Awatar użytkownika
fortomorrow
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 907
Rejestracja: 29 sie 2012, 21:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ATP 1000: Indian Wells 2015

A ja z kolei uważam, że ten rok będzie najlepszym rokiem Novaka od 2011 roku. Gość dostał mega dawkę pewności siebie po wygranej z Rogerem w IW, przyzwyczaił się już do roli ojca i wydaje się ukształtowanym człowiekiem, nie tylko tenisistą. Dla mnie numer jeden wśród faworytów w sezonie na mączce i na RG. Roger wydaje mi się będzie miał nieco gorszy sezon, ale mimo wszystko dobry i pozostanie w TOP2 na koniec roku.

W ogóle ciekawy turniej, gdyby tak wyglądały wszystkie Mastersy i Szlemy to pewnie nie narzekalibyśmy tak na poziom ATP (tylko Murek zawiódł znowu).
"There are many ways of getting strong, sometimes talking is the best way." Andre Agassi
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000: Indian Wells 2015

Też mi się wydaje, że to może być najlepszy rok Novaka od tego pamiętnego, niesamowitego 2011 roku. W sezonie 2012 czy 2014 on był numerem jeden, bo był po prostu najregularniejszy, nie była to jednak dominacja, w roku 2012 był minimalnie przed Federerem, swoje zdobył także Nadal Murray, sezon 2014 to również tylko jeden Szlem, również 4 mastersy i WTF, ale trudno jakoś nazwać to dominacją, jeden Szlem, gdyby były dwa to co innego.

Zobaczymy co będzie teraz, rok 2012 i 2013 rozpoczynał podobnie, od triumfu w Australian Open, w marcu dokładał także po tytule w Indian Wells bądź Miami, teraz jest identycznie i zobaczymy co będzie dalej, jeśli no dołoży tego jednego Szlema to będzie to trochę dla mnie jego porażka, przeciwnicy są jednak coraz słabsi, Rafael niepewny - poza tym jego stać już chyba jedynie na sukcesy mączkowe - Roger wiekowy a Murray przestał nawet być godnym rywalem. Novak nie ma więc z kim na dobrą sprawę przerywać, jego obowiązkiem jest sięganie po końcowe triumfy.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Indian Wells 2015

Jurek Kiler pisze:Też mi się wydaje, że to może być najlepszy rok Novaka od tego pamiętnego, niesamowitego 2011 roku..
....
Rafael niepewny - poza tym jego stać już chyba jedynie na sukcesy mączkowe - Roger wiekowy a Murray przestał nawet być godnym rywalem. Novak nie ma więc z kim na dobrą sprawę przegrywać, jego obowiązkiem jest sięganie po końcowe triumfy.
Dodaj do tego słabszego Wawrinkę, słabszego Nishikoriego, czy Dimitrova, który trochę jak Szkot - ma warsztat, ale nic z tego nie wynika. Na prawdziwy powrót DelPotro - przestałam liczyć.
Rzeczywiście - Novak nie bardzo ma z kim przegrać. :/
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 1000: Indian Wells 2015

Finał:
Novak Djokovic [1] vs Roger Federer [2] 6:3, 6:7(5), 6:2

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”