Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: TF +45 2016

Artlight pisze: Więc na koniec jedno tylko pytanie ode mnie: co zrobicie z "nad-ambitnym" czterdziestoparolatkiem, który zechce zagrać w grupie młodszej?
Pytasz, bo w końcu masz zamiar się zgłosić? :D
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: TF +45 2016

Artlight pisze:.....
Więc na koniec jedno tylko pytanie ode mnie: co zrobicie z "nad-ambitnym" czterdziestoparolatkiem, który zechce zagrać w grupie młodszej? Pozwolicie?
Takie sprawy będzie rozpatrywał Trybu... znaczy... kolt będzie rozpatrywał, korespondencyjnie, w kolejności zgłoszeń. :]
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TF +45 2016

Artlight pisze:Moim zdaniem pomysł z podziałem na dwie kat. wiekowe jest dobry o ile - jak pisze pan Obiektyw - będzie dość graczy w każdej z nich.

Vivid - jasne, masz rację - ile kat. tylu zwycięzców, to typowe dla większości tego typu rozgrywek, tyle że u nas "od zawsze" kluczowe jest kto jest w danym momencie "best of the best"...chyba, że JCz nie może zagrać, bo wtedy mamy "best of the rest"...:)

Więc na koniec jedno tylko pytanie ode mnie: co zrobicie z "nad-ambitnym" czterdziestoparolatkiem, który zechce zagrać w grupie młodszej? Pozwolicie? A może będzie musiał zagrać w obu kategoriach? :) To dopiero byłby sposób na zajeżdżenie starszych zawodników...
Był, a raczej pewnie nadal jest, taki jeden - Hitman. Zawsze sporo uwag i wątpliwości, ale uczestnictwa zero.
Choć ostatecznie się raz w końcu pojawił. Jak zatem widzisz taki model był już ćwiczony, innowacyjny nie jesteś.
Twoje zatem "zdanie", bez urazy, mam głęboko w .... (niedomówienie). Jak masz ochotę to przyjdź i się objaw. Zobaczysz, ocenisz, wyrobisz sobie w praktyce zdanie, może coś fajnego przyjdzie ci do głowy.
Jak nie masz ochoty, to też nie widzę problemu, ale przynajmniej buzia w kubełek i swoje "pomysły" zachowaj dla siebie.
Coś tu jak widać ludzie chcą ustalić, a ty już dałeś niedawno do zrozumienia, że cię te imprezy nie interesują, więc z "laski" swojej nie mieszaj innym. Zwyczajnie, trochę konsekwencji ...
Pomijając już nawet to, że zadajesz pytania w temacie jaki został wyjaśniony w 2 czy 3 wcześniejszych postach.
Coś konstruktywnego, nawet jak samemu nie jest się zainteresowanym, zawsze w cenie. Ale p...lenie kocopołów w bardziej konkretnym temacie? Nawet ja się tego wystrzegam ... :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: TF +45 2016

Widzę, żre Vivid w formie... rotfl
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: TF +45 2016

Chyba dodatkowy termin TF-a +40 byłby lepszy niż rozbijanie towarzystwa na dwie grupy. Aż tak dużo nas na te turnieje nie przyjeżdża...
8:7 40:15
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: TF +45 2016

wwojtek pisze:Chyba dodatkowy termin TF-a +40 byłby lepszy niż rozbijanie towarzystwa na dwie grupy. Aż tak dużo nas na te turnieje nie przyjeżdża...
Ja odnoszę wrażenie, że to jest subtelny sygnał dla JCz i Obiego, a przedział wiekowy będzie się sukcesywnie przesuwał. ;)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TF +45 2016

wwojtek pisze:Chyba dodatkowy termin TF-a +40 byłby lepszy niż rozbijanie towarzystwa na dwie grupy. Aż tak dużo nas na te turnieje nie przyjeżdża...
Raczej tworzenie takiego wykluczenia dla pewnej grupy osób jest chyba bardziej rozbiciem towarzystwa ...
Prosty przykład - Keicam i Misiek. Czyli Keicam może przyjechać, a Misiek już nie. W Ich przypadku wycieczka z Krakowa to nie przejazd z dzielnicy do dzielnicy ...
I jest to taki realny przykład faktycznie obecnej na TF-ach żywej "tkanki", a nie jakiś hipotetyczny (czy hippiczny :P) przywoływany przeze mnie Hitman.
Pewnie i inne przykłady się trafią gdzie Uczestnicy jadą razem a ograniczenie +40/45 kogoś wykluczy.
Tu przykład choćby naszej ekipy - w +45 jest chyba tylko P69. Ja, ZG, Daroos, MTO się nie łapiemy, a w tej sytuacji Piotrek pewnie sam nie pojedzie. W +40 nadal wypadają Daroos i MTO.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: TF +45 2016

Vivid pisze:
wwojtek pisze:Chyba dodatkowy termin TF-a +40 byłby lepszy niż rozbijanie towarzystwa na dwie grupy. Aż tak dużo nas na te turnieje nie przyjeżdża...
Raczej tworzenie takiego wykluczenia dla pewnej grupy osób jest chyba bardziej rozbiciem towarzystwa ...
Prosty przykład - Keicam i Misiek. Czyli Keicam może przyjechać, a Misiek już nie. W Ich przypadku wycieczka z Krakowa to nie przejazd z dzielnicy do dzielnicy ...
Ale dlaczego wykluczenie? K i M mogą się razem przejechać i zagrać w normalnym TFie, a jak K będzie chciał to ma dodatkowo +40, więc o wykluczeniu nie ma mowy.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: TF +45 2016

Od strony organizacyjnej to nie problem zrobić dwie drabinki na głównym TF-ie. Bez obaw, jeśli będę miał wybór czuję się na siłach zagrać w kategorii open, 45 plus na razie odpuszczam. ;)

Co do terminu TF-a musimy podjąć decyzję, czy jeszcze pod balonem, czy zaryzykujemy w tym roku pod chmurką. Jeśli balon na obiekcie WTS Orzeł mogę klepnąć coś w kwietniu, ale ja ze względu na wyjazd mogę zaangażować się jedynie 9 kwietnia - gdyby to miał być termin późniejszy musiałby ktoś na miejscu organizacyjnie dopiąć imprezę, czyli rozlosować drabinki i rozpisać gry. Korty i piłki mogę oczywiście w takiej sytuacji załatwić w lepszej niż oficjalna cenie... :)
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TF +45 2016

wyczesany pisze:Ale dlaczego wykluczenie? K i M mogą się razem przejechać i zagrać w normalnym TFie, a jak K będzie chciał to ma dodatkowo +40, więc o wykluczeniu nie ma mowy.
Nie falandyzuj. :P Nie zaklniesz faktów, i tak i tak nadal przy turnieju tylko +40/45 Misiek jest na aucie. ;)

JCz, Polska to jednak nie np. Floryda czy Kalifornia, ja bym nie ryzykował z grą pod chmurką w naszych realiach klimatycznych. Bez złośliwości, ale znów myślisz po warszawsku, w sensie - przejazd z dzielnicy do dzielnicy.
Jak ludzie jadą z innych miast to już to wałkowaliśmy - nie jesteśmy dziećmi, trzeba sobie dzień ustawić pod to, a do tego jak już się ma jechać to chce się mieć pewność, że się pogra. Masz kazus TF-a z 2008. Byliśmy umówieni na nomen omen Orle i co? Burza 1,5 godziny przed imprezą zalała obiekt ... Dobrze, że udało Ci się załatwić na szybko Piaseczno.

Ja też wolę grać pod chmurką, ale tak to mogę u siebie w mieście.
W przypadku tego typu imprezy jak TF bym nie ryzykował. Raczej nie masz możliwości, by przy ewentualnym załamaniu pogody przenieść imprezę na inny kryty obiekt. Poza tym kwestia warunków w takiej sytuacji. Nie jest wygodne jak co drugi kort nasz, a co drugi gry klubowiczów. Niepotrzebny bałagan i zamieszanie.

Co do samych terminów, mnie nie pasuje 16 kwietnia.
Zakładałem, że tradycyjnie TF w maju więc ustawiłem sobie jedną sprawę na "bezpieczny" z punktu widzenia TF kwiecień.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: TF +45 2016

No widzisz, klimat się zmienia, tradycje się zmieniają, przecież już w zeszłym roku było jakoś w kwietniu. Z drugiej strony i w maju były zapewniane balony (np. Morelowa), więc opcji jest dużo.
Jacku ustal termin, ew. w porozumieniu z Claptonem (choć swoją absencją wyraźnie obniżasz poziom TF'a i znowu wygra ktoś z III ligi ;) ) i jedziemy z tym koksem, bo zawsze komuś nie przypasuje...
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: TF +45 2016

TomPL pisze: i jedziemy z tym koksem
Koksem? Zmieniasz ksywkę? Chociaż biorąc pod uwagę, że węgiel wziął się z drewna, i Twoją metrykę, to logiczne, że Drwal po jakimś czasie robi się Węglarzem czy jakimś Koksownikiem rotfl.

Żeby nie było: jak Koks zagra w +40/45, to ja się chyba do open piszę. :wink:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: TF +45 2016

JCz, jeśli termin by mi pasował do pojawienia się w kwietniu (a tu chyba tylko 9 jest do wykluczenia). To mogę na miejscu ogarnąć temat losowania i rozpisania gier.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: TF +45 2016

TomPL pisze:No widzisz, klimat się zmienia, tradycje się zmieniają, przecież już w zeszłym roku było jakoś w kwietniu. Z drugiej strony i w maju były zapewniane balony (np. Morelowa), więc opcji jest dużo.
Jacku ustal termin, ew. w porozumieniu z Claptonem (choć swoją absencją wyraźnie obniżasz poziom TF'a i znowu wygra ktoś z III ligi ;) ) i jedziemy z tym koksem, bo zawsze komuś nie przypasuje...
Nie dam rady w maju klepnąć kortów pod dachem z otwartymi bokami, w liczbie większej niż cztery i o godzinie wcześniejszej niż 14. Gra pod balonami w maju też odpada (to był bodajże Miedzeszyn, kiedy słońce nam psikusa sprawiło i w balonie nie dało się grać). W tej sytuacji proponuję obiekt WTS Orzeł, do którego żaden z uczestników zastrzeżeń (poza brakiem możliwości rozstawienia grilla) nie miał, w terminie kwietniowym. W grę wchodzą soboty 9, 16 lub 23, z tym założeniem, że ten pierwszy sam mogę ogarnąć od strony organizacyjnej, a dwa pozostałe na miejscu zrealizują ochotnicy. :) Dziś wieczorem powinienem wiedzieć, czy na Orle jest jakiś turniej PZT w kwietniu, czyli jakie faktycznie mamy możliwości.
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: TF +45 2016

No i git, to już coś wiemy - kwiecień, jak w zeszłym roku.
A na Morelowej, czy gdzieś tam, to może Clapton zrobi dla starszaków, na 2 kortach i z grillem. :)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TF +45 2016

Artlight pisze:Vivid, nasz ty Forumowy prostaku, ..........
Reszty tego blabla nie ma sensu cytować.
Z grubsza chyba modelowego warszawskiego buraka coś ubodło? :P Swoją drogą taki rodowity warszawiak, czy jednak przyjezdna słoma? ... :twisted:
Z grubsza dużo klawiatury nadużywasz, ale poza tym niewiele, żeby nie powiedzieć, że nic ...
Czyli standard, kolejna porażka bo nie zachwycasz czy nie imponujesz. Słaby to wzorzec, ale nie wnikam, to wolny kraj.

Chłopaki tu coś chcą konkretnego ustalić więc nie będziemy się raczej rozwijać.

Ja sobie pozwolę na ciebie uruchomić stosownego ignora, ty wedle własnego życzenia możesz zrobić podobnie.
W temacie EOT
A skoro przynajmniej ja nie będę już twoich postów oglądał, to tylko grzecznościowo, ale szczerze, życzę powodzenia na kortach, i to tyle, papa. :)
I tak oto, w prosty sposób, pozbywamy się z oczu jakiegoś kolejnego łepka z netu. rotfl


A w temacie właściwym.
Orzeł sprawdził się i w zeszłym roku w maju, było całkiem ciepło i słonecznie. Jakoś się nie podusiliśmy.
Co do terminu to jak zawsze - nie ma co się licytować, z reguły jaki on by nie był, wszystkim nie dogodzisz.
Trzeba przyjąć taki jaki będzie ustalony, kto będzie mógł i chciał przyjedzie, kto nie to nie.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: TF +45 2016

Ja z chęcią mogę ogarnąć sprawy organizacyjne na turnieju. Miałem przyjemność to już robić przy okazji naszego ostatniego turnieju deblowego - zastrzeżeń od Kolegów nie było a wręcz przeciwnie.
Niestety u mnie odpada weekend 16-17.04.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: TF +45 2016

Na 16 ja mogę się podjąć, bo mi z kolei 9 i 23 odpada.
Yonex fan
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: TF +45 2016

Artlight, nie miej złudzeń - poziomu pewnych użytkowników nie zmienisz, a ze słowami zgadzam się w 110%. :)
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: TF +45 2016

Vivid pisze:(...) Orzeł sprawdził się i w zeszłym roku w maju, było całkiem ciepło i słonecznie. Jakoś się nie podusiliśmy. (...)
Tak gwoli ścisłości to w zeszłym roku TF był 25. kwietnia. :wink:
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”