Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000: Paryż 2016

Majorka pisze:
Jurek Kiler pisze:.. No a Murek niby seryjnie wygrywa, niby dominuje, ale przekonania do tej dominacji nie mam.
I nie będziesz miał. :wink: Ja też - mimo, że cieszę się z tej jedynki. Głowy zmienić nie można. Można pracować nad wzmocnieniem ego - ale całkowita przemiana jest niemożliwa. To nie będzie dominator. I dobrze. Tenis tym ciekawszy im więcej ciekawych pretendentów do pozycji i tytułów.
Głowa to jedno, mnie generalnie chodzi o umiejętności bardziej, głowę może pod względem inteligencji kortowej, wyżej tutaj cenię Wielką trójkę niż Szkota nad którego Ty akurat taktyką się tak zachwycasz. Jest przebijaczem, nawet większym niż przed laty, dlatego też zaczął gorzej wypadać z Federerem, bo Szwajcarowi taka gra po prostu odpowiada, podobnie się to ma do Novaka, ale poprawił się na mączce - choć wiadomo, że guzik by mu to dało w starciu z normalnym Nadalem.

Mimo wszystko trzeba docenić u Andrzeja to co do tej pory osiągnął, Szkot ma 14 tytułów rangi Masters, dobije do 20? zbliża się już do 50 tytułów w ogóle. Jak długo będzie tak regularny? nie mam pojęcia, jeśli Federer nie wróci na swój poziom to chciałbym zostać mile zaskoczony przez Szkota, bo naprawdę głupio to będzie wyglądało kiedy Serb się ogarnie i go zepchnie z tronu ponownie go lejąc w kolejnych starciach.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Paryż 2016

Ja tam uważam, że Szkot umie wszystko. :wink:
A tak zagrywać loby i returny - to potrafi lepiej od kogokolwiek.
Jednego czego mu brak - to ta nieszczęsna głowina.
Tak więc - pozostajemy oboje na z góry ustalonych pozycjach .. :wink:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 1000: Paryż 2016

Zwycięzców się nie sądzi.

Za 7 dni WTF.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
fidga
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 258
Rejestracja: 14 wrz 2010, 13:39

Re: ATP 1000: Paryż 2016

Jak to jest z tym rankingiem w końcu, w którym Murray będzie pierwszy? Race? Przed Finals zabierają punkty??
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: ATP 1000: Paryż 2016

fidga pisze:Jak to jest z tym rankingiem w końcu, w którym Murray będzie pierwszy? Race? Przed Finals zabierają punkty??
- Jutro będzie pierwszy i tu i tu .
- Tak zabierają punkty.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000: Paryż 2016

Punkty za WTF zabierają nie po 52-óch (jak po każdym turnieju) tylko po 50ciu tygodniach i tak naprawdę tylko dlatego został liderem. Jak się okaże, że Djoko za dwa tygodnie go wyprzedzi to będzie to kpina, będzie to oznaczało, że Murek został liderem tylko i wyłącznie dlatego, bo reguły gry pod koniec sezonu ulegają zmianie. Nie twierdzę, że zmienia się je pod murka, zapewne wiadomo to było przed sezonem, stwierdzam jedynie, że jest to po prostu głupie i bez sensu, równie dobrze można odejmować już punkty przed startem każdego turnieju WS, a nie po nim.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 1000: Paryż 2016

No już dajcie się temu biednemu Murkowi trochę nacieszyć. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”