Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: ATP 1000: Miami 2016

Wyrzuć to sushi od razu bo nie mogę trzymać za niego kciuków, to byłoby niezgodne z moimi przekonaniami. Wiesz, klauzula sumienia mi nie pozwala. :D
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Miami 2016

Dzieki, Kochani, za troskę. :wink: Z ogromną przyjemnością odchoruję wygraną Keia rotfl
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: ATP 1000: Miami 2016

Z taką grą Japończyk nic nie ugra :/ .
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: ATP 1000: Miami 2016

Zdaje się, że już można specjał z Biedronki wywalić. Twoje zdrowie nie było ani przez moment zagrożone ;).
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: ATP 1000: Miami 2016

Ale mecz, nuuuda...
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: ATP 1000: Miami 2016

Novakovi daleko do optimum, pozostałym jeszcze dalej do Novaka. Po meczu zdaje się.
Nishikori gra tak jakby się sam najadł sushi z Biedronki.
Ostatnio zmieniony 3 kwie 2016, 19:56 przez Tenisówka, łącznie zmieniany 1 raz.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Miami 2016

No nie - beznadziejny jest Japończyk. Błąd za błędem.
Goffin walczył -była gra, przejmowanie inicjatywy. Tu Kei jak dziecko we mgle.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: ATP 1000: Miami 2016

Samuraj bez jaj, może Nole coś pomoże, za dobrze to on też nie wygląda.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 1000: Miami 2016

Mówiłem, będzie sushi ... :P
Nie chcę być aż tak złośliwy, ale wyszedł samuraj, a zejdzie ... gejsza. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: ATP 1000: Miami 2016

No cóż, ja typowałem również 2 sety dla Novaka ale jednak w jednym stawiałem na walkę i jakieś 7:5. Nawet na tyle Japończyka nie stać... :P Tak nawiasem to Djokovic stracił w Miami jakiegoś seta bo nie śledzę wyników?
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: ATP 1000: Miami 2016

Wychodzi na to, że słabszy optycznie Novak wygra turniej bez straty seta.
Wstyd dla całej reszty.
Najbardziej postawili się Thiem i niedoceniany Mały Belg a seta i tak żaden nie urwał.
Novak dogonił Rafę w ilości Mastersów i w tym roku 30 stuknie jak nic.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000: Miami 2016

Tenisówka pisze: Novak dogonił Rafę w ilości Mastersów i w tym roku 30 stuknie jak nic.
Korekta - przegonił Rafę.
Awatar użytkownika
grzeszajac
Orator
Orator
Posty: 504
Rejestracja: 20 lis 2011, 20:51
Lokalizacja: Łańcut

Re: ATP 1000: Miami 2016

Rzeczywiście przegonił Nadala w ilości Mastersów. Pamiętam jak dwa lata temu ten wynik 27 Mastersów Nadala wydawał się nierealny do pobicia, a tutaj proszę... Oczywiście zbliża się czas mączki więc może są jakieś szanse, że Rafael powiększy swoją kolekcję Mastersów.
Finał bez szału ale z kilkunastoma fajnymi wymianami.
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: ATP 1000: Miami 2016

Ja oglądając dwa ostatnie finały masterów ciągle mam wrażenie, że Nole gra na zapasie. Japończyk to dla niego dość wygodny rywal bo gra powtarzalną piłkę, przy tym nie jest w stanie go szybko kończyć jak Stan. Ta obrona Serba jest genialna, on oddaje 6-7 piłek z rzędu z samej końcowej na samą końcową rywalowi. W finałach widać Djoko się bardziej przykłada, jakby więcej daje z siebie. Jestem ciekaw co by było gdyby w końcu ktoś go postawił pod ścianą. Jaki tenis wtedy by pokazał. Obecnie nie ma kozaka na Novaka.
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000: Miami 2016

grzeszajac pisze:Rzeczywiście przegonił Nadala w ilości Mastersów. Pamiętam jak dwa lata temu ten wynik 27 Mastersów Nadala wydawał się nierealny do pobicia, a tutaj proszę... Oczywiście zbliża się czas mączki więc może są jakieś szanse, że Rafael powiększy swoją kolekcję Mastersów.
Finał bez szału ale z kilkunastoma fajnymi wymianami.
Tak, po 2013 nikt nie sądził, że to na dobrą sprawę koniec Rafy jeśli chodzi o imprezy rangi masters, od tamtej pory wygrał tylko jeden turniej tej rangi. Natomiast teraz mamy taką sytuację jaką byśmy mieli w przypadku braku Nadala w latach 2005-2006. Serb wywinduje ten rekord do niespotykanych rozmiarów, może dobije nawet do 40-u tytułów. Daleka droga, ale jeśli konkurencja będzie tak słaba w dalszym ciągu to 40-ka jest do zrobienia.

Novak nic szczególnego nie gra, ale niestety nie ma tenisistów zdolnych go przycisnąć, fakt, że liczymy na Federera najlepiej świadczy w jakim ATP jest teraz szambie. Murray jest żenujący, nie mogę na niego po prostu patrzeć, a Wawrinka dobrze gra kilka razy do roku.
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: ATP 1000: Miami 2016

Jurek Kiler pisze: Novak nic szczególnego nie gra, ale niestety nie ma tenisistów zdolnych go przycisnąć, fakt, że liczymy na Federera najlepiej świadczy w jakim ATP jest teraz szambie. Murray jest żenujący, nie mogę na niego po prostu patrzeć, a Wawrinka dobrze gra kilka razy do roku.
Powinieneś zagrać z kimś podobnym do Novaka, kto potrafi będąc atakowanym (tak jak dziś momentami przez Japonię) odgrywać na dobrej szybkości 6-7 piłek pod samą końcową, a na końcu zagrać winnera. To że obecnie nie ma dla niego rywali to zgoda ale nie przesadzaj. Gdybyś się sprawdził z lepszym od siebie o dwie klasy zawodnikiem to wiedziałbyś o co mi chodzi. Myślisz że te masowo popełniane przez rywali błędy biorą się z niczego? Tylko czemu nie robią tylu błędów kiedy grają z kimś innym niż Nole? To co robi Serb w obronie to jest najwyższa możliwa półka, jedynie Nadal w swoich najlepszych dniach mógł się do tego zbliżyć. Do tego ten return - najlepszy w historii. Return to uderzenie które robi tak wielką różnicę. Pozbawić Djoka returnu to jak pozbawić Raonica serwisu.
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: ATP 1000: Miami 2016

Jurek Kiler pisze: fakt, że liczymy na Federera najlepiej świadczy w jakim ATP jest teraz szambie.
Dla mnie to jedynie na Nadala można liczyć, że się jakoś odrodzi. Fedek tylko w Mastersie jak się trafi mu wyjątkowy dzień a WS nie ma szans już z Djokovicem.

Kyrgios, czy Thiem to są pewne nadzieje ale nie na ten sezon jeszcze chyba, przynajmniej nie tam, gdzie liczą się sukcesy najbardziej, czyli WS'y. Tam na Djokovica w best of 5 trzeba znacznie więcej niż na Mastersie.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000: Miami 2016

kolt pisze:
Jurek Kiler pisze: Novak nic szczególnego nie gra, ale niestety nie ma tenisistów zdolnych go przycisnąć, fakt, że liczymy na Federera najlepiej świadczy w jakim ATP jest teraz szambie. Murray jest żenujący, nie mogę na niego po prostu patrzeć, a Wawrinka dobrze gra kilka razy do roku.
Powinieneś zagrać z kimś podobnym do Novaka, kto potrafi będąc atakowanym (tak jak dziś momentami przez Japonię) odgrywać na dobrej szybkości 6-7 piłek pod samą końcową, a na końcu zagrać winnera.
W Szczecinie w dalszym ciągu jestem "spalony" jakby co.
Ja już wcześniej pisałem, że Novak w dzisiejszych czasach, w dobie wolnych nawierzchnii to tenisista perfekcyjny. Pisałem jednak również, że dla mnie to ten sam tenisista co kilka lat wstecz i dalej to podtrzymuję. Dlatego też mam pretensje do jego rywali a właściwie do młodych co nie spełniają oczekiwań. Federer czy Nadal mają po tylu latach gry na najwyższym poziomie pełne prawo schodzić ze sceny. Roger jest w elicie od 2003 czy nawet 2002 roku (choć jeszcze bez sukcesów w Szlemie) a Rafa od 2005. Sampras miał 31 lat i już od obydwu obrywał. Agassi podobnie jak Fed grał do 35 roku życia bardzo dobrze, ale nie grał przez x lat z taką częstotliwością jak Szwajcar i Hiszpan.
Awatar użytkownika
Bongos
Orator
Orator
Posty: 646
Rejestracja: 1 wrz 2013, 17:38

Re: ATP 1000: Miami 2016

Ja też uważam, że ATP obecnie to jakiś żart. Na Djokovica każdy wychodzi z takim pampersem, że szkoda słów. Kto ma mu zagrozić w tym sezonie? Widziałem mecz z Goffin i potwierdziło się to, że najlepszą taktyką na niego (no może najlepszą zaprezentował Wawrinka w finale RG) jest gra jaką prezentuje właśnie Belg czy chociażby Simon. Z tego meczu zapamiętam smecz Belga w tiebreaku... Pampers na 102. Serb będzie zgarniał w tym roku wszystko jak leci i tyle jeżeli chodzi o ATP.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000: Miami 2016

Bongos pisze: Serb będzie zgarniał w tym roku wszystko jak leci i tyle jeżeli chodzi o ATP.
Prawdę mówiąc ja również nie widzę opcji by miał on zacząć chociaż raz na trzy turnieje przegrywać, no bo niby z kim? Ostatnie dwie porażki to Federer (z czego jedna do zapomnienia, bo w fazie grupowej WTF), Dubaj należy zwyczajnie w świecie pominąć. Rogera natomiast nie ma i nie wiadomo czy wróci (w jakiej dyspozycji), a w Wawrinke nie chce mi się wierzyć, nie sądzę by po prostu trzeci raz zatrzymał Serba, Nadala nie ma a reszta to śmieszny żart. Nishikori ma 26 lat, nie wygrał w karierze żadnego istotnego turnieju a Djokovica pokonał raz (w dodatku gdy Serb nie był w najlepszej formie - kiepskie całe USO Series 2014), zrobił raptem dwa finały Masters i jeden Wielkiego Szlema. Nie wiem więc na jakiej podstawie można by wierzyć w Japończyka, ja wierzyłem, ale to było dwa lata temu.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”