Awatar użytkownika
Midi
Bywalec
Bywalec
Posty: 66
Rejestracja: 5 cze 2011, 11:00

NTRP 4.0~

1. NTRP około 4.0-4.5, kilka lat przepracowanych z trenerem, więc myślę, że nie zawyżyłem. W tym roku stuknie 18 lat życia i 10 lat gry w tenisa.
2. Forehand bardzo mocny topspin ale gdy trzeba to także umiem przyspieszyć płasko, głównie po linii. Bh dwuręczny też mocno rotowany, rzadko slajsy. Swoją grę bazuję na regularności i rozrzucaniu mocnymi topspinami po bokach w oczekiwaniu na krótszą piłkę do ataku.
3. Styl hmm.. chyba baseliner ale lubię zagrać skrót i po tym do siatki. serwis głównie pierwszy płaski i mocny, drugi cięty na stronę równowag i kick na przewagi
4. Preferowana waga około 300g, główka 100 lub minimalnie mniejsza.
5. 2 lata gry AeroPro Litem GT i doszedłem do wniosku, że trzeba by coś zmienić. Z racji młodego wieku przybrałem trochę siły i 260g to już trochę za mało. Wcześniej grałem też AeroPro Drivem jednak właśnie z powodów słabej budowy fizycznej zrezygnowałem na korzyść właśnie jej lżejszej wersji. Gra mi się całkiem dobrze jednak chciałbym przerzucić się już na normalne rakiety bo 260 to jak dla mnie juniorka.
6. Od rakiety oczekuję sporej kontroli i trochę mocy i łatwości w rotowaniu piłek jaką dawał APD.
7. Bardzo chętnie pogram rakietą która pomoże mi jeszcze poprawić grę
8. Do wydania około 400-500zł na dwie rakiety, najlepiej używane

Zastanawiałem się nad powrotem do APD i znalazłem w internecie pierwszą wersję tej rakiety, bez cortexu, bez GT. Grał ktoś nią może? Testowałem ostatnio Pure Storma LTD, fajna rakieta, grało mi się nią bardzo dobrze, jednak jest trochę za ciężka i czuć mocno rękę po grze, myślę, że 300g będzie optymalną wagą. Gdyby to co podałem wyżej było za małą dawką informacji to proszę o pytania to uzupełnię informacje. Z góry dzięki za pomoc.

Wróć do „Rakiety”