Awatar użytkownika
ekba
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 462
Rejestracja: 5 mar 2014, 14:28

Re: ATP 500: Acapulco, Dubaj 2016

Nie wiem co wyprawia Kyrgios..
Pajacowanie godne pożałowania. Jak go coś boli to niech kreczuje a nie odstawia taki kabaret.
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: ATP 500: Acapulco, Dubaj 2016

No i mamy kolejny krecz w spotkaniu komentowanym przez Olejniczaka. Jakaś nowa klątwa.
Awatar użytkownika
ekba
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 462
Rejestracja: 5 mar 2014, 14:28

Re: ATP 500: Acapulco, Dubaj 2016

Posłuchał! Na szczęście bo stracił by moją sympatię :D.
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ATP 500: Acapulco, Dubaj 2016

ekba pisze:Nie wiem co wyprawia Kyrgios..
Pajacowanie godne pożałowania. Jak go coś boli to niech kreczuje a nie odstawia taki kabaret.
Ogółem zachowanie Kyrgiosa jest pszenno-buraczane. Nie wiem jak można tego kmiotka darzyć sympatią. Porównać go z takim Dominikiem Thiemem...I ładniejszy tenis u Austriaka, i pełna kultura.

Przed chwilą Baghdatis pokonał w 3 setach Lopeza. Zawsze mnie to cieszy, gdy tenisiści starszego, ale "lepszego" sortu osiągają jakieś dobre rezultaty. A to wieki gdy Cypryjczyk był w finale porządnie obsadzonego turnieju ATP.
Awatar użytkownika
ekba
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 462
Rejestracja: 5 mar 2014, 14:28

Re: ATP 500: Acapulco, Dubaj 2016

Jest bucem ale prezentuje tenis który lubię i sprawia mi przyjemność oglądanie jego meczy. Stąd ta sympatia.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 500: Acapulco, Dubaj 2016

Mamy więc w finałach:
Baghdatisa z Wawrinką
Thiema z Tomicem

Się pokolenia podzieliły turniejami... :)
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: ATP 500: Acapulco, Dubaj 2016

Coś mi się wydawało, że Bagieta jest mniej więcej w wieku Feda, a tu smarkacz ma dopiero 30 lat... w każdym razie obu lubię, Stacha wiadomo, a do Bagiety mam sentyment od momentu gdy wygrałem obstawiając go u buka przy 15:1. ;)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 500: Acapulco, Dubaj 2016

Jednak Wawrinka. 6:4, 7:6(15-13). Brawa.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 500: Acapulco, Dubaj 2016

Szwajcaria rządzi w Dubaju. :D
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: ATP 500: Acapulco, Dubaj 2016

Trzymamy kciuki za Dominatora żeby ograł szorstkiego kangura. :D
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: RE: Re: ATP 500: Acapulco, Dubaj 2016

niespotykany pisze:Trzymamy kciuki za Dominatora żeby ograł szorstkiego kangura. :D
No i ograł. Doskonały miesiąc Thiema, wygrana w Argentynie, półfinał w Rio, teraz wygrana w Meksyku mimo zmiany nawierzchni. Całkiem dobrzy przeciwnicy pokonani po drodze.
Pierwsza 500 tka do kolekcji i chyba pierwszy turniej na twardej nawierzchni wygrany. Od poniedziałku będzie 14-ty w rankingu - więc są spore szansę , że lada chwila będzie w 10-ce. Oby tak dalej.

Bardzo wczoraj chciałam, żeby Markos sobie wygrał - nie udało się, ale mecz bardzo fajny. Finał też dobry po latach niebytu właściwie. Oby taką formę utrzymał trochę.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 500: Acapulco, Dubaj 2016

Cóż, pozostaje mu (Thiemowi) życzyć jak najlepiej, nie jest może w wieku wchodzącego na szczyt Nadala czy Djokovica ani Federera czy nawet Murraya, ale kiedy nie ma co się lubi to się lubi co się ma, poza tym to 1bh. ;)
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ATP 500: Acapulco, Dubaj 2016

wyczesany pisze:Coś mi się wydawało, że Bagieta jest mniej więcej w wieku Feda, a tu smarkacz ma dopiero 30 lat...
'85 to ciekawy rocznik. Wydaje się, że grali od zawsze. Mam ten sam problem z Kuznetsovą, ilekroć ją widzę, to wydaje się, że ma przynajmniej 35 lat, a ona jest z też z czerwca 85 jak Baghdatis.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 500: Acapulco, Dubaj 2016

McGyver pisze:
wyczesany pisze:Coś mi się wydawało, że Bagieta jest mniej więcej w wieku Feda, a tu smarkacz ma dopiero 30 lat...
'85 to ciekawy rocznik. Wydaje się, że grali od zawsze. Mam ten sam problem z Kuznetsovą, ilekroć ją widzę, to wydaje się, że ma przynajmniej 35 lat, a ona jest z też z czerwca 85 jak Baghdatis.
Wawrinka, Berdyś czy Tsonga to również 1985. :P Wracając do Svetlany, jak wygrywała RG 2009 to myślałem, że już ma ok 30, a ona 25. O_O

Rosjanka dalej była młoda i później dziwnie się jej ta kariera potoczyła, nie wiem czy to kwestia kontuzji czy podejścia do sprawy, ale z tym potencjałem ona w dalszym ciągu mogłaby trzęś WTA, zwłaszcza w znajdującym się w obecnym stanie.
Awatar użytkownika
Nolan
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 313
Rejestracja: 28 paź 2010, 16:46

Re: ATP 500: Acapulco, Dubaj 2016

Jurek Kiler pisze:Cóż, pozostaje mu (Thiemowi) życzyć jak najlepiej, nie jest może w wieku wchodzącego na szczyt Nadala czy Djokovica ani Federera czy nawet Murraya, ale kiedy nie ma co się lubi to się lubi co się ma, poza tym to 1bh. ;)
Faktycznie może w nim nie widać takiego błysku jak u Nadala czy Federera i w trochę późniejszym wieku zaczyna coś znaczyć w Tourze ale fajnie się rozwija.
Jeżeli jest to efekt jego pracowitości to może być jeszcze dużo pociechy z tego zawodnika.
Trzeba też pamiętać, że on ma pomimo wszystko dopiero 22 lata.

W każdym razie wszystko wskazuje na to, że już w tym roku może wskoczyć do TOP 10.
Żeby pokonać przeciwnika trzeba najpierw pokonać samego siebie.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 500: Acapulco, Dubaj 2016

Nolan pisze:
Jurek Kiler pisze:Cóż, pozostaje mu (Thiemowi) życzyć jak najlepiej, nie jest może w wieku wchodzącego na szczyt Nadala czy Djokovica ani Federera czy nawet Murraya, ale kiedy nie ma co się lubi to się lubi co się ma, poza tym to 1bh. ;)
Faktycznie może w nim nie widać takiego błysku jak u Nadala czy Federera i w trochę późniejszym wieku zaczyna coś znaczyć w Tourze ale fajnie się rozwija.
Jeżeli jest to efekt jego pracowitości to może być jeszcze dużo pociechy z tego zawodnika.
Trzeba też pamiętać, że on ma pomimo wszystko dopiero 22 lata.

W każdym razie wszystko wskazuje na to, że już w tym roku może wskoczyć do TOP 10.
Nie no oczywiście, to wciąż młody zawodnik, brakuje mi jednak trochę tych 19-20-21 latków, którzy wygrywają Szlemy i nawet wskakują już na "jedynkę". Zresztą sam Federer aż tak wcześniej znowu nie zaczął, w wieku 21 lat pierwszy Masters, w wieku 22 1szy Szlem, ale później się taki worek otworzył, że Samprasa miał już na widelcu będąc 26-latkiem, później trochę co prawda zwolnił, ale i tak w wieku 28 lat był już tenisistą wszech czasów w sumie. Tylko, że no, Fed jakoś Bóg wie jak wcześnie nie zaczął, ale Thiem już jest i tak od niego starszy a czy jest to w tej chwili gracz chociażby na tysięcznika? no nie wiadomo, trzeba poczekać.

Pamiętajmy jednak, że kariery się oczywiście różnie układają, wystarczy wspomnieć Wawrinkę czy choćby Raftera, tylko, że my też nie "poszukujemy" tenisisty na 1-2 szlemy, tylko takiego, który mógłby je zbierać przez 7-10 lat i być twarzą dyscypliny. No a pamiętajmy, że poprzednie dekady mogły poszczycić się więcej niż jednym takim zawodnikiem. Możemy oczywiście twierdzić, że jest ciągle Djokovic, ale to jest już zawodnik poprzedniej generacji, który i tak wyskoczył najpóźniej, Nadala nie ma a Federer karierę przedłuża, póki widzi w tym jakikolwiek sens.
Awatar użytkownika
Nolan
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 313
Rejestracja: 28 paź 2010, 16:46

Re: ATP 500: Acapulco, Dubaj 2016

Jurek Kiler pisze:
Nolan pisze:
Jurek Kiler pisze:Cóż, pozostaje mu (Thiemowi) życzyć jak najlepiej, nie jest może w wieku wchodzącego na szczyt Nadala czy Djokovica ani Federera czy nawet Murraya, ale kiedy nie ma co się lubi to się lubi co się ma, poza tym to 1bh. ;)
Faktycznie może w nim nie widać takiego błysku jak u Nadala czy Federera i w trochę późniejszym wieku zaczyna coś znaczyć w Tourze ale fajnie się rozwija.
Jeżeli jest to efekt jego pracowitości to może być jeszcze dużo pociechy z tego zawodnika.
Trzeba też pamiętać, że on ma pomimo wszystko dopiero 22 lata.

W każdym razie wszystko wskazuje na to, że już w tym roku może wskoczyć do TOP 10.
Pamiętajmy jednak, że kariery się oczywiście różnie układają, wystarczy wspomnieć Wawrinkę czy choćby Raftera, tylko, że my też nie "poszukujemy" tenisisty na 1-2 szlemy, tylko takiego, który mógłby je zbierać przez 7-10 lat i być twarzą dyscypliny. No a pamiętajmy, że poprzednie dekady mogły poszczycić się więcej niż jednym takim zawodnikiem. Możemy oczywiście twierdzić, że jest ciągle Djokovic, ale to jest już zawodnik poprzedniej generacji, który i tak wyskoczył najpóźniej, Nadala nie ma a Federer karierę przedłuża, póki widzi w tym jakikolwiek sens.
Patrząc na Thiema nie widzę na ten moment ikony dyscypliny typu Federer czy Nadal.
Jednak jak sam zwróciłeś uwagę kariery różnie się układają i nie można tego wykluczyć, że chłopak w przyszłości może osiągnąć bardzo wiele.
Coś mi mówi, że to właśnie rok 2016 będzie kamieniem milowym dla tego zawodnika.
Tegoroczne wyniki pokażą nam prawdziwy potencjał Dominatora.
Żeby pokonać przeciwnika trzeba najpierw pokonać samego siebie.
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: ATP 500: Acapulco, Dubaj 2016

Turniej w Sao Paolo wygrywa Cuevas. Urugwajczyk ostatnio w życiowej formie. Mocno poprawia ranking.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 500: Acapulco, Dubaj 2016

Acapulco:
Dominic Thiem [4] vs Bernard Tomic [5] 7:6(6), 4:6, 6:3

Dubaj:
Stan Wawrinka [2] vs Marcos Baghdatis 6:4, 7:6

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”