Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Łącze Forum

To niestety jest poważniejszy problem. :/

Prace nad usunięciem usterek trwają nawet teraz...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Łącze Forum

O matko i córko, tak będzie teraz wyglądać forum? :D

Moje oczy... :D
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Łącze Forum

Oby dało radę się przyzwyczaić :).
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Łącze Forum

Elf pisze:O matko i córko, tak będzie teraz wyglądać forum? :D

Moje oczy... :D
Ja jeszcze poprzedniej wersji nie ogarnęłam. O_O
Dobrze, że działa. :::gd:::
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Łącze Forum

Super, i angielskiego się człek nauczy.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Łącze Forum

Layout kiepski, ale słowa uznania za zdiagnozowanie problemu. Może z tego wynika ta zmiana wyglądu?
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Łącze Forum

Kwestia przyzwyczajenia, ale poprosiłbym nieśmiało o dwie rzeczy:

- linijke nawigacyjną (Strona główna->Forum->etc.) również na dole strony oglądanej, często wracam na główną forum z tego poziomu i w tej chwili muszę przewijąc na górę
- lepszą czytelność ikony for, w których pojawiły się nowe posty, jakaś zmiana koloru, bo "old" i "new" są na cwanofonie mało czytelne.

Podziękowania za wysiłek, ile to kosztuje wiem sam, bo mi kiedyś jakieś łobuzy shakowały moje phpBB. :dvl(: Takie to uroki open spurce`owego skryptu.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Łącze Forum

Chrzanić skórkę, trzymajmy kciuki, żeby forum hulało... :wink:
Subsilver w poprzedniej postaci nie da się już reaktywować, coś się popsuło po ostatnich zmianach konfiguracyjnych serwera. W przyszłym tygodniu, jak znajdę chwilkę przetestuję jeszcze inne skórki, na razie musimy pomęczyć się na tej.
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Łącze Forum

No daje po oczach. :/ Ale działa. :::gd:::
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Łącze Forum

Co tam skórka, ważne, że działa i śmiga. Jak to w życiu, gdy czegoś/kogoś nam nagle zabraknie to dopiero doceniamy i tęsknimy. Odcięcie od forum przeżyłam strasznie, szczególnie będąc w pracy i nie mogąc poczytać co to się na kortach ciekawego dzieje. Dobrze, że w miarę szybko przeprowadzono akcję naprawczą :::gd::: .
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Łącze Forum

O tak. Dziwnie było też oglądać mecz i nie móc zajrzeć, co wypisujecie i nie móc też nic napisać.
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Łącze Forum

Uzależnieni! rotfl Dobre, już nic więcej nie piszę, bo Jacek zaraz poda ile razy sprawdzałem czy już działa. :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Łącze Forum

PitS pisze:Uzależnieni! rotfl Dobre, już nic więcej nie piszę, bo Jacek zaraz poda ile razy sprawdzałem czy już działa. :D
Akurat te statystyki dopingowały mnie do pracy. :::gd:::

Też nie mogę odnaleźć się na tej skórce, jak tylko młody pozwoli spróbuję poszukać czegoś mniej nowoczesnego. :wink: Na razie sprawdźmy, czy forum będzie działać w popołudniowym i wieczornym szczycie.
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Łącze Forum

Najlepszy test forum odbędzie się podczas meczu Djoko z Nadalem. rotfl
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Łącze Forum

TomPL pisze:Najlepszy test forum odbędzie się podczas meczu Djoko z Nadalem. rotfl
Ciii... może do niego nie dojdzie. ;)

Ta skórka ma jedną fajną funkcję - minus w prawym górnym rogu danego działu, nie chcę widzieć masy tematów o sprzęcie, minus i ukryte. :D
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Łącze Forum

Dołączam się do narzekań o layout, ten jest brzydki, nieczytelny, z okropną czcionką. Do zmiany! Nieśmiało podpowiadam to forum jako wzór przejrzystości.
8:7 40:15
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Łącze Forum

Zgadza się. To forum ma niezłą skórkę. :)
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Łącze Forum

:::yay::: Dzięki Jacek za tę ciężką walkę, będzie gdzie poprzeżywać najważniejsze mecze RG. :::gd:::
Co do skórki nie jest źle, natomiast:
hokej pisze:Kwestia przyzwyczajenia, ale poprosiłbym nieśmiało o dwie rzeczy:

- linijke nawigacyjną (Strona główna->Forum->etc.) również na dole strony oglądanej, często wracam na główną forum z tego poziomu i w tej chwili muszę przewijąc na górę
Byłoby super, gdyby udało się to załatwić.
#NKrising
Awatar użytkownika
Aurelius
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 817
Rejestracja: 25 gru 2009, 22:36

No i z poziomu Tapatalk można się już logować. Dzięki za rozwiązanie problemu/ów.

Wysłane przy użyciu Tapatalku...
Obrazek
W teorii nie ma różnicy między teorią a praktyką. W praktyce jest.
Dean Fixsen
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Łącze Forum

wwojtek pisze:Dołączam się do narzekań o layout, ten jest brzydki, nieczytelny, z okropną czcionką.
Uważałbym z takimi narzekaniami. :wink:

Władza Sowiecka ustaliła, że za awarię odpowiadają userzy (no bo przecież nie Władza), którzy działali w sposób dywersyjny, zbyt często wchodząc na forum. Winni zostaną odnalezieni i przykładnie zesłani do łagru. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”