Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Bukmacherka

SABR pisze:Nie grajcie kurników iftowskich - już któryś z kolei typ z 5:1 mi przegrywa set/mecz. To nie były baby. rotfl
To się zdarza dosyć często. Dlatego czasami warto zaryzykować i cieszyć się kuriozalną wygraną. Bukmacherzy też są trochę bezradni bo w przypadku kurnikowych zawodników biorą pod uwagę właściwie tylko klasę, jaką dotychczas reprezentował dany ogórek, bez głębszej analizy aktualnej formy, itd. Poza tym może dochodzić również do "nadużyć". :wink:
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Bukmacherka

stofler pisze:
SABR pisze:Nie grajcie kurników iftowskich - już któryś z kolei typ z 5:1 mi przegrywa set/mecz. To nie były baby. rotfl
To się zdarza dosyć często. Dlatego czasami warto zaryzykować i cieszyć się kuriozalną wygraną. Bukmacherzy też są trochę bezradni bo w przypadku kurnikowych zawodników biorą pod uwagę właściwie tylko klasę, jaką dotychczas reprezentował dany ogórek, bez głębszej analizy aktualnej formy, itd. Poza tym może dochodzić również do "nadużyć". :wink:

No cóż - może takie powroty nie są wyjątkowo rzadkie, jednak, gdy tenisista do stanu 5:1 gra solidnie, nie daje żadnych szans przy swoim serwisie rywalowi, a od tego stanu wali po autach, siaatkach i robi mase podwójnych błędów, to tego traktować poważnie nie mogę. :::bd::
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

Widzę, że wchodzicie na wyższy poziom bukmachlojek. ;)
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Bukmacherka

TomPL pisze:Widzę, że wchodzicie na wyższy poziom bukmachlojek. ;)
No cóż - mi się zdarza nawet obstawiać unihokej czy azjatyckie ligi kobiet w nodze. rotfl
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Bukmacherka

SABR pisze:... czy azjatyckie ligi kobiet w nodze. rotfl
:!crazysnc!: No tam to musi być ostra jazda naprawdę.
Muszę spróbować. :!Vicky!:
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

Do stycznia nie zamierzam już odwiedzać bukmacherów, zrobiłem więc podsumowanie 2017r.
Kupony: wysłane - ~70, wygrane - 32.
Opłaty za kupon od 5 do 30zł, Łącznie: koszty - ~ 900zł, wygrane - 1250zł.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bukmacherka

Czyli minimalnie do przodu :).
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Bukmacherka

TomPL pisze:Do stycznia nie zamierzam już odwiedzać bukmacherów, zrobiłem więc podsumowanie 2017r.
Kupony: wysłane - ~70, wygrane - 32.
Opłaty za kupon od 5 do 30zł, Łącznie: koszty - ~ 900zł, wygrane - 1250zł.
Nieźle. :::gd::: To za 100 lat uskładasz na jakieś dobre, używane auto. :wink:
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

No niby manka i wstydu nie ma, ale emerytury to nie zastąpi, a miałem nadzieję. Może jeszcze się bardziej wprawię, zostało mi parę lat...
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Bukmacherka

TomPL pisze:...zostało mi parę lat...
Jak rozumiem do emerytury. :::hmm:::
Na bukmacherach się nie dorobisz, nie ma szans. Ok. Ja się na nich nie dorobiłem.
Ale zabawę można mieć. :::bananas:::
Proponuję konkurs na łamach tego forum i tego tematu. Kto zgarnie największą wygraną (zysk netto) u buków?
Archiwalne potyczki się nie liczą.
Czas start:_________________________ :::gamer:::
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Bukmacherka

"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Bukmacherka

Zabrakło Ci jednej bramki. Tylko się nie wieszaj. :::A!A!A:::
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: Bukmacherka

TomPL pisze:Do stycznia nie zamierzam już odwiedzać bukmacherów, zrobiłem więc podsumowanie 2017r.
Kupony: wysłane - ~70, wygrane - 32.
Opłaty za kupon od 5 do 30zł, Łącznie: koszty - ~ 900zł, wygrane - 1250zł.
To jest naprawdę świetny wynik! Tom, masz we mnie wiernego kibica. :wink: :::gd:::
stofler pisze:
TomPL pisze:...zostało mi parę lat...
Jak rozumiem do emerytury. :::hmm:::
Na bukmacherach się nie dorobisz, nie ma szans. Ok. Ja się na nich nie dorobiłem.
Ale zabawę można mieć. :::bananas:::
Proponuję konkurs na łamach tego forum i tego tematu. Kto zgarnie największą wygraną (zysk netto) u buków?
Archiwalne potyczki się nie liczą.
Czas start:_________________________ :::gamer:::
Dla mnie ciekawszą konkurencją byłoby liczenie tak jak Tom, wszystkich kosztów i wygranych. Idę o zakład, że w zeszłym roku Tom jako jedyny na forum wyszedł na plus. :wink:
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Bukmacherka

RoTTeN pisze:Dla mnie ciekawszą konkurencją byłoby liczenie tak jak Tom, wszystkich kosztów i wygranych. Idę o zakład, że w zeszłym roku Tom jako jedyny na forum wyszedł na plus. :wink:
I jak będziesz to liczył? Będziesz czekał cały rok czy zliczał co tydzień? Kto nad tym zapanuje?
Tom może wyszedł na plus, a może nie. Skąd wiadomo czy mówi prawdę? Poza tym nie zaglądajmy ludziom do portfeli, dlaczego mamy się interesować czy ktoś na bukach wyszedł na plus czy nie? Ciekawszą opcją jest sukces w postaci jednostkowej wygranej, jak najwyższej wygranej.
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: Bukmacherka

stofler pisze:
RoTTeN pisze:Dla mnie ciekawszą konkurencją byłoby liczenie tak jak Tom, wszystkich kosztów i wygranych. Idę o zakład, że w zeszłym roku Tom jako jedyny na forum wyszedł na plus. :wink:
I jak będziesz to liczył? Będziesz czekał cały rok czy zliczał co tydzień? Kto nad tym zapanuje?
Tom może wyszedł na plus, a może nie. Skąd wiadomo czy mówi prawdę? Poza tym nie zaglądajmy ludziom do portfeli, dlaczego mamy się interesować czy ktoś na bukach wyszedł na plus czy nie? Ciekawszą opcją jest sukces w postaci jednostkowej wygranej, jak najwyższej wygranej.
Akurat Tobie do portfela zaglądać nie trzeba. Sam dość szczegółowo opisujesz jakie kwoty stawiasz. :wink:

Dla mnie sukces to jest wyjście na plus na dłuższą metę. Jednostkowa wygrana, a tym bardziej bardzo wysoka jednostkowa wygrana to tylko i wyłącznie fart. Bo co to za sukces jak obstawisz tysiąc nierealnych kuponów i jeden z nich wejdzie. Jest się czym chwalić?
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Bukmacherka

RoTTeN pisze:
stofler pisze:
RoTTeN pisze:Dla mnie ciekawszą konkurencją byłoby liczenie tak jak Tom, wszystkich kosztów i wygranych. Idę o zakład, że w zeszłym roku Tom jako jedyny na forum wyszedł na plus. :wink:
I jak będziesz to liczył? Będziesz czekał cały rok czy zliczał co tydzień? Kto nad tym zapanuje?
Tom może wyszedł na plus, a może nie. Skąd wiadomo czy mówi prawdę? Poza tym nie zaglądajmy ludziom do portfeli, dlaczego mamy się interesować czy ktoś na bukach wyszedł na plus czy nie? Ciekawszą opcją jest sukces w postaci jednostkowej wygranej, jak najwyższej wygranej.
Akurat Tobie do portfela zaglądać nie trzeba. Sam dość szczegółowo opisujesz jakie kwoty stawiasz. :wink:

Dla mnie sukces to jest wyjście na plus na dłuższą metę. Jednostkowa wygrana, a tym bardziej bardzo wysoka jednostkowa wygrana to tylko i wyłącznie fart. Bo co to za sukces jak obstawisz tysiąc nierealnych kuponów i jeden z nich wejdzie. Jest się czym chwalić?
Żeby wygrać dużo kasy trzeba albo mieć farta, czyli zaryzykować niewiele na duże AKO albo postawić wysoką stawkę na szansowny kupon. W tym drugim przypadku stawiając np. 200 zł na AKO=5 masz 700 zł zysku. I to jest sukces. Ale przecież nikt nie będzie stawiał pięciu podobnych zakładów po 200 zł tylko po to, żeby mieć 80% szansę na ... wyjście na zero. Nonsens.
Wychodzenie na plus na dłuższą metę jest dobre ale mało interesujące w przekazie innym, trudne do opisania i udowodnienia. Takie analizy możemy sobie robić tylko dla siebie. Poza tym mogą być frustrujące dla samego autora. :wink: Zatem lepiej nie liczyć.
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Bukmacherka

TomPL pisze:Do stycznia nie zamierzam już odwiedzać bukmacherów, zrobiłem więc podsumowanie 2017r.
Kupony: wysłane - ~70, wygrane - 32.
Opłaty za kupon od 5 do 30zł, Łącznie: koszty - ~ 900zł, wygrane - 1250zł.

W wolnym czasie też sobie przeliczę bilans zysku i strat, na oko obstawiam coś w okolicach zera lub niewielkiego minusu.

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glown ... &kind=MAIN

W ciągu 24h takie pechowe kupony. :::gd:::
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

stofler pisze: Proponuję konkurs na łamach tego forum i tego tematu. Kto zgarnie największą wygraną (zysk netto) u buków?
Archiwalne potyczki się nie liczą.
Czas start:_________________________ :::gamer:::
I jak będziesz to liczył? Lepszy ten co postawił 2zł po kursie 100 czy ten co postawił 100zł po kursie 2?
Ja w to nie wchodzę, tego typu zawody nie w moim charakterze, rzadko przekraczam kursy 3, choć w zeszłym roku zdarzyło się na USOpen że za 10 obstawiłem kilka z kursem chyba nawet ponad 10 i... wyszło. :]

A i jeszcze jedno, skoro podałem bilans roku (podobnie zrobiłem rok wcześniej) to nie po to by ściemniać wynikami (bo i nie ma specjalnie czym się tu podniecać), lecz by się wspólnie zastanowić jaki to ma sens i jak to zrobić lepiej. Mogłem pomylić się o kilkadziesiąt złotych, bo może umknęło mi parę (2-3) kuponów, ale generalnie bilans jest właśnie taki.
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Bukmacherka

TomPL pisze:
stofler pisze: Proponuję konkurs na łamach tego forum i tego tematu. Kto zgarnie największą wygraną (zysk netto) u buków?
Archiwalne potyczki się nie liczą.
Czas start:_________________________ :::gamer:::
I jak będziesz to liczył? Lepszy ten co postawił 2zł po kursie 100 czy ten co postawił 100zł po kursie 2?
...jaki to ma sens...
Nie ważne kto jak postawił ale ile zarobił? W obu Twoich przykładach wychodzi ten sam zysk choć skala trudności inna. W pierwszym przypadku sztuka trafienia była sporo większa ale trzeba było mieć dużo szczęścia przy niskim ryzyku. W drugim przypadku ryzyko utraty stawki większe ale też szanse na zysk spore. Tak więc dla mnie obydwa zakłady mają taką samą moc.
Sens "zabawy" w hazard jest od wieków taki sam,... choć dla każdego inny. :wink:

edit:-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Coś mnie zamroczyło... że porównałem oba przykłady jeśli chodzi o zysk. Ale chyba każdy zrozumiał o co w tym wszystkim chodzi. Nie ważna ani stawka ani kurs tylko zysk. Bo tam gdzie bezpieczna stawka - duży kurs i trudniej wygrać, tam gdzie duża stawka a mały kurs - łatwiej wygrać ale większe ryzyko. :wink:
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Bukmacherka

Pięknie się dzień zaczął. :::yay::: :::yay::: :::yay:::
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glown ... &kind=MAIN
To jakiś znak. W dzień wigilii katolickiej. :::gd::: Mam przeczucie, że nadchodzący rok będzie hazardowo tłusty! :::bananas::: :::bananas::: :::bananas:::
No to na razie. :::%%%::: :::%%%::: :::%%%:::

Wróć do „Różności tenisowe”