Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: ATP 1000: Miami 2015

O_O
Taki return na przełamanie, no nieźle. 4 gemy serwisowe od meczu Dolg.
#NKrising
kolekcjoner
Orator
Orator
Posty: 592
Rejestracja: 4 sty 2014, 20:31

Re: ATP 1000: Miami 2015

Dolgopolov póki co załatwia Djokovica jego własną bronią, agresywnym returnem, głęboką piłką. Szkoda, że trzeba było 11 miesięcy na takiego Dolgopolova. :)
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: ATP 1000: Miami 2015

Dolgopolov naprawi mi drabinkę :) .
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: ATP 1000: Miami 2015

Szkoda, że mało takich spotkań jak to dzisiejsze się trafia.
Returny Ukraińca :::gd::: .
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Miami 2015

Może Novak zjadł coś z glutenem przypadkiem ? :)

Jakiś mało agresywny jest i wolny. Na przerzut można grać jak przeciwnik psuje.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 1000: Miami 2015

Dolgo słabnie... przełamanie stracone... szkoda. ;(
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Miami 2015

Tenis to piękny, ale i okrutny sport .... wygrywać 1:0 w setach i 4:1 i nie domknąć drugiego seta i przegrać 5:7.

Zgrzał się chłopak niepotrzebnie, a miał zwycięstwo na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Miami 2015

Dolgo uraz jeszcze w trzecim secie. Tak jakby coś z dwugłowym uda albo może pachwina :? .

Wygląda na to, że 3-ci set do zera dla Serba.

Natomiast pierwsze dwa sety na bardzo dobrym poziomie :::gd::: .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000: Miami 2015

Nie oglądałem, ale jak widzę, że było 7:6 i 4:1 i przegrana to chyba nawet dobrze, bo by mnie szlak trafił. Djokovic nie taki już pewny w tym turnieju, ale możliwe, że najgorsze ma właśnie za sobą.
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: ATP 1000: Miami 2015

Trzeci set sobie podarowałam i chyba dobrze :/ , ale pięknie grał...Alex.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000: Miami 2015

Tylko co mu to dało?
On już zresztą kiedyś pięknie grał z Djokovicem, bodaj na US Open, efekt ten sam.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: ATP 1000: Miami 2015

Tyle, że uświadamia sobie własny potencjał. Jest w stanie grać z nr 1 jak równy z równym i co więcej wygrywać. Co potrzebuje? Powtarzalności, zdrowia, więcej pracy.
Ale może.
Kop mentalny aż miło.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
grzeszajac
Orator
Orator
Posty: 504
Rejestracja: 20 lis 2011, 20:51
Lokalizacja: Łańcut

Re: ATP 1000: Miami 2015

Dwa pierwsze sety pełne emocji i bardzo dobrego tenisa. To co robił Dolgopolov - szok... Nie widziałem jeszcze tak bardzo ofensywnie grającego zawodnika jak Dolgopolov... Każde uderzenie, począwszy od returnów - mocne, agresywne, szybkie, dokładne, odważne... Nie odpuszczał żadnej piłki, o każdą piłkę Alexandr walczy i nie po to aby ją przebić, ale po to aby zakończyć... Djokovic często był bezradny i tylko wzrokiem odprowadzał potężne winery, returny...
El Diablo pisze:Tak grać to potrafi tylko Dolgopolov. To jak się składa do poszczególnych uderzeń to po prostu czysta ekwilibrystyka. Próby kopiowania to prośba o uraz. rotfl

Dolgo 7:6 w pierwszym. :::gd:::
i prawdopodobnie dlatego taki uraz u Dolgopolova w trzecim secie.
Oczywiście mam wrażenie, że do stanu 4:1 w drugim secie i 40:15 przy servisie Novaka, Alexandr miał siłę walczyć, miał siłę aby wygrywać, miał dwie piłki aby przełamać Djokovica na 5:1. Ale już nie wytrzymywał tempa, które sam narzucił... Nie miał siły. Djokovic to przetrwał, zagrał na swoim dobrym poziomie, zachował siły aby wyrównać i wygrać drugiego seta... Trzeci set był formalnością. Oczywiście nie ze względu na rewelacyjnie grającego Novaka, ale ze względu na uraz Dolgopolova. Alexandr nie chciał prawdopodobnie zakończyć tego meczu przez uraz, tylko zagrał już do końca, świadomie przegrywając trzeciego seta 24-3 punktów.
Pierwsze dwa sety - chyba najlepsze dwa sety jakie widziałem w tym sezonie...
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Miami 2015

No mecz faktycznie świetny. Do końca drugiego seta.

Dolgopolov grał faktycznie super ofensywnie, do tego co najważniejsze trafiał! Kilka piłek na przebicie w szybkim tempie a potem jeszcze płaska bomba, którą nawet Djokovic odprowadzał wzrokiem. Fajny serwis - jeden z najlepiej returnujących w tourze miał z nim problemy.

Tylko co z tego, jak w pewnym momencie się zgrzał i nie domknął spotkania? W świat idzie wiadomość, że Djokovic przechodzi dalej a on żegna się z turniejem.

Jego poprzedni mecz z Robredo też był taki poprzeplatany genialną grą i bardzo słabymi momentami (problemy z koncentracją chyba?)

Koniec końców kawałek dobrego tenisa.
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Miami 2015

hokej pisze:Tyle, że uświadamia sobie własny potencjał. Jest w stanie grać z nr 1 jak równy z równym i co więcej wygrywać. Co potrzebuje? Powtarzalności, zdrowia, więcej pracy.
Ale może.
Kop mentalny aż miło.
To zależy, bo może mieć też myśli, że zagrał najlepszy tenis na jaki go stać, że zagrał na największym ryzyku, że miał prawie na widelcu Serba a i tak nie zdołał tego meczu wygrać, a jeszcze urazu się dorobił bo nie wytrzymał sam swojego tempa.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Miami 2015

Basic pisze:
hokej pisze:Tyle, że uświadamia sobie własny potencjał. Jest w stanie grać z nr 1 jak równy z równym i co więcej wygrywać. Co potrzebuje? Powtarzalności, zdrowia, więcej pracy.
Ale może.
Kop mentalny aż miło.
To zależy, bo może mieć też myśli, że zagrał najlepszy tenis na jaki go stać, że zagrał na największym ryzyku, że miał prawie na widelcu Serba a i tak nie zdołał tego meczu wygrać, a jeszcze urazu się dorobił bo nie wytrzymał sam swojego tempa.
Dokładnie.
Do tego następnym razem Serb będzie bardziej czujny i może być w lepszej formie.
Jak na mój gust to grał wczoraj na jakieś 3/4 swoich możliwości. Miał niewymuszone błędy, nie grał tak głęboko jak potrafi, a i tak wygrał przy fenomenalnej dyspozycji przeciwnika.
Awatar użytkownika
grzeszajac
Orator
Orator
Posty: 504
Rejestracja: 20 lis 2011, 20:51
Lokalizacja: Łańcut

Re: ATP 1000: Miami 2015

widget pisze:No mecz faktycznie świetny. Do końca drugiego seta.

Dolgopolov grał faktycznie super ofensywnie, do tego co najważniejsze trafiał! Kilka piłek na przebicie w szybkim tempie a potem jeszcze płaska bomba, którą nawet Djokovic odprowadzał wzrokiem. Fajny serwis - jeden z najlepiej returnujących w tourze miał z nim problemy.

Tylko co z tego, jak w pewnym momencie się zgrzał i nie domknął spotkania? W świat idzie wiadomość, że Djokovic przechodzi dalej a on żegna się z turniejem.

Jego poprzedni mecz z Robredo też był taki poprzeplatany genialną grą i bardzo słabymi momentami (problemy z koncentracją chyba?)

Koniec końców kawałek dobrego tenisa.
Myślę, że bardziej brak kondycji, która obniża koncentrację do meczów tenisowych trwających dłużej niż 60 - 90 min w tak mocno eksploatacyjnym tempie jaki zaprezentował Dolgopolov. Może Dolgopolov świadomy braku kondycji przyjął taktykę, że zrobi wszystko aby wygrać w czasie krótszym niż 75 min nie zostawiając rezerw na grę po tych 75 minutach. Alex w sumie już w pierwszym secie ciężko oddychał, miałem wrażenie, że zaraz on tam padnie na korcie a mimo wszystko biegał do wszystkiego, wszędzie i przy tym grał mocny, ofensywny tenis... Byłem pełen podziwu... W drugiej połowie drugiego seta wszystko siadło u Alexsa - serwis, return, szybkość, siła... A Djokovic grał swoje z zapasem sił.
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: ATP 1000: Miami 2015

Nishikori po pierwszy masters? Gra najlepiej i równo.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Miami 2015

Madox pisze:Nishikori po pierwszy masters? Gra najlepiej i równo.
Nie miałbym nic przeciwko pod warunkiem, że po dobrej grze do samego końca :) . Ale w związku z tym, że jest w połówce Djoko a więc w finale prawdopodobnie spotkałby się z Murray'em to jakoś nie widzę, żeby samuraj pokonał Szkocinę. Jakby miał grać finał z Djoko, to wtedy może wygrywać :).
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: ATP 1000: Miami 2015

widget pisze:
Basic pisze:
hokej pisze:Tyle, że uświadamia sobie własny potencjał. Jest w stanie grać z nr 1 jak równy z równym i co więcej wygrywać. Co potrzebuje? Powtarzalności, zdrowia, więcej pracy.
Ale może.
Kop mentalny aż miło.
To zależy, bo może mieć też myśli, że zagrał najlepszy tenis na jaki go stać, że zagrał na największym ryzyku, że miał prawie na widelcu Serba a i tak nie zdołał tego meczu wygrać, a jeszcze urazu się dorobił bo nie wytrzymał sam swojego tempa.
Dokładnie.
Do tego następnym razem Serb będzie bardziej czujny i może być w lepszej formie.
Jak na mój gust to grał wczoraj na jakieś 3/4 swoich możliwości. Miał niewymuszone błędy, nie grał tak głęboko jak potrafi, a i tak wygrał przy fenomenalnej dyspozycji przeciwnika.
W czasie gdy grał swój najlepszy (?) tenis, wygrywał. Ale nie był w stanie grać go całe spotkanie. Wystarczy wyciągnąć wnioski i ... . :]
Gdyby to jeszcze było takie proste.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”