Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fed Cup 2015

scudetto pisze:.. Ale po raz kolejny janusze na trybunach działają mi na nerwy... Po co siatkarscy kibice przychodzą na tenisa, skoro nie mają bladego pojęcia o tym sporcie? :tired:
Lepsze puste trybuny?
Przyjdą, może potem pooglądają w tv. Poszukają w internecie. Nauczą się czegoś. Dziecko zapiszą. Czasem zainteresowanie zaczyna się od przypadkowo obejrzanej imprezy. Bo była dostępna.
O ile wybiera się mniejsze miasta na takie imprezy - to organizator liczy się chyba z tym, że na trybunach nie zasiądą sami znawcy.
Jest to jednak jakaś promocja tego sportu.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Fed Cup 2015

I znów trzeba jednego - wyjaśnienia.
Skąd kibic siatkówki, przyzwyczajony do "raz-dwa-trzy" po każdym odbiciu, ma wiedzieć, że tu trochę inaczej?
Dobrze, że przyszli, szkoda, że znów zabrakło informacji.
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Fed Cup 2015

AR i Rosolska? Jak można wystawiać osobę, której forma jest obecnie bliżej dna i wodorostów?
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Fed Cup 2015

Majorka pisze:
scudetto pisze:.. Ale po raz kolejny janusze na trybunach działają mi na nerwy... Po co siatkarscy kibice przychodzą na tenisa, skoro nie mają bladego pojęcia o tym sporcie? :tired:
Lepsze puste trybuny?
Przyjdą, może potem pooglądają w tv. Poszukają w internecie. Nauczą się czegoś. Dziecko zapiszą. Czasem zainteresowanie zaczyna się od przypadkowo obejrzanej imprezy. Bo była dostępna.
O ile wybiera się mniejsze miasta na takie imprezy - to organizator liczy się chyba z tym, że na trybunach nie zasiądą sami znawcy.
Jest to jednak jakaś promocja tego sportu.
W Zielonej Górze i tak liczy się tylko żużel i trochę koszykówka :D . To tak jakby zrobili Fed Cup-a w Chełmie, tylko że tutaj nic się nie liczy rotfl .

Ale pogratulować wiary w nasze kanapowe społeczeństwo :] .
McGyver pisze:AR i Rosolska? Jak można wystawiać osobę, której forma jest obecnie bliżej dna i wodorostów?
:::gd:::
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Fed Cup 2015

Majorka pisze:
scudetto pisze:.. Ale po raz kolejny janusze na trybunach działają mi na nerwy... Po co siatkarscy kibice przychodzą na tenisa, skoro nie mają bladego pojęcia o tym sporcie? :tired:
Lepsze puste trybuny?
Przyjdą, może potem pooglądają w tv. Poszukają w internecie. Nauczą się czegoś. Dziecko zapiszą. Czasem zainteresowanie zaczyna się od przypadkowo obejrzanej imprezy. Bo była dostępna.
O ile wybiera się mniejsze miasta na takie imprezy - to organizator liczy się chyba z tym, że na trybunach nie zasiądą sami znawcy.
Jest to jednak jakaś promocja tego sportu.
Jeżeli dobrze sobie przypominam, to na rozgrywkach pucharowych włoscy kibice uprzejmością też nie grzeszą chociaż tenis na najwyższym poziomie mają od dawna ale co prawda to prawda, wypadałoby na początku spotkania i w przerwach przypomnieć, że mecze tenisowe kibicuje się trochę inaczej.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Fed Cup 2015

scudetto pisze: W Zielonej Górze i tak liczy się tylko żużel i trochę koszykówka :D . To tak jakby zrobili Fed Cup-a w Chełmie, tylko że tutaj nic się nie liczy rotfl .
Dokładnie tak. Puchar Polski (finał) w piłce ręcznej nie w Płocku, Kielcach, Zabrzu, Puławach tylko w Legionowie. Ile to osób było? 100? 200?
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Fed Cup 2015

PitS pisze: Dokładnie tak. Puchar Polski (finał) w piłce ręcznej nie w Płocku, Kielcach, Zabrzu, Puławach tylko w Legionowie. Ile to osób było? 100? 200?
Za to, dla równowagi, strzelili nam Davis Cup. rotfl
#NKrising
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Fed Cup 2015

Według komentatorów Szwajcarki mają bardzo dużo szczęścia, bo gdyby coś tam albo coś tam to nasze piłkę by wygrały rotfl . Kwintesencją była akcja, gdzie Radwańska pogoniła w ten sam róg gdzie była Rosolska, a Szwajcarki spokojnie zagrały w drugi róg. A komentatorzy? No jasne, że Helwetki miały szczęście w tej akcji rotfl .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Fed Cup 2015

HeadShot pisze:
PitS pisze: Dokładnie tak. Puchar Polski (finał) w piłce ręcznej nie w Płocku, Kielcach, Zabrzu, Puławach tylko w Legionowie. Ile to osób było? 100? 200?
Za to, dla równowagi, strzelili nam Davis Cup. rotfl
Kibice ręcznej nie wołają raz - dwa - trzy. rotfl
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Fed Cup 2015

Jurek Kiler pisze:Ehhh szkoda, kompromitacja tak była bliska, 5:2 w drugim prowadziła Martina i przegrała 5:7, myślę, że trzeci set to formalność, Hingis fizycznie nie podoła.
Trener zaryzykował i było blisko, ale moim zdaniem to był błąd! Gdyby Hingis odpuściła drugiego singla to teraz spokojnie w debla by Szwajcarki wygrały, a tak... maja Polki szansę. :]
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Fed Cup 2015

TomPL pisze:Gdyby Hingis odpuściła drugiego singla to teraz spokojnie w debla by Szwajcarki wygrały, a tak... maja Polki szansę. :]
Zgadzam się. Trzeba było rozegrać minimum 2 sety, a Martina ma siły na niezbyt długi 1. Jako debel z Baczyński więcej by zdziałała.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Fed Cup 2015

Jednak Szwajcarki wygrały. Moim zdaniem zasłużenie.
Na pewno Timea Bacszinsky zasłużyła na największe wyróżnienie, bo to ona w głównej mierze zapewniło zwycięstwo Szwajcarkom. Warto ją będzie trochę poobserwować w tym roku jak sobie poradzi w cyklu WTA.
tkpp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 225
Rejestracja: 12 mar 2013, 10:42

Re: Fed Cup 2015

Ja tam nie zauważyłem jakichś skandalicznych zachowań ze strony kibiców. Głośny doping w czasie przerw pomiędzy punktami to aż taki nietakt? Ludzie przyszli się tam bawić, emocjonować a nie siedzieć i analizować chłodnym i surowym okiem krytyka oraz elitarnego znawcy (jak co niektórzy tutaj) jak gdyby mecz tenisowy był najpoważniejszą i najważniejszą rzeczą na świecie.
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: Fed Cup 2015

Co do tych nieszczęsnych głośnych kibiców. Hmm ja nie wiem, ale np. w Warszawie z rok czy dwa lata temu po wyprowadzeniu pijanego kibica, który jako jedyny kibicował Polakom, do dopingu zachęcił jedynie Janowicz. Sama nie wiem, które rozwiązanie jest lepsze. rotfl
Awatar użytkownika
golp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 252
Rejestracja: 29 paź 2012, 15:31
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt: Strona WWW

Re: Fed Cup 2015

McGyver pisze:AR i Rosolska? Jak można wystawiać osobę, której forma jest obecnie bliżej dna i wodorostów?
Naprawdę w to wierzysz , że Wiktorowski ma cokolwiek do powiedzenia? :rolleyes:
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Fed Cup 2015

scudetto pisze:... Radwańska pogoniła w ten sam róg gdzie była Rosolska, a Szwajcarki spokojnie zagrały w drugi róg.
Ostatnio tak "ustawiłem" Daroosa i MTO, czy jestem Szwajcarką? rotfl

Wygrana zasłużona, i tyle. Wystawienie Hingis do singla trochę ryzykowne, ale do obrony patrząc na wynik po 3 spotkaniach.
Wystawienie AR do debla? Bez sensu, ale skoro decyduje AR a nie Wiktorowski to o czym dyskutować? ...
Wybór miejsca rozgrywania meczu? Bez sensu. Takie robienie na siłę cyrku obwoźnego na zasadzie - może się przyjmie ...
Hala świeciła pustkami i choćby naszym zawodniczkom też pewnie z tego tytułu przyjemnie nie było. Poza tym ilu tam było kibiców tenisa? A już nie wspomnę o ludziach regularnie grających w tenisa? ...

I smoka na trybunach nie było rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Fed Cup 2015

Vivid pisze: Wygrana zasłużona, i tyle. Wystawienie Hingis do singla trochę ryzykowne, ale do obrony patrząc na wynik po 3 spotkaniach.
Trochę? Właśnie po 3 spotkaniach gdy Szwajcarki prowadziły 2:1 było mega ryzykowne! Gdyby przegrywały, to rozumiem, wtedy szukamy 4-go punktu w singlu a tak? O mało nie przegrały z polskim półdeblem. :]
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Fed Cup 2015

Z jakim półdeblem? Podobno to był najmocniejszy skład na jaki nas stać, pogromczynie Hiszpanek i kogoś tam jeszcze :D . Kiedyś gdzieś czytałem, że AR jest wręcz stworzona do debla ze swoim czuciem i wizją gry :] .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Fed Cup 2015

Jak ktoś ma wizje, to niech idzie do klasztoru. :]
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Fed Cup 2015

Guarded pisze:Co do tych nieszczęsnych głośnych kibiców. Hmm ja nie wiem, ale np. w Warszawie z rok czy dwa lata temu po wyprowadzeniu pijanego kibica, który jako jedyny kibicował Polakom, do dopingu zachęcił jedynie Janowicz. Sama nie wiem, które rozwiązanie jest lepsze. rotfl
Po pierwsze - to było dwóch panów, których ochrona musiała wyprowadzić :D.

Po drugie - to byli znajomi niektórych z nas :D.

Z poziomu mojego telewizora, to doping w niedzielę w Zielonej Górze był raczej kulturalny, a jednocześnie dość entuzjastycznie zagrzewał Polki do walki, zwłaszcza w deblu. Ale oczywiście jedynie będąc na miejscu można to dokładnie ocenić, więc się mądrzył nie będę.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”