Awatar użytkownika
Barti
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 271
Rejestracja: 21 cze 2016, 00:27

Re: WIMBLEDON 2017

Vivid pisze:Wyszła Ostapenko, wcisnęli jej jakąś "ciemnotę" :P Kto to jest ta Abanda?!
Ja ją kojarzę tylko z faktu, że na FO po meczu z Woźniacki odjechała na rowerku, a tymczasem wygrała do czterech pierwszego seta z Ostapenko.

Łotyszka okropnie nierówna, wygrywa seta do 1 czy dwóch, po czym ma manierę przegrywania do zera w następnym, no ciekaw jestem czy dzisiaj powróci do meczu.
„Zgasiłem światło w knajpie i teraz niech się biją po mordzie, ja idę sobie na spacer.”
Edberg
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: 17 kwie 2016, 21:47

Re: WIMBLEDON 2017

advantage pisze:
Edberg pisze:Brawo Jurek, jak głowa wytrzyma to kolejny francuz powinien zostać łyknięty i wtedy wielki mecz z Andym :)
Ćwiartka Murraya wygląda dość ciekawie biorąc pod uwagę niepewną formę Szkota:
Murray - Fognini
Paire - Janowicz
Tsonga - Querey
Anderson - Bemelmans

Murray zeszłoroczny z pewnością awansowałby do półfinału bez problemu, ale w tym roku moim zdaniem bardzo ciężko przewidzieć kto znajdzie się w półfinale spośród tej ósemki.
To fakt jeśli Murek nie ma odpowiedniej formy (a na razie ciężko to zdiagnozować) to może być różnie , choć ja bym stawiał na Tsongę - ciekawe czy jeśli doszłoby do meczu 1/8 Jurka z Andrzejem w niedzielę to puściliby na otwartym Polsacie? W sumie przy odpowiednim nagłośnieniu byłaby to niezła reklama tenisa w Polsce - bo co tu dużo mówić, obecnie to zdecydowanie sport niszowy i to biorąc pod uwagę zarówno aktywną jak i pasywną stronę zainteresowania. W końcu ile można oglądać nogę (np. ja LM to już tylko od półfinałów jestem w stanie strawić) nie wspominając o siatkówce .
Kiedyś Edberg, Agassi, Lendl, Sampras i Becker obecnie Federer, Nadal i Djokovic.
Awatar użytkownika
advantage
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 19 sty 2016, 15:41

Re: WIMBLEDON 2017

Edberg pisze:
advantage pisze:
Edberg pisze:Brawo Jurek, jak głowa wytrzyma to kolejny francuz powinien zostać łyknięty i wtedy wielki mecz z Andym :)
Ćwiartka Murraya wygląda dość ciekawie biorąc pod uwagę niepewną formę Szkota:
Murray - Fognini
Paire - Janowicz
Tsonga - Querey
Anderson - Bemelmans

Murray zeszłoroczny z pewnością awansowałby do półfinału bez problemu, ale w tym roku moim zdaniem bardzo ciężko przewidzieć kto znajdzie się w półfinale spośród tej ósemki.
To fakt jeśli Murek nie ma odpowiedniej formy (a na razie ciężko to zdiagnozować) to może być różnie , choć ja bym stawiał na Tsongę - ciekawe czy jeśli doszłoby do meczu 1/8 Jurka z Andrzejem w niedzielę to puściliby na otwartym Polsacie? W sumie przy odpowiednim nagłośnieniu byłaby to niezła reklama tenisa w Polsce - bo co tu dużo mówić, obecnie to zdecydowanie sport niszowy i to biorąc pod uwagę zarówno aktywną jak i pasywną stronę zainteresowania. W końcu ile można oglądać nogę (np. ja LM to już tylko od półfinałów jestem w stanie strawić) nie wspominając o siatkówce .
Też uważam, że mimo wszystko Murek i Tsonga mają największe szanse, ale Francuz na kursie ma 2 serwbotów, więc też różnie może być.
Awatar użytkownika
Luqoz
Bywalec
Bywalec
Posty: 77
Rejestracja: 5 cze 2017, 23:52

Re: WIMBLEDON 2017

No proszę, dwa cenne zwycięstwa i JJ w trzeciej rundzie. Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale to chyba pierwsze zwycięstwo Janowicza w WS z tenisistą z TOP15?

Ćwiartka faktycznie ciekawa, ale jeśli chodzi o Tsongę to w tym sezonie gra bardzo przeciętnie, np. w Queens Clubie gładko przegrał z Mullerem. Bardzo bym się zdziwił gdyby to właśnie Francuz z tej ósemki dotarł do półfinału.
Awatar użytkownika
advantage
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 19 sty 2016, 15:41

Re: WIMBLEDON 2017

Tenisówka pisze:
Majorka pisze:Jerzy po prostu zastanawia się czy nie wrócić do Łodzi i nie podrażnić Vivida stękając obok... :wink:
Zaraz Rafa - trzeba się będzie pomęczyć na komputerze. :/
W drugim tygodniu wrócą dwa główne korty do ramówki Polsatów sportowych.
Jest jakieś oficjalne potwierdzenie tego?
Edberg
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: 17 kwie 2016, 21:47

Re: WIMBLEDON 2017

Luqoz pisze:No proszę, dwa cenne zwycięstwa i JJ w trzeciej rundzie. Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale to chyba pierwsze zwycięstwo Janowicza w WS z tenisistą z TOP15?
W WS - tak, bo drogę do półfinału Wimbla w 2013 miał jednak zdecydowanie korzystną.
Kiedyś Edberg, Agassi, Lendl, Sampras i Becker obecnie Federer, Nadal i Djokovic.
2_D
Orator
Orator
Posty: 583
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:08
Lokalizacja: K.G.

Re: WIMBLEDON 2017

Q: Kiedy Rafa przegra seta w WS??
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Ambasador
Ambasador
Posty: 832
Rejestracja: 13 lut 2009, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: WIMBLEDON 2017

2_D pisze:Q: Kiedy Rafa przegra seta w WS??
Najpierw chyba trzeba odpowiedzieć na pytanie, kiedy rywal wyjdzie z 4 gemów w secie.

Po finale AO z Rogerem Rafa ma w szlemach 9-0 w meczach, 25-0 w setach (Busta skreczował) i w żadnej partii przeciwnik nie wygrał więcej niż 4 gemów.

E: Już nic.
Ostatnio zmieniony 5 lip 2017, 21:46 przez DUN I LOVE, łącznie zmieniany 1 raz.
mtenis team
Awatar użytkownika
Azeszty
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 407
Rejestracja: 7 cze 2017, 03:14

Re: WIMBLEDON 2017

Brawo Jurek, oby sił starczyło na Paire'a. Paire dziś miał mecz treningowy tylko. Oby się JJ zregenerował na Francuza z brodą.
Awatar użytkownika
picnic
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 474
Rejestracja: 11 lis 2013, 12:37

Re: WIMBLEDON 2017

DUN I LOVE pisze:
2_D pisze:Q: Kiedy Rafa przegra seta w WS??
Najpierw chyba trzeba odpowiedzieć na pytanie, kiedy rywal wyjdzie z 4 gemów w secie.

Po finale AO z Rogerem Rafa ma w szlemach 9-0 w meczach, 25-0 w setach (Busta skreczował) i w żadnej partii przeciwnik nie wygrał więcej niż 4 gemów.
Young właśnie wyszedł, przełamał i jest po 5:5 w trzecim...
A serwował Rafa na mecz...
Awatar użytkownika
advantage
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 19 sty 2016, 15:41

Re: WIMBLEDON 2017

DUN I LOVE pisze:
2_D pisze:Q: Kiedy Rafa przegra seta w WS??
Najpierw chyba trzeba odpowiedzieć na pytanie, kiedy rywal wyjdzie z 4 gemów w secie.

Po finale AO z Rogerem Rafa ma w szlemach 9-0 w meczach, 25-0 w setach (Busta skreczował) i w żadnej partii przeciwnik nie wygrał więcej niż 4 gemów.
No to Young przekroczył 4 gemy.
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Ambasador
Ambasador
Posty: 832
Rejestracja: 13 lut 2009, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: WIMBLEDON 2017

Tak, tak, edytował wpis, że nie ma tego pytania już. Nie zmienia to faktu, że konsekwencja Hiszpana porażająca.
mtenis team
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIMBLEDON 2017

DUN I LOVE pisze:
2_D pisze:Q: Kiedy Rafa przegra seta w WS??
Najpierw chyba trzeba odpowiedzieć na pytanie, kiedy rywal wyjdzie z 4 gemów w secie...
Teraz. :/
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: WIMBLEDON 2017

DUN I LOVE pisze:
Najpierw chyba trzeba odpowiedzieć na pytanie, kiedy rywal wyjdzie z 4 gemów w secie.
Teraz? :]
advantage pisze: Jest jakieś oficjalne potwierdzenie tego?
Wyczytałam na twitterze Pani komentującej teraz mecz Rafy.

No szkoda tego gema ale gramy dalej, setów nie gubimy. :::yay::: .
Ostatnio zmieniony 5 lip 2017, 21:54 przez Tenisówka, łącznie zmieniany 1 raz.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
advantage
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 19 sty 2016, 15:41

Re: WIMBLEDON 2017

Tenisówka pisze:
advantage pisze:
Tenisówka pisze:
Majorka pisze:Jerzy po prostu zastanawia się czy nie wrócić do Łodzi i nie podrażnić Vivida stękając obok.. :wink:
Zaraz Rafa - trzeba się będzie pomęczyć na komputerze. :/
W drugim tygodniu wrócą dwa główne korty do ramówki Polsatów sportowych.
Jest jakieś oficjalne potwierdzenie tego?
Wyczytałam na twitterze Pani komentującej teraz mecz Rafy.
No to prawdopodobnie tak będzie, choć należy pamiętać o tym, że z Polsatem do końca nic nie wiadomo.
2_D
Orator
Orator
Posty: 583
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:08
Lokalizacja: K.G.

Re: WIMBLEDON 2017

A która to Pani komentuje? Bardzo fajnie. :)

E: Zaczynam bardzo lubić Tego, który regularnie lał mi Fedzia. :::gd:::
Ostatnio zmieniony 5 lip 2017, 21:57 przez 2_D, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: WIMBLEDON 2017

2_D pisze:A która to Pani komentuje? Bardzo fajnie. :)
Justyna Kostyra, ja ją też lubię.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIMBLEDON 2017

Rafa się wk...ł i żadnego taja nie było. :wink: 7:5 w trzecim secie.
Swoją drogą nie myślałam, że jeszcze kiedykolwiek zobaczę tak grającego Nadala na trawie. :::gd:::

Wracając na chwilę do Janowicza. Zawsze narzekałam, że Jerzy wali tym serwisem mocno a bezmyślnie - dziś było zupełnie inaczej. Wyrzucający, na ciało, mocniej, z rotacją - bardzo różnicował te serwisy i trudno było Francuzowi czytać podanie Jerzego. Można powiedzieć - nareszcie. Nareszcie ten serwis stał się prawdziwym atutem. Nie tylko na pierwsze minuty meczu.
No i tych dropszotów nie było za wiele.
Mądrze zagrał. O_O
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
2_D
Orator
Orator
Posty: 583
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:08
Lokalizacja: K.G.

Re: WIMBLEDON 2017

Tenisówka pisze:
2_D pisze:A która to Pani komentuje? Bardzo fajnie. :)
Justyna Kostyra, ja ją też lubię.
Fajna laska. :D Wrzucam Justynkę i Rafę do ulubionych. :D
Awatar użytkownika
Izzi
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 15 sty 2017, 21:10

Re: WIMBLEDON 2017

Edberg pisze:
Luqoz pisze:No proszę, dwa cenne zwycięstwa i JJ w trzeciej rundzie. Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale to chyba pierwsze zwycięstwo Janowicza w WS z tenisistą z TOP15?
w WS - tak, bo drogę do półfinału wimbla w 2013 miał jednak zdecydowanie korzystną.
Pouille akurat jest w rankingu szesnasty, tylko rozstawiony był wyżej. A na tym samym miejscu był bodajże Almagro, gdy Jerzy ograł go w 2013 roku na Wimblu. ;)

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”