CFA
Orator
Orator
Posty: 654
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Iga Świątek

RatRace pisze: 25 mar 2022, 20:43
CFA pisze: 25 mar 2022, 19:04
RatRace pisze: 25 mar 2022, 13:40 jeśli nie wyrzuci presji zostania jedynką.
A zostanie jedynką w taki sposób, to się w ogóle będzie liczyć? Czy będzie musiała oddać i znowu zostać nr 1?
Chyba się nie zrozumieliśmy.
Nie zrozumieliśmy się na pewno.
RatRace pisze: 25 mar 2022, 13:40 Kto wie, może to właśnie mecze Osaki ze Świątek zdominują rywalizację w nadchodzących latach. Obie mają coś udowodnienia.
Byłoby ciekawie na pewno.
Ostatnio zmieniony 25 mar 2022, 21:58 przez CFA, łącznie zmieniany 1 raz.
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: Iga Świątek

RatRace pisze: 25 mar 2022, 13:40 , jeśli nie wyrzuci presji zostania jedynką.
he,he ale jak to rozumieć? bo jeśli wyrzuci presje to nie zostanie jedynką?

Tylko się nie denerwuj :)
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: Iga Świątek

Iga już definitywnie WTA #1, po 62 60 z Golubic. :::yay:::
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Barty poprosiła o wykreślenie z rankingu zatem Najman WTA nr 1 :D :::gd:::
Oczywiście wszystko regulaminowo, ale ... :twisted:
Czy nie mogło być tak w pełni i na 100%? :::bd::
Nie chodzi o to, że Barty się wycofała, nie wina Igi, ale ...
Gdyby się nie wykreśliła z listy to też, kolejne ale ...
Czyli znowu niby coś jest ale takie to jakieś niepłnosprytne :lol: Znowu się ktoś przyczepi :lol: :lol: :lol:
I jak tu o Najmanie WTA nie mówić? :P

W tej sytuacji wszyscy mamy na weekend dobry humor ;)
Udanego weekendu! :::gd:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Tennisowy
Orator
Orator
Posty: 563
Rejestracja: 15 sie 2012, 21:43

Re: Iga Świątek

Cóż, zbiegi okoliczności bardzo często i wielu przypadkach rządzą tym rankingiem.
Nieśmiało przypomnę, że A.Barty była dość długo nr 1 niekoniecznie dlatego, że rewelacyjnie grała w wielu turniejach, ale dlatego, że ranking był trzymany w okresie pandemii czy się siedzi, czy się leży.
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: Iga Świątek

Brawo Iga! oglądałem tylko skrót, odniosłem wrażenie, że raczej łatwe zwycięstwo?

Chyba nie bierzecie na poważnie tych pingwinich bredni, to że ktoś wycofał się z rozgrywek w żaden sposób nie wpływa na ocenę pozostałych zawodników, obecnie Barty jest "tenisowym zerem" bez znaczenia. Zajmowane miejsce w rankingu oraz powód odejścia nie mają najmniejszego znaczenia, nie nadajesz się do uprawiania tego czy innego sportu więc wypad ...

Pingwin nie pierdziel głupot lepiej zajmij się jakimś proroctwem, w końcu masz fach w ręku. :lol:
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: Iga Świątek

live pisze: 26 mar 2022, 08:29 Brawo Iga! oglądałem tylko skrót, odniosłem wrażenie, że raczej łatwe zwycięstwo?
Mecz z Golubić poszedł wyjątkowo gładko, Iga śmigała jakby jej ktoś jej czegoś dosypał. Rywalka nie nadążała, ale w 1-szym secie było trochę walki, chyba 10 BP broniła. Trzeba powiedzieć, że Golubić była po prawie 2h40m w 1R z Flipkens i się trochę tam wymordowała.

Barty pękła, spełniła się na korcie, oceniła że zbyt dużo by ją to kosztowało utrzymywać się na szczycie.
Wolała odejść na szczycie niż powoli się staczać jak inne gwiazdki. Ma dość korpulentną budowę, a w tenisie trzeba trochę biegać, zbyt duże obciążenie dla kręgosłupa, zostaje krykiet.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Iga Świątek

Korpulentna Barty....takie są skutki zdalnego nauczania.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

hokej pisze: 27 mar 2022, 06:52 Korpulentna Barty....takie są skutki zdalnego nauczania.
Może wystarczy zainwestować w lepszej klasy telewizor?
Tak, naiwność ;)
live pisze: 26 mar 2022, 08:29 Chyba nie bierzecie na poważnie tych pingwinich bredni, ...
O, patrz, merytorycznie nie potrafi stanąć w kontrze. Nie dziwi ...
Najwyraźniej permanentna walka z trądzikiem ograniczyła mu możliwości edukacyjne :lol:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: Iga Świątek

Pingwin kiedy szczekanko, już chyba najwyższa pora ?

Teraz tradycyjnie materiał archiwalny z wątku, pingwinie brednie :!c-here!: chyba na 10 lat wystarczą :::vnice::: :!ok!:



"mentalności mistrza ta dziewczyna nie ma za grosz"

"I znowu miałem racje
Chyba zostanę jakimś prorokiem"



Pingwin
sagitt
Początkujący
Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 14 sie 2018, 13:45

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 25 mar 2022, 05:31 Tak zerknąłem na skróty spotkań. O kurde, Muchova pociska :D
Wiktorowski pewnie jeszcze bardziej siwieje a Iga Ś. przypomina sobie jak to się kwiczy na korcie :lol:
Żeby tam jeszcze jakiejś Peguli czy Jabeur nie było na horyzoncie bo to już katastrofa :lol:
Live by się już zupełnie zamurował w swojej budzie, a ja leniwy jestem, nie chciałoby mi się kuć :P

Vivid "znafco" od wszystkiego .
Proszę tutaj możesz pisać swoje dyrdymały.
Linda Fruhvirtova.

Co mi tam przepuklina
Co mi tam jakaś rwa kulszowa
Kobieta jak malina
A do tego panna i zdrowa.
I nic nie zniszczy moich uczuć
Choć za górami ona mieszka
Do czeskiej panny mam polską chuć,
Więc ma laska jest nebeska.
Do czeskiej panny mam polską chuć
I niebieską laskę mam.

A tak między Bogiem a prawdą , to może niedługo doczekam na finały Natalie - Linda
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: Iga Świątek

Brawo Iga, z Gauff 63 61. Początek trochę nerwowy, w 1-szym secie Gauff się trzymała i stawiała, ale w 2-gim już się poddała. Iga ma ładny trik z tym wiązaniem butów, ale przecież na boso nie będzie grała, wolno to tak? po tym manewrze Gauff się rozkleiła, no ale ona dopiero co skończyła 18 lat.
Teraz QF z Kvitovą/Kudermetovą.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Iga Świątek

Ciekawe, czy wiązanie butów liczy się do limitu czasu na rozpoczęcie gry...
Do 3:3 bardzo równo było, młoda nie wstrzymywała ręki i trafiała a ten wyrzucający cięty serwis to palce lizać - Iga do końca nie mogła go dobrze odebrać, a potem jednak doświadczenie(!) 20-latki wzięło górę.
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: Iga Świątek

Trochę trwa zanim Iga wstrzeli się w uderzenie, to u niej normalka. Z Sereną było podobnie, jeśli był jakiś znaczący opór przeciwniczek to zwykle właśnie na początku meczu. Gorzej że, są jakby oznaki zmęczenia czy raczej braku świeżości. Iga ma prawo być już zmęczona tym bardziej, że organizatorzy nie popisali się z wyznaczeniem terminu meczu.
Zdaje się, że od meczu z Brengle nie minęła nawet doba, cóż każdy orze jak może, niewiele to Amerykance pomogło.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Iga Świątek

Ale teraz teoretycznie więcej czasu przed kolejnym powinna mieć?
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
crex
Początkujący
Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 4 sie 2009, 20:39
Lokalizacja: Kielce

Re: Iga Świątek

Jakuboto pisze: 29 mar 2022, 13:32 Ale teraz teoretycznie więcej czasu przed kolejnym powinna mieć?
Dzień przerwy, QF z Petrą w środę.
Obrazek O3 Speedport White
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: Iga Świątek

Przyznać się, kto wstał o 4.00 rano, oprócz Vivida O_O , i ogląda dziś naszą myszkę agresorkę?
Z Osaką też powinna dać radę, tylko trzeba trochę grubą pogonić, to się zadyszy.
SF Świątek - Piguła 62 75
F Świątek - Osaka ?
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Oglądać nie mam zamiaru. Ale jak wygra to wreszcie będę mógł z pewną satysfakcją i pełnym przekonaniem napisać, że raz zrobiła coś porządnie i nie mam się do czego przyczepić :) Jedynka rankingowa poparta tytułem w 1000-ce.

To znaczy ja zawsze znajdę sposób i punkt zaczepienia, jak coś ;), ale po co?
Ja to wiem i Wy się tego ... boicie :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Iga Świątek

A to Miami się nie liczy? W sensie nie było zrobione porządnie? A Doha? Ja wiem, że ten zaawansowany trolling ma na celu prowokowanie oponentów, ale to już nawet nie jest jest śmieszne Vidziu niestety. Laska trzyma się w ścisłej czołówce od 2020, ma Szlema ( którego nie uznajesz wyłącznie z powodu rozgrywania turnieju w niewłaściwej porze roku) i 4 wygrane turnieje na poziomie WTA w wieku 20 lat, z czego dwa trzy rangi Masters 1000, teraz zalicza życiówkę wygrywając 17 meczów z rzędu, no czego tu nie lubić?
Czepianie się "legitności" jedynki Igi ma tyle samo sensu, co kwestionowanie jedynki Daniila z powodu wykopania Serba z Australii i bana na turnieje sunshine double z powodu braku szczepionki.
Ostatnio zmieniony 1 kwie 2022, 17:41 przez ayshe, łącznie zmieniany 1 raz.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Iga Świątek

Gwoli ścisłości Iga wygrała trzy tysięczniki: Rzym 2021, Doha 2022 i Indian Wells 2022.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”