Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: MiniTF o Sierść Rudego Kłobuka, 3.01.2015

hohvar pisze:
wyczesany pisze:
hohvar pisze:
scudetto pisze: Jak będzie Janek, będzie nas ośmiu? To może jednak nie każdy z każdym, tylko 2 grupy po 4? Żeby grać jednak normalne sety...
Tzn. nie chciałbyś z każdym? (:] Nie peniaj, uwierz w siebie, a nie w "losowanie"... rotfl
W losowanie nie ma co wierzyć, na kuflu w zeszłym roku dostałem grupę śmierci, którą dziwnym trafem wcześniej przewidziałeś na forum. Przypadek? Nie sądzę. :D
Oj tam, oj tam :!ojoj!: . Czepiasz się "przywileju" gospodarza... :wink: Napisz na priva, z kim chcesz grać w grupie i zrobimy odpowiednie losowanie... :::cytacik:::
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: MiniTF o Sierść Rudego Kłobuka, 3.01.2015

wyczesany pisze:
hohvar pisze:Oj tam, oj tam :!ojoj!: . Czepiasz się "przywileju" gospodarza... :wink: Napisz na priva, z kim chcesz grać w grupie i zrobimy odpowiednie losowanie... :::cytacik:::
Weź Manna i Toma, ja zajmę się resztą.
OK, negocjuję: Manna biorę, TomaPL odpalam Tobie, bo mi wióry robi z mózgu i sieczkę z serwisu, do niego dorzucam "bandę dwojga" komturów z Południa, w zamian dajesz mi Janka ze Spychowa (czy jakoś tak... :wink: ) i tego tam, "pięć dwa" ze Wschodu rotfl
wyczesany pisze: Ups... to nie priv? Od jakiegoś czasu mam z tym problem. rotfl
rotfl :::gd:::
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: MiniTF o Sierść Rudego Kłobuka, 3.01.2015

hohvar pisze:dajesz mi Janka ze Spychowa (czy jakoś tak... :wink: )
Ze znaną z "Krzyżaków" tzw. "szczycieńską modyfikacją", czy wersja standard?
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: MiniTF o Sierść Rudego Kłobuka, 3.01.2015

Może być z jęzorem, przynajmniej będzie mógł głośno wynik podawać... :wink:
Rozumiem, że jesteśmy dogadani? :angel:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: MiniTF o Sierść Rudego Kłobuka, 3.01.2015

hohvar pisze:Może być z jęzorem, przynajmniej będzie mógł głośno wynik podawać... :wink:
Rozumiem, że jesteśmy dogadani? :angel:
Wolałbym Manna za Toma, ostatnio mieliśmy fajny mecz. Pójdźmy na kompromis, niech zagra z nami dwoma. :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: MiniTF o Sierść Rudego Kłobuka, 3.01.2015

wyczesany pisze:
hohvar pisze:Może być z jęzorem, przynajmniej będzie mógł głośno wynik podawać... :wink:
Rozumiem, że jesteśmy dogadani? :angel:
Wolałbym Manna za Toma, ostatnio mieliśmy fajny mecz. Pójdźmy na kompromis, niech zagra z nami dwoma. :D
Sugerujesz, że mamy być razem w grupie... :::hmm::: . Albo nie: ze mną zagra w finale rotfl
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: MiniTF o Sierść Rudego Kłobuka, 3.01.2015

hohvar pisze: i tego tam, "pięć dwa" ze Wschodu rotfl
SPOILER:
Odbija mi już od tej obróbki zdjęć...
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: MiniTF o Sierść Rudego Kłobuka, 3.01.2015

Te, poeta, do zobaczenia na korcie :!exec!: . Ten drugi od przedwczesnych losowań też niech się ogląda za siebie - biorę ze sobą słynną kolorystycznie koszulkę, więc na sam widok będzie już 5:2 :D.
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: MiniTF o Sierść Rudego Kłobuka, 3.01.2015

hohvar pisze:(...) OK, negocjuję: Manna biorę, TomaPL odpalam Tobie, bo mi wióry robi z mózgu i sieczkę z serwisu, do niego dorzucam "bandę dwojga" komturów z Południa, w zamian dajesz mi Janka ze Spychowa (czy jakoś tak... :wink: ) i tego tam, "pięć dwa" ze Wschodu rotfl (...)
:lol: :lol: :lol:

Przy 8 uczestnikach proponuję 2 grupy po 4 uczestników. Zwycięzcy oraz drugie miejsca z grup standardowo grają półfinały na krzyż, a potem finał i mecz o 3. miejsce. Za to ci, którzy w grupach zajęli miejsca 3. i 4., grają na krzyż "półfinał pocieszenia" i potem "finał pocieszenia" (o 5. miejsce w turnieju). Przegrani "półfinału pocieszenia" grają o miejsce 7.

Łącznie będzie 20 meczów czyli 24 minuty na mecz (set od 1:1 bez przewag?). Wielkim plusem takiego systemu jest to, że każdy bez względu na wyniki :wink: rozegra 5 meczów.
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: MiniTF o Sierść Rudego Kłobuka, 3.01.2015

RoTTeN pisze:Przy 8 uczestnikach proponuję 2 grupy po 4 uczestników. Zwycięzcy oraz drugie miejsca z grup standardowo grają półfinały na krzyż, a potem finał i mecz o 3. miejsce. Za to ci, którzy w grupach zajęli miejsca 3. i 4., grają na krzyż "półfinał pocieszenia" i potem "finał pocieszenia" (o 5. miejsce w turnieju). Przegrani "półfinału pocieszenia" grają o miejsce 7.

Łącznie będzie 20 meczów czyli 24 minuty na mecz (set od 1:1 bez przewag?). Wielkim plusem takiego systemu jest to, że każdy bez względu na wyniki :wink: rozegra 5 meczów.
O to to, ale może w głównym (od połówek) normalne sety?
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: MiniTF o Sierść Rudego Kłobuka, 3.01.2015

wyczesany pisze:
RoTTeN pisze:Przy 8 uczestnikach proponuję 2 grupy po 4 uczestników. Zwycięzcy oraz drugie miejsca z grup standardowo grają półfinały na krzyż, a potem finał i mecz o 3. miejsce. Za to ci, którzy w grupach zajęli miejsca 3. i 4., grają na krzyż "półfinał pocieszenia" i potem "finał pocieszenia" (o 5. miejsce w turnieju). Przegrani "półfinału pocieszenia" grają o miejsce 7.

Łącznie będzie 20 meczów czyli 24 minuty na mecz (set od 1:1 bez przewag?). Wielkim plusem takiego systemu jest to, że każdy bez względu na wyniki :wink: rozegra 5 meczów.
O to to, ale może w głównym (od połówek) normalne sety?
Ty będziesz grał od 5:2 rotfl . Ups, ale to tylko połówki, w pocieszce to nie wiem jak będzie :D .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: MiniTF o Sierść Rudego Kłobuka, 3.01.2015

scudetto pisze:
wyczesany pisze:O to to, ale może w głównym (od połówek) normalne sety?
Ty będziesz grał od 5:2 rotfl . Ups, ale to tylko połówki, w pocieszce to nie wiem jak będzie :D .
Ale tylko z Tobą, bo chcę wygrać jakiś mecz. :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Mann
Początkujący
Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 19 wrz 2013, 22:38

Re: MiniTF o Sierść Rudego Kłobuka, 3.01.2015

scudetto pisze:Przy 8 uczestnikach proponuję 2 grupy po 4 uczestników. Zwycięzcy oraz drugie miejsca z grup standardowo grają półfinały na krzyż, a potem finał i mecz o 3. miejsce. Za to ci, którzy w grupach zajęli miejsca 3. i 4., grają na krzyż "półfinał pocieszenia" i potem "finał pocieszenia" (o 5. miejsce w turnieju). Przegrani "półfinału pocieszenia" grają o miejsce 7.

Łącznie będzie 20 meczów czyli 24 minuty na mecz (set od 1:1 bez przewag?). Wielkim plusem takiego systemu jest to, że każdy bez względu na wyniki :wink: rozegra 5 meczów.
Głosuję na RoTTena. RoTTen na premiera. I do tego przydałoby się 5 godzin na nasze potyczki.
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: MiniTF o Sierść Rudego Kłobuka, 3.01.2015

Mann pisze: Głosuję na RoTTena. RoTTen na premiera. I do tego przydałoby się 5 godzin na nasze potyczki.
Ty się tak nie wymądrzaj (:] . Każdy by chciał 5 godzin, bo i Kłobuk zacny, choć rudy, a i chęć do igraszek widzę w narodzie na koniec roku wielka. Niczego obiecywać nie mogę na dziś.
Pomysł zaproponowany przez szlachetnego "zgnilca" pod rozwagę wzięty będzie... :priest:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Pamiętajcie aby uruchomić Wyczes Pikczers!;) Chętnie obejrzę jakąś krótką videorelację, oczywiście łącznie z wręczeniem nagrody głównej. rotfl
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re:

Kerm pisze:Pamiętajcie aby uruchomić Wyczes Pikczers!;) Chętnie obejrzę jakąś krótką videorelację, oczywiście łącznie z wręczeniem nagrody głównej. rotfl
Chyba nie z wręczeniem tylko skonsumowaniem rotfl .
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Re:

Jakuboto pisze:
Kerm pisze:Pamiętajcie aby uruchomić Wyczes Pikczers!;) Chętnie obejrzę jakąś krótką videorelację, oczywiście łącznie z wręczeniem nagrody głównej. rotfl
Chyba nie z wręczeniem tylko skonsumowaniem rotfl .
Ja tam nikomu do łóżka nie wchodzę. rotfl
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re:

Kerm pisze:Pamiętajcie aby uruchomić Wyczes Pikczers!;) Chętnie obejrzę jakąś krótką videorelację, oczywiście łącznie z wręczeniem nagrody głównej. rotfl
Zrobię co mogę, tylko aparat mam w pożyczeniu, ale coś wymyślę. :)

Coś mi tym przypomniałeś, będę musiał zajrzeć do zakamarków dysku i wrzucić coś z majowego TFa. :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Re:

wyczesany pisze:
Kerm pisze:Pamiętajcie aby uruchomić Wyczes Pikczers!;) Chętnie obejrzę jakąś krótką videorelację, oczywiście łącznie z wręczeniem nagrody głównej. rotfl
Zrobię co mogę, tylko aparat mam w pożyczeniu, ale coś wymyślę. :)
Kamerkę mogę wziąć; jak weźmiesz kartę, to będziesz miał materiał :wink: . Tam jest teraz fajna możliwość filmowania z góry obu kortów.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Re:

hohvar pisze:Kamerkę mogę wziąć; jak weźmiesz kartę, to będziesz miał materiał :wink: .
Teraz nie wiem czy będę miał kiedy ciąć.
hohvar pisze:Tam jest teraz fajna możliwość filmowania z góry obu kortów.
Już latem było pomieszczenie (nagrywaliśmy tak poprzedni turniej), teraz trochę je ucywilizowali, fajne miejsce dla zmarzlaków i loży szyderców. No i zmienione ogrzewanie już nie ma tych paskudnych rur, tylko nawiew z boku.
Prezes fanklubu Staśka :D

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”