Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

keicam pisze:A jakie piłki, że tak zagadnę i czemu takie? ;)
Tecnifibre Club, są w pierwszym poście :].
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

scudetto pisze:
keicam pisze:A jakie piłki, że tak zagadnę i czemu takie? ;)
Tecnifibre Club, są w pierwszym poście :].
Sprawdziły się na kilku poprzednich TF'ach, była dobra cena 22,5 za puchę ,a najważniejsze że Ja je lubię rotfl .
W końcu władza ma swoje przywileje. :D
Yonex fan
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

scudetto pisze:
keicam pisze:A jakie piłki, że tak zagadnę i czemu takie? ;)
Tecnifibre Club, są w pierwszym poście :].
Wiem, ale drabinki tak zaabsorbowały uczestników że nie ma biadolenia na piłki i kontuzje.... Tradycja umiera. :D
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

keicam pisze:
scudetto pisze:
keicam pisze:A jakie piłki, że tak zagadnę i czemu takie? ;)
Tecnifibre Club, są w pierwszym poście :].
Wiem, ale drabinki tak zaabsorbowały uczestników że nie ma biadolenia na piłki i kontuzje.... Tradycja umiera. :D
Biadoliłem na bolączki u siebie na blogu, tutaj nie będę bo mnie wyśmieją rotfl.
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

Boli mnie gardło i prawa łopatka. :oldtimer:

Logi, gdzie zdjęcia?! :dvl(:
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

RoTTeN pisze:Boli mnie gardło i prawa łopatka. :oldtimer:

Logi, gdzie zdjęcia?! :dvl(:
Na drabinkach się nie znam, ale mam przeczucie że niezależnie od wyboru zasad... RotteN w pierwszej rundzie trafi na Miśka13. :wink:
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

RoTTeN pisze:Boli mnie gardło i prawa łopatka. :oldtimer:

Logi, gdzie zdjęcia?! :dvl(:
A gdzie Logi?!
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

keicam pisze:
RoTTeN pisze:Boli mnie gardło i prawa łopatka. :oldtimer:

Logi, gdzie zdjęcia?! :dvl(:
Na drabinkach się nie znam, ale mam przeczucie że niezależnie od wyboru zasad... RotteN w pierwszej rundzie trafi na Miśka13. :wink:
Obawiam się czegoś gorszego... że na Olę, a wtedy w końcu ludzie odczepią się od logiego, że przegrał z MagKor. :D
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

RoTTeN pisze:
keicam pisze:
RoTTeN pisze:Boli mnie gardło i prawa łopatka. :oldtimer:

Logi, gdzie zdjęcia?! :dvl(:
Na drabinkach się nie znam, ale mam przeczucie że niezależnie od wyboru zasad... RotteN w pierwszej rundzie trafi na Miśka13. :wink:
Obawiam się czegoś gorszego... że na Olę, a wtedy w końcu ludzie odczepią się od logiego, że przegrał z MagKor. :D
:D
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

Panowie, dobra robota z merytorycznym ogarnięciem drabinek i do zobaczenia jutro! :::gd:::
8:7 40:15
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

No i TF ... :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

Pogoda sprzyja podróżującym, do zobaczenia.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

Czy ktoś może potwierdzić plotkę jaka do mnie dotarła?

Podobno Scudi ma asa w rękawie. ;)
Nie zadziwi nas tradycyjnie męską-inaczej koszulką, której koloru i tak prawdziwy facet nie jest w stanie rozszyfrować (ale będzie Ola więc pomoże :P).
Podobno Scudi ma mieć jakieś nowe spodenki gdzie na przodzie, na wysokości "strategicznej" ;), będzie żarówiasty napis "VAMOS!"
Hm ... no na takie gacie to każdą rudą weźmie. :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

Już po tradycyjnej jajecznicy przed turniejowej, zaraz podjedzie ZG z Daroosem zbieramy się po Vivida i Vamos!
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

Ciekaw jestem czy znowu będzie ten gość BYE. Na Forum się nie udziela a na każdym TF jest.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

Clapton pisze:Ciekaw jestem czy znowu będzie ten gość BYE. Na Forum się nie udziela a na każdym TF jest.
Z całą rodziną przyjedzie. ;-P
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

keicam pisze:
RoTTeN pisze:Boli mnie gardło i prawa łopatka. :oldtimer:

Logi, gdzie zdjęcia?! :dvl(:
Na drabinkach się nie znam, ale mam przeczucie że niezależnie od wyboru zasad... RotteN w pierwszej rundzie trafi na Miśka13. :wink:
Prorok... :/
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

TF i po TF-ie.
Aparatu ucisku nie reprezentował nikt, więc o miejscu w drabince decydował najpierw Lechu67 a potem jedna sierotka.
Muszę ją zabierać bo losuje tak żeby ojciec nie odjechał na rowerze.
Na pierwszy ogień ZG, On po systematycznej grze ja po systematycznej absencji, stąd o przypadku kiedy wygrałem ze ZG mogę zapomnieć jeśli nie zacznę regularnie grać.

W pocieszce sierotka połączyła mnie z Claptonem i z tej potyczki udało mi się wyjść zwycięsko, ale już za rogiem czekał Rotten u którego już żadnych dziur znaleźć nie potrafiłem. Ten mi sprzedał koło od roweru i mogłem wracać do domku. Na deble mój kręgosłup nie miał chęci.

Klimat sponsorowała ta sam ekipa więc co tu się rozpisywać, choć przy takiej frekwencji brakowało mi trochę kameralności jaka była w Piasecznie gdzie można było obserwować zmagania nie odchodząc od grilla i rozmów.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

TF i po TF-ie. :P

Gratulacje dla TomPL za wygraną. :::gd:::

Zacznę może od części rozgrywkowej. ;)

Mecz 1: Vivid-Keicam 9-4
Prawdziwe starcie wagi ciężkiej, czyli mecz ogromnej wagi. :)
Łącznie na korcie było 220kg bojowo nastawionego żywca. Żywca? No tak, bo wtedy jeszcze nam się chciało ruszać. ;)
Obsługa przytomnie popatrzyła na nas, podrapała się po głowach.
- To panowie poczekajcie, zrobimy dodatkową wylewkę ... rotfl
- Ale my jak sarenki ...
- Tia, ale chyba te z Mezozoiku ...

Wyszliśmy na kort, popatrzyliśmy na siebie z Keicamem, doszliśmy do wniosku, że zrobimy sobie miłe zdjęcie przed meczem bo potem może się to spotkanie okazać jednak dwubojem (czyli najpierw tenis, a potem MMA), ewentualnie ubojem, nawet rytualnym. :)
Keicam był bardzo towarzyski i aby podnieść temperaturę pojedynku zaproponował mecz o niedawno zdobyty przez Niego osławiony portfel Radwańskiego. :)

Przystąpiliśmy do spotkania. Maciek zaskoczył mnie dobrym poruszaniem się po korcie. Zagrałem Mu całkiem niezłego skróta, dobiegł, odegrał, zagrałem w drugi róg kortu, dość bezpiecznie, ale jednak nie przez środek, i to też złapał wolejem, dopiero druga poprawka przyniosła mi punkt. Byłem pod wrażeniem, szacun!
Druga sprawa to serwis. Maciek jest leworęczny i ma fajne ścięte wyrzucające podanie na zewnątrz. Jak dobrze trafi to sobie nie pofikasz.
Trzecia rzecz zdecydowanie na plus - Maciek ma to czego bardzo wielu amatorom brakuje - pewnie stoi na nogach i nie boi się piłki. Bardzo wiele osób jak dostaną mocną i głęboką piłkę pod nogi od razu się spina, napręża kręgosłup, odchyla się, zwalnia rękę i piłka w płot. A Maciek takie piłki przyjmuje bardzo pewnie i spokojnie.
Maciek nie gra na mączce więc sama nawierzchnia sprawiała Mu ogromne problemy.
Ja już na rozgrzewce posłałem Mu mocny płaski bekhend w nogi żeby sprawdzić jak się zachowa, zobaczyłem, więc wniosek prosty - granie płasko i dynamicznie to będzie woda na Jego młyn. Mam podobnie grającego kolegę, jak walę to latam po korcie z jęzorem. :P W domu, jak gram jeden mecz to sobie tak mogę grać. Ale jak na TF-ie mam grać dalej (kolejna runda lub pocieszka) no to nie bardzo.
Przyjąłem założenie, że będę Go wybijał z rytmu i wykorzystam to, że nie czuje się pewnie na tej nawierzchni. Ani na nogach, ani z rotacjami i kozłami piłek jakie generuje.
Czyli motyw przewodni - nie pozwolić na złapanie jakiegokolwiek rytmu. Czyli szlajs, balonik, płaska bez rotacji, taki misz-masz.
Powoli, ale przynosiło to skutek.
Maciek nieźle się trzymał do czasu aż na ławce nie zasiadł Misiek. Młody popatrzył na Tatę, potem w ramach "aprobaty" walnął kilka autoplaskaczy o własną twarz w ramach "uznania" poczynań Taty. Może nawet nie wszystkie Keicam widział.
Ale to już sobie Panowie "wyjaśnią" w domu. :P Misiek będzie beczał odbierając kolejne kieszonkowe. rotfl

Mecz 2 Vivid - Hohvar 9-4
Oglądałem kilka spotkań Hohvara na poprzednich TF-ach. Nie nastrajało mnie to optymizmem ... :P
Krótka retrospekcja Jego gry - trzyma się końca, buduje punkt, nie kaleczy jednym strzałem, stara się bardziej zmusić do błędu czy już zdecydowanej wystawy.
Wniosek - od razu trzeba Mu odebrać komfort zajmowania ulubionej pozycji na korcie. Odebrać Mu poczucie bezpieczeństwa operowania w niej.
Czyli poleciała płaska bomba z odwrotnego krosu bekhendowego (winner), wcześniej topspinowy głęboki forhend po linii z wejściem na siatkę (ale nie trzeba było dobijać), a do tego kilka skrótów i ślizgaczy w środek długości kortu.
To dość skutecznie odebrało Mu pewność pozycji na korcie.
Niemniej o wyniku spotkania zadecydowało coś innego. Hohvar załatwił się w sumie sam. :P
Nawierzchnia była jaka była, a On przyjechał w wytartych już dość butach z podeszwą na hard. Łapał co rusz uślizgi i widać było jak spina staw skokowy i kolana by utrzymywać względną przyczepność i stabilność ruchu.
A ja niestety Mu nie ułatwiałem ...
Niemniej bardzo fajny tenis, i w mojej ocenie skuteczny :::gd::: Żeby nie te buty to cholera wie ... ;)

Mecz 3 Vivid - Piotr69 9-7
3 mecz w turnieju i jeszcze mam grać z Siekierezadą?!?! No to się zdrowo wk....łem! Na Hohvara, że ze mną przegrał :P
Podłość krzyżacka nie zna granic! :)
Z Piotrkiem znamy się obaj jak własne kieszenie, więc co się tu rozpisywać?
Szliśmy gem za gem, a pod koniec ja miałem ciut więcej szczęścia, bo w sumie niczego innego.
Ostatecznie w naszych meczach to już kwestia dnia i szczęścia bo nie jesteśmy już w stanie czymś siebie zaskoczyć.

Mecz 4 (finał) Vivid - TomPL 7-9
Obaj słanialiśmy się na nogach. Ale wszystko w szczytnej sprawie :twisted:
Plan był taki, że grupa senioralna wysyła TomPL-a do młodziaków i On Ich ma wyklepać (wywiązał się z zadania. ;))
I w ten oto sposób w finale spotkają się dwaj przedstawiciele grupy seniorskiej (przez Młodych nazywaną pokątnie - zgredostwem czy dziadostwem). :)

DZIADKI GÓRĄ!!! Głupio Wam Juniorzy? :P :P :P

Co do samej gry TomPL-a to jest bardzo ciekawa, specyficzna, i skuteczna. :::gd:::
W sumie tylko bekhend nie zrobił na mnie jakiegokolwiek wrażenia. Jest taki solidnie normalny ...

Wolej solidny i dobrze opanowany, ale nie było okazji by go prezentował.

Forhend jest bardzo precyzyjny, a do tego w sumie całkiem ciekawy bo ukrywa kierunek zagrania do końca. To mocno wkurzające :/ Autentycznie chyba musiałem wywalić niezłe gały jak zobaczyłem z poziomu kortu, zza siatki, jak gra odwrotny kros forhend. Otwiera się kompletnie z ramieniem, do tego staje prawie frontalnie i jeszcze odchyla się do tyłu.
Przecież to k....! nie ma prawa wejść w kort. O_O Swoiste kuriozum. Bardzo ciekawie sobie poukładał to zagranie.
Dla kogoś przyzwyczajonego do jednak dość klasycznej techniki jest to problem. Ja przez długi czas nie mogłem sobie wbić w świadomość, że można z takiej pozycji tam zagrać i trafić. W efekcie jak już zagrał to ja z jęzorem goniłem piłkę ...

Bardzo ciekawy jest też serwis Wieśka. Stanąłem grzecznie 0,5m za końcową do pierwszego returnu. Nie wiem jak serwuje, muszę sobie to ocenić. Jak mi Wiesiek zaserwował to lecąc na szczupaka do przodu ledwo piłkę złapałem. rotfl
Prawie as. :P
Tak popatrzyłem, niezły farfocel, jak Garego, czyli tylko wejść w kort i już ja Mu zaraz zrobię tu Iwo Jimę. :twisted:
Wszedłem w kort na dobre 1,5m z zamiarem - jak w bekhend to petarda po linii, jak w forhend to też ... petarda ... po linii. ;)
Wiesiek zaserwował i ja mimo dalszego wejścia w przód nie miałem możliwości zdrowo w to przywalić. Musiałem odegrać dość zachowawczo.
Z czysto technicznego punktu widzenia to ja nie widzę w sumie problemu by wejść na ten Jego serwis i skutecznie przywalić tak, że się skończy returnem lub dobije przy siatce.
Ale ... a jak wiemy, ważne jest to co po "ale". ;)
Po pierwsze - tak się nie da cały mecz, za duże ryzyko, tym bardziej, że człowiek z sił opada.
Po drugie - trzeba mieć jednak dobrą technikę i timing.
Po trzecie - trzeba do tego uczciwie zapracować nadgarstkiem i przedramieniem oraz dobrze zejść nogami.
Po czwarte - dobrze się skoncentrować.
A to wszystko kosztuje dużo sił.
Czyli jedyne na co rozsądnie można sobie przy takim serwisie pozwolić to od czasu do czasu skupić się i przywalić, a w duchu posłać prezydenckie - spieprzaj dziadu! rotfl ;) Choć tyle satysfakcji. :P
W tej sytuacji to bardzo dobry serwis. Sił nie traci a przeciwnik nie pofika. I można punkt budować.

A teraz to co tygrysy lubią najbardziej - czyli cała reszta. :)

Na wstępie podziękowanie dla Claptona i Lecha67 za ogarnięcie tematu i sprawne przeprowadzenie imprezy! :::gd:::

Serdeczne podziękowania dla Iwnoki (żona Lecha67) za podesłania przepysznego ciasta.
Co prawda musiałem "zdyscyplinować" towarzystwo przy podziale, i samą dzielącą ciasto "Marysię", ale to drobiazg, a i ja już mam w tym doświadczenie. :P

Serdeczne podziękowanie dla Agaty (córka PitS-a) za pomoc w ogarnianiu papierkologii turniejowej i za samo to, że była i swoją aparycją oraz uśmiechem wywoływała takiż sam uśmiech na naszych twarzach. :D
Ja sam nie wierzyłem swoim oczom bo pamiętam jeszcze Agatę jako małą niepozorną, acz już wtedy sympatyczną, dziewczynkę. ;)
Ale te dzieciaki rosną! I nie taka brzydka jak PitS. :P rotfl

Kolejna osoba to Ola, bardzo drobniutka 13-latka o dość przenikliwym jednak i szelmowskim spojrzeniu. ;)
Pierwszy mecz grała z już dobrze nakoksowanym Basiciem. Basic w ogóle koksił cały turniej, ale tego się należało spodziewać. Niemniej jakieś mniej agresywne te środki brał bo oazę zachował do końca. Nie tylko w meczu z Olą, ale swojego udziału w TF-ie. Grał 1/2 finału z TomPL a obok ja grałem drugą połówkę z P69, nie słyszałem flugów.
Ale wracając do Oli. Ola była trochę spięta i przegrała, tak przynajmniej uznali obserwatorzy.
Niestety są w błędzie bo ja znam prawdę. :P
Ola po meczu zwierzyła mi się, że Basica to by rozniosła na strzępy, ale nie mogła bo tak jej rzęsy trzepotały, że słabo widziała. Jak oceniła Basic to taki przystojny mężczyzna. O_O
Dobra, jak tam nie będę z kobietą o jej gustach dyskutował rotfl (sorry Basic :P).
Ale jak widać już w tak młodym wieku hormony się odzywają. ;)
Niestety Daroos już tak nie porwał Oli bo ... oklepała Mu tyłek. :D
I tu właśnie jest ten cień, który rzuca się na występ Oli ...
Bo niestety przez Nią wpisowe od razu skoczyło o 10zł ... :/
Musieliśmy zrobić zrzutę na kieckę dla Daroosa, taka tradycja, a byle czego nie kupujemy. ;)

Scudi, też mile zaskoczył. Co prawda miałem obawy co do Agaty (córka PitSa). Agata jest już pełnoletnia a Scudi krążył koło Niej jak mały elektron lustrując z każdej strony. Pewnie wizualizował sobie jakby wyglądała w rudym kolorze ... rotfl
Także w meczu z Olą przyjął standardy PEGI 13 i jedyne co było całkiem regularnie słychać to "kurde!" :)
Brawo Ty. :P
Mecz ponoć wygrał. :)

I to tyle na dziś, do zobaczenia na kolejnym TF-ie! :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”