Awatar użytkownika
iwan
TROLL
Posty: 306
Rejestracja: 18 sty 2016, 12:18

Re: ATP 500: Acapulco, Dubaj 2016

Jakuboto pisze:A zapierał się, że jak dostanie łatkę Trolla to odejdzie :). Może nie zerknął pod avatar?
Myślałem, że na tak irracjonalny krok nikt się nie zdecyduje. Więc powiedziałem to, co chcieliście usłyszeć. W każdym razie zmieniłem zdanie. To nic niestosownego bowiem żadne życie ludzkie na tym nie ucierpi. A Ty zerknij pod swój obrazek. Jesteś Seniorem, powinieneś więc być bardziej rozgarnięty w myśleniu i nie posuwać się pochopnie do prowokacji. :]
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 500: Acapulco, Dubaj 2016

No ciekawa jestem . Kyrgiosa na tle Berdycha. Chciałabym, żeby zrobił półfinał, a nawet zagrał w finale.Po wygranej w Marsylii - byłby to kolejny mocny krok do przodu.
Otwarcie meczu znakomite - przełamanie i 1:0 Nick.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: ATP 500: Acapulco, Dubaj 2016

Nick zaczyna narzekać na ból w plecach. Krzywi się przy serwisie. Oby nie skończyło się kreczem. No i jest medical time Kangura.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 500: Acapulco, Dubaj 2016

6:4 Nick. Ale omal nie oddał prowadzenia.. Po medicalu wygląda ta mowa ciała lepiej.
Jak to Nick - przeplata znakomite zagrania - zagraniami zbyt pospiesznymi, granymi nagle jakby zbyt mocno . Ale mimo wszystko - jak dla mnie - repertuar zagrań i ich jakość jest u Australijczyka imponująca. :::gd:::
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 500: Acapulco, Dubaj 2016

Sebex pisze:
wyczesany pisze:
El Diablo pisze:Nawiasem pojedynek jednoręcznych backhandów Thiem vs Dimitrov. Godzina jednak mało przystępna... :/
Z jednej strony tak, z drugiej... Dimitrov to zawodnik stworzony chyba tylko na potrzeby "Hot Shotów", obejrzenie skrótu po meczu wystarczy. :D
Coś w tym jest. Z drugiej strony jakoś do 20 się dostał a z tego co pamiętam to był nawet w 10 albo blisko. Lubię go oglądać. Żałuje tylko, że zamiast iść w górę jak zapowiadano to stoi w miejscu lub wręcz spada w rankingu.
Toteż chodziło mi o wrażenia stricte estetyczne, a nie emocje związane z ewentualną zawziętą grą na styk. :]
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: ATP 500: Acapulco, Dubaj 2016

Jedyna szansa dla Berdycha na wygranie seta to doprowadzenie do tie-breaka. Tylko jeszcze trzeba do niego dotrwać. :wink:
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: ATP 500: Acapulco, Dubaj 2016

Berdych, główny pretendent tej cudownej ery drugi raz w ciągu tygodnia zostaje zgwałcony przez 20-latka grającego 8. mecz w 10 dni, plus z dolegliwościami pleców. Jakieś wnioski, czy jednak Jurek miał rację?
#NKrising
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 500: Acapulco, Dubaj 2016

No i 6:4, 6:4 Kyrgios...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
ekba
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 462
Rejestracja: 5 mar 2014, 14:28

Re: ATP 500: Acapulco, Dubaj 2016

Zgodnie z przewidywaniami. Nick już w Marsylii pokazał że Berdyszek nie ma z nim czego szukać jeżeli gra optymalnie.
Tomcio jest za ubogi technicznie i taktycznie kompletnie bez finezji. Zawodnik pokroju przebijacza Murraya choć ten czasem błyśnie.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 500: Acapulco, Dubaj 2016

6:4, 6:4. Nick Kyrgios. :::gd:::
Prawdę powiedziawszy - spodziewałam się, że wygra. :) I spodziewam się, że zagra w finale. Tam już nie spodziewam się.. :wink: Ale i nie odmawiam szans. Oby mu zdrowie nie przeszkadzało..
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: ATP 500: Acapulco, Dubaj 2016

ekba pisze: Zawodnik pokroju przebijacza Murraya.
Berdych pokroju Szkota, śmiechłem niebywale.
#NKrising
Awatar użytkownika
ekba
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 462
Rejestracja: 5 mar 2014, 14:28

Re: ATP 500: Acapulco, Dubaj 2016

HeadShot pisze:
ekba pisze: Zawodnik pokroju przebijacza Murraya.
Berdych pokroju Szkota, śmiechłem niebywale.


Wysil się troszeczkę. Oczywiście, że nie chodzi o porównanie w skali 1:1 tylko takie bardzo ogólne.

Obydwoje raczej rzeźbią zamiast szukać ofensywnych zagrać i obydwoje prezentują dość "prosty" tenis. - Przebijanie z umiarkowaną siłą.
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: ATP 500: Acapulco, Dubaj 2016

ekba pisze:
HeadShot pisze:
ekba pisze: Zawodnik pokroju przebijacza Murraya.
Berdych pokroju Szkota, śmiechłem niebywale.


Wysil się troszeczkę. Oczywiście, że nie chodzi o porównanie w skali 1:1 tylko takie bardzo ogólne.

Obydwoje raczej rzeźbią zamiast szukać ofensywnych zagrać i obydwoje prezentują dość "prosty" tenis. - Przebijanie z umiarkowaną siłą.
Nie no Berdych raczej z tych strzelających bo to jego główna przewaga na korcie. Wieżowce rzadko wygrywają maratony.

Fajnie się Kyrgios rozbujał, może w końcu zamiast szukać tanich sensacji pokaże poziom na korcie. Oby.
Oglądałem kawałek Novaka z Jaziri i chociaż rywal niezbyt wysokich lotów to Nole wygląda dobrze.
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: ATP 500: Acapulco, Dubaj 2016

Berdych przebijanie z umiarkowaną siłą? Weź Ty kup sobie też pakiet wideo do telewizora, sam dźwięk widać nie starcza...
#NKrising
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 500: Acapulco, Dubaj 2016

HeadShot pisze:Berdych przebijanie z umiarkowaną siłą? Weź Ty kup sobie też pakiet wideo do telewizora, sam dźwięk widać nie starcza...
Stonuj wypowiedzi. Jeden ban już dzisiaj był. (:]
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 500: Acapulco, Dubaj 2016

ekba pisze:
HeadShot pisze:
ekba pisze: Zawodnik pokroju przebijacza Murraya.
Berdych pokroju Szkota, śmiechłem niebywale.
..Obydwoje raczej rzeźbią zamiast szukać ofensywnych zagrać i obydwoje prezentują dość "prosty" tenis. - Przebijanie z umiarkowaną siłą.
No cóż - każdy widzi inaczej. A jak widzi inaczej - to i ocenia inaczej.
Ja widzę Murraya jako jednego z najlepiej wyszkolonych tenisistów w tourze. Dla mnie Murray umie wszystko - jedynie co mu mogę zarzucić, to to, że swoich umiejętności w ofensywie - posiadanych umiejętności - nie wykorzystuje tak jakby mógł.
A jego grę oceniam jako wyjątkowo inteligentną. Nawet jak popełnia błąd - oddaje punkt - to zamysł z reguły jest dobry.

Głowa nie na wielkie wyniki , niestety.
Czasem mi się wydaje, że takie opinie o Szkocie wynikają z brania na serio jego mowy ciała i tego "człapania" po korcie..
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
ekba
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 462
Rejestracja: 5 mar 2014, 14:28

Re: ATP 500: Acapulco, Dubaj 2016

Oglądałem dwa ostatnie mecze Kyrgiosa z Berdychem. Faktycznie festiwal strzałów w wykonaniu Tomaszka...

Być może Murray jest wyśmienicie wyszkolony i ma szeroką gamę zagrań. Lecz w meczach tego nie sprzedaje-a ja mówię o meczach a nie o wyszkoleniu i umiejętnościach ogólnie.
Tak to widzę i tyle:).
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 500: Acapulco, Dubaj 2016

Majorka mam podobną opinię o Murray'u. Pytanie tylko dlaczego nie korzysta z pełnego repertuaru zagrań tak często tylko obrał inna taktykę?
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: ATP 500: Acapulco, Dubaj 2016

ekba pisze:Oglądałem dwa ostatnie mecze Kyrgiosa z Berdychem.
Wow, to dużo.

El Diablo pisze: Stonuj wypowiedzi. Jeden ban już dzisiaj był. (:]
Wybacz, nie przyzwyczaiłem się jeszcze, że od pewnego czasu w tym wątku można pisać każdą głupotę, co tylko ślina na klawiaturę przyniesie.
#NKrising
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: ATP 500: Acapulco, Dubaj 2016

Z Murrayem to jest dziwna historia. On potrafi grać ofensywnie i kiedy to robi wszyscy mają problemy. Jest świetny w obronie i trochę wpadł w swoją własną pułapkę - przez to że jest tak dobry w obronie często tylko na tym się skupia. I tutaj jest problem bo na wielu to wystarczy ale na najlepszych już nie. I wtedy cieszy się Djoko.

Murray + ofensywne usposobienie na pewno byłby równym rywalem dla obecnego dominatora.
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”