Awatar użytkownika
iwan
TROLL
Posty: 306
Rejestracja: 18 sty 2016, 12:18

Re: Australian Open 2016 (Wielki Szlem)

Sebex pisze:Ktoś ma tu fajny podpis i tego się będę trzymał:
Nie dyskutuj z głupcem, sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Jeśli pisząc o głupcu, masz na myśli mnie, a wynika to z kontekstu - to zaczynasz mnie obrażać.
Za takie słowa to ty powinieneś zostać zbanowany.
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Australian Open 2016 (Wielki Szlem)

Takie przysłowie. Jak mówisz, że ktoś jest uparty jak osioł to nie przezywasz go tylko mówisz powiedzenie.
Jak już taki chcesz być to jak piszesz do kogoś ty to kulturalnie jest to robić z duźej litery.
Nie Ty jesteś "szefem" źeby decydować kto będzie banowany a kto nie.
Ale nie będę Ci już nic tłumaczył, bo po Twoich postach widzę, źe w Jednym potrafisz powiedzieć, że coś jest białe a w kolejnym, że czarne.
To jest mój ostatni post do Ciebie. Mam gdzieś co o mnie myślisz, bo nie mam czasu przejmować się takimi pierdołami. Życzę Ci udanej kariery forumowej i lepszych relacji z innymi forumowiczami którzy z resztą są bardzo fajnymi ludźmi.
Awatar użytkownika
iwan
TROLL
Posty: 306
Rejestracja: 18 sty 2016, 12:18

Re: Australian Open 2016 (Wielki Szlem)

Sebex pisze:Takie przysłowie. Jak mówisz, że ktoś jest uparty jak osioł to nie przezywasz go tylko mówisz powiedzenie.
Jak już taki chcesz być to jak piszesz do kogoś ty to kulturalnie jest to robić z duźej litery.
Nie Ty jesteś "szefem" źeby decydować kto będzie banowany a kto nie.
Ale nie będę Ci już nic tłumaczył, bo po Twoich postach widzę, źe w Jednym potrafisz powiedzieć, że coś jest białe a w kolejnym, że czarne.
To jest mój ostatni post do Ciebie. Mam gdzieś co o mnie myślisz, bo nie mam czasu przejmować się takimi pierdołami. Życzę Ci udanej kariery forumowej i lepszych relacji z innymi forumowiczami którzy z resztą są bardzo fajnymi ludźmi.
Ja tam widzę różnicę między nazwaniem kogoś upartym jak osioł a głupcem.
Niepotrzebnie puszczają Ci nerwy. Dyskutuj ze wszystkimi, z takimi jak ja również. Pamiętaj, że "wróg powie Ci więcej niż przyjaciel". Takie powiedzenie jest. :wink:
Ostatnio zmieniony 8 lut 2016, 14:49 przez iwan, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Australian Open 2016 (Wielki Szlem)


Panowie nie to miejsce, nie ten temat. Ponieważ powiadamianie o PW nie działa, w tym miejscu info dla iwana - odbierz PW.

hokej
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Australian Open 2016 (Wielki Szlem)

Trochę zdaje się dyskusja odbiegła od tematu podstawowego :wink: .
To ja podam wyniki i może Zielone zamkną temat czy coś :wink: .

Finały:
Novak Djokovic [1] vs Andy Murray [2] 6:1 7:5 7:6
AngeliKa Kerber [7] vs Serena Williams [1] 6:4, 3:6 6:4
Jamie Murray & Bruno Soares [7]vs Daniel Nestor & Radek Stepanek 2:6 6:4 7:5
Martina Hingis & Sania Mirza [1] vs Andrea Hlavackova & Lucie Hradecka [7] 7:6 6:3
Elena Vesnina & Bruno Soares [5] vs Coco Vandeweghe & Horia Tecau 6:4 4:6 10-5
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”