Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2015

Jest na górze, widać, nie przesadzajcie.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2015

Vivid pisze:Sugerujesz, że PitS to takie rozwinięcie PiS? No to Cię Piotrek zatłucze... :twisted:
Ależ skąd, jesteś w błędzie. PiS to takie rozwinięcie czegoś co upadło ....PC. Ze mną to ma tyle wspólnego, że kibicowałem i kibicuję temu upadkowi od PC. rotfl

Żeby być w temacie napiszę że nie przyjadę na debla. :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
golp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 252
Rejestracja: 29 paź 2012, 15:31
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt: Strona WWW

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2015

Nie będę owijać w bawełnę, zagłosowałem na 16 stycznia i nie marudząc czekam na rozwój wydarzeń. Trzy dni później mam urodzinki więc może dostanę w prezencie tych kilka gemów, których w poprzedniej edycji deblowego TF-a ewidentnie zabrakło lol. Oby tylko frekwencja dopisała. :wink:

Tak czy siusiak do zobaczenia w styczniu! :::bye:::
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2015

golp pisze:Nie będę owijać w bawełnę, zagłosowałem na 16 stycznia i nie marudząc czekam na rozwój wydarzeń. Trzy dni później mam urodzinki więc może dostanę w prezencie tych kilka gemów.
Sprytne, ja nie poinformowałem, a ostatni TF był tydzień przed moimi urodzinami i jedyne co dostałem to wpiernicz... :D No, jeden Jakuboto okazał się kolegą. ;)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
golp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 252
Rejestracja: 29 paź 2012, 15:31
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt: Strona WWW

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2015

wyczesany pisze:
golp pisze:Nie będę owijać w bawełnę, zagłosowałem na 16 stycznia i nie marudząc czekam na rozwój wydarzeń. Trzy dni później mam urodzinki więc może dostanę w prezencie tych kilka gemów.
Sprytne, ja nie poinformowałem, a ostatni TF był tydzień przed moimi urodzinami i jedyne co dostałem to wpiernicz... :D No, jeden Jakuboto okazał się kolegą. ;)
Człowiek się uczy na błędach całe życie, prawda? :D Zeszłoroczny deblowy TF odbył się na 2 dni przed moimi urodzinami. Do dzisiaj żałuję, że nie postawiłem flaszki na stół przed rozpoczęciem gier :wink: :wink: :wink:
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2015

PitS pisze:
Vivid pisze:Sugerujesz, że PitS to takie rozwinięcie PiS? No to Cię Piotrek zatłucze... :twisted:
Ależ skąd, jesteś w błędzie. PiS to takie rozwinięcie czegoś co upadło ....PC.
Widzisz PitS, było PC, nie wyszło, a że Jarek trochę na bakier z klawiaturą to zamiast planowanego "ewolucyjnego" PiC wyszedł mu PiS. ;) Do tego pewnie mu Leszek przez ramię jeszcze tam po klawiaturze chciał mieszać. rotfl Oni zgodni byli tylko raz ... jak Księżyc chcieli kraść. :P Też im nie wyszło, ale to działa na ich korzyść bo pokazuje, że fach złodziejski to nie ich domena.
wyczesany pisze:Sprytne, ja nie poinformowałem, a ostatni TF był tydzień przed moimi urodzinami i jedyne co dostałem to wpiernicz... :D No, jeden Jakuboto okazał się kolegą. ;)
Nie kolegą, jako naczelny pantofel inaczej nie potrafił. :P

I żeby było w temacie - mogę zagrać w debla jak organizator zagwarantuje mi kilka wystawek na smecza. :D
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2015

Vivid pisze:
wyczesany pisze:Sprytne, ja nie poinformowałem, a ostatni TF był tydzień przed moimi urodzinami i jedyne co dostałem to wpiernicz... :D No, jeden Jakuboto okazał się kolegą. ;)
Nie kolegą, jako naczelny pantofel inaczej nie potrafił. :P
Jako kolega a jak! Pantofel to jak żonie gemy oddaję (choć wmawiam sobie, że to przez słabą głowę).
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2015

golp pisze:
wyczesany pisze:
golp pisze:Nie będę owijać w bawełnę, zagłosowałem na 16 stycznia i nie marudząc czekam na rozwój wydarzeń. Trzy dni później mam urodzinki więc może dostanę w prezencie tych kilka gemów.
Sprytne, ja nie poinformowałem, a ostatni TF był tydzień przed moimi urodzinami i jedyne co dostałem to wpiernicz... :D No, jeden Jakuboto okazał się kolegą. ;)
Człowiek się uczy na błędach całe życie, prawda? :D
Twoja mądrość wyprzedza Twoje lata. :D
Jakuboto pisze:
Vivid pisze:
wyczesany pisze:Sprytne, ja nie poinformowałem, a ostatni TF był tydzień przed moimi urodzinami i jedyne co dostałem to wpiernicz... :D No, jeden Jakuboto okazał się kolegą. ;)
Nie kolegą, jako naczelny pantofel inaczej nie potrafił. :P
Pantofel to jak żonie gemy oddaję (choć wmawiam sobie, że to przez słabą głowę).
W pewnym sensie jest to prawda, wiesz co czeka Cię w domu (albo jeszcze na korcie) jak tego nie zrobisz i głowa wysiada (a może włącza się kalkulacja?). :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2015

wyczesany pisze:
Jakuboto pisze:
Vivid pisze:
wyczesany pisze:Sprytne, ja nie poinformowałem, a ostatni TF był tydzień przed moimi urodzinami i jedyne co dostałem to wpiernicz... :D No, jeden Jakuboto okazał się kolegą. ;)
Nie kolegą, jako naczelny pantofel inaczej nie potrafił. :P
Pantofel to jak żonie gemy oddaję (choć wmawiam sobie, że to przez słabą głowę).
W pewnym sensie jest to prawda, wiesz co czeka Cię w domu (albo jeszcze na korcie) jak tego nie zrobisz i głowa wysiada (a może włącza się kalkulacja?). :D
Instynkt samozachowawczy. :) Przechodzi w tryb pierwotnych reakcji w momencie zagrożenia. ;)
Tylko znów pech, bo modni to są drwale, a nie jaskiniowcy. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2015

Taka prośba o ustalenie obiektu. Dla mnie o tyle ważne, że na mączce zagram chętnie, na hard odpadam.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2015

Vivid pisze:Taka prośba o ustalenie obiektu. Dla mnie o tyle ważne, że na mączce zagram chętnie, na hard odpadam.
Również na mączce obiekt obiektowi nierówny. Jeśli ProPlay, to grzecznie podziękuję, jeśli coś Orłopodobnego, to chętnie się stawię, jeśli czas pozwoli.
8:7 40:15
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2015

Czy uda się coś ustalić w sprawie obiektu przed Nowym Rokiem? Jak dobrze pójdzie to frekwencja dopisze, 4 korty będą potrzebne.
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2015

Ważne żeby było ciepłe miejsce, w którym można spędzić czas między grami, bo zimno bardzo dobija starsze egzemplarze. :oldtimer:
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2015

PIOTR69 pisze:Ważne żeby było ciepłe miejsce, w którym można spędzić czas między grami, bo zimno bardzo dobija starsze egzemplarze. :oldtimer:
Nie ściemniaj, jak smecze lecą to nogami szybko przebierasz :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2015

Pisałem, że między grami, bo na korcie to raczej mi ciepło. :wink:
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2015

W Warszawie nr 1 to korty na Orle. Temperatura OK, nawierzchnia bardzo dobra, sporo miejsca do integracji pomiędzymeczowej.
Większość z Forumowiczów tam grała i nikt nie zgłaszał żadnych zastrzeżeń. Dobrze by było klepnąć termin i ponegocjować stawki wynajmu 4 kortów. Nasze Forum jest już na tych kortach znane, parę naszych imprez tam już było.
Jeżeli z Orłem się nie uda to trzeba będzie poszukać innych kortów. Wbrew pozorom czasu jest niewiele raptem 3 tygodnie.
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2015

Myślę, że przy zapowiadającej się frekwencji do 16 graczy, to i w ostateczności 3 korty wystarczą, czyli taka jedna część na Orle (pozostali kibicują, wyśmiewają, odpoczywają, co kto woli :wink: ).
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2015

Na liście brakuje jeszcze doświadczonych deblistów: TomPL (obrońca tytułu), wwojtek oraz Złośliwy Gnom. Czy dociągniemy do 16 uczestników mam wątpliwości. Ale na solidną 12-stkę mamy szanse. :D

Tak czy inaczej rezerwacja obiektu jest sprawą priorytetową. Chyba JCz jest osobą najbardziej z nas znaną w Warszawskim światku tenisowym, która ma największe możliwości i znajomości.
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2015

Clapton pisze:Na liście brakuje jeszcze doświadczonych deblistów...
No przecież się zgłosiłem, żebyście nie marudzili :tired: .

:D
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2015

scudetto pisze:
Clapton pisze:Na liście brakuje jeszcze doświadczonych deblistów...
No przecież się zgłosiłem, żebyście nie marudzili :tired: .

:D
On pisał o deblistach, a nie o daltonistach. :P
Ale Twoje koszulki oczywiście mile widziane. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”