Awatar użytkownika
bodysek
Weteran
Weteran
Posty: 1075
Rejestracja: 30 sty 2006, 16:02

Re: Rogers Cup 2008

Ty coś brałeś :D :wink: ?
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Rogers Cup 2008

bodysek pisze:Ty coś brałeś :D :wink: ?
Po weselu jestem, dopiero co wstałem, więc... :D Ale obstaję przy swoim - Niemiec wygra !
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Rogers Cup 2008

daroos pisze:
bodysek pisze:Ty coś brałeś :D :wink: ?
Po weselu jestem, dopiero co wstałem, więc... :D Ale obstaję przy swoim - Niemiec wygra !
Qrde czy Ja drugi raz wpadłem w pętle czasu? Daroos opanuj się! Już drugi raz obstawiasz wynik rozegranego już spotkania!
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Rogers Cup 2008

Hehe, no właśnie. Sorry :)
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Rogers Cup 2008

Ale co chcesz ? Źle obstawia ? Jakby trochę wcześniej to może dałoby się skorzystać. :)
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
zhenya
Bywalec
Bywalec
Posty: 96
Rejestracja: 16 lip 2008, 11:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rogers Cup 2008

Może w alternatywnej rzeczywistości Francuz i Niemiec nadal grają... :wink: Ja to trochę nie czuję gry Simona. Widziałem jego półfinał w Orange Prokom Open 2007r. , przegrał z Robredo 3:6, 6-7. To był nawet równy mecz, ale po pierwsze Robredo nie grał w nim nadzwyczajnie a po drugie tenis Gila nie miał znamion czegoś wybitnego. Dobrze się stało, że wygrał Niemiec, ale sensacji raczej nie sprawi :D
Aleksandr Makiedonskij gieroj, no zaczem że stulja łomat? (Gogol)

Tout homme a deux pays, le sien et puis la France. (Bornier)
Awatar użytkownika
bodysek
Weteran
Weteran
Posty: 1075
Rejestracja: 30 sty 2006, 16:02

Re: Rogers Cup 2008

Jak serwis będzie siedział Kieferowi to kto wie, może seta wykąsi.
Awatar użytkownika
zhenya
Bywalec
Bywalec
Posty: 96
Rejestracja: 16 lip 2008, 11:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rogers Cup 2008

Jeśli Nicolas zagra na najwyższych obrotach to może będzie równa gra w pierwszym secie, jakiś tie-break, ale później pewnie z górki dla Rafy. Generalnie trudno będzie Niemcowi o seta, bo jeszcze żadnego Hiszpanowi nie urwał :evil: Życzę Kieferowi jak najlepiej, bo w końcu płynie w nim francuska krew, allez! (do boju :D )
Aleksandr Makiedonskij gieroj, no zaczem że stulja łomat? (Gogol)

Tout homme a deux pays, le sien et puis la France. (Bornier)
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: Rogers Cup 2008

Teraz jak już Nadal w finale to nikłe szanse na niespodziankę. Murray był moją ostatnią nadzieją. Kiefer popłynie i to na wysokich falach :) . Ja to już myślę o Cincy i o tym jak się Fedzio tam zaprezentuje.
Awatar użytkownika
jackblack1
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 16 lip 2008, 22:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rogers Cup 2008

Ja również nie widzę szans dla Niemca. Nadal nie będzie sobie już utrudniał gry tak jak to było podczas trzech pierwszych spotkań. Finał rozegra jak najszybciej się da i lot do Cincy.
Jak narazie bilans setów tych dwóch tenisistów w bezpośrednich pojedynkach w tym roku to 8:0 (w tym dwa tie-breaki). Napewno to najlepszy turniej Kiefera w tym sezonie, no ale... Nadal (:]
Zabij wszystkie moje demony, a moje anioły też mogą umrzeć.
Vencedor
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 26 gru 2007, 23:44

Re: Rogers Cup 2008

Kolejny tytuł dla Rafy. Nadal - Kiefer 6:3 6:2. Meczu nie oglądałem bo włączyłem dopiero na ostatnią piłkę meczu, ale z tego co mówił Bodziu to Hiszpan nie grał najlepiej. Rafael znowu zbliżył się do Feda i moim zdaniem już podczas US Open Nadal będzie pierwszy w rankingu.
NTRP 4.0
Yo Campeon, tu Estudiante
Awatar użytkownika
bodysek
Weteran
Weteran
Posty: 1075
Rejestracja: 30 sty 2006, 16:02

Re: Rogers Cup 2008

Ale Nadal, będzie miał ciężką dolę w następnym sezonie i ten fotel lidera może i będzie, ale chwilowy według mnie bo za rok Fed, będzie zbierał żniwa :D
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: Rogers Cup 2008

Jak miło , że kolega u góry patrzy realnie na sytuację :twisted: .

Fed na pewno nie zaliczy tego sezonu do udanych , ale lepsze przygotowanie do następnego roku i wszystko wróci do normalności :) . Głęboko wierze , że zobaczę wielki come back* w wykonaniu Szwajcara :wink: .

*come back - powrót
Awatar użytkownika
Szary88
Nowy
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 12 lip 2008, 19:59
Lokalizacja: Biłgoraj/Warszawa

Re: Rogers Cup 2008

A ja jakoś w powrót Federera na szczyt nie wierzę... (tak swoją drogą ciekawe - ciągle jest numerem 1, a my tu już o powrocie mówimy). Ten facet wygrał już w tenisie właściwie wszystko (poza Rolandem Garrosem), zarobił kupę forsy i będzie mu coraz ciężej znajdować motywację do dalszych treningów.

Chociaż tak samo jak przedmówcy uważam, że Nadalowi będzie bardzo ciężko utrzymać się na szczycie. Będzie mu zagrażać cała grupa, przede wszystkim młodych tenisistów (Murray, Gasquet, Djokovic). Na razie chyba tylko ten ostatni jest zdolny do regularnej gry na wysokim poziomie, ale mam nadzieję, że z czasem będzie się to zmieniać (za Nadalem jakoś szczególnie nie przepadam).
[NTRP ~2.5]

'May the Force be with you'
Awatar użytkownika
bodysek
Weteran
Weteran
Posty: 1075
Rejestracja: 30 sty 2006, 16:02

Re: Rogers Cup 2008

La_Patik- pisze:Jak miło , że kolega u góry patrzy realnie na sytuację :twisted: .
Bo zdecydowanie wolę Feda od Rafy i z resztą już się przyzwyczaiłem do tego numeru jeden :wink:
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Rogers Cup 2008 (ATP/WTA)

Już otwarte :)
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
jazon
Nowy
Nowy
Posty: 17
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:55

Re: Rogers Cup 2008 (ATP/WTA)

Panowie, po wyrównanym pierwszym secie, Marta Domachowska uległa Marii Sharapovej 5:7, w drugim natomiast przełamuję rosjankę i wychodzi na prowadzenie 4:2 !

Edit: i od razu dała się odłamać : /
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Rogers Cup 2008 (ATP/WTA)

No i Sharapa wycofana z turnieju z powodu kontuzji... występ na Igrzyskach i USO pod znakiem zapytania...

Jak tak teraz patrzę na "moc" kobiecego tenisa to myślę że Henin popełniła błąd... nawet grając słabo mogłaby zaliczać półfinały dużych imprez... $$$ + punkty... teraz dobrze grają Safina, Pietrowa, siostry W., Dementieva...

Qrde jak to dziwnie wygląda... bajzel i szambo niepewności... siostry W. trawione kontuzjami ale na imprezy WS zawsze potrafią się pozbierać. Pietrowa... gra całkiem nieźle ostatnio... jeśli będzie tak dalej wróci do 10 WTA. Safina... brakuje tylko tej kropki nad "i"... jak nie wygra pierwszego tytułu WS w tym roku to może być ciężko później. Dementieva wbrew pozorom jakoś się poskładała do kupy i siedzi w pierwszej 10-tce.

Sharapova to taka dziwna zawodniczka... łapie formę na 1 turniej... wygrywa max. 1 WS rocznie... jak w 2005 zaliczyła 3 półfinały to ani jednego tytułu nie miała... można już spekulować że w tym roku na AO się skończy. A przy wolniejszej trawie obstawianie dobrego występu Rosjanki TYLKO na AO lub USO nie jest wcale głupim pomysłem.

A tak btw... Sharapa w ogóle jest bardzo wybredna (lub sprawiedliwiej wrażliwa) sprzętowo... chyba Prokes komentował że Maria przy nawet niewielkich zmianach waga/balans itd. szybko łapie kontuzje i wszelkie urazy. Gdzieś coś mi się obiło że teraz próbuje grać Prince Speedport Black'iem... po co? Ciężko powiedzieć... może Prince ją ciśnie...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
jazon
Nowy
Nowy
Posty: 17
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:55

Re: Rogers Cup 2008 (ATP/WTA)

Kobiecy tenis teraz cienko przędzie. A tak swoją drogą , to Marta Domachowska ma teraz wspólnego trenera z Nadią Petrova. Fajnie, że taka sparing partnerkę, no i od razu w deblu razem grają.
rafi77775
Bywalec
Bywalec
Posty: 85
Rejestracja: 5 mar 2008, 20:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rogers Cup 2008 (ATP/WTA)

O 15:30 będzie retransmisja meczu Domachowska-Sharapova na eurosporcie.


Edit:

Z tego co na razie oglądam, to poziom fatalny:/. Więcej podwójnych niż wymian, masakra:/.
najwazniejszy w tenisie jest spokój

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”