Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016

Basic pisze:
rafbat pisze:Stawiam finał Belgia - Francja. ;)
Puchar Davisa nie w tym dziale :wink: .
A ja tak sobie myślę, że wcale by mnie taki finał nie zdziwił.
To znaczy - nie wiem czy jest możliwy z układu, czy nie spotkają się wcześniej- nie chce mi się sprawdzać tych wszystkich 1A z 4B :wink: - ale jakość tych ekip jest bardzo wysoka.
Francuzi są dla mnie faworytem nr1- nie tylko - bo gospodarze- choć to na pewno jakiś handicap. Znakomity atak : Martial z Unted, Griezman z Atletico. Pomoc też świetna: Pogba z Juve, Ngolo Kante z Leicester. :::gd::: Gorzej z obroną.
A Belgowie? W przodzie Hazard z Chelsea (znów w formie w ostatnich meczach), Kevin de Bruyne z City (mój faworyt, bardzo mi się podoba), Lukaku, Carasco z Atletico. Niestety nie zagra Kompany - a to on trzyma obronę.

Jakoś nie widzą mi się Niemcy - posypała się drużyna po MŚ. Ani Hiszpanie - jakoś nikt tam nie ma pomysłu na drużynę narodową. Włosi - dziadkowie.. era Pirlo skończona. Zresztą o Włochach to nie bardzo mogę mówić - nie oglądam ich ligi, tyle co puchary, ale ilu tam Włochów? Zresztą nie usiłowałam poskładać tego do kupy - nie wiem jaką wartość prezentują. Ale wiem, ze średnią wieku mają najwyższą z ekip.
Anglicy - najmłodsza drużyna od lat. Może dadzą radę? :wink:

"Nasi" ... jakoś nie mam przekonania po ostatnich dwóch meczach. Mam wrażenie - było lepiej, jest gorzej. Ale może się mylę.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016

Była Holandia, była i Litwa,
Pozostała już ... modlitwa ...
:P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016

Jak na początek Euro to mecz był super. Bramka Payet'a palce lizać. :) Mamy Rumunów w eliminacjach MŚ i chyba należy mieć spory respekt. Potrafią chłopaki grać w piłkę.

P.S. Ceremonia otwarcia ... szczyt kiczu. ;)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016

Obiektyw pisze:Jak na początek Euro to mecz był super. Bramka Payet'a palce lizać. :) Mamy Rumunów w eliminacjach MŚ i chyba należy mieć spory respekt. Potrafią chłopaki grać w piłkę.
Jak typowałem sobie wyniki i rozpisywałem drabinkę, to mi wyszło, że nasi trafią na Rumunię w 1/8. Wtedy, w czasie typowania, stwierdziłem, że wygramy. Teraz mam wątpliwości.

Co do meczu, to na mnie wrażenie zrobili przede wszystkim Payet i Kante, a w dalszej kolejności Rumuni. Po reprezentacji kraju części rowerowych, kolaborantów, a teraz przede wszystkim Murzynów i Arabów spodziewałem się więcej, ale cieszę się, że nie grają jakoś super, bo jakoś nie przepadam za ich reprezentacją. Liczę, że dojdą maksymalnie do ćwierćfinału.
Obiektyw pisze:P.S. Ceremonia otwarcia ... szczyt kiczu. ;)
Czyli dobrze, że nie widziałem. Co do zasady olewam tego typu wydarzenia i choć miałem zamiar się złamać i zerknąć, to w końcu wybrałem czytanie książki. Jak widać słusznie.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016

Czas na pojedynek kolegów/braci: Szwajcaria - Albania. :) Gary pewnie książkę będzie czytał. ;)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016

Obiektyw pisze:Czas na pojedynek kolegów/braci: Szwajcaria - Albania. :) Gary pewnie książkę będzie czytał. ;)
Oglądam jednym okiem. Na razie mało porywający mecz. Komentarz też średni. Ktoś wie, kto siedzi przy mikrofonach?

PS. Złamałem się i wykupiłem dodatkowe kanały, żeby oglądać wszystkie mecze. :D
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016

Ja też się złamałem. :)

Drugim jest J. Ziober.

Po 30 minutach śmiem twierdzić, że to nie są przyszli finaliści. ;)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016

Obiektyw pisze:Ja też się złamałem. :)Drugim jest J. Ziober.
Pierwszym Włodarczyk - kimkolwiek jest. Wiem, że na Polsacie mają też komentować Lubański i Hajto. Ja jestem tak przyzwyczajona do komentatorów C+, że nikt mi nie odpowiada. :/ Na TVP będzie komentował Laskowski - jego lubię, bo pamiętam jak zaczynali pokazywać snookera w tv - to on był pierwszym komentatorem. Dobrym. :)

Wykupiliście? Zazdroszczę. Ja nie. :( Trochę drogo dla mnie. Anglików pooglądam męcząc się na streamach.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016

Majorka pisze: Wykupiliście? Zazdroszczę. Ja nie. :( Trochę drogo dla mnie. Anglików pooglądam męcząc się na streamach.
Przeliczyłem, że jak będę musiał chodzić do pubu, żeby oglądać, to wydam za dużo na piwo i potem leczenie wątroby. ;-P
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016

Gary pisze:
Majorka pisze: Wykupiliście? Zazdroszczę. Ja nie. :( Trochę drogo dla mnie. Anglików pooglądam męcząc się na streamach.
Przeliczyłem, że jak będę musiał chodzić do pubu, żeby oglądać, to wydam za dużo na piwo i potem leczenie wątroby. ;-P
Ja policzyłem, że to dwie taksówki i wyszło mi, że się w sumie opłaci. ;)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016

Obiektyw pisze:
Gary pisze:
Majorka pisze: Wykupiliście? Zazdroszczę. Ja nie. :( Trochę drogo dla mnie. Anglików pooglądam męcząc się na streamach.
Przeliczyłem, że jak będę musiał chodzić do pubu, żeby oglądać, to wydam za dużo na piwo i potem leczenie wątroby. ;-P
Ja policzyłem, że to dwie taksówki i wyszło mi, że się w sumie opłaci. ;)
Mam pub pod nosem, gdzieś tak 500-700 metrów od domu, więc na taksówki przywożące mnie z oglądania meczów wydawać bym nie musiał, ale jednak wygodniej oglądać w domu, mecze z godziny 15 mogę nagrywać i oglądać potem z odtworzenia po pracy, zamiast odbierać nadgodziny. :D

Co do meczu, który się przed chwilą skończył, to Albania mi zaimponowała, tyle czasu grali w osłabieniu, a mieli swoje szanse, dzielnie walczyli - szkoda ich. Szwajcaria nie zachwyciła. Liczę, że Rumunia ich ogra.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016

Mecz nie był błyskotliwy. Po cichu liczyłem, że Albańczycy wcisną gola na 1/1. Mieli okazje.

Prawda jest taka, że w tej grupie dwa pierwsze miejsca powinni zająć Francuzi i Rumuni.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016

Obiektyw pisze: Prawda jest taka, że w tej grupie dwa pierwsze miejsca powinni zająć Francuzi i Rumuni.
W rankingu FIFA wyżej niż Rumunia jest Szwajcaria. O_O Teoretycznie to Helweci powinni być więc faworytem.

Za chwilę kolejny "szlagier", czyli Walia - Słowacja. Chyba wolałem Euro na 16 zespołów, obywało się bez starć takich potęg. Choć może się okazać, że mecz będzie obfitował w emocje, grad goli i odszczekam swoje słowa.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016

Patrzyłem na mecz otwarcia i ... co to za Francja?! Przecież tam same najczarniejsze czarnuchy. :P
I jak taki nieugięty i zagorzały rasista jak ja może to oglądać? ;)
Co to było? Puchar Narodów Afryki? :P

Jeżeli chodzi o mecz to te 2-1 takie sprawiedliwe, choć nie powiem, że mi nie było Rumunów szkoda ...
Może inaczej bym to odebrał gdyby nie bramka w 89 minucie, gdyby wpadła zdecydowanie wcześniej.

A dziś Anglia - Rosja.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
classic
Bywalec
Bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 20 lut 2016, 20:12

Re: Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016

Majorka pisze:
Wykupiliście? Zazdroszczę. Ja nie. :( Trochę drogo dla mnie. Anglików pooglądam męcząc się na streamach.
http://www.telemagazyn.pl/artykuly/euro ... 51132.html
Aktualnie ZDF transmituje Walia - Słowacja i kobieta komentuje. :)
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016

Dobry, szybki mecz Anglików. Kilka znakomitych okazji - ale niestety 0:0 do przerwy. :/
Powinien chyba zmienić Harrego Kane'a - coś to nie jego dzień Jak egzekwuje rzuty rożne - to nie wiadomo - śmiać się czy płakać. Może by tak Jamie Vardy wszedł po przerwie?
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016

W drugiej połowie proszą się o kłopoty Anglicy.
Uffff. Gol.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016

Angole to jednak matoły, na własne życzenie. Tak się kończy jak zamiast grać bawi się w tysiąc podań czekając na końcowy gwizdek...kilkanaście minut.
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016

scudetto pisze:Angole to jednak matoły, na własne życzenie. Tak się kończy jak zamiast grać bawi się w tysiąc podań czekając na końcowy gwizdek...kilkanaście minut.
To się biedni doczekali końcowego gwizdka, ale na remis. rotfl
Czyli będą jeszcze większe zamieszki, niż przed tym meczem? Dla niepoinformowanych: http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/aw ... sji/t79tyj
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016

scudetto pisze:Angole to jednak matoły, na własne życzenie. Tak się kończy jak zamiast grać bawi się w tysiąc podań czekając na końcowy gwizdek...kilkanaście minut.
Nie rozumiem, czemu Hodgson nie wpuścił Vardy'ego - Anglia prowadziła, więc Rosjanie powinni atakować, Vardy idealnie nadaje się do kontry i wybiegania do prostopadłej piłki. Zwłaszcza, gdy ścigać musiałby się ze 100 letnimi stoperami.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"

Wróć do „Inne sporty”