Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

International Women`s Open Eastbourne 2008

No to Radwańska w połówce po ograniu Dulko. I z kim - z Bartoli. No to chodzi o dumę narodową. Przegrać z Bartoli to wstyd :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
ariel
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 372
Rejestracja: 3 mar 2008, 18:34
Lokalizacja: Poznań
Kontakt: Strona WWW

Re: International Women`s Open Eastbourne 2008

Chyba Cię posłuchała ;) .
None but Jesus...
http://thaleia.pl
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: International Women`s Open Eastbourne 2008

Teraz Pietrova i prawdopodobny tytuł... aż muszę przelecieć przez drabinkę kto w ogóle grał w tym turnieju... chyba nasza znudzona Kuznietsova...

Sprawdziłem... w turnieju właściwie tylko Kuznietsova i Zwonariowa... dziwne, że ta druga tak szybko popłynęła...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
gato
Pierwsza Dama TenisNET
Pierwsza Dama TenisNET
Posty: 605
Rejestracja: 11 cze 2007, 19:52
Lokalizacja: Gliwice

Re: International Women`s Open Eastbourne 2008

No i Nasza, zdaje się że przy 5 bądź 6 piłce meczowej ugrała swój kolejny finał. Jak dla mnie mogło skończyć się w 2 setach, ale Radwańskiej w końcówce zabrakło parcia na zwycięstwo za wszelką cenę. Tak czy siak, to miło :) Tylko czy zdąży wypocząć do Wimbla??
Pierwsza Dama TenisNET
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: International Women`s Open Eastbourne 2008

Mam wrażenie, że bardziej cieszyłem się po ostatniej piłce niż Agnieszka :)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: International Women`s Open Eastbourne 2008

gato pisze:No i Nasza, zdaje się że przy 5 bądź 6 piłce meczowej ugrała swój kolejny finał. Jak dla mnie mogło skończyć się w 2 setach, ale Radwańskiej w końcówce zabrakło parcia na zwycięstwo za wszelką cenę. Tak czy siak, to miło :) Tylko czy zdąży wypocząć do Wimbla??
A po co? Będzie na co zwalić winę w razie porażki... "bo ona zmęczona była!" :lol:

W każdym razie dobrze że wygrała ten turniej... ale ten serwis... ekhem... cóż jest nad czym pracować. Na szczęście to WTA (!) i jak pokazała Dementieva serwis nie jest aż tak ważny. Mała refleksja... chyba dobrze (?) że gra tak, a nie inaczej. Ula gra tenis siłowy, bez polotu itd. czyli jak obecnie 99% zawodniczek i co? Nic... no właśnie trzeba pokazać coś więcej żeby się przebić... a każdy przebijak będzie miał swój czas... Cibulkova, Golovin, Woźniacki... wyniki tej ostatniej pokazują że przebijactwo bywa wystarczające do jakiś tam osiągnięć ale na najlepsze/lub takie co grają tak samo to nie wystarczy. A starsza z sióstr co robi? Denerwuje... wygrywających jak na lekarstwo ale przebije tyle razy i w taki sposób (nie wygodnie stylem przeciwniczki tylko zmieni rotację, tu zagra slice'a) że wyczeka błędu i puff... lada moment może trafić do 10 WTA. Na najlepsze oczywiście to za mało ale przy dniach gorszej gry przeciwniczki są zwycięstwa. Mało imponujące ale skuteczne.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: International Women`s Open Eastbourne 2008

Nie... tj. nie w czasie trwania gema...

http://www.sonyericssonwtatour.com/3/ne ... tentID=702

Tu masz wszystko opisane dokładniej...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”