Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Basic pisze:
scudetto pisze:Basic, masz dużo racji, ale jest tak jak napisał HS - radość większa niż po januszowych MŚ skakaczy :) . Wstałem rano i wciąż mi się morda śmieje :D .
No wiesz co... wygrana mistrzostw świata a jeden mecz z Niemcami :rolleyes: ;-P .
Nie umniejszam sukcesu skakaczy, ale dla kibica piłkarskiego bardziej wartościowe jest wczorajsze zwycięstwo :] . Kibice siatkarscy, ci prawdziwi, patrzą na to z zupełnie innej perspektywy :D .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

scudetto pisze:
Basic pisze:
scudetto pisze:Basic, masz dużo racji, ale jest tak jak napisał HS - radość większa niż po januszowych MŚ skakaczy :) . Wstałem rano i wciąż mi się morda śmieje :D .
No wiesz co... wygrana mistrzostw świata a jeden mecz z Niemcami :rolleyes: ;-P .
Nie umniejszam sukcesu skakaczy, ale dla kibica piłkarskiego bardziej wartościowe jest wczorajsze zwycięstwo :] . Kibice siatkarscy, ci prawdziwi, patrzą na to z zupełnie innej perspektywy :D .
Pojedyncze zwycięstwo wartościowsze niż wygranie MŚ, to już nie miłość, to fatalne zauroczenie. rotfl
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Myślę, że jeden klub typu Real/Barca/MU ma więcej sympatyków niż jest wszystkich kibiców (takich z prawdziwego zdarzenia) siatkówki na świecie. Wszystko zależy od tego co kogo interesuje.
#NKrising
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

ppeter pisze:
scudetto pisze:
Basic pisze:
scudetto pisze:Basic, masz dużo racji, ale jest tak jak napisał HS - radość większa niż po januszowych MŚ skakaczy :) . Wstałem rano i wciąż mi się morda śmieje :D .
No wiesz co... wygrana mistrzostw świata a jeden mecz z Niemcami :rolleyes: ;-P .
Nie umniejszam sukcesu skakaczy, ale dla kibica piłkarskiego bardziej wartościowe jest wczorajsze zwycięstwo :] . Kibice siatkarscy, ci prawdziwi, patrzą na to z zupełnie innej perspektywy :D .
Pojedyncze zwycięstwo wartościowsze niż wygranie MŚ, to już nie miłość, to fatalne zauroczenie. rotfl
I jak zwykle najboleśniejsze będzie przebudzenie.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

PitS pisze:
SPOILER:
I jak zwykle najboleśniejsze będzie przebudzenie.
Tyle tych przebudzeń już miałem, że mnie nie rusza :] .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

HeadShot pisze:Myślę, że jeden klub typu Real/Barca/MU ma więcej sympatyków niż jest wszystkich kibiców (takich z prawdziwego zdarzenia) siatkówki na świecie. Wszystko zależy od tego co kogo interesuje.
Zważywszy na ilość klubów i liczbę kibiców i sympatyków na świecie, to podejrzewam, że kluby krykieta mogą mieć więcej ale pomijając tego typu wyliczanki, postawienie w jednym szeregu jednostkowego zwycięstwa "kopaczy", które w ogólnym rozrachunku może nic nie dać (poza dobrym samopoczuciem kibiców), ze zdobyciem MŚ i ograniem właściwie całej czołówki z danej dyscypliny, jest dla mnie co najmniej zabawne.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

ppeter pisze:
HeadShot pisze:Myślę, że jeden klub typu Real/Barca/MU ma więcej sympatyków niż jest wszystkich kibiców (takich z prawdziwego zdarzenia) siatkówki na świecie. Wszystko zależy od tego co kogo interesuje.
pomijając tego typu wyliczanki, postawienie w jednym szeregu jednostkowego zwycięstwa "kopaczy", które w ogólnym rozrachunku może nic nie dać (poza dobrym samopoczuciem kibiców), ze zdobyciem MŚ i ograniem właściwie całej czołówki z danej dyscypliny, jest dla mnie co najmniej zabawne.
Popieram.
W dodatku, że nie był to mecz o najwyższą stawkę, typu jakaś faza pucharowa ME czy MŚ. Owszem niby mecz o punkty, ale jednak nie mecz o "życie".
To tylko pokazuje na jakim żenującym poziomie jest polska piłka kopana, czy właściwie przepychana.

Dodatkowo obstawiam, że jakby kopacze zagrali dokładnie tak samo, ale by zremisowali albo przegrali, to wszyscy by mówili o tym, że to był bardzo kiepski mecz w naszym wykonaniu, że oddaliśmy ledwie 3 strzały na bramkę przez 90min (niezły wyczyn, nie ma co), że znowu nie ma drużyny, brak zgrania itd. Cały ten mecz uratował jedynie wynik, gdzie po prostu mieliśmy wielkiego farta trafiając dwa razy, a Niemcy mimo wielu okazji, mimo pełnej dominacji w środku pola nie strzelili żadnej bramki.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

ppeter pisze:postawienie w jednym szeregu jednostkowego zwycięstwa "kopaczy", które w ogólnym rozrachunku może nic nie dać (poza dobrym samopoczuciem kibiców), ze zdobyciem MŚ i ograniem właściwie całej czołówki z danej dyscypliny, jest dla mnie co najmniej zabawne.
Ale czy rozmowa nie była o tym, co kogo (mnie, Scudiego) bardziej ucieszyło? Piłka nożna zawsze będzie sportem bardziej popularnym, mimo całego szacunku jaki mam do siatkarzy czy ręcznych, to nigdy nie porwą tłumów tak jak nasi kopacze, chciał czy nie chciał.
#NKrising
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Dziś w pracy:
-Oglądałeś mecz?
-Nie
-Pewnie oglądałeś dwóch frajerów z packami uganiających się za żółtą piłką?
- Dokładnie tak, nie lubię oglądać kalectwa.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

HeadShot pisze:
ppeter pisze:postawienie w jednym szeregu jednostkowego zwycięstwa "kopaczy", które w ogólnym rozrachunku może nic nie dać (poza dobrym samopoczuciem kibiców), ze zdobyciem MŚ i ograniem właściwie całej czołówki z danej dyscypliny, jest dla mnie co najmniej zabawne.
Ale czy rozmowa nie była o tym, co kogo (mnie, Scudiego) bardziej ucieszyło? Piłka nożna zawsze będzie sportem bardziej popularnym, mimo całego szacunku jaki mam do siatkarzy czy ręcznych, to nigdy nie porwą tłumów tak jak nasi kopacze, chciał czy nie chciał.
Oczywiście ale przychylam się do tego co napisał Basic i też zwracam wam na to uwagę, że jeżeli dla kibica piłkarskiego, takie zwycięstwo jest warte więcej niż zdobycie MŚ siatkarzy, to tylko można gorzko zapłakać nad poziomem polskiej kopanej.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Dziś tak naprawdę przekonamy się o jej poziomie. Ten mecz naprawdę dużo może pokazać, przede wszystkim czy poprzedni mecz nie był iluzją. Nie pamiętam kiedy byłem tak ciekaw wyniku reprezentacji. A nie, pamiętam, w 2012...
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Piłka Nożna - sezon 2014/15

Jak nie Polacy ;-).
Edit: A jednak... po staremu :-D.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Obie bramki po błędach obrony.. :/
Druga połowa w meczu z Niemcami byłą zdecydowanie lepsza w wykonaniu Polaków - niż pierwsza. Może i teraz tak będzie. Bo jak na razie to bardzo niemrawe te nasze Orły.. :::bd::
Wczoraj Holandia była jeszcze gorsza.. :rolleyes: a i te parę chwil oglądania Włochów męczących się z Maltą..brr.. :/ Jeszcze nikt po Mundialu nie doszedł do siebie chyba.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Piłka Nożna - sezon 2014/15

Haha, wracamy na planetę Ziemię. Piedestał nie dla kopaczy :::jezor:::
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Nie mamy obrony, absolutnie nie mamy obrony... Jak z przodu coś się zazębia to tyły puszczą mecz... Najgorsze jest to, że bez Warzywniaka grają gorzej niż z nim rotfl .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Wracamy jednak do "Polacy nic się nie stało", mam nadzieję, że jeszcze uda im się coś strzelić i doprowadzić chociaż do remisu.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

ppeter pisze:Wracamy jednak do "Polacy nic się nie stało", mam nadzieję, że jeszcze uda im się coś strzelić i doprowadzić chociaż do remisu.
Dzisiaj im chyba nie zaśpiewają ;) .
Nie stanęli, atakują, może coś wpadnie... Oby tylko do tej właściwej bramki :] .

Gra lepsza niż w sobotę, zaważyły podstawowe błędy w obronie. Ale grali do końca o 3 punkty, jak nie Polacy :D, jestem w szoku :) .
Szkoda, bo Szkoci ostatnie 20 minut nie istnieli, w dodatku ta akcja Mili, podanie i słupek... Mila zrobił różnicę, bez dwóch zdań :::gd::: .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Ważne, że walczyli do końca wierzyli, że mogą wygrać. Ta drużyna wymaga jeszcze dużo pracy ale powoli krystalizuje się jej charakter. Niemcy zgubili mnóstwo punktów na początek i teraz to mecze z Irlandią będą bardzo ważne.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

No zrobił Mila jakąś różnicę - ale mnie w przekroju całego meczu najbardziej podobał się Grosicki. :::gd::: Właściwie tylko jego gra mi się naprawdę podobała.
Ale grali do końca - i za to chwała. :::gd:::
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

ppeter pisze:Ważne, że walczyli do końca wierzyli, że mogą wygrać. Ta drużyna wymaga jeszcze dużo pracy ale powoli krystalizuje się jej charakter. Niemcy zgubili mnóstwo punktów na początek i teraz to mecze z Irlandią będą bardzo ważne.
Dostaną dziką kartę. :wink:
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB

Wróć do „Inne sporty”