Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Fed Cup 2015

Martina Hingis wystąpi jutro w singlu w pojedynku z A. Radwańską, a w niedzielę z U. Radwańską.
Jestem bardzo ciekaw spotkania z AR, a właściwie, która z nich będzie grała bardziej ofensywnie. :]
Awatar użytkownika
Bongos
Orator
Orator
Posty: 646
Rejestracja: 1 wrz 2013, 17:38

Re: Fed Cup 2015

Hingis była chyba niezadowolona z porównywania stylu Radwańskiej do jej stylu. Jutro zapewne będzie chciała wszystkim pokazać swoją wyższość ;)
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Fed Cup 2015

Taaa... 35-latka nie grająca w singlu od przeszło 8 lat.
W deblu może mieć wyniki bo nie jest tak fizycznie wymagający ale w singlu? Bądźmy poważni. :]

Cytując klasyka chłyt małketingoły.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Fed Cup 2015

Jestem podobnego zdania, aczkolwiek fajnie będzie ją zobaczyć, legenda, ot co. Natomiast gdyby Hingis wygrała albo chociaż mocno się postawiła...

Pamiętam jej pojedynki z Capriati podczaz AO, jak przez mgłe finał FO z Graf...również jej porażkę w finale Indian Wells z Hantuchovą. Wydawało się, że to przyszła GOAT, gdyby miała inny charakter to może i by tak nawet było. Szkoda, że tak to się potoczyło.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Fed Cup 2015

Jurek Kiler pisze:Jestem podobnego zdania, aczkolwiek fajnie będzie ją zobaczyć, legenda, ot co.
Czytasz w moich myślach. Z sentymentu obejrzę.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Fed Cup 2015

Jak Hingis przed meczem da radę wciągnąć wszystkie kreski ... znaczy linie na korcie to sukces murowany. rotfl

Ale swoją drogą to ja mam pewne wątpliwości wobec występów Martiny. Nie śledziłem sprawy więc nie wiem jak to dokładnie było, ale czy nie było tak, że umoczyła raz za narkotyki, dostała czasowego bana, potem znów wpadka, a ponieważ groziło jej wtedy dożywocie to szybko skończyła karierę i kary nie było?
Do tego momentu wszystko jest jak dla mnie OK, w końcu nie ma zawodnika to i nie ma kary. Tylko skoro potem wróciła, gra w deblu i teraz chce zagrać singla to tworzy się pewien dość niebezpieczny precedens.
Mamy prostą ścieżkę: wpadam na dopingu czy innych zabronionych środkach - wyprzedzając Federację ogłaszam koniec kariery (bo mi wstyd ;)) - odczekuję jakiś czas (niewielki) - wznawiam karierę bo nie mogę bez niej żyć. ;)
Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda OK i jest legalne. Skoro odstąpiono od kary to odstąpiono, temat zamknięty, ale wychodzi jak wychodzi ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Fed Cup 2015

Vivid pisze:Ale swoją drogą to ja mam pewne wątpliwości wobec występów Martiny. Nie śledziłem sprawy więc nie wiem jak to dokładnie było, ale czy nie było tak, że umoczyła raz za narkotyki, dostała czasowego bana, potem znów wpadka, a ponieważ groziło jej wtedy dożywocie to szybko skończyła karierę i kary nie było?
Nie, to był pierwszy raz. Poza tym było w jej sprawie wiele kontrowersji związanych z bardzo niskim stężeniem. Ale to nie temat na to.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fed Cup 2015

A ja się nie zdziwię jak Aga będzie się męczyła ze Szwajcarką, a nawet jak przegra.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Fed Cup 2015

Nie wiem jak wy, ale ja jestem za Hingis. ;D
Heh, ewidentnie widać, że jak trzeba biegać to jest ciężko jej, nie nadąża i nieczysto uderza, czasem wręcz nieporadnie, co innego jak ma czas się ustawi, wówczas jest spoko, zarówno bh jak i fh pod wzlędem technicznym wyglądają o niebo lepiej.
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fed Cup 2015

Ja mam wrażenie, że Hingis jakby bardziej bawiła się tym, że może zagrać mecz singlowy po takiej przerwie :) .
Obrazek Speed Graphene MP
daw09
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 374
Rejestracja: 26 maja 2011, 22:50

Re: Fed Cup 2015

Szkoda, że Martina nie ma 10 lat mniej... bardzo ładnie wygląda jej tenis. Płynny i elastyczny, jak za starych dobrych czasów :wink: Nieogranie singlowe faktycznie widać momentami, szczególnie jak trzeba pobiegać. A ja bym sobie życzył, aby wygrała dziś z Agnieszką, jutro z Ulą, nabrała chęci i spróbowała powrotu chociaż na chwilkę.
.
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Fed Cup 2015

Chwilami micha sama się cieszy podczas oglądania Martiny, jak strasznie takich zawodniczek teraz brakuje... :(

Nie bez szans na powrót w tym secie, później pewnie zabraknie zdrowia, ale nieważne, chwilo trwaj.
#NKrising
Awatar użytkownika
Lukasz_b20
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 12 gru 2013, 11:05

Re: Fed Cup 2015

Ależ mecz!
21 WS..
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Fed Cup 2015

Komentatorzy już w lekką nerwowość popadli, miało być łatwo i przyjemnie, a tu takie schody. O_O
Ja bym jednak chciała, żeby Agnieszka wygrała.

Martina klasa :::gd::: .
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2015, 13:05 przez Tenisówka, łącznie zmieniany 1 raz.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Fed Cup 2015

Jurek Kiler pisze:Nie wiem jak wy, ale ja jestem za Hingis. ;D
Nie tylko Ty. :wink:
Pomimo przegranego seta, na razie świetny występ Hingis. Trzeba cały czas mieć na uwadze, że to pierwszy mecz singlowy od 8 lat. Jak będzie chciała wrócić choć na chwilę do WTA, to może być tylko lepiej.
daw09
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 374
Rejestracja: 26 maja 2011, 22:50

Re: Fed Cup 2015

Naprawdę dobry mecz w Zielonej Górze, oby Martinie nie odeszły siły i powalczyła w drugiej partii.
.
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fed Cup 2015

Ale szkoda, że teraz Martina przegrała swoje podanie i łącznie seta prowadząc 40:0 na 5:5 :/ . Naprawdę fajnie oglądało się tego seta i Hingis super :) .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Bongos
Orator
Orator
Posty: 646
Rejestracja: 1 wrz 2013, 17:38

Re: Fed Cup 2015

Widać niektórym sprawia przyjemność, to że na naszej ziemi leją nas inne nacje. :!PL!:
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Fed Cup 2015

Bongos pisze:Widać niektórym sprawia przyjemność, to że na naszej ziemi leją nas inne nacje. :!PL!:
Widać, że niektórzy stawiają dobry tenis ponad kwestie narodowościowe. :angel:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: Fed Cup 2015

Świetnie grają obie. Martina wiadomo, nie ma o czym mówić, w wieku, w którym większość już odchodzi na emeryturę, gra wyśmienicie. Lecz ode mnie też duży plus dla Agnieszki. Gra po nowemu, odważnie, mocno, ofensywnie. :!ok!: Jest jej ciężko, ale przecież nie dlatego, że gra słabo. To Martina gra lepiej niż większość się spodziewała.

Piękny mecz i patrząć na Martinę, nie zdziwię się jeśli wytrzyma go kondycyjnie. Póki co wygląda lepiej od Agnieszki. O_O
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”