewnieniem najlepszej widoczności, przygotowaliśmy ofertę „LOŻA GOLD VIP” – bilety@pzt.pl

*Bilet ulgowy (dostępny tylko w kategorii IV) przysługuje: dzieciom do lat 16, młodzieży uczącej się i studentom do 26 roku życia. Zniżka jest dostępna po okazaniu ważnej legitymacji w dniu imprezy.

Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich, nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. W celu nabycia biletu w tej strefie prosimy o wysłanie maila na adres: niepelnosprawni@ergoarena.pl

Dzieci do lat 3 mają wstęp bezpłatny pod opieką dorosłego bez gwarancji miejsca siedzącego.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Puchar Davisa

Bez Janowicza, z Przysiężnym. Wydawało mi się , że będzie odwrotnie. Że Janowicz już wyleczony, a plecy Przysiężnemu uniemożliwią grę - a tu proszę - odwrotnie. O_O O_O
Chyba jednak mocno to ogranicza szanse naszej drużyny. Szkoda.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Puchar Davisa

Byłem w Sopocie na treningu Argentyny. Są strasznie wyluzowani i weseli. Puszczali Hiszpańskie rytmy z głośnika jak wchodzili na halę mimo, że na jednym korcie trenowali Majchrzak i Przysiężny. Oczywiście piłka nożna na pczątku. Jak to w Argentynie.
Ogólnie było widać różnicę między Polakami a Argeńtyczykami na korzyść tych biało- niebieskich. Jedyną naszą szansą jest chyba tylko szybki kort. :)
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Puchar Davisa

Sebex pisze:Byłem w Sopocie na treningu Argentyny..
A na mecz idziesz?
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: Puchar Davisa

Gogogogo AHENTINA. :D
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Puchar Davisa

kolt pisze:Gogogogo AHENTINA. :D
Zdrada, mości panowie. rotfl
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Puchar Davisa

Majorka pisze:
Sebex pisze:Byłem w Sopocie na treningu Argentyny..
A na mecz idziesz?
Mam nawet bilety, dostałem od dziewczyny ale .... akurat mam zjazd instruktorski w Warszawie. :/
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: Puchar Davisa

Majorka pisze:
kolt pisze:Gogogogo AHENTINA. :D
Zdrada, mości panowie. rotfl
Kurde, nie to forum. :angel:
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
lolxd2
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 433
Rejestracja: 9 lis 2011, 23:40

Re: Puchar Davisa

Widzę, że podniety nie ma. I słusznie. Choć uważam, że młody pokazał się z dobrej strony. Co by nie mówić, wiek i brak doświadczenia go usprawiedliwiają nieco... ale nie zapowiada się żeby miało być lepiej za parę lat. Obym się mylił.
Teraz niedzielni Davisovcy niech już przestaną ten post czytać - nie będzie o Polakach.
Świetny mecz Lorenziego i Chiudinelliego, trwał prawie 5 godzin ! Szkoda tylko Szwajcara, bo jego zwycięstwo mogło jeszcze przedłużyć szanse drużynie... Ale za to lubię Davis Cup, pojedynek średniaków, na których nigdy bym nie spojrzał w wielkim szlemie, zamienił się w piękne widowisko.
Serbia vs. Kazachstan - Kukushkin po raz kolejny pokazał, że Kazachstan to solidna marka i nie da się ich łatwo pokonać. Aż dziwi że nie dał Troickiemu ani seta.
Gb vs. Japonia - jedynki nie zawiodły, choć to Murray wydaje się być w lepszej formie niż Nishikori.
Francja vs. Kanada - brak Raonića przekreśla szansę Kanadyjczyków i niestety żadnej niespodzianki nie było
Niemcy vs. Czechy - chyba najciekawsza rywalizacja dziś. I w pierwszym i w drugim meczu sprawa zwycięstwa była otwarta od początku do końca. Wygrali jednak faworyci, ale po przejściach, po pięciu setach. Może być ciekawie w meczu Kohlshreibera i Berdycha.
Australia vs. USA - I Isner i Tomić solidnie. Moc deblowa braci Bryanów może jednak przesądzić o zwycięstwie Amerykanów nad młodą Australią.
Belgia vs. Chorwacja - no no, prawie że a Goffin by nie dał rady Ćorićowi prowadząc 2:0 w setach. Mimo tego faktu, liczę na ciekawy mecz między Goffinem a Ciliciem.

Mógłbym i o kontynentalnych grupach coś skrobnąć, ale daruję już sobie. :D Wiem, że nawet sama Grupa Światowa nie ma na tym forum zbyt wielu zwolenników.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Puchar Davisa

Jaka podnieta? Kim? Przysiężnym? Nawet nie wiem jaki wynik, zakładam, że przegrał jak zwykle.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: Puchar Davisa

Niestety w takim składzie to nie mamy czego szukać. Przed Nami dwa Mastersy. :::gd:::
lolxd2
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 433
Rejestracja: 9 lis 2011, 23:40

Re: Puchar Davisa

PitS pisze:Jaka podnieta? Kim? Przysiężnym? Nawet nie wiem jaki wynik, zakładam, że przegrał jak zwykle.
Dlatego napisałem, że słusznie, iż nie ma podniety. Choć dziwię się że inne pojedynki nikogo nie zainteresowały. Ciekawe czy doczekam dnia, gdy na tym forum pojawi się jeszcze choć jedna osoba tak samo jak ja zainteresowana Pucharem Davisa.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Puchar Davisa

Byłem onegdaj zainteresowany Pucharem Davisa, ale odkąd tu mają grać ciągani na siłę gwiazdorzy którzy robią łaskę, a którym robi się laskę żeby wystąpili "na odpieprz się" to mnie się też nie chce.
Są zawodnicy którzy by płuca wypluli żeby móc reprezentować kraj i z pewnością nie wypadliby gorzej niż Ołówek.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Puchar Davisa

Tenis to jednak sport indywidualny. Liczą się sukcesy w tourze. Skoro Puchar Davisa jest dość wyczeprujący i jest podczas sezonu zasadniczego to mamy odpowiedź. Myślę, że zawodnicy niektórzy podchodzą do tego raz wygrać dla kraju i tyle mnie tu widzieli a inni jak napisał Pits zrobią wszystko żeby grać dla z flagą ojczyzny na piersi. Jednak to wciąż się liczy sukces w turniejach indywidualnych. :)
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Puchar Davisa

Brawo Ołówek!!!

Nic ostatnio nie grając przez kontuzję, zagrać takiego seta z Mayerem - szacuneczek!
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Puchar Davisa

No ładnie. A ja już skazywałem na totalną porażkę Polaków. A tu jednak walczy i serwuje solidnie. A nuż wygra ten mecz? Chociaż to jeszcze sporo brakuje...
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Nolan
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 313
Rejestracja: 28 paź 2010, 16:46

Re: Puchar Davisa

Michał Przysiężny gra dzisiaj na prawdę kawał solidnego tenisa.

Jak utrzyma taką dyspozycję to może jednak dojdzie do decydującego piątego meczu :::yay:::
Żeby pokonać przeciwnika trzeba najpierw pokonać samego siebie.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Puchar Davisa

Przede wszystkim dobrze serwuje Michał. Atut nawierzchni. Oby tylko się w pewnym momencie nie zaciął...
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”