Awatar użytkownika
Izzi
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 15 sty 2017, 21:10

Re: Nick Kyrgios

stofler pisze:I masz... nie dość, że gość jest pajacem, to jeszcze te obręcze na uszach. :::bd::
Czekam, aż przyjdzie Vivid i powie, że "swojego pajaca" to bronisz, a innego nie trawisz. rotfl
stofler pisze: 3. Trzyma ręcznik w mordzie!
4. Chodzi po korcie, jakby zaraz miał paść na pysk!
5. Zaczepił sobie kolczyki do uszu!
6. Ogólna nonszalancja i pogarda dla przeciwnika!
Chyba pierwszy raz widzisz Kyrgiosa, przecież on od dawna taki jest. ;-P Ale odkrycie!
Awatar użytkownika
mapi
Orator
Orator
Posty: 566
Rejestracja: 5 sty 2015, 19:38

Re: Nick Kyrgios

Ok. Dzięki za odpowiedź.
Learn to love the process.
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Nick Kyrgios

Izzi pisze:Chyba pierwszy raz widzisz Kyrgiosa, przecież on od dawna taki jest. ;-P Ale odkrycie!
Widziałem go już parę razy ale głownie w meczach wielkoszlemowych. Wydaje mi się, że wyglądał w nich trochę normalniej. Przynajmniej się starał, biegał. Wczoraj zobaczyłem tenisistę, który stał na korcie. Nie chciało mu się dobiec do piłki, która lądowała dwa metry od niego. Odnoszę wrażenie, że ludzie przyszli wczoraj pooglądać pajaca i się pośmiać bo emocji tenisowych tam nie było.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Nick Kyrgios

Izzi pisze: Czekam, aż przyjdzie Vivid i powie, że "swojego pajaca" to bronisz, a innego nie trawisz. rotfl
Tego nie powiem bo to jasne. Ale czy nie jest "zastanawiającym" jak szybko fan jednego klauna zidentyfikował i napiętnował innego, "konkurencyjnego" ;), pajaca? ... rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Nick Kyrgios

Vivid pisze:
Izzi pisze: Czekam, aż przyjdzie Vivid i powie, że "swojego pajaca" to bronisz, a innego nie trawisz. rotfl
Tego nie powiem bo to jasne. Ale czy nie jest "zastanawiającym" jak szybko fan jednego klauna zidentyfikował i napiętnował innego, "konkurencyjnego" ;), pajaca? ... rotfl
W tej całej nielogicznej wypowiedzi znamienne jest jedno - po czym Vivid stwierdza, że identyfikacja odbyła się szybko... :::scratchy::: Jeśli zechce się do tego ustosunkować, znowu będzie moralizował pogrążając się w czeluści własnej błazenady. rotfl
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Nick Kyrgios

Stofler, tydzień mnie nie było i już się rozbisurmaniłeś? :)
Nie kwikaj nam tu, kwiczeć będziesz jak Novak skończy karierę z dorobkiem dającym mu pewną 3-cią lokatę.
Spokojnie zatem powtarzaj: Federer, Nadal ... i tak już zostanie :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Nick Kyrgios

Vivid pisze:Stofler, tydzień mnie nie było i już się rozbisurmaniłeś? :)
Nie kwikaj nam tu...
Widać, że prawda boli bo zaczynasz mnie bezpardonowo atakować. ::2guns:: Przeżyjemy i to. :]
I rzeczywiście, brak Twojej aktywności na forum dał użytkownikom trochę oddechu. :::hot:::
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Nick Kyrgios

stofler pisze:... bo zaczynasz mnie bezpardonowo atakować. ::2guns:: Przeżyjemy i to. :]
Ja? Przecież to nie moja wina, że z Tobą jest jak z Novakiem. Niby są wyniki, ale przebić się w świadomości narodu (a naród to ja :)) nie może. Uznania nie ma, patrzy się na niego tak - ;)
Ty masz tak samo, zobacz, przepoczwarzyłeś się z geja-alfreda na stoflera i nawet przez moment był sukces - zaczęto tytułować Cię trollem :::gd::: Ale wystarczyło, że trochę zmieniłem "profil" swojej egzystencji na forum i już możesz być tylko trollikiem rotfl
No nawet na tym polu porażka?! O_O
Z czystej życzliwości mogę tylko zasugerować - pracuj nad wyrzutem ;), ... eeee ... znaczy nad wizerunkiem :P

A skoro tak brakowało ze mną oddechu, to mogę powiedzieć jedno - respiratory włącz, maski włóż! rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Nick Kyrgios

Przypominam, że to jest temat o Kyrgiosie, a nie Stoflerze.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Nick Kyrgios

I na tym właśnie polega problem Nicka.

Gra taką padakę, że ludziska nawet w wątku mu poświęconym szukają tematów zastępczych :/.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Nick Kyrgios

Gary pisze:Przypominam, że to jest temat o Kyrgiosie, a nie Stoflerze.
No to... kasować te posty, kasować, to chyba nie boli :D
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Nick Kyrgios

TomPL pisze:
Gary pisze:Przypominam, że to jest temat o Kyrgiosie, a nie Stoflerze.
No to... kasować te posty, kasować, to chyba nie boli :D
Ale po co kasować? Generalnie to mnie irytują stwierdzenia, że delikatne odbieganie od tematu wątku "zaśmieca" dyskusję. Czy aż tak trudno jest sobie dyskutować na swój temat i jednocześnie omijać wzrokiem polemikę innych osobników, która traktuje akurat o czymś innym? Nie bądźmy tacy delikatni. Poza tym zazwyczaj wszelkie przepychanki słowne znajdują swój kres i automatycznie powraca meritum wątku. Niejednokrotnie też teksty niektórych userów są po prostu ciekawe i warte zachowania (nie są to oczywiście wypociny geja-Vivida, który zmieniając swój profil stał się głównym trollem tego forum. rotfl )
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Nick Kyrgios

To faktycznie nie wygląda różowo ;)
Stofler zaczął kwiczeć, a i tak na końcu zaszczyty moje :P Znowu umoczył rotfl

A Kyrgios? A on gdzieś teraz gra? ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nick Kyrgios

Vivid pisze:..A Kyrgios? A on gdzieś teraz gra? ...
Czasem zdarza mu się grać w tenisa :wink: Aktualnie Acapulco. Dziś, a właściwie jutro, bo 3 w nocy naszego czasu. Z Rafciem. :)
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Nick Kyrgios

Vivid pisze:To faktycznie nie wygląda różowo ;)
Dziwisz się? Trzeba było nie pozować na kogoś, kim nie jesteś i nigdy nie będziesz. rotfl
Wracając do Kyrgjaca, z samego rana czasu warszawskiego dostanie porządne lanie i najprawdopodobniej zbity jak mokry pies wróci do swoich codziennych zajęć. rotfl Kolejny raz pokibicuję Hiszpanowi ale niech sobie Nadaluhny nie myślą, że tak mi już zostanie. :::stop_no_gd:::
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Nick Kyrgios

No tym razem to wieszczem nie zostaniesz stofler :P
Ale też bym postawił pewnie na Rafę.
Kyrgios wygrał, może czyta TenisNET, na ambicję mu weszło? rotfl

Teraz Stan "Galoty" Wawrinka ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Nick Kyrgios

Rafa nie wykorzystał trzech meczboli w taju. O_O I to z takim pajacem! O_O Świat się kończy chyba... A Nadaluhny w żałobie i w sumie im się nie dziwię. rotfl To może być przełomowy moment w tegorocznej, mączkowej aktywności Hiszpana. Może się chłop nie pozbiera mentalnie po takiej porażce. :::scratchy:::
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Nick Kyrgios

Ejże, w Acapulco nie grają na ziemi, tam jest hard.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Nick Kyrgios

TomPL pisze:Ejże, w Acapulco nie grają na ziemi, tam jest hard.
No co mamy powiedzieć? ... rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Nick Kyrgios

TomPL pisze:Ejże, w Acapulco nie grają na ziemi, tam jest hard.
Tak to jest, gdy ma się potrzebę zabrania eksperckiego głosu na temat kompletnie nie "zbadany" przez owego "fachowca". Nic nowego między Bugiem, a Odrą.
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”