Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 1000: Szanghaj 2016

Ładny mecz rozegrali Gasquet z Dimitrovem. Dla mnie był to mecz dnia. Polecam jeśli będzie pokazywany z odtworzenia.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: ATP 1000: Szanghaj 2016

Dobry i otwarty tenis też u Zvereva z Cilicem. Ciężko przewidzieć kto wygra. Pachnie trzecim setem.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 1000: Szanghaj 2016

Jutro rozpiska gorzej się prezentuje...
[Q] K. Edmund (GBR) vs [3] S. Wawrinka (SUI)
[WC] D. Wu (CHN) vs G. Simon (FRA)
[4] R. Nadal (ESP) vs V. Troicki (SRB)
S. Johnson (USA) vs [2] A. Murray (GBR)

UNION PAY 3
M. Granollers (ESP) vs [7] T. Berdych (CZE)
[5] M. Raonic (CAN) vs P. Lorenzi (ITA)
[Q] V. Pospisil (CAN) vs G. Dimitrov (BUL)
[Q] T. Fritz (USA) vs [15] R. Bautista Agut (ESP)

GRANDSTAND
B. Paire (FRA) vs [11] D. Goffin (BEL)
J. Sock (USA) vs F. Lopez (ESP)
[12] N. Kyrgios (AUS) vs [Q] M. Zverev (GER)
[13] L. Pouille (FRA) vs N. Almagro (ESP)

Majorka pisze:
niespotykany pisze:W trzecim secie zrobił się konkretny mecz. Nie widać zmęczenia u Belga po finale w Tokio.
Zobaczymy na ile rund starczy sił. Na razie Delpo ograny... dla mnie jednak niespodzianka.
W kolejnej rundzie nieregularny i chimeryczny Paire więc jeśli będzie trzymał piłkę to powinien awansować, potem już Monfils i tu może być koniec... gdyby jednak tak się nie stało to i tak to ćwiartka Murraya, który go raczej regularnością i przerzutem dobije. Szkot ma Johnsona, a potem raczej Pouille, który z kolei zagra o awans z Almagro. Raczej na spotkaniu z La Monfem się skończy.

Mnie bardziej ciekawi czy czasem jutro Edmund nie sprawi niespodzianki. Obrazek
Tenisówka pisze:Ciekawi mnie jak się zaprezentuje Serb oraz czy Kyrgios dorasta i dzisiejszego zwycięstwa w Tokio nie będzie teraz odchorowywał 2 miesiące.
Swoją drogą w wywiadzie potwierdza zaniedbania w przygotowaniu fizycznym - czytaj.

Taki cytacik przetłumaczony na szybko...
Kyrgios pisze:Jeśli mam być szczery nie robiłem w zasadzie niczego fizycznego w siłowni przez ostatnie półtora roku. Więc dopiero zaczynam chodzić częściej na siłownię i robić podstawowe rzeczy, zbudować siłę. Kiedy spotkaliśmy się (z trenerem przygotowania fizycznego) po raz pierwszy, nie mógł uwierzyć na jakim poziomie fizycznym się znajdowałem i co mimo tego robiłem (gra w tenisa na poziomie zawodowym - przyp. red.)...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Szanghaj 2016

El Diablo pisze:..Mnie bardziej ciekawi czy czasem jutro Edmund nie sprawi niespodzianki..
Myślisz, że już dorósł do takiej wygranej? Jakoś jeszcze go nie widzę wygrywającego z kimś ze ścisłej czołówki, nawet z kimś tak chwiejnym jak Staś.
Mnie z kolei bardzo ciekawi jak Zverev zagra z Tsongą. Dziś zaprezentował się znakomicie i zdobył kolejny wartościowy skalp. Skończy pewnie ten sezon w pierwszej 20tce, a przyszły? Może w 10tce? Ma chłopak i umiejętności i głowę - nie zdziwiłabym się.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 1000: Szanghaj 2016

Majorka pisze:
El Diablo pisze:..Mnie bardziej ciekawi czy czasem jutro Edmund nie sprawi niespodzianki..
Myślisz, że już dorósł do takiej wygranej? Jakoś jeszcze go nie widzę wygrywającego z kimś ze ścisłej czołówki, nawet z kimś tak chwiejnym jak Staś.
Oglądałaś może jego ostatni mecz z Murrayem? W pierwszym secie naprawdę dobrze się prezentował, mimo iż przegrał w TB. Jeśli byłby w stanie odtworzyć 2/3 gry z tego spotkania to przy nierównym Staszku może dojść do niespodzianki... ale wiesz jak to z dzisiejszą młodzieżą. Zapowiada się, zapowiada... i niewiele z tego wychodzi. rotfl :wink:
Majorka pisze:Mnie z kolei bardzo ciekawi jak Zverev zagra z Tsongą. Dziś zaprezentował się znakomicie i zdobył kolejny wartościowy skalp. Skończy pewnie ten sezon w pierwszej 20tce, a przyszły? Może w 10tce? Ma chłopak i umiejętności i głowę - nie zdziwiłabym się.
Chyba dzisiejszym wynikiem wskakuje właśnie do 20-tki, a że w dalszej części sezonu nic nie broni to powinien się utrzymać choć jest tam ciasno.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000: Szanghaj 2016

Nawiązując do wypowiedzi Kyrgiosa odnośnie własnego stanu fizycznego, jako fan kulturystyki dawno zwracałem uwagę na jego marniutkie ręce, które bezrękawnik jedynie uwypuklał. Mimo ciemnej karnacji, która uwidacznia mięśnie w przeciwieństwie do jasnej nie widać tam ani grama umięśnienia, zarysów barków, bicepsa, tricepsa... Nie twierdzę, że musi mieć łapę Nadala, ale żeby tak ten fizyczny stan profesjonalny sportowiec zaniedbywał. Może jednak zacznie się ogarniać, talent ma bezdyskusyjny i w dalszym ciągu jest bardzo młodym zawodnikiem.
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: ATP 1000: Szanghaj 2016

Stan wreszcie zmienił koszulkę. :D Sam jestem ciekawy jak zaprezentuje się młody Edmund.

edit: Kyle jeszcze nie jest gotowy na takie wyzwania. A Stan przyjechał po tytuł. ;-P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 1000: Szanghaj 2016

Brytyjczyk rozczarował ale to nie był ten poziom, który zaprezentował w części spotkania z Murrayem. Zalążki na jakieś wyniki są... zobaczymy.

Granollers wygrywa w dwóch TB z Berdychem.
Goffin z Paire też sobie poradził. Wynik oddaje stabilność Francuza (6:1, 7:6(0)).
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: ATP 1000: Szanghaj 2016

Jack Sock pokonuje Lopeza 2-1 w setach i w kolejnej rundzie zagra z Raonicem. Zapowiada się mocna łupanka. :D :::gd:::

P.S. Tam nad tymi kortami co minutę przelatuje jakiś samolot.
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 1000: Szanghaj 2016

Kyrgios gra, a raczej nie gra z Mischą Zverevem. Ma wielce wywalone na cały mecz, odgrywa z prostych nóg od niechcenia, serwuje bez przygotowania, a jeden z serwisów zagrał... lobikiem. :rolleyes:
Imponuje mi niewzruszona postawa Mischy Zvereva, który skupiony jest na grze i nie zwraca uwagi na problemy psych(olog?)iczne Australijczyka. :] :::gd:::

Mischa nie dał rady zamknąć seta przy 5:2 i swoim serwisie (przy piłce setowej wyrzucił prostego smecza w aut), ale Kyrgios pomógł w kolejnym gemie. Serwował obydwa serwisy pierwszym serwisem i wyrzucał piłki w aut... właściwie wyglądało to tak jakby postawił u buka, że przegra pierwszego seta. :tired:

W Kodeksie Postępowania Zawodnika wydanym przez PZT jest taki oto zapis:
SPOILER:

Ciekawe czy jest coś podobnego w turniejach ATP. Chyba nie, bo Kyrgios ewidentnie powinien zostać ukarany.
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: ATP 1000: Szanghaj 2016

RoTTeN pisze:
SPOILER:
Zwłaszcza, że pajacuje nie pierwszy raz. Ale ten typ tak ma... W końcu może ktoś mu przypieprzy piłką w łeb :tired: .

Gnojek myśli, że jest kimś a udowadnia na każdym kroku że jest nikim... Błazen.
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 1000: Szanghaj 2016

Mogą mu dowalić karę później - on nawet nie próbuje udawać, że się stara...
Sędzia jakieś ostrzeżenie mu udzielił ale tak jak napisałeś, on ma to w głębokim. Brakuje tylko komentarza pokroju innego "ambitnego" niejakiego Tomica.
scudetto pisze:Zwłaszcza, że pajacuje nie pierwszy raz. Ale ten typ tak ma... W końcu może ktoś mu przypieprzy piłką w łeb :tired: .
A i tak dla australijskiej młodzieży jest idolem i napędza sprzedaż.

Tak jak napisał RoTTeN. Dobrze, że starszy Zverev spokojnie wykorzystał sytuację.
scudetto pisze:Gnojek myśli, że jest kimś a udowadnia na każdym kroku że jest nikim... Błazen.
Scud, do takich przemawia tylko jedno. Porządny kop w konto. Ale żadne z władz nie może nałożyć tak wysokiej kary aby zabolało. Kasa do niego płynie szerokim strumieniem z kontraktów, a nie z kortów.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: ATP 1000: Szanghaj 2016

RoTTeN pisze:Mischa nie dał rady zamknąć seta przy 5:2 i swoim serwisie (przy piłce setowej wyrzucił prostego smecza w aut), ale Kyrgios pomógł w kolejnym gemie. Serwował obydwa serwisy pierwszym serwisem i wyrzucał piłki w aut... właściwie wyglądało to tak jakby postawił u buka, że przegra pierwszego seta. :tired:
Że też ja o tym nie wiedziałem, taki piękny był kurs (5.0) :]
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000: Szanghaj 2016

Niesamowity cyrk, Kaśka jaka wściekła. :D

Oczywiście jest to skandaliczne, ATP powinno takie coś załatwić albo konkretnym banem abo karencją w postaci dużej bańki. Stan fizyczny kiepski, umysłowy jak widać jeszcze gorszy. Szkoda, że taki dar od Boga otrzymała tak bardzo nie dpowiednia osoba.
Ostatnio zmieniony 12 paź 2016, 11:51 przez Jurek Kiler, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: ATP 1000: Szanghaj 2016

Nick wygwizdany, pokłócony z sędzią. Nie przejawiał żadnej ochoty do gry. I w ogóle jakiś taki zgarbiony. To była komedia w wykonaniu Kangura. Powinien kreczować po pierwszym secie.
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: ATP 1000: Szanghaj 2016

El Diablo pisze:
scudetto pisze:Gnojek myśli, że jest kimś a udowadnia na każdym kroku że jest nikim... Błazen.
Scud, do takich przemawia tylko jedno. Porządny kop w konto. Ale żadne z władz nie może nałożyć tak wysokiej kary aby zabolało. Kasa do niego płynie szerokim strumieniem z kontraktów, a nie z kortów.
Niestety :/ .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Bongos
Orator
Orator
Posty: 646
Rejestracja: 1 wrz 2013, 17:38

Re: ATP 1000: Szanghaj 2016

Jurek Kiler pisze:Niesamowity cyrk, Kaśka jaka wściekła. :D
O tak, pierwszy raz słyszałem wk*** panią Kasię rotfl .
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 1000: Szanghaj 2016

Nadal za burtą... szybciej niż się spodziewałem...

Z innej beczki, uśmiałem się nieco jak usłyszałem, że Murray rozważa pozew za pokazywanie w trakcie spotkania jego kartki z zapiskami, tj. rzutu kamery nań, kiedy to czyta.

Swoją drogą bracia Zverev po tym turnieju chyba zaliczą najwyższą pozycję w rankingu w swoich dotychczasowych karierach. Starszy ma za przeciwnika Granollersa więc bez szans nie jest (choć nie przewiduję niespodzianki).
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Szanghaj 2016

Dlaczego uśmiałeś? To jego praca i jego sztabu i nie musi się dzielić szczególnie z konkurencją swoimi metodami czy uwagami lub problemami.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 1000: Szanghaj 2016

Jakuboto pisze:Dlaczego uśmiałeś? To jego praca i jego sztabu i nie musi się dzielić szczególnie z konkurencją swoimi metodami czy uwagami lub problemami.
Pomińmy treść, której zasadniczo nie ma - ciężko nazwać notkę "atakuj drugi serwis" czy też "nie bądź pasywny" jako stwierdzenia odkrywcze.

On to czyta na ławeczce przed kamerami. Nie otworzyli mu torby i nie szperali w rzeczach. Nie podglądali przez okno z ukrycia. Jeśli spojrzeć na WTA to tam jeśli trener rozmawia z zawodniczką podczas przerwy to musi mieć mikrofon. Taki warunek.

Murray vs Johnson 6:3, 6:2.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”