Awatar użytkownika
San Holo
Początkujący
Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 13 lip 2019, 14:51

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2019

Czyli w sumie idzieś na wskroś głównej fali uwielbienia dla Fedala i wybrałeś sobie "tego trzeciego", który stoi za wielką dwójką? Jest to naprawdę ciekawe, ale skoro całe zjawisko cię urzeka...

Póki wygrywa to możesz pisać, a jak upadnie, to znajdziesz sobie inną, nie do końca mainstreamową postać w ATP, czyż nie?
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2019

San Holo pisze: Póki wygrywa to możesz pisać, a jak upadnie, to znajdziesz sobie inną, nie do końca mainstreamową postać w ATP, czyż nie?
Zacznijmy od początku. Ja nie jestem fanem, za stary już na to jestem. Djokovic z kilku powodów jest dla mnie ważny. Uważam, że mam trochę podobny charakter do niego (albo on do mnie), jest Serbem a ja wywodzę się z rodziny prawosławnej, choć osobiście w Boga nie wierzę. Poza tym miałem kiedyś w wojsku kolegę z Serbii, z którym łączyła nas prawie przyjaźń. Jeśli dołożymy do tego ogromny talent sportowy Novaka i dyscyplinę, którą zwyczajnie lubię - dostajemy obiekt mojego kibicowania. Proste.
A jak się skończy, przerzucę się na WTA. :in_luv:
Awatar użytkownika
San Holo
Początkujący
Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 13 lip 2019, 14:51

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2019

stofler pisze: A jak się skończy, przerzucę się na WTA. :in_luv:
Szkoda, że Ana Ivanovic już zakończyła karierę. :-)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2019

Człowiek na chwilę wzrok odwraca i już stofler znowu nieudolnie próbuje promować serbskiego klauna? O_O

Stofler, znowu nie powtórzyłeś wyliczanki - Fedrerer, Nadal, ... i tak już zostanie! Ćwicz pilnie, przyda się :P

Djokozgonami świata nie zwojuje. Powinieneś już przywyknąć.
Przynajmniej ostatnio coś wygrał, nie tak jak w Miami i IW rotfl
I do tego nie zrobił z siebie jeszcze większego pajaca niż jest normalnie jak było na RG.
Jest jakiś postęp, ale żeby zaraz taki optyizm? ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2019

Vivid pisze:Człowiek na chwilę wzrok odwraca i już stofler znowu nieudolnie próbuje promować serbskiego klauna? O_O

Stofler, znowu nie powtórzyłeś wyliczanki - Fedrerer, Nadal, ... i tak już zostanie! Ćwicz pilnie, przyda się :P

Djokozgonami świata nie zwojuje. Powinieneś już przywyknąć.
Przynajmniej ostatnio coś wygrał, nie tak jak w Miami i IW rotfl
I do tego nie zrobił z siebie jeszcze większego pajaca niż jest normalnie jak było na RG.
Jest jakiś postęp, ale żeby zaraz taki optyizm? ;)
Djokovic szarpie szlem za szlemem a ja wciąż mam powtarzać wyliczankę. Widzisz tu jakiś sens? Mógłbyś chociaż dać mi odpocząć, że może zobaczymy co będzie dalej albo coś... A Ty uparcie bredzisz w kółko to samo. :tired:
Teraz już nie wiem, czy mówiąc o pajacu "zacięła Ci się płyta" i dlatego nieustannie i nieświadomie się ośmieszasz, czy po prostu jesteś tak uparty, że argumenty poczciwego stoflera w ogóle do Ciebie nie docierają... :::scratchy:::
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2019

Stofler ciągle - Djokovic to, Djokovic tamto, Djokovic dno …
No, przynajmniej z tym ostatnim jestem skłonny się zgodzić ;), choć nie jestem aż tak krytyczny :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2019

Koniec końców najprawdopodobniej klasyfikacja szlemow będzie wyglądać 1.Djokovic 2.Nadal 3.Federer a przynajmniej wszystko na to wskazuje i mówi to osoba obiektywna tj. nie kibicujaca żadnemu z nich A w zasadzie to każdemu po równo. Ale lepiej poczekać te kilka lat i wtedy tworzyć wyliczanki bo jak odejdą big3 to wyliczanka pewnie będzie niezmienna do końca naszego życia:)
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2019

ReTo pisze:Koniec końców najprawdopodobniej klasyfikacja szlemow będzie wyglądać 1.Djokovic 2.Nadal 3.Federer a przynajmniej wszystko na to wskazuje i mówi to osoba obiektywna tj. nie kibicujaca żadnemu z nich A w zasadzie to każdemu po równo. Ale lepiej poczekać te kilka lat i wtedy tworzyć wyliczanki bo jak odejdą big3 to wyliczanka pewnie będzie niezmienna do końca naszego życia:)
2019
F - 20
N - 18
D - 17
2020
F - 20
N - 19
D - 19
2021
F - 20
N - 20
D - 21
Już za dwa lata statystyka może wyglądać bardzo pięknie. :::gd::: :::cheese:::
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2019

No to się pośmialiśmy :P A teraz czas wracać do życia ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2019

stofler pisze:
ReTo pisze:Koniec końców najprawdopodobniej klasyfikacja szlemow będzie wyglądać 1.Djokovic 2.Nadal 3.Federer a przynajmniej wszystko na to wskazuje i mówi to osoba obiektywna tj. nie kibicujaca żadnemu z nich A w zasadzie to każdemu po równo. Ale lepiej poczekać te kilka lat i wtedy tworzyć wyliczanki bo jak odejdą big3 to wyliczanka pewnie będzie niezmienna do końca naszego życia:)
2019
F - 20
N - 18
D - 17
2020
F - 20
N - 19
D - 19
2021
F - 20
N - 20
D - 21
Już za dwa lata statystyka może wyglądać bardzo pięknie. :::gd::: :::cheese:::

F 20
N 20
D 23

Chyba że liczysz że ktoś z poza big 3 wygra szlema w niedalekiej przyszłości ale nie zanosi się. Coraz bardziej mi się wydaje że w kontekście klasyfikacji szlemow kluczowe znaczenie może mieć te 8-7 40:15 z ostatniego Wimbledonu
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2019

Nie sądzę, żeby Novak wygrał 7 z następnych 9 Szlemów. Po drodze komuś innemu pewnie się uda. Równie dobrze może się jakaś katastrofa wydarzyć i Djokovic przestanie wygrywać. Złapie kontuzję albo jakąś zapaść mentalną. W porywach Roger może coś szarpnąć, chociaż lepiej nie krakać, pfuu, pfuu...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2019

Już niedługo Federer, Nadal i Djokovic skończą kariery i wtedy się … pośmiejemy ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2019

stofler pisze:Nie sądzę, żeby Novak wygrał 7 z następnych 9 Szlemów. Po drodze komuś innemu pewnie się uda. Równie dobrze może się jakaś katastrofa wydarzyć i Djokovic przestanie wygrywać. Złapie kontuzję albo jakąś zapaść mentalną. W porywach Roger może coś szarpnąć, chociaż lepiej nie krakać, pfuu, pfuu...

Tylko że doszliśmy do takich czasów że dziś dominacja big 3 jest większa niż kiedykolwiek. Kiedyś mieliśmy chociaż Murraya który potrafił namieszać Wawrinke w formie, Del Porto, nawet Cilic czasami był potencjalnym zagrożeniem A dziś to dla mnie szokiem wręcz by było żeby któryś z Big 3 odpadł z kimś z poza 3 może wykluczając FO gdzie jest Thiem. Dlatego myślę że jeśli nie będzie kontuzji to Novak wygrywa dwa następne turnieje wielkoszlemowe na 95 %. A tak poza tematem to nie wiem czy ktoś z was śledził ale Basilashwili zagrał kosmos w Hamburgu. Ogólnie cały turniej na bardzo wysokim poziomie. Ale to co Gruzin gral to naprawdę klasa światową.
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2019

To kto wygra ten US Open, bo się pogubiłem? :::hmm:::
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2019

No ja też już nie wiem na kogo stawiać a bukmacherzy wcale nie pomagają...
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2019

25 na Thiema, zapraszam i polecam.
#NKrising
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2019

HeadShot pisze:25 na Thiema, zapraszam i polecam.
Taki kurs to powinien być na jego udział w półfinale. rotfl

Po drodze mamy przystanki w Montrealu i Cincinatti na razie na nich się skupiam. Do Us Open daleko. :::gd:::
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2019

Fajnie by było, gdyby jakiś młody zgarnął tytuł w zajebistym, agresywnym stylu, bez tego dżokerowo-nadalowego rzeźbienia.
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2019

Marcin_L pisze:Fajnie by było, gdyby jakiś młody zgarnął tytuł w zajebistym, agresywnym stylu, bez tego dżokerowo-nadalowego rzeźbienia.
W taki stylu to mógłby nawet być jakiś stary :wink:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2019

Ja dalej czekam na finał , którego jakimś cudem nie było.. Panowie są to winni urbi et orbi :wink:
A czas ucieka...
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”