Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządzanie

keicam pisze:
Artlight pisze:A...miałem już nie pisać. Przepraszam :(.
Pisz, ale żeby bezceremonialnie wytykać amatorom amatorszczyznę to może nieee.... (:]
Jako to traktuje jako stwierdzenie po prostu suchego faktu, bez żadnej większej ideologii w tym.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządzanie

Basic pisze:Próbowałem nie raz nie dwa namawiać Art'a na TF'a ale zawsze głównym powodem, który podawał, to była ta niechęć do grupowego zbiegowiska ludków
Czyli jak zrobimy mikro-TF'a to jest szansa że Art się jednak pojawi. :)
Basic pisze:Chociaż nie, jest chamem w całej rozciągłości - ciągle dostaje baty od niego (z jednym małym wyjątkiem :/ ). ;-P
Hmm, ale to i tak lepiej być tylko chamem, a nie jeszcze dodatkowo prostakiem jak niektórzy. rotfl
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządzanie

TomPL pisze:
Artlight pisze: Spójrz proszę na ostatni wpis Scudetto w tym wątku, a będziesz wiedział dokładnie dlaczego napisałem to, co napisałem.
Oczywiście, że czytałem ten wpis. I jak pokazuje powyższy aktualny wpis scudetto, to ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Przynajmniej wpisów scudetto. :]
Hehehe :::gd::: .

Miałem nie pisać, ale jeszcze coś dodam.

Artlight - gdybym zgrywał chojraka to bym musiał być hitmanem, a jeden taki wystarczy(ł). Ja wiem jak gram, nie zawyżam swoich umiejętności ( o ile jakieś są :rolleyes: ), ale też nie mam zamiaru ich zaniżać. W naszym sparingu różnica poziomów była, a i owszem, ale to nie jest różnica poziomów Pio-hitman, więc trochę umiaru poproszę. Teraz pomyśl jak poczuli się wszyscy ci, którzy mimo mojego nędznego poziomu mimo wszystko ze mną przegrywają...jakieś rady dla nich też posiadasz? :]

Art, wiesz że Cię lubię ( chyba :D ), ale przez Twoje wpisy w tematach TFowych mam wrażenie, że traktujesz uczestników TFów jak jakieś sieroty tenisowe, które organizują sobie turniej żeby pograć z innymi sierotami. Takie odniosłem wrażenie, czytając Twoje posty w tych tematach. A wystarczyło napisać, że nie lubisz rywalizacji turniejowej i byłoby ok... A drążac temat narażasz się na coś takiego:
TomPL pisze: Drogi Artlight, wpadnij najpierw na TF i wygraj, a potem dopiero męcz klawiaturę w takich wątkach, jak ten.
Tyle ode mnie, grać nie potrafię ale na TFach pojawiał się będę. W tematach o których pojęcia nie mam, wypowiadał się nie będę... Od tego jest EDzio i inni :] .
Polubiłem czerwone badziewie...
classic
Bywalec
Bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 20 lut 2016, 20:12

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządzanie

Artlight 0k.
Pisz w takich wątkach, bo konkretnie sumujesz lolusiów-mazgajów i beztalencia zdjęciowo-filmikowo-towarzyskie.
Bardzo fajne wpisy dołujące towarzystwo bankietowe i wzajemnej adoracji.
W tenisa się gra, a nie gada czy szwajcarka czy brazylijka. :)
Pozdrawiam Artlighta.
boro
Orator
Orator
Posty: 582
Rejestracja: 13 wrz 2012, 14:05

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządzanie

Nie, proszę tylko nie nakładajcie knebla na Arta, :) lubię te jego złośliwe i kąśliwe wpisy, wiem... czasem są na granicy dobrego smaku, ale wg mnie nie przekracza to dobrych obyczajów, sam daje razy i sam często obrywa i nie obraża się. :) Wyszło, że zostałem adwokatem Arta, ..... no i fajnie. :D

Szkoda, że Art nie lubi takich imprez :wink: , sam bym przyjechał tylko dlatego, by skopać mu tyłek. :D
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządzanie

classic pisze:Artlight 0k.
Pisz w takich wątkach, bo konkretnie sumujesz lolusiów-mazgajów i beztalencia zdjęciowo-filmikowo-towarzyskie.
Bardzo fajne wpisy dołujące towarzystwo bankietowe i wzajemnej adoracji.
W tenisa się gra, a nie gada czy szwajcarka czy brazylijka :)
Pozdrawiam Artlighta.
Eeee...kochanie, miałaś dzieciaka do przedszkola odprowadzić, a nie na Forum posty pisać... :D.

A tak zupełnie serio - nie było nigdy moim celem nadrzędnym "sumowanie", "łojenie" i inne takie.

Jeśli tak wyszło, szczerze przepraszam (Scudi - Ciebie w pierwszej kolejności, bo przecież rzeczywiście na rowerze nie odjechałeś..:)). Uniosłem się, bo akurat Ty ze mną grałeś i wydawało mi się, że masz świadomość, że jeśli ja piszę, że poziom ostatnich kilku TF-ów jest niski, to wiem o czym mówię, bo trochę o graniu w tenisa wiem (ponad 25 lat na korcie), w przeciwieństwie do tych, którzy świetnie potrafią o nim...jedynie opowiadać.

Jednego będę się trzymał: TF bez grających JCz, Gary'ego, Obiego, IATW, Georgii, ESP-a, Szumy i jeszcze paru mocnych graczy (sorry, że skupiłem się wyłącznie na warszawiakach, ale tych znam najlepiej), to dla mnie impreza wyłącznie towarzyska, bo w temacie poziomu sportowego - to przecież jest co najwyżej jeden wielki turniej pocieszenia.
I "osamotniony" TomPL niczego tutaj nie zmieni.

Rozumiem, że towarzysko jest super, czad i git, ale dla mnie tenis to granie, a nie gadanie i biwakowanie w gronie bądź co bądź obcych mi osób (jak pewnie już zgadliście - łatwo się nie zaprzyjaźniam :( ). Dlatego nie przyjeżdżam.
boro pisze:Nie, proszę tylko nie nakładajcie knebla na Arta, :) lubię te jego złośliwe i kąśliwe wpisy, wiem... czasem są na granicy dobrego smaku
Na jakiej k...wa granicy dobrego smaku...? :tired:
boro pisze:...sam daje razy i sam często obrywa i nie obraża się. :)
A właśnie, że się obrażam... :(...i stanowczo stwierdzam, że nieprawdą jest, że "sam daję". Trzeba jeszcze ładnie poprosić.
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2016, 13:41 przez Artlight, łącznie zmieniany 1 raz.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządzanie

Artlight pisze: Jednego będę się trzymał: TF bez grających JCz, Gary'ego, Obiego, IATW, Georgii, ESP-a, Szumy i jeszcze paru mocnych graczy (sorry, że skupiłem się wyłącznie na warszawiakach, ale tych znam najlepiej), to dla mnie impreza wyłącznie towarzyska, bo w temacie poziomu sportowego - to przecież jest co najwyżej jeden wielki turniej pocieszenia.
I "osamotniony" TomPL niczego tutaj nie zmieni.

Rozumiem, że towarzysko jest super, czad i git, ale dla mnie tenis to granie, a nie gadanie i biwakowanie. Dlatego nie przyjeżdżam.
I tu się zgadzamy, bez wymienionych przez Ciebie graczy rzeczywiście poziom jest niższy, ale gdybyś się zjawił to by się podniósł :D . Ale przynajmniej liczę na małe co nieco w Lublinie :wink: .

Ps. To może mały hazardzik? Jeśli z Tobą wygram ( kiedykolwiek :] ) to pojawisz się na TFie? :D
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządzanie

scudetto pisze:To może mały hazardzik? Jeśli z Tobą wygram ( kiedykolwiek :] ) to pojawisz się na TFie? :D
Moje "nie" dla TF-a jest nieco głębsze niż "za niski dla mnie poziom", ale ewidentnie nie zdołałem tego klarownie przekazać, więc się poddaję.

I chodź efekt końcowy w żaden sposób nie wpłynie na mój stosunek do TF-a, to oczywiście chętnie zagram przy najbliższej bytności w Twoich okolicach (Boże Ciało i weekend zaraz po?).

A co do wyniku, to powiem tak: może wygram ja, a może przegrasz Ty - na dwoje babka wróżyła. Żart taki - dodam pośpiesznie, zanim jakiś "bystrzak" znowu zechce palić Arta na stosie...
scudetto pisze:...bez wymienionych przez Ciebie graczy rzeczywiście poziom jest niższy, ale gdybyś się zjawił to by się podniósł :D.
Podnieść to się może poziom Wisły w Zawichoście, a nie poziom TF-a dzięki mojej obecności. Do tego potrzeba powrotu do tych rozgrywek wielu wyżej przeze mnie wymienionych chłopaków i...Georgii, ale akurat ona chwilowo ma dużo ważniejsze i ciekawsze cele niż obijanie nas na korcie :).

Zamiast ciągnąć wątek mojego podejścia do TF-a, czemu nie zastanawiacie się na poważnie, co takiego się stało, że na TF-a nie chcą przyjeżdżać ci naprawdę dobrze grający spośród Forumowiczów? Jeśli się nie mylę był co prawda wpis hokeja z pomysłami uatrakcyjnienia formuły turnieju, ale jakoś nie pociągnęliście wątku.
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2016, 14:05 przez Artlight, łącznie zmieniany 3 razy.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządzanie

Artlight pisze:
scudetto pisze:To może mały hazardzik? Jeśli z Tobą wygram ( kiedykolwiek :] ) to pojawisz się na TFie? :D
Moje "nie" dla TF-a jest nieco głębsze niż "za niski dla mnie poziom", ale ewidentnie nie zdołałem tego klarownie przekazać, więc się poddaję.

I chodź efekt końcowy w żaden sposób nie wpłynie na mój stosunek do TF-a, to oczywiście chętnie zagram przy najbliższej bytności w Twoich okolicach (Boże Ciało i weekend zaraz po?).

A co do wyniku, to powiem tak: może wygram ja, a może przegrasz Ty - na dwoje babka wróżyła. Żart taki - dodam pośpiesznie, zanim jakiś "bystrzak" znowu zechce palić Arta na stosie...
Tym razem ja żartowałem, nie tylko Ty możesz :rolleyes: . Nie mam zamiaru molestować Cię o bytność na TFie, w ten czy inny sposób.

Nie wiem kiedy jest Boże Ciało, ale pewnie termin mi pasuje. Numer masz, nie będziemy roztrząsać tego tutaj :] .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządzanie

Nie wiem czy dalsze bicie piany, ewentualnie jakiegoś niezbyt mi znanego użytkownika, ma sens?
Wszyscy w miarę swoje powiedzieli i chyba nie ma sensu zamieniać wątku w coś co przypomina zloty z ul. Wiejskiej ;)
Różnych i różnistych buców ci u nas (nie)dostatek i to chyba należy uznać za coś pozytywnego.

Dlatego może warto, jeżeli jest taka wola, konstruktywnie podyskutować o propozycjach ewentualnych zmian czy nawet o jakiś drobnych pomysłach związanych z przeprowadzaniem kolejnych TF-ów.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządzanie

Może warto założyć osobny wątek?
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządzanie

No ten ma w sumie adekwatny temat. Tylko się różne OT po drodze robią, ale to już taka nasza tradycja :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządzanie

Ale nakręciliście tekstu, sezon letni się u was nie zbliża? :)
Mnie w sumie też lekko zahacza temat "klawiaturowych chojraków" którzy piszą o TFie, a na żadnym do tej pory nie byli. Nie widzę jednak w tym nic złego aby coś konstruktywnego napisać kiedy jest np sytuacja dotycząca nowości (pisałem o podziale na kategorie wiekowe). W moim przypadku chodzi głównie o czas i odległość. Z chęcią bym z wami pograł (i puścił rowerem kilku zielonych ;)) gdybym miał bliżej. Może kiedyś TF będzie bliżej moich okolic i termin podpasuje.

Co do poziomu to nie ma się co obrażać, jesteśmy przecież amatorami więc uśredniony poziom graczy nie jest wysoki bo nie może być. Wysoki poziom to ma Djoko, Nadal czy Fed. My jesteśmy tenisowe robaczki. I kiedy ktoś nam mówi/pisze że jesteśmy słabi tenisowo to w 99% przypadków ma rację i pozostaje jedynie się zgodzić. Możemy być lepsi niż inny amator ale kiedy podzielimy graczy na słabych, średnich i dobrych to ciągle jesteśmy najwyżej w grupie "lepszych słabych" albo "słabych średnich".
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządzanie

kolt pisze:Z chęcią bym z wami pograł (i puścił rowerem kilku zielonych )
Zacznij od JCz. :D
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządzanie

classic pisze:Artlight 0k.
Pisz w takich wątkach, bo konkretnie sumujesz lolusiów-mazgajów i beztalencia zdjęciowo-filmikowo-towarzyskie.
Bardzo fajne wpisy dołujące towarzystwo bankietowe i wzajemnej adoracji.
W tenisa się gra, a nie gada czy szwajcarka czy brazylijka. :)
Pozdrawiam Artlighta.
Jak czytam takie prymitywne hejty :::bd:: to zaczynam tęsknić za Alfredem...
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządzanie

Vivid pisze:Dlatego może warto, jeżeli jest taka wola, konstruktywnie podyskutować o propozycjach ewentualnych zmian czy nawet o jakiś drobnych pomysłach związanych z przeprowadzaniem kolejnych TF-ów.
Tyle, że koniec końców, upraszczając, problem nie sprowadza się do szeroko rozumianego jak, kiedy, gdzie tylko przez kogo... bo większość tego co zostało napisane to jak, kiedy i co ma zrobić KTOŚ INNY niż "doradzający".

Można do tego podejść też inaczej bazując na niedawnym turnieju tj. jeśli nie będzie możliwości/chęci/zaplecza (niepotrzebne skreślić) organizacji poza W-wą to postawić sprawę jasno:
- JCz korzysta ze swoich znajomości i załatwia obiekt w jak najkorzystniejszej cenie i tyle z jego strony.
- Ochotnicy ogarniają zarządzanie turniejem na obiekcie. Oczywiście najpierw takowi muszą się znaleźć, a poza tym dobrze by było gdyby były jakieś osoby w odwodzie by nie doszło sytuacji jak z Jakuboto.
- A jak nie będzie chętnych to poprosić JCz o jasną deklarację czy wyraża chęć zorganizowania turnieju czy nie. Będzie sprawa jasna.

Ponadto odległy termin ma swoje zalety jak i wady.
Największą wadą jest chyba potencjalnie duża zmienność na liście uczestników (liczba zaklepanych kortów), poza tym jeden może planować z takim wyprzedzeniem, a inny nie...


Niezależnie od powyższego najlepiej jak najszybciej wyeliminować podstawowe zmienne tj.:
1. Zacząć od ustalenia połowy miesiąca lub dokładnej daty w którym miałby się odbyć turniej. Wiadomo, że wchodzą w grę tylko soboty ale czy na przykład miałoby to być 27.08., 03.09., 10.09., 17.09, 24.09., 01.10.? I tutaj z całym szacunkiem nie obrażając nikogo ustawić to pod stałych bywalców.

2. Zebrać zgłoszenia od chętnych, którzy podjęliby się ogarnięcia logistyki na obiekcie dla danej miejscowości.

3. Zebrać zgłoszenia od chętnych do udziału w turnieju w danej miejscowości.

4. Na podstawie powyższych (punkty 2 i 3) dokonać oceny wiarygodności/pewności zgłoszeń i dokonać wyboru czy zrobić:
- duży turniej w W-wie bo tylko tamtejsze obiekty pomieszczą większą liczbę uczestników;
- mały turniej w W-wie bo tylko tam są chętni do przeprowadzenia go;
- mały turniej poza W-wą z tych czy innych względów.

W przypadku dwóch ostatnich żeby nie zostać z ręką w nocniku zastosować reglamentację miejsc - zasady kwalifikacji w gestii organizatorów.

W przypadku turnieju z ustaloną z góry liczbą miejsc można pokusić się od razu o podanie formuły.

Podstawą jest dobrowolna chęć organizacji, a nie narzucanie jej.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządzanie

To ja parę słów ode mnie gwoli wyjaśnienia i mojego punktu widzenia w sprawie TF.

Gwoli wyjaśnienia cytat:
Jakuboto pisze:JCz, jeśli termin by mi pasował do pojawienia się w kwietniu (a tu chyba tylko 9 jest do wykluczenia). To mogę na miejscu ogarnąć temat losowania i rozpisania gier.
Ta wypowiedź została potraktowana jako bycie organizatorem. Termin mi nie pasował, dałem o tym znać jak tylko miałem potwierdzone info. W miarę możliwości też coś byłem w kontakcie i wrzucałem swoje uwagi/opinie.

Teraz w kwestii mojego punktu widzenia:
1. Gdyby nie domaganie się użytkowników o TF'a (w tym i mój post) to turniej albo by się nie odbył albo z jeszcze mniejszym wyprzedzeniem, albo później (i tu problem pogody i odkrycia kortów). Jestem za tym, żeby jednak wcześniej to zaplanować (chociaż mniej więcej które ew. tygodnie jak pisze Ed).
2. Orzeł jeśli nie poprawią jakości kortów to chyba nie najlepsze miejsce. Jeśli chodzi o Warszawę/okolice to może Silva jak wspominał Artlight? Chociaż o ile by był pomysł TF jesiennego w stolicy to może korty będą przygotowane pod nowy sezon i na początku jakoś będzie dobra.
3. Jaki wniosek po podziale na kategorie? Sprawdziło się to? Uczestnicy byli zadowoleni? Czy wpłynęło to niekorzystnie/korzystnie na frekwencję? Warto to jednoznacznie ocenić a nie potem na miesiąc przed kolejnym TF znowu dyskutować o formule (a czytając posty widać, że część osób z tego powodu nie wzięła udziału).
4. Nieodzowne jest planowanie ilości kortów i przewidywanego kosztu. To powinno być już znane odpowiednio wcześniej i podane do informacji ogólnej w postaci wzoru/wyliczenia (ku zwiększeniu ew. frekwencji). Chodzi mi np. o zapisanie dwóch przypadków 20 osób to 5 kortów x XX PLN od godziny x Y h + XXX koszt piłek (i widać koszt ogólny oraz na osobę). I drugi wariant dla np. 30 uczestników czy nawet 3 wariant dla 16. I tu od razu dla przedziałów uczestników można z góry założyć format rozgrywek (grupy, drabinka). Można rozpisać 3-4 warianty podczas dyskusji teraz i w zależności od uczestników mieć gotowce na wiele TF w przód! Wtedy logistyka ogranicza się do wyboru miejsca i rezerwacji kortów, zebrania chętnych i jest od razu gotowy format gry z wyliczonym kosztem i podanym trybem rozgrywek (od ilu do ilu gramy itp.).
5. Nie ma się co czepiać czyichś nieobecności czy poziomu gry.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządzanie

Testosteron drzyzga wszystkimi porami kompa. :]
A ponieważ jedną z najstarszych "prawd internetowych" jest ta, że każdy zna kogoś, kto jest kozak w necie oraz p..a w świecie, proponuję skończyć porównywać... ego (na potrzeby kulturalnej dyskusji tak to nazwijmy) i przejść do rzeczy.

Po pierwsze primo (preliminarz made in ED) - data. Optuję za 3.09 z przyczyn prozaicznych:

- nie będzie jeszcze turniejów zamknięcia, większa dostępność obiektów ( i, miejmy nadzieję, Obiektywów :angel: ),
- największa szansa na ciepło i grę bez kalesonów (Basic może, bo musi, Piotr69 nie może, bo wyślę zdjęcie wiadomo gdzie),
- Szkodniki w dowolnym wieku będą świeżo po inauguracji, więc Szanowni Panowie nie będą molestowani przez swoje brzydsze połówki o poświęcenie weekendu na "absolutnie i nieodwołalnie konieczną wyprawę do jakiegoś bajzlu handlowego celem kupienia 3 plecaka, 6 piórnika, farbek, butaprenu czy gumki do majtek i niejako przy okazji paletka na zimę"- vide frekwencja nie ucierpi. Z drugiej strony za wcześnie na korki, zielone szkoły itp. wynalazki
- mało kogo zdąży dopaść depresja jesienna,
- osobniki uparte będą jeszcze leniwe po lecie, a tym samym łatwiejsze do złapania w siatkę i dowiezienia na miejsce tortur/weryfikacji

Jeśli w rozsądnym czasie uzgodnimy termin przejdziemy do pkt.2 czyli ... miejsca. I wtedy zrobi się wesoło. :)
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządzanie

hokej pisze:Po pierwsze primo (preliminarz made in ED) - data. Optuję za 3.09 z przyczyn prozaicznych:
Drobna uwaga po stronie minusów - pogoda. Wrzesień to sezon letni jeszcze - brak balonów. A jak pogoda mimo wszystko nie dopisze to się zrobi problem. No chyba, że są jakieś obiekty z odpowiednią ilością kortów krytych cały rok.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządzanie

classic pisze:Artlight 0k.
Pisz w takich wątkach, bo konkretnie sumujesz lolusiów-mazgajów i beztalencia zdjęciowo-filmikowo-towarzyskie.
Bardzo fajne wpisy dołujące towarzystwo bankietowe i wzajemnej adoracji.
W tenisa się gra, a nie gada czy szwajcarka czy brazylijka. :)
Pozdrawiam Artlighta.
Pisałem gdzieś że że jak do oceniania innych to z własnym filmikiem przodem, najłatwiej rzucić gównem spoza ekranu!
Może czas zacząć wpuszczać do tego wątku uczestników?
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2016, 23:31 przez PitS, łącznie zmieniany 1 raz.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”