Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

ATP 250: Brisbane, Doha, Chennai 2017

Brisbane International presented by Suncorp
Obrazek
01.01.2017-08.01.2017
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: 437 380 $
Strona główna turnieju: http://www.brisbaneinternational.com.au/
Nawierzchnia: hard
Lokalizacja: Brisbane, Australia
Drabinka: http://www.protennislive.com/posting/2017/339/mds.pdf
Finał 2016:
Milos Raonic vs Roger Federer 64 64
Ostatnio zmieniony 1 sty 2017, 19:10 przez Tenisówka, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: ATP 250: Brisbane, Chennai, Doha 2017

Qatar ExxonMobil Open
Obrazek

02.01.2017-07.01.2017
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: 1 237 190 $
Strona główna turnieju: http://www.qatartennis.org/
Nawierzchnia: hard
Lokalizacja: Doha, Katar
Drabinka: http://www.protennislive.com/posting/2017/451/mds.pdf
Finał 2016:
Novak Djokovic vs Rafael Nadal 61 62
Ostatnio zmieniony 1 sty 2017, 19:00 przez Tenisówka, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: ATP 250: Brisbane, Chennai, Doha 2017

Aircel Chennai Open
Obrazek

02.01.2017-08.01.2017
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: 505 730 $
Strona główna turnieju: http://www.aircelchennaiopen.org/2017/
Nawierzchnia: hard
Lokalizacja: Chennai, Indie
Drabinka: http://www.protennislive.com/posting/2017/891/mds.pdf
Finał 2016:
Stan Wawrinka [1] vs Borna Coric [8] 6:3, 7:5
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: ATP 250: Brisbane, Chennai, Doha 2017

Zaczynamy.
Znamienne, że mój ulubiony zawodnik nie ma wolnej 1 rundy - czas przywyknąć :tired: .
Od razu Dolgopolov.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 250: Brisbane, Chennai, Doha 2017

Tenisówka pisze:Znamienne, że mój ulubiony zawodnik nie ma wolnej 1 rundy - czas przywyknąć :tired: .
Dziwne, że zdecydował się na Brisbane... nie chciał trafić na Djokovica? ... Chociaż ewentualna wygrana nawet bez spotkania z Serbem to zawsze jakiś zastrzyk pewności siebie... może tego potrzebuje?

No i dzięki za założenie tematów. :::le_srnd:::
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: ATP 250: Brisbane, Doha, Chennai 2017

Kto ma możliwość oglądania teraz Eurosportu 1, to fajna gratka - transmisja na Eurosport 1 na żywo Fyrstenberg w parze. Andy Murrayem przeciwko Zimonicjowi w parze z jakimś leszczem. A na Eurosporcie 2 za chwilę chyba będzie Federer w ....mikście w Pucharze Hopmana.

Edit:
Cienkiego coś partnera ma Fyrstenberg...Dwa razy przerżnął swój serwis i pierwszy set 2:6...
Ostatnio zmieniony 2 sty 2017, 18:48 przez Gary, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Nie dubluj postów
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 250: Brisbane, Doha, Chennai 2017

On miał zawsze kłopot z utrzymywaniem podania.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: ATP 250: Brisbane, Chennai, Doha 2017

El Diablo pisze:
Tenisówka pisze:Znamienne, że mój ulubiony zawodnik nie ma wolnej 1 rundy - czas przywyknąć :tired: .
Dziwne, że zdecydował się na Brisbane... nie chciał trafić na Djokovica? ... Chociaż ewentualna wygrana nawet bez spotkania z Serbem to zawsze jakiś zastrzyk pewności siebie... może tego potrzebuje?
Brisbane też chciało mieć jakiś magnes (trochę łysy i kulawy - ale zawsze :wink: ) Roger po kontuzji, Novak u szejków, Andy poza Anglią nie robi szału, a Bernard Tomic mimo swego geniuszu i wdzięku... ( zresztą już odpadł) rotfl.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 250: Brisbane, Chennai, Doha 2017

Tenisówka pisze:Brisbane też chciało mieć jakiś magnes (trochę łysy i kulawy - ale zawsze :wink: )...
Warunki może bardziej zbliżone do AO. Kto tam go wie...

Nie ukrywam, że nie śledzę każdego kurnika jak kiedyś. Brak czasu/chęci/zainteresowania (niepotrzebne skreślić) powodują, że tylko WS, a i tu będą tylko pojedyncze spotkania brane pod uwagę.
Tenisówka pisze:...Roger po kontuzji...
Czy ja wiem... ten się wydurnia w Hopmanie, a czy po kontuzji czy nie ostatnie dni pokazały, że jest gwarantem pełnych trybun. Zresztą od jakiegoś czasu się mówi, że jak Federer i Nadal przestaną grać to tenis zanotuje znaczny spadek oglądalności. To nie tylko wielcy tenisiści ale i postacie bardzo medialne.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: ATP 250: Brisbane, Chennai, Doha 2017

El Diablo pisze: Czy ja wiem... ten się wydurnia w Hopmanie, a czy po kontuzji czy nie ostatnie dni pokazały, że jest gwarantem pełnych trybun. Zresztą od jakiegoś czasu się mówi, że jak Federer i Nadal przestaną grać to tenis zanotuje znaczny spadek oglądalności. To nie tylko wielcy tenisiści ale i postacie bardzo medialne.
Federer już w pierwszym meczu zgromadził największą publiczność w historii turnieju więc o czy tu w ogóle pisać - ból głowy ATP jest całkiem zrozumiały.

Dziś pierwszy mecz Rafała, nawet bym popatrzyła - niestety praca wzywa,może dotrwa do piątku to uda mi się zobaczyć - trochę mnie ciekawi czy przeszczepił włosy czy nie. rotfl
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 250: Brisbane, Doha, Chennai 2017

Oczywiście trudno nie widzieć siły medialnej Federera, ale należy też pamiętać, że obecne zainteresowanie (wzrost) ma też dwa inne mocne fundamenty:
Po pierwsze to, że heros zaczął utykać. Cała kariera praktycznie bez urazów (raz kostka i gra przez jakiś czas w stabilizatorze, raz plecy). A teraz kłopoty, operacja, przerwa w grze, to rodzi zainteresowanie.
Po drugie to, że każdy ma świadomość, iż facet jest już na finiszu. Wtedy też zainteresowanie wzrasta. Wszyscy zakładają, że ma już swoje lata, ma rodzinę i ma ... kontuzje. To wszystko większości ludzi dawałoby mocne podstawy do decyzji - koniec. I to jest takie oczekiwanie/wyczekiwanie gawiedzi - kiedy powie dziękuję, wywiesi białą flagę.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: ATP 250: Brisbane, Doha, Chennai 2017

Czas najwyższy wkroczyć w nowy sezon. :::yay::: Przerwa trwała zdecydowanie zbyt długo. :::bd::
Ostatnio zmieniony 3 sty 2017, 13:43 przez niespotykany, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 250: Brisbane, Chennai, Doha 2017

El Diablo pisze:Czy ja wiem... ten się wydurnia w Hopmanie, a czy po kontuzji czy nie ostatnie dni pokazały, że jest gwarantem pełnych trybun. Zresztą od jakiegoś czasu się mówi, że jak Federer i Nadal przestaną grać to tenis zanotuje znaczny spadek oglądalności. To nie tylko wielcy tenisiści ale i postacie bardzo medialne.
Trochę kibiców na pewno zatraci swe zamiłowanie, bo to po prostu postacie wyjątkowe, zarówno Rafa i Roger, ten drugi to już w ogóle...z kim by nie grał na neutralnym gruncie to pobilka jest zdecydowanie po jego stronie. Ludzie go kochają za charakter, za to co prezentuje poza kortem i za to co prezentuje na korcie, nie ma takiego drugiego tenisisty i naprawdę trudno sobie wyobrazić by ktoś mógł mu dorównać, minie chyba sporo czasu, drugiego takiego byka jak Nadal również zresztą nie będzie.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: ATP 250: Brisbane, Chennai, Doha 2017

Jurek Kiler pisze: Ludzie go kochają za charakter, za to co prezentuje poza kortem...
A ja właśnie za to go nie lubię - uważam, że jego zachowanie jest sztuczne, upozowane, a czasem (bardzo rzadko) wychodzi z niego buc.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 250: Brisbane, Chennai, Doha 2017

Gary pisze:
Jurek Kiler pisze: Ludzie go kochają za charakter, za to co prezentuje poza kortem...
A ja właśnie za to go nie lubię - uważam, że jego zachowanie jest sztuczne, upozowane, a czasem (bardzo rzadko) wychodzi z niego buc.
No właśnie nie do końca. Facet na co dzień jest trochę zdziecinniałym kawalarzem, z ogromnym poczuciem humoru i pogodnym usposobieniem, który na wielki mecz chowa się pod maską koncentracji, a wygląda w niej jakby był wielkim bufonem. Faktycznie często nie umie przegrywać, faktycznie musi mieć przerośnięte ego, ale nie przypuszczam, żeby ktokolwiek na jego miejscu umiał sobie z tym lepiej poradzić. Zresztą, nie przesadzajmy, to nie jest papież, tylko bardzo popularny sportowiec.
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: ATP 250: Brisbane, Chennai, Doha 2017

Jacek iREM pisze:
Gary pisze:
Jurek Kiler pisze: Ludzie go kochają za charakter, za to co prezentuje poza kortem...
A ja właśnie za to go nie lubię - uważam, że jego zachowanie jest sztuczne, upozowane, a czasem (bardzo rzadko) wychodzi z niego buc.
No właśnie nie do końca. Facet na co dzień jest trochę zdziecinniałym kawalarzem, z ogromnym poczuciem humoru i pogodnym usposobieniem, który na wielki mecz chowa się pod maską koncentracji, a wygląda w niej jakby był wielkim bufonem. Faktycznie często nie umie przegrywać, faktycznie musi mieć przerośnięte ego, ale nie przypuszczam, żeby ktokolwiek na jego miejscu umiał sobie z tym lepiej poradzić. Z resztą, nie przesadzajmy, to nie jest papież, tylko bardzo popularny sportowiec.
Tak z ciekawości, skąd masz takie wiadomości jaki Federer jest prywatnie ? Wydaje mi się, że On bardzo strzeże swojej prywatności.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: ATP 250: Brisbane, Chennai, Doha 2017

Tenisówka pisze:
Jacek iREM pisze:
Gary pisze:
Jurek Kiler pisze: Ludzie go kochają za charakter, za to co prezentuje poza kortem...
A ja właśnie za to go nie lubię - uważam, że jego zachowanie jest sztuczne, upozowane, a czasem (bardzo rzadko) wychodzi z niego buc.
No właśnie nie do końca. Facet na co dzień jest trochę zdziecinniałym kawalarzem, z ogromnym poczuciem humoru i pogodnym usposobieniem, który na wielki mecz chowa się pod maską koncentracji, a wygląda w niej jakby był wielkim bufonem. Faktycznie często nie umie przegrywać, faktycznie musi mieć przerośnięte ego, ale nie przypuszczam, żeby ktokolwiek na jego miejscu umiał sobie z tym lepiej poradzić. Z resztą, nie przesadzajmy, to nie jest papież, tylko bardzo popularny sportowiec.
Tak z ciekawości, skąd masz takie wiadomości jaki Federer jest prywatnie ? Wydaje mi się, że On bardzo strzeże swojej prywatności.
Przecież to widać na zdjęciach z fejsbuka rotfl .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 250: Brisbane, Chennai, Doha 2017

Tenisówka pisze:
Jacek iREM pisze:
Gary pisze:
Jurek Kiler pisze: Ludzie go kochają za charakter, za to co prezentuje poza kortem...
A ja właśnie za to go nie lubię - uważam, że jego zachowanie jest sztuczne, upozowane, a czasem (bardzo rzadko) wychodzi z niego buc.
No właśnie nie do końca. Facet na co dzień jest trochę zdziecinniałym kawalarzem, z ogromnym poczuciem humoru i pogodnym usposobieniem, który na wielki mecz chowa się pod maską koncentracji, a wygląda w niej jakby był wielkim bufonem. Faktycznie często nie umie przegrywać, faktycznie musi mieć przerośnięte ego, ale nie przypuszczam, żeby ktokolwiek na jego miejscu umiał sobie z tym lepiej poradzić. Z resztą, nie przesadzajmy, to nie jest papież, tylko bardzo popularny sportowiec.
Tak z ciekawości, skąd masz takie wiadomości jaki Federer jest prywatnie ? Wydaje mi się, że On bardzo strzeże swojej prywatności.
To taki skrót myślowy. Nie chodzi mi o to jaki jest dla żony, dzieci czy przyjaciół, ale jak się zachowuje kiedy jest a kiedy nie jest na korcie. A skąd wiem? Bo widać na różnych "niepozowanych" materiałach, w przerwach treningowych, albo chociażby z tego co mówią o nim ludzie których zapraszał na treningi (choćby nasz Przysiężny i żarty Rogera z tak trudnego nazwiska... itp.).
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 250: Brisbane, Chennai, Doha 2017

Gary pisze:
Jurek Kiler pisze: Ludzie go kochają za charakter, za to co prezentuje poza kortem...
A ja właśnie za to go nie lubię - uważam, że jego zachowanie jest sztuczne, upozowane, a czasem (bardzo rzadko) wychodzi z niego buc.
Prawdę powiedziawszy - odbieram Rogera podobnie jak Gary - jako wytwór plastikowy.. :wink: Ale u mnie nie przechodzi to na niechęć czy brak sympatii - tyle, że nigdy nie potrafiłabym mu kibicować. Doceniając jakość gry - jakość kosmiczną.
Chyba najłatwiejszy do oceny jako człowiek jest Andy - całość jego zachowań na korcie, autentyczność wypowiedzi, wpisy w mediach społecznościowych, udzielanie się w UNICEF czy w ochronie zwierząt..- daje to obraz chyba prawdziwy, nie kreowany. :)

Rafa - Dołgopołow 6:3, 6:3. Dobrze to wyglądało.
A Ukrainiec jak to on - momenty znakomite, zapaści głębokie.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 250: Brisbane, Chennai, Doha 2017

Majorka pisze:
Gary pisze:
Jurek Kiler pisze: Ludzie go kochają za charakter, za to co prezentuje poza kortem...
A ja właśnie za to go nie lubię - uważam, że jego zachowanie jest sztuczne, upozowane, a czasem (bardzo rzadko) wychodzi z niego buc.
Prawdę powiedziawszy - odbieram Rogera podobnie jak Gary - jako wytwór plastikowy.. :wink: Ale u mnie nie przechodzi to na niechęć czy brak sympatii - tyle, że nigdy nie potrafiłabym mu kibicować.
No wiesz, jak okaże się że jest gejem, a wszystkie te szopki to wielka mistyfikacja to i ja przestanę go lubić czy podziwiać. :D
Moim zdaniem facet jest słaby psychicznie, z jednej strony rozdmuchano mu ego do granic możliwości, a z drugiej ma być dobrze ułożonym wzorem.
Dla mnie najważniejsza jest jego technika i poruszanie na korcie. A czy będzie przy tym stękał, czy klął czy drapał się po tyłku, to już faktycznie osobny temat... ;-)
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”